OYA ARAPOĞLU HABERLERİ

Oya Arapoğlu haber, Oya Arapoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oya Arapoğlu

Oya Arapoğlu

Doğum Tarihi 1.1.1970

Oya Arapoğlu Kimdir ?

Oya Arapoğlu, 1970 yılında Sapanca'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sapanca'da tamamlayan Arapoğlu, İstanbul Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde şehir plancısı olarak çalışan Arapoğlu, 1994 yılında Sakarya'da kendi iş yerini kurdu. Bekardır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Oya Arapoğlu - 31.03.2019
Sakarya'nın Sapanca İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Özcan Özen 12 bin 265, CHP adayı Cengiz Çiçek 5 bin 994, bağımsız aday Oya Arapoğlu 2 bin 846 oy aldı.
Oya Arapoğlu - 24.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu, burada yaptığı konuşmada, ekonominin gelişmesi ve işsizliğin azaltılmasına yönelik projeler hazırladıklarını belirtti.
Oya Arapoğlu - 13.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu, Kaymakam Gökhan Azcan'ı ziyaret etti.
Oya Arapoğlu - 04.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Törende konuşan MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu,  Kentsel Dönüşüm Projesi'nin, Roman vatandaşları mağdur ettiğini savundu.
Oya Arapoğlu - 02.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
İlçe Halk Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu, yeni bir Sapanca idealini gerçekleştirmek üzere yola çıktıklarını belirtti.
Oya Arapoğlu - 17.02.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Törende konuşan MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu, yerel yönetimler tarafından Kurtköy'e verilen ve yerine getirilmeyen vaatleri bildiklerini, bölgede yaşayan vatandaşlarla daha önce birçok kez görüşme yaparak sorunları tespit ettiklerini söyledi.
Oya Arapoğlu - 01.02.2014
Yerel Seçimlere Doğru
MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu ise konuşmasında, MHP'nin tüm partilerden önce adaylarını belirleyerek yola çıktığını, ilçe sınırları içerisinde kalan tüm köy ve mahalleri tek tek dolaştıklarını ifade etti.
Oya Arapoğlu - 25.11.2013
Kaymakam Doğa Yürüyüşüne Katıldı
Yanık köyü Çatalkaya mevkiminde 3 saat süren yürüyüşe, Azcan, Belediye Başkanı İbrahim Uslu, İlçe Jandarma Komutanı Hasan Dazkır, MHP Sapanca Belediye Başkan Adayı Oya Arapoğlu, Yanık Köyü Muhtarı Sibel Baykal ve vatandaşlar katıldı.
Oya Arapoğlu - 19.11.2013
MHP Sapanca İlçe Teşkilatından Aşure Günü Etkinliği
Kadın Kolları ve Ülkü Ocaklarının desteğiyle gerçekleşen programda konuşan MHP Sapanca Belediye Başkan Adayı Oya Arapoğlu, Muharrem ayının müjdecisi olan aşure ayının dinimizce de kutsal sayılan önemli bir ay olduğunu söyledi.
Oya Arapoğlu - 15.11.2013
Yerel Seçime Doğru
İlçe kadın kollarındaki törende konuşan Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu, 30 Mart 2014'de yapılacak yerel seçimlerin Sapanca için önemine dikkati çekti.
Oya Arapoğlu - 23.05.2013
Samek Sapanca'da Yılsonu Sergisi Açtı
Sapanca Belediye Düğün Salonunda düzenlenen sergi açılışına Sapanca Kaymakamı Osman Sarı, Belediye Başkanı İbrahim Uslu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, İlçe Müftüsü Orhan Örnek, Sapanca Halk Eğitim Müdürü Ahmet Pektaş, Oya Arapoğlu, Siyasi parti temsilcileri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Oya Arapoğlu - 16.05.2013
Şehir Plancıları Odası Sakarya Temsilcisi Oya Arapoğlu Görevinden İstifa Etti
Yaklaşık bir yıldır Sakarya Şehir Plancıları Odası Sakarya Temsilciği görevini yürüten Oya Arapoğlu, görevinden istifa ettiğini açıkladı.2014 yılında yapılacak yerel seçim çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla görevinden istifa ettiğini...
Oya Arapoğlu - 30.12.2012
Sakarya'da Taş Ocağı Eylemi
