Genç Kızı Taciz Edip "Engelliyim" Diyen Sapığın Linç Edildiği Anlar Kameraya Yansıdı
Haberler » Güncel » Genç Kızı Taciz Edip "Engelliyim" Diyen Sapığın Linç Edildiği Anlar Kameraya Yansıdı - Haber

Genç Kızı Taciz Edip "Engelliyim" Diyen Sapığın Linç Edildiği Anlar Kameraya Yansıdı

Kocaeli'de özel halk otobüsünde genç kızı taciz eden şüpheli, otobüste bulunan vatandaşlar tarafından tekme tokat dövüldü. Şüphelinin "Engelliyim" diyerek dayaktan kurtulmaya çalıştığı anlar kameraya yansıdı.

'nin İzmit ilçesinde özel halk otobüsünde genç bir kızı taciz eden şüpheli otobüste bulunan vatandaşlar ve sürücü tepki gösterdi. Şoför ve vatandaşlar tarafından dövülen şüpheli polis merkezine teslim edildi. Olay anı aracın güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken, şüpheli adam kendini engelliyim diye savundu.

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde şehir içinde yolcu taşımacılığı yapan bir özel halk otobüsünde meydana gelen olayda, halk otobüsüne binen E.Y. isimli bir şahıs, D.Y. (17) isimli bir genç kızın yanına oturdu. Otobüs hareket ettikten bir süre sonra elindeki telefonu ile ilgilenen D.Y., E.Y. isimli şahsın kendisine dokunması sonrasında tacize uğradığını iddia ederek, "Ne yapıyorsun, kalk şuradan. Seni cümle aleme inat yolun ortasında döverim" dedi. Kızın tepkisi üzerine ayağa kalkan E.Y., "Ben bir şey yapmadım" diyerek D.Y.'den uzaklaştı.

"ENGELLİYİM" DİYEREK KENDİNİ SAVUNDU

Hızla kapıya yönelen ve inmek isteyen şahsı ise sürücü ve yolcular durdurdu. Genç kızı taciz edildiğini söylemesi üzerine ise sürücü ve yolcular, şahıs darp etmeye başladı. Aldığı darbelerde aracın ön kapısına yığılan şüpheli, "Engelliyim" diyerek kendisini dövenlerden kurtulmaya çalıştı.

LİNÇ EDİLMEK İSTENDİ

Kızın tepkisi üzerine otobüsü durduran sürücü ve ismi öğrenilemeyen bir sürücü, "Benim otobüsümde bunu nasıl yaparsın" diyerek yolcularla birlikte E.Y. isimli şahsı dövdü. "Diğer koltuklar boşken, neden kadının yanına oturdun" diye tepki gösteren sürücü, bir süre sonra tekrar koltuğuna oturarak, aracı Kuruçeşme Polis Merkezi'ne sürdü. Aracın karakola gittiği sırada araçta bulunan yolculardan bazıları ise şahsı linç etmek istedi. Polis merkezi önünde aracı durduran sürücü, kendi elleri ile şahsı polis ekiplerine teslim etti. Şüpheli ile birlikte polis merkezine giden D.Y, şahsın kendisini taciz ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Polis merkezinde ifadesi alınan D.Y., işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.


OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Öte yandan, E.Y. isimli şahsın engelli olduğunu iddia ettiği öğrenilirken, olay anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Halk otobüsü içerisinde bulunan güvenlik kameraları tarafından kaydedilen olayda, şahsın otobüse bindikten sonra D.Y. isimli genç kızın yanına oturduğu görüldü. Otobüs bir süre harekete ettikten sonra, D.Y., isimli kadın, elindeki telefonu bırakarak, E.Y.'ye "Ne yapıyorsun, kalk şuradan" diyor. Kızın bağırması sonrasında, oturduğu yerden kalkarak inmek için hızla kapıya yöneliyor. Sürücü ve yolcu tarafından tarafından feci şekilde darp edilen şüpheli, "Engelliyim" diyerek linçten kurtulmaya çalışıyor. Bir süre araç içinde darp edilen şahıs, sürücü tarafından karakola teslim ediliyor.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Genç Kızı Taciz Edip "Engelliyim" Diyen Sapığın Linç Edildiği Anlar Kameraya Yansıdı

Manşet

Haberler