Osman Terzi Haberleri

Osman Terzi haber, Osman Terzi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Terzi - 24.10.2019
Arıcılar dört gözle ayıların kış uykusuna yatmasını bekliyor
Av turizmi kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığı Milli Parklar Genel Müdürlüğü onayıyla ilçeye gelen avcılara rehberlik yapan Osman Terzi, arıların son zamanlarda daha sık görüldüğünü söyledi.
Osman Terzi - 18.09.2019
Kastamonu'da bozayılar görüntülendi
Av turizmi kapsamında ilçeye gelen avcılara rehberlik yapan Osman Terzi, Kart Dağı mevkisinde bir yaban domuzunun bozayılardan kaçmasını ve bozayaların yavruları ile gezmesini, kamerayla görüntüledi.
Osman Terzi - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Aydın
Aydın'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Osman Terzi - 20.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Aydın'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Osman Terzi - 08.08.2018
Karacaların Oyunu Kamerada
Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde av turizmi rehberliği yapan Osman Terzi, iki karacayı oynarken görüntüledi.
Osman Terzi - 02.08.2017
Anne Karaca ile 2 Yavrusu Doğal Alanda Görüntülendi
Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde av turizmi rehberliği yapan Osman Terzi, 2 yavru karaca ile annelerini görüntüledi.
Osman Terzi - 02.08.2017
Anne Karaca ile 2 Yavrusu Doğal Alanda Görüntülendi
Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde av turizmi rehberliği yapan Osman Terzi, 2 yavru karaca ile annelerini görüntüledi.
Osman Terzi - 14.06.2016
Av Rehberi, Karaca ile Yeni Doğan Yavrusunu Görüntüledi
Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde av turizmi rehberliği yapan Osman Terzi, yeni doğan yavru karaca ile annesini görüntüledi.
Osman Terzi - 11.05.2016
Av Rehberi, Boz Ayı Görüntüledi
Azdavay ilçesinde av rehberi Osman Terzi, ormanlık alanda boz ayı görüntüledi.
Osman Terzi - 20.03.2014
Rize'de Huzurevinde Kalan Yaşlılara Ziyaret
Ziyarete, Halk Sağlığı Müdürü Faik Özşahin, Şube Müdürü İlker Dilber, psikolog Esra Alemdaroğlu, Fındıklı Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabibi Osman Terzi ve Fındıklı Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları katıldı.
Osman Terzi - 24.12.2013
Ses Teknolojileri Geleceği Şekillendiriyor
Tüm dünyadaki Vodafone'lar için örneğiz Vodafone'dan Osman Terzi, Vodafone 'Sesli İmza' projesine güvenlik, kolay kullanım, uygun maliyet gibi nedenlerle diğer alternatifleri de değerlendirerek uygulamaya karar verdiklerini belirtti.
Osman Terzi - 21.05.2013
Artvin'de 2012 Yılı Vergi Rekortmenleri Açıklandı
2012 yılı vergilendirme dönemi sadece gayrimenkul sermaye iradi elde eden mükelleflerce verilen yıllık gelir vergisi beyannamelerinin değerlendirilmesi sonucunda Hopa'dan Envar Korzay 38 bin 290,37 lira ile birinci, Hopa'dan Osman Terzi 26 bin 440,04 lira ile ikinci, Borçka'dan Tekin Yunus Arifağaoğlu 25 bin 975,38 lira üçüncü oldu.
Osman Terzi - 16.06.2012
Boks
Kars'ta düzenlenen "Türkiye Üst Minikler Ferdi Boks Şampiyonası" sona erdi.
Osman Terzi - 02.05.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
FATİH KARAÇALI/ADANA, (DHA) (2.5.2012 FOTOĞRAF) /////////////// Karadenizliler gecede buluştu ADANA-Karadeniz Kültür ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği Karadenizliler Gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Seyhan Oteli'nde düzenlenen geceye Ak Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, kent yönetiminden, iş ve siyaset dünyasından isimler ile Adana ve çevre illerde yaşayan çok sayıda Karadenizli katıldı. Ferda Sümer, Emre Pehlivanlar, Faik Kasapoğlu ve Mustafa Şimşek'in türkü ve şarkılarıyla renk kattığı gecenin sunuculuğunu İsmail Timuçin yaptı. Geceye katılanlar Karadeniz türkülerine horonlarla eşlik ederek doyasıya eğlendi. Adana-Karadeniz Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Yavuz, Mersin, Niğde, Kırıkhan'daki Karadenizliler Dernekleri ve Adana-Trabzon Derneği ile dayanışma içinde çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Derneğin Yönetim Kurulu'ndan Şaban Doran, Nihal Saral Salih, Emine Varmış, Mustafa Güngör, Murat Çelik ve Aysel Akar'ın da hazır bulunduğu gecede, sponsorlar Osman Terzi, Mehmet Köse, Şerif Güler ve Mehmet Küçükeski'ye teşekkür plaketi verildi.
Osman Terzi - 26.02.2012
"Bana Bir Masal Anlat" Projesinin Final Programı Yapıldı
Programın açılış konuşmasını yapan "Bana Bir Masal Anlat" Proje Koordinatörü Tuğba Kavun, "AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'nca, Eylem 1.2 - Gençlik Girişimleri programına göre kabul edilen bu proje ile amacımız, terkedilmiş masalların yeniden hayat bulmasıdır. Minik öğrencilerin gelişim süreçlerine katkıda bulunmayı umut ediyoruz" dedi. Karahüyük Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Müdürü Osman Terzi ise, "Proje kapsamında okulumuz anasınıfı öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriyi izleyeceğiz.
Osman Terzi - 26.02.2012
Unutulan Masallar Tekrar Hayat Bulacak
Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu Müdürü Osman Terzi ise proje kapsamında okulun ana sınıfı öğrencilerinin gösteri hazırladığını belirtti.
Osman Terzi - 24.03.2011
Konya'da "Çocukların Meyve Bahçesi Projesi"
Orgeneral Cemal Tural İlköğretim Okulu Müdürü Osman Terzi, proje kapsamında Konya'da 10 okulda meyve bahçesi oluşturulduğunu söyledi.
Osman Terzi - 09.02.2011
Rögar Kapağı Hırsızı Kameralara Yakalandı
Diğer yandan, sabaha karşı aynı caddede bulunan Dadaşlar Camii'nde de hırsızlık olayı yaşandı. Caminin ahşap kapısının kilidinin kırılarak, imam odasında bir kutu içinde bulunan 15 TL'nin çalındığı belirtildi. Hırsızlarla başlarının dertte olduğunu belirten marketin işletmecisi Mustafa Coşkun, "Her gün rögar kapağı ya da mazgal ne bulurlarsa götürüyorlar. Bu sabah, komşu görünce önce kaçmış, daha sonra tekrar gelip marketin önündeki sandalye ve cips tezgahını almış. Yan taraftaki caminin de kapısı kırılarak içeri girilmiş ve yardım parası çalınmış" diye konuştu. Caminin imamı Osman Terzi de, "Sabah namazından sonra kapıyı kırıp içeri girmişler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Terzi Haberleri | Osman Terzi Kimdir - Haberler - Osman Terzi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Terzi kimdir, hayatı ve biyografisi. RİZE Fındıklı'da sokak hayvanları için gönüllüler çay topladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:37:58. #1.14#
title