Sapanca'nın Yanık köyü'nde gerçekleşen eyleme Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Münir Kutluata, Sakarya Şehir Plancıları Odası Başkanı Oya Arapoğlu, Sakarya, Kocaeli, Sapanca ve Kartepe MHP ilçe teşkilatları, Kartepe Turizm Derneği yönetimi ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Oya Arapoğlu - 16.12.2012
Sapanca'nın Ekolojik Dengesini Bozacak Taş Ocağına Tepkiler Devam Ediyor
Şehir Plancıları Odası Sakarya İl Temsilcisi Oya Arapoğlu, bir yatırım yapılırken, doğanın katledilmemesi gerektiğinin altını çizdi.
Oya Arapoğlu - 21.10.2012
Eğitim Alanı İçin İmar Planı Değiştiriliyor
Şehir plancısı Oya Arapoğlu, "1589 numaralı parsel eğitim tesis amaçlı kullanılacağından bu kapsamda yapılacak olan yapılar mimari açıdan özellik içeren yapılardır.
Oya Arapoğlu - 02.10.2012
Sakarya'da Darağaçlı Eylem
İznin iptali için dava açtıklarını belirten Şehir Plancıları Odası Sakarya Temsilcisi Oya Arapoğlu, "Bizler Şehir Plancıları Odası olarak verilen iznin iptali için dava açtık.
Oya Arapoğlu - 20.09.2012
"Acele Kamulaştırma" Kararına Romanlardan Tepki
Romanların yaşadığı bölgede düzenlenen toplantıya CHP Sapanca İlçe Başkanı Turhan Fortacı, Sakarya Romanlar Derneği Başkanı Orhan Tanyel, Şehir Plancıları Odası Sakarya Temsilcisi Oya Arapoğlu, İnsan Hakları Derneği Şube Başkanı Neslin Gümüş, Batı Karadeniz Çevre Platformu Sakarya Temsilcisi Yüksel Büyükakten, Avrupa Birliği Şube Başkanı ve Sakarya Sivil Toplum Platformu (SASTOP) Eş Başkanı Av.
Oya Arapoğlu - 23.08.2012
Sapanca Gölü Kenarında Taş Ocağına İzin Verilmesi Şaşırttı
Şehir Plancıları Odası Sakarya İl Temsilcisi Oya Arapoğlu, Yanık köyü yerleşim merkezine 50 metre ve Sapanca Gölü'ne çok yakın bir yerde taş ocağına izin verilmesinin kendilerini şaşırttığını söyledi.
Oya Arapoğlu - 21.06.2012
Sapanca'da Esnaf Çarşının Restore Edilmesini İstiyor
Çarşının yıkılmak yerine tekrar düzenlemesi gerektiğini belirten Şehir Plancıları Odası Sakarya Temsilcisi Oya Arapoğlu ise "Belediyenin almış olduğu bir karar sonrası bu tarihi binaların yıkılarak yeşil alan olarak düzenlenmesi gündemde.
Oya Arapoğlu - 12.11.2011
Çöpçülerin İstediği Oldu, Şehre Yaprak Dökmeyen Ağaçlar Dikiliyor (Özel)
Şehir planlama uzmanı Oya Arapoğlu ise eylül ayı ortasında başlayan ve 2.
Oya Arapoğlu - 19.10.2011
Sakarya'da Şehiriçi Trafik Düzenlemesi Memnun Etmedi
Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü, Yapı İşletmesi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Kentsel Tasarım ve İnşaat Yönetimi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Demir, trafiğin bir bütün olarak ele alınmaması durumunda, düzenlemenin sıkça yeni revizyona uğrama riskini beraberinde getireceğini söyledi. Şehir planlamacısı Oya Arapoğlu ise düzenleme ile Yenicami Kavşağı ve Bulvar Caddesi kısmen rahatlarken, diğer kavşakların daha karmaşık ve sıkışık hale geldiğini belirtti.
Oya Arapoğlu - 21.05.2011
Kutluata: "Ülkedeki İş Alanlarını İyi Değerlendirmek İstiyoruz. "
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Münir Kutluata, iş adamlarını ve çalışanları düşünerek, ülkedeki iş alanlarını iyi değerlendirmek istediklerini söyledi. Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yöneticileriyle Adapazarı ilçesindeki bir lokantada bir araya gelen Kutluata, ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. Ekonomiye önem veren bir parti olduklarını ifade eden Kutluata, "Türkiye'de kendi insanımızın refahını esas alan bir partiyiz. Ülkemizin global sıkıntılar yaşadığı ve dışa karşı global istifadeler sağlayamadığı ortada. İş adamlarımızı ve çalışanlarımızı düşünerek, ülkedeki iş alanlarını iyi değerlendirmek istiyoruz. Haksız rekabete karşı olan bir partiyiz. Ülkenin zenginleşmesini isteyen ve üretime dayalı ekonomiyi savunan bir partiyiz. Bir ilin hem ekonomik, hem de sosyal anlamda gelişmesi iyi politikalarla mümkündür" dedi. Kutluata, Sakarya'nın tarıma dayalı sanayide güçlü olması gereken bir il olduğunu belirterek, küçük ve orta ölçekli işletmelere kolaylık sağlanması gerektiğini söyledi. MHP Sakarya Milletvekili