Ozan Musluoğlu Haberleri

Ozan Musluoğlu haber, Ozan Musluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ozan Musluoğlu - Dün
Zorlu PSM, ücretsiz konserleriyle evlere konuk oluyor
Türkiye'nin sevilen gezgini Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Star Orkestrası 10 Mayıs ile 10 Haziran'da, usta caz piyanistlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman'dan oluşan "Kerem Görsev Trio" topluluğuyla bugün ve 31 Mayıs'ta, sevilen sanatçı Yaşar bugün ve 17 Mayıs'ta, "Ozan Musluoğlu Quintet" 7- 31 Mayıs tarihlerinde, İsveçli şarkıcı ve söz yazarı Jay-Jay Johanson 10 ve 17 Mayıs'ta, neo-klasik müziğin İzlandalı süper starı olarak gösterilen Olafur Arnalds ise 19 ve 31 Mayıs'ta müzikseverlerle buluşacak.
Ozan Musluoğlu - 04.05.2021
İş Sanat, son caz konserini 7 Mayıs'ta "Almagest Quintet" ile gerçekleştirecek
İş Sanat'ın 21. sezonunda öne çıkan caz konserleri arasında ayrıca swing ritmini cazla birleştiren Bilal Karaman Swing Band ve Ece Göksu, Şenova Ülker Caz Orkestrası'na solist olarak Erdem Özkan ve Sibel Köse'nin eşlik ettiği Caz Baharı, Ozan Musluoğlu'nun da yer aldığı Genedos bulunuyor.
Ozan Musluoğlu - 01.05.2021
"Uluslararası Caz Günü" çevrim içi toplantıyla kutlandı
Müzisyen Ozan Musluoğlu da okulların ve dönemlerin önemine dikkati çekerek, Bilgi Üniversitesi'nde eğitim aldığı için kendisini çok şanslı hissettiğini dile getirdi.
Ozan Musluoğlu - 07.04.2021
Bilge Günaydın Trio, "Evin Caz Hali" konserlerinde sahne alacak
Bilge Günaydın, Cenk Erdoğan ve Ozan Musluoğlu'ndan oluşan topluluk,18.
Ozan Musluoğlu - 22.11.2020
İş Sanat caz sahnesi Genedos ile açılıyor
İş Sanat'tan yapılan açıklamaya göre, Ozan Musluoğlu'nun da içinde bulunduğu "Genedos", sezonun ilk caz konseri olarak programda yer alıyor.
Ozan Musluoğlu - 19.11.2020
İş Sanat'tan Coşkun Karademir ve Buray ile Anadolu ezgilerine yolculuk
İş Sanat Masal Tiyatrosu'nun sahneleyeceği "Hansel ve Gretel" 22 Kasım'da, "Alaaddin" 29 Kasım'da, W. Shakespeare'in "12. Gece" eserinden bir bölümün seslendirileceği Okuma Tiyatrosu 25 Kasım'da ve Ozan Musluoğlu'nun yeni caz projesi Genedos 24 Kasım'da sanatseverlerle buluşacak.
Ozan Musluoğlu - 18.11.2020
İş Sanat'ın "Okuma Tiyatrosu", Romeo ve Juliet ile yarın başlıyor
İş Sanat Masal Tiyatrosu'nun sahneleyeceği "Hansel ve Gretel" 22 Kasım'da, "Alaaddin" 29 Kasım'da, yine Shakespeare'in "12. Gece" eserinden bir bölümün seslendirileceği Okuma Tiyatrosu 25 Kasım'da ve Ozan Musluoğlu'nun yeni caz projesi "Genedos" 24 Kasım'da sanatseverlerle buluşacak.
Ozan Musluoğlu - 30.10.2020
İş Sanat'ın 21. sezonu 5 Kasım'da başlıyor
Ünlü tenor Murat Karahan ile orkestra şefi Erol Erdinç yönetimindeki Limak Filarmoni Orkestrası, Ozan Musluoğlu'nun ana akım cazdan modern parçalara uzanan zengin bir repertuvara sahip olan "Genedos" caz projesi de müzikseverlerle buluşacak.
