OSMAN YÜCELİŞ HABERLERİ

Osman Yüceliş haber, Osman Yüceliş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Yüceliş

Osman Yüceliş

Doğum Yeri Denizli / Türkiye
Doğum Tarihi 7.7.1966 -

Osman Yüceliş Kimdir ?

7 Temmuz 1966 Tavas doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği’nden mezun oldu. Yüceliş, elektrik sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmakta.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Yüceliş 4.5.2018
AK Parti'den 40 Aday Adayı İçin Temayül Yoklaması Yapılacak
Temayüle il ve ilçe teşkilatlarının ana kademeleri, kadın ve gençlik kollarının asil yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, daha önce görev yapmış aday olmayan il başkanları ve milletvekilleri, disiplin kurulu ve demokrasi hakem kurulu üyelerinin katılacağı ifade edildilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci, Denizli milletvekillerimiz Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin ve Cahit Özkan, milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmuşlar ancak partimizin genelgesi gereği temayüle girmeyeceklerdir. Genel Merkez tarafından onaylanan, temayüle girecek milletvekili aday adaylarının isim listesi alfabetik olarak aşağıdaki gibidir: Adem Kayar, Adnan Şaşmaz, Ahmet Aydınlı, Akın Çelik, Ali Aygören, Ali Önen Çetinkaya, Arife Sevinç Dalbudak, Avni Örki, Aysun Tonel Karaaslan, Ayşe Doğan, Barış Özbilen, Birtan Şahan, Cemal Ceylan, Dilek Çevik, Fatma Sürmeli, Fazıl Alata, Fethi Erdem, Hasan Oymak, Hilal Can, İlkay Kılıç, Mahmut Durgut, Mehmet Dağlıoğlu, M. Ali Haluk Değirmenci, Mithat Ekici, Muhammed Bekir Ege, Mustafa Gebeşce, Nihal Kızılhan, Nilgün Ök, Nurefşan Bozaba, Osman Tavşan, Osman Yüceliş, Ömer Kılınçarslan, Öznur Yaşar, Perihan Dağ, Recep Karakaş, Sezer Cihan, Ümit Çelik, Veli Demir, Yıldız Aydemir, Zafer Ersin Topoğlu.
Osman Yüceliş 23.10.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Denizli milletvekili adayı Osman Yüceliş ise Çivril ilçesinde öğrenim gören üniversite öğrencileriyle buluştu.
Osman Yüceliş 6.10.2015
Genel Seçime Doğru
Partisinin seçim beyannamesinde açıklanan "sağlık turizmi alanında dünyanın önde gelen ülkeler arasına girme hedefi" ile termal kaynaklar zengini Denizli'nin termal sağlık turizminde dünya lideri bir kent olacağını vurgulayan Ramazanoğlu, şunları kaydetti: "Termal kaynaklar anlamında çok büyük zenginlikleri barındıran Denizli'nin sağlık turizmi alanında dünyada marka bir kent olması için çaba göstereceğiz. Sanayide oldukça başarılı olan Anadolu Kaplanı Denizli'nin bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde de dünyada üst sıralara çıkması için çalışacağız, Denizli turizmde de hak ettiğini alacak. Sağlık turizmi başta olmak üzere yapılacak yeni yatırımlarla günü birlik konaklamalar artık yerini uzun süreli konaklamalara bırakacak, bundan Denizli ve ülke kazanacak."  "Ekonomi dünyasının isteği tek başına iktidar" AK Parti Denizli Milletvekili adayları Şahin Tin ve Osman Yüceliş, seçim çalışmaları kapsamında Denizli Ticaret Odası (DTO), Denizli Ticaret Borsası (DTB) ve Denizli Fırıncılar Odası'nı ziyaret etti.
Osman Yüceliş 28.9.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Osman Yüceliş 18.9.2015
Seçime Doğru
Aday listesinde 1. sırada Ekonomi Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci yer alırken, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen 2. sıradaki Mehmet Yüksel'in yerine partinin kurucularından Sema Ramazanoğlu, 3. sıradaki Bilal Uçar'ın yerine ise il başkanlığından istifa eden Şahin Tin yer buldu.  AK Parti Denizli milletvekili adayları şu isimlerden oluştu:   1. sıra Nihat Zeybekci, 2. sıra Sema Ramazanoğlu, 3. sıra Şahin Tin, 4. sıra Cahit Özkan, 5. sıra Osman Yüceliş, 6.
Osman Yüceliş 18.9.2015
Erdoğan'ın Danışmanı Sema Ramazanoğlu Denizli'den Aday Oldu
17-25 Aralık'taki yolsuzluk ve rüşvet soruşturmaları kapsamında eski 4 bakan hakkında kurulması kararlaştırılan Meclis Soruşturma Komisyonu'nda görev alıp aklama oyu veren AK Parti Denizli 3. Sıra Milletvekili Bilal Uçar da AK Parti'nin, 1 Kasım seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesinden çıkarıldı. Uçar'ın yerine eski AK Parti İl Başkanı Şahin Tin gösterildi. Denizli AK Parti'nin diğer adayları ise Cahit Özkan, Osman Yüceliş, Emin Okkaya ve Muhammed Bekir Ege oldu.
Osman Yüceliş 18.9.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (2)
AK Parti, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
Osman Yüceliş 18.9.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Osman Yüceliş 18.9.2015
AK Parti Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
Osman Yüceliş 8.6.2015
Milletvekili Genel Seçimi
AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, seçimlerle ilgili, yarınların ne getireceğinin bilinemeyeceğini, milletin istikrarlı ve güvenli geleceğini istediklerini söyledi.  Tin, seçimi AK Parti Denizli milletvekili adayları Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak, Emin Okkaya, Osman Yüceliş ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile il başkanlığında izledi.
Osman Yüceliş 24.4.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar Günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Şu an buradasınız: Osman Yüceliş Haberleri | Osman Yüceliş Kimdir - Haberler - Osman Yüceliş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Yüceliş kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Gürlesin Eski Çalışma Arkadaşları ile Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.7.2020 02:00:04. #1.15#
title