adayı Enver Toçoğlu ise sendika yönetiminde bulunduğu dönemde fabrika bacalarının tütmesi için çaba harcadıklarını kaydederek, mevcut iktidarın fabrikaları kapattığını öne sürdü. Çalışma hayatında ezilen ve hakları ellerinden alınan işçiler ile yasalarla verilen hakları uygulamak istemeyen işverenler bulunduğunu savunan Toçoğlu, "Sendikacılık hayatımızda bir inancımız ve görüşümüz vardı. Özellikle 12 Eylül öncesinde İzmit'ten İstanbul'a kadar fabrikalar ideolojik grevlerle kapatıldı, kapılarına kilit vuruldu. Bu fabrika kapılarına kilit vurmak önemli değil, işçilerin çalıştığı fabrikaların bacasını tüttürmesiydi önemli olan. Ülkeye komünizmi getirmek isteyenler vardı. Fabrika bacalarının tütmesi için çalışmalar yapıyorduk. Oysa şimdiki iktidar bu fabrikaları tek tek kapatıyor. Sanayicimiz, küçük esnafımız sömürü altına girdiği için iş adamları da zor duruma girdi. Bu politikaları 12 Haziran seçimlerinde durdurmamız lazım" diye konuştu. MHP Sakarya Milletvekili adayı Recai Coşkun mevcut milletvekillerinin ilin sorunlarını Ankara'da yeterince takip edemediklerini ileri sürerek, "Bunun verilerini kanun teklifleriyle rahatlıkla ortaya koyabiliriz. Hayalleri çalınmış bir şehir var ortada. Alt geçit ve Gar Meydanı tartışmaları ortada. Dörtyol'daki kavşak sorunu ortada. Bunlar rutin içinde ele alınması gereken konulardır. Serbest bölge tartışması bir hayaldi. Sakarya, maalesef şehri heyecanlandıracak projelere sahip değil. Tarım arazileri sanki yağmalanmayı bekler haldedir" ifadesini kullandı. Milletvekili adayları Gökhan Taşdeviren ve Oya Arapoğlu da ilin sorunlarıyla ilgili çeşitli açıklamalar yaptı.
Oya Arapoğlu - 16.05.2011
Mhpliler Adapazarı'nda Püskevit Dağıttı
Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Püskevit' söylemine MHP Sakarya İl Teşkilatı sahip çıktı ve Adapazarı'nın en işlek caddesinde Püskevit dağıttı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Yozgat mitinginde hükümeti, Yozgatlılara küçük bir çocuk örneği ile eleştirirken bisküvi yerine yerel şive ile püskevit diye söylemesi üzerine MHP Adapazarı İlçe teşkilatı da kendi çapında hazırladığı programla katıldı. Biskivi dağıtımına MHP milletvekili adayı Prof. Dr. Recai Coşkun, Oya Arapoğlu, Adapazarı İlçe Başkanı Ömür Çakar, Kadın Kolları Başkanı Ülker Sıktaş, İl Genel Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Salih Okutan, Adapazarı Belediyesi Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ayhan Kayıkçı ve çok sayıda parti yöneticisi katıldı.
Oya Arapoğlu - 16.05.2011
MHP'liler Adapazarı'nda 'püskevit' Dağıttı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Püskevit' söylemine MHP Sakarya İl Teşkilatı sahip çıktı ve Adapazarı'nın en işlek caddesinde, arasına lokum koydukları bisküvileri dağıttı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Yozgat mitinginde hükümeti eleştirirken konuşmasında geçen ve ardından büyük ses getiren "Püskevit" söylemi, teşkilatlarınca da sahipleniyor. Bugün MHP Adapazarı İlçe Teşkilatı da hazırladıkları 'Püskevit'leri halka dağıttı. Çark Caddesi'ne kurulan standta yapılan dağıtıma MHP milletvekili adayı Prof. Dr. Recai Coşkun, Oya Arapoğlu, Adapazarı İlçe Başkanı Ömür Çakar, Kadın Kolları Başkanı Ülker Sıktaş, İl Genel Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Salih Okutan, Adapazarı Belediyesi Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Ayhan Kayıkçı ve çok sayıda parti yöneticisi katıldı.
Oya Arapoğlu - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Sakarya
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Oya Arapoğlu Haberleri | Oya Arapoğlu Kimdir - Haberler - Oya Arapoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oya Arapoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakarya'nın Sapanca İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Par
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 14:59:37. #1.16#

title