Otomobiliyle köpeği ezdi, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti

Otomobiliyle köpeği ezdi, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti

Ümraniye'de otomobiliyle seyir halinde giden sürücü yolda uyuyan köpeğin üstünden geçti. Göz göre göre köpeği ezen sürücü arkasına bile bakmadan olay yerinden uzaklaştı.

Otomobiliyle köpeği ezdi, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti

Ümraniye'de aracıyla seyir halinde olan sürücü, yolda uyuyan köpeği göz göre göre ezdi. Sürücü hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ederken köpek acı içerisinde koşarak kaçtı. Şahsın uyuyan köpeği aracıyla ezdiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

KÖPEK KURTARILAMADI

Geçtiğimiz gün Ümraniye'de meydana gelen olayda aracıyla seyir halinde olan sürücü yolda uyuyan köpeğin üzerinden geçerek ezilmesine sebep oldu. Aracın altında ezilerek sürüklenen köpek daha sonra can havliyle koşarak kaçtı. Sürücü ise hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Mahalleli tarafından veterinere götürülen köpeğin kurtarılamadığı öğrenildi.

İşte köpeğin ezildiği anlar;

Kaynak: İHA
YORUMLAR (26)

 • KAĞAN:
  neyseki bizdenmiş, eğer suriyeli olsaydı hemen sosyal medya ajanları salyalarını akıtırdı.
 • PAŞALI:
  Hayvanları bilerek öldüren insan görünümlü yaratıklara verilecek en güzel ceza onları hayvanat bahçesinde kafes içinde cezalandırmaktır.
 • FİGEN AVCI:
  hayvanlara zarar verenler hakkında hala yasa çıkmıyorsa bu günahın vebaline hükümette ortaktır. yeter artık bu sessiz kulların hakkını ne zaman koruyacaksınız
 • ADINIZI YAZIN:
  hayvanların bir canlı olduğunu unutarak devletimiz bir ceza çıkarmadığı sürece , bu hayvanların günahları sizinde boynunuzda .
 • EVO20:
  İnşallah bu caniyide biri ezip bırakıp gider! Lan bi kaldır veterinere götür bi bak belki yaşıyor ayıp ya!
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.