Ozan Musluoğlu - 24.10.2020
30. Akbank Caz Festivali'ne özel "Dün, Bugün, Yarın" albümü
Türk caz dünyasına da etkili, anlamlı ve kalıcı bir eser bırakmanın amaçlandığı albüm, Ali Perret, Aydın Esen, Ayşe Tütüncü, Baki Duyarlar, Barış Demirel - Barıştık Mı, Burak Bedikyan, Cem Tuncer, Çağıl Kaya, Çağrı Sertel, Deniz Taşar, Ediz Hafızoğlu, Elif Çağlar, İlhan Erşahin's İstanbul Sessions, İmer Demirer, Jülide Özçelik, Kağan Yıldız ve Sibel Köse, Kamil Özler, Kerem Görsev, Konstrukt, Lahza (Cenk Erdoğan & İkiz), MÖE (MadenÖktemErsönmez), Neşet Ruacan & Ozan Musluoğlu Quartet, Nilüfer Verdi, Oğuz Büyükberber, Okay Temiz, Önder Focan, Selen Gülün, Timuçin Şahin, Tuna Ötenel, TÖZ (Tamer Temel, Ercüment Orkut, Cem Aksel) gibi Türk Caz sahnesinin önemli isimlerinin ve gruplarının bestelerinden oluşuyor.
Ozan Musluoğlu - 27.04.2020
Akbank Sanat'tan Dünya Caz Günü'ne özel üç canlı konser
Akbank Sanat'tan yapılan açıklamaya göre, 30 Nisan Dünya Caz Günü kapsamında saat 15.00'te kontrbasçı Ozan Musluoğlu, 17.
Ozan Musluoğlu - 30.03.2020
30. Akbank Caz Festivali, "Evin Caz Hali" konserleri ile devam ediyor
Saat 19.00'da başlayacak konserlerde, 1 Nisan'da Çağrı Sertel, 3 Nisan'da Ozan Musluoğlu, 10 Nisan'da Barış Demirel ve Efe Demiral, 17 Nisan'da Serhan Erkol ve 24 Nisan'da Ece Göksu ile Can Çankaya sahne alacak.
Ozan Musluoğlu - 30.03.2020
Evin caz hali konserleri devam ediyor
Geçtiğimiz günlerde davul ve performans sanatçısı Berke Can Özcan ile başlayan seri Çağrı Sertel, Ozan Musluoğlu, Barış Demirel - Efe Demiral, Ece Göksu - Can Çankaya ve Serhan Erkol ile Nisan ayında devam edecek.
Ozan Musluoğlu - 16.07.2019
"Ömür Göksel ile Bir Caz Gecesi" konseri
Festivalde bu yıl Yaşam Boyu Başarı Ödülü'yle de onurlandırılan Ömür Göksel'e piyanoda Uraz Kıvaner, saksafonda Engin Recepoğulları'nın yanı sıra TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası üyeleri Ozan Musluoğlu basgitarda, Ferit Odman ise davulda eşlik etti.
Ozan Musluoğlu - 21.11.2018
Macar Sanatçı Bela Szakcsi 25 Kasım'da Konser Verecek
Türkiye ve Macaristan arasındaki kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla Gül Baba Mirası Koruma Vakfı tarafından düzenlenen konser, 25 Kasım'da Salon İKSV'de gerçekleşecek. Sanatçıya konserde Ferit Odman, Tolga Bilgin, Engin Recepoğulları ve Ozan Musluoğlu eşlik edecek.
