Oya Uysal Haberleri

Oya Uysal haber, Oya Uysal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oya Uysal - 18.10.2020
Falezlerde çevre temizliği yapıldı
Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Oya Uysal ise falezlere atılan çöplerin özellikle yağmurların başlamasıyla birlikte denize ulaşacağını ve deniz canlıları için büyük tehlike yaratacağına dikkati çekti.
Oya Uysal - 10.2.2019
Muratpaşa'da 'Arama-Kurtarma-Gönüllülük Merkezi' Açıldı
Kentsel dönüşüm 'Arama Kurtarma ve Gönüllülük Merkezi' açılış törenine Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, GEA Antalya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Turan Beşparmak, GEA Arama Kurtarma Genel Koordinatörü Umut Dinçşahin, Aktiffelsefe Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Oya Uysal, gönüllüler ve vatandaşlar katıldı.
Oya Uysal - 19.3.2018
Bursa'da Edebiyat Müzesi Açıldı
Açılışa, Nebil Özgentürk, Metin Celal, Oya Uysal'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda yazar katıldı.
Oya Uysal - 19.3.2018
Bursa'da Edebiyat Müzesi Kapılarını Açtı
Müzeler kenti olma yolunda hızla ilerleyen Nilüfer Belediyesi, Mübadele Müzesi ve Fotoğraf Müzesi'nin ardından Edebiyat Müzesi'ni kente kazandırdı.  Edebiyat dünyasının en önemli isimlerinin aralarında bulunduğu çok sayıda yazarın el yazması eserleri ve kişisel eşyalarının yer aldığı Nilüfer Belediyesi Edebiyat Müzesi, düzenlenen törenle Gümüştepe (Misi) Mahallesi'nde açıldı.   Açılış törenine, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Türkiye Yayıncılar Birliği 2. Başkanı Fahri Aral, PEN 2. Başkanı Halil İbrahim Özcan, Edebiyatçılar Derneği Genel Başkanı Gökhan Cegizhan, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcıları, Nilüfer Belediye Meclisi Üyelerinin yanı sıra Nebil Özgentürk, Metin Celal, Oya Uysal'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda yazar katıldı.
Oya Uysal - 30.11.2016
Karikatür Festivali Başladı
Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde açılışı gerçekleşen ve Büyükşehir Belediyesi ile Aktiffelsefe Kültür Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği festivalin bu yıl ki teması 'Dünya Mirası' oldu. 9.Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali karikatür meraklılarının yoğun katılımı ile başladı. Dünya Mirası'nın korunması ve sahip çıkılması konusunda toplumda farkındalık yaratmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi ve Aktiffelsefe ortaklığında düzenlenen festivale 55 farklı ülkeden, 255 karikatürist 866 eserle katıldı. Açılışa Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Adar, Aktiffesefe Genel Başkanı Oya Uysal, karikatüristler ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Oya Uysal - 29.10.2015
Türkiye, Her Mevsim Güzel
Aktiffelsefe Derneği, "İlkbahar ve İnsan" teması ile düzenlediği fotoğraf yarışmasına katılan 29 sanatçının 223 birbirinden güzel fotoğrafını, 25 Ekim günü değerli jüri üyelerinin katılımıyla ödüllendirdi. Dernek Başkanı Oya Uysal, belgesel fotoğrafçılığının geçmişte değerli olanın geleceğe aktarılmasında önemli bir rol oynadığını söyledi.
Oya Uysal - 5.8.2015
Antalya Büyükşehir Belediyesi Evrakının Yakıldığı İddiası
Başkanlık eski özel kalem müdürü Oya Uysal ve başkanlık makamında koruma olarak görevlendirilen Turan Yazar hakkında da soruşturma izni verilen kararda, belediye eski hukuk müşaviri İlker Gedik ve belediye şoförü Ahmet Sonuvar hakkında ise soruşturma izni verilmesine gerek olmadığı ifade edildi.
Oya Uysal - 3.4.2015
İlkbahar, Fotoğraf Çekme Zamanı
Aktiffelsefe Yönetim Kurulu Başkanı Oya Uysal, yarışmaya ilişkin olarak; "şubat ayında toprağa düşen cemre ile birlikte toprağın canlandığını ve toprakla birlikte insanların da harekete geçtiğini biliyoruz.
Oya Uysal - 31.3.2015
İlkbahar, Yaşamın Doğuşudur
Aktiffelsefe Yönetim Kurulu Başkanı Oya Uysal yarışmaya ilişkin olarak; "şubat ayında toprağa düşen cemre ile birlikte toprağın canlandığını ve toprakla birlikte insanların da harekete geçtiğini biliyoruz.
Oya Uysal - 28.1.2015
Vizyondaki Eski-Yeni Fotoğraflar
Aktiffelsefe Derneği, "Müzeler, Ören Yerleri ve İnsan" teması ile düzenlediği fotoğraf yarışmasına katılan 36 sanatçının 192 birbirinden güzel fotoğrafını, 4 Ocak Pazar günü değerli jüri üyelerinin tam katılımıyla ödüllendirdi. Dernek Başkanı Oya Uysal, belgesel fotoğrafçılığının geçmişte değerli olanın geleceğe aktarılmasında önemli bir rol oynadığını söyledi.
Oya Uysal - 10.10.2014
Fotoğraf Yarışması İçin Geri Sayım
Aktiffelsefe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oya Uysal, Türkiye'nin her bir yanının eski ve yeni tarihin eserleri ile dolu olduğunu hatırlatırken, fotoğrafseverlerin kendi objektifleriyle yakaladıkları tüm değerli anları başkalarıyla paylaştığında bu eserlerin daha da anlamlı olacağına dikkat çekti.
Oya Uysal - 11.1.2014
20. Geleneksel Türkiye Fotoğraf Yarışması İçin Son Hafta
20. Geleneksel Türkiye Fotoğraf Yarışmasına Katılmak İçin Acele Edin! Amatör ve profesyonel fotoğraf sanatçıları, "Kentsel Yaşam" temasıyla düzenlenen 20. Geleneksel Türkiye Fotoğraf Yarışması'na başvuru için son hafta Aktiffelsefe Derneği tarafından bu yıl yirmincisi düzenlenen Geleneksel Türkiye Fotoğraf Yarışması'na katılım için son haftaya giriliyor. Yarışma Sekreteri ve Aktiffelsefe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oya Uysal, amatör ve profesyonel fotoğrafçılara "Kentsel Yaşam" konulu yarışmaya katılmaları için davette bulunarak son başvuru tarihinin 13 Ocak 2014 Pazartesi olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oya Uysal Haberleri | Oya Uysal Kimdir - Haberler - Oya Uysal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oya Uysal kimdir, hayatı ve biyografisi. Falezlerde çevre temizliği yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 19:55:55. #1.15#
title