Ozan Musluoğlu - 28.04.2018
Genç Caz Konserlerine Başvurmak İçin Son Hafta
25. İstanbul Caz Festivali Parklarda Caz etkinliğini daha fazla müziksevere ulaştırmak adına sınırlarını aşıyor ve bu sene Fenerbahçe Khalkedon ve Fenerbahçe Parkı'nın yanı sıra Beylikdüzü Yaşam Vadisi Parkı'nda gerçekleşecek konserlerle şehirde caz coşkusunu yaşatmaya hazırlanıyor. Genç Caz'ın parlayan isimleri Her sene daha fazla müziksevere ve yeni yeteneklere ulaşmayı hedefleyen İstanbul Caz Festivali, Genç Caz konserleriyle geçen on beş yıl içerisinde, 60'ın üzerinde genç caz sanatçı ya da topluluğuna dünyaca ünlü caz sanatçılarıyla aynı festivalde yer alma imkânı sağladı. Bunun yanı sıra sanatçılar İstanbul Caz Festivali sonrasında başka festivallere katıldılar ve Türkiye ile yurt dışındaki çeşitli caz kulüplerinde sahne alma fırsatı yakaladılar. Geçtiğimiz yıllarda Genç Caz katılımcıları arasında Cazzip Project, Gagarin Jazz Band, Deniz Özçelik Quintet, Bidar Kalender, İpek Göztepe, Vibes Trio, Fulya Akça Quartet, Gevende, Mikado, Ece Göksu, Ozan Musluoğlu, Batuhan Şallıel ve Anıl Şallıel, Volkan Topakoğlu, Yaşam Hancılar, Cihan Mürtezaoğlu, Deniz Taşar, Çağrı Sertel, Ekin Cengizkan, Başak Yavuz, Tolga Erzurumlu, Eylül Biçer, Can Tutuğ, Eren Akgün, Sanat Deliorman ve İpek Dinç gibi müzisyen ve topluluklar yer alıyor.
Ozan Musluoğlu - 29.01.2018
İstanbul Caz Festivali Genç Caz Konserleri İçin Başvurular Başlıyor
Genç Caz konserleri, geçen on beş yıl içerisinde 60'in üzerinde genç caz sanatçı ya da topluluğuna dünyaca ünlü caz sanatçılarıyla aynı festivalde yer alma imkânı sağladı. Bunun yanı sıra sanatçılar İstanbul Caz Festivali sonrasında başka festivallere katıldılar ve Türkiye ile yurt dışındaki çeşitli caz kulüplerinde sahne alma fırsatı yakaladılar. Geçtiğimiz yıllarda Genç Caz katılımcıları arasında Gevende, Mikado, Ece Göksu, Ozan Musluoğlu, Batuhan Şallıel ve Anıl Şallıel, Volkan Topakoğlu, Yaşam Hancılar, Cihan Mürtezaoğlu, Deniz Taşar, Çağrı Sertel, Ekin Cengizkan, Başak Yavuz, Tolga Erzurumlu, Eylül Biçer, Can Tutuğ, Sanat Deliorman ve İpek Dinç gibi müzisyen ve topluluklar yer alıyor.
Ozan Musluoğlu - 10.11.2017
Kenan Doğulu Müzikseverlerle Buluşacak
Prodüktörlüğünü basçı Ozan Musluoğlu ile birlikte üstlendiği "İhtimaller" albümünü geçen yıl çıkaran Doğulu, albümün hit parçalarından oluşan bir seçkiyi caz müziğiyle harmanlayacak.
Ozan Musluoğlu - 22.09.2017
Dha Yurt Bülteni - 2
Kızılkule Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinliğin ilk gününde, vokalist Selen Beytekin konser verdi. Beytekin'e trompette Şenova Ülker, tenor saksafonda Engin Recepoğulları, trombonda Bulut Gülen, piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Ozan Musluoğlu ve davulda Ferit Odman eşlik etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ozan Musluoğlu Haberleri | Ozan Musluoğlu Kimdir - Haberler - Ozan Musluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ozan Musluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Zorlu PSM, ücretsiz konserleriyle evlere konuk oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 16:35:38. #1.15#

title