OSMAN NURİ GÜLAÇAR HABERLERİ

Osman Nuri Gülaçar haber, Osman Nuri Gülaçar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Nuri Gülaçar

Osman Nuri Gülaçar

Doğum Yeri Van / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Osman Nuri Gülaçar Kimdir ?

1965 yılında Van’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini aynı ilde bitirdi. İmam-hatip lisesinden mezuniyetinin ardından Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Yabancı dil olarak Arapça bilmektedir. Bölge’de Kanaat Önderi olarak tanınan Osman Nuri Gülaçar, 28 yıl imam-hatip olarak görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Nuri Gülaçar - 30.01.2021
Son dakika haber! Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'dan Gevaş ve Gürpınar belediyelerine ziyaret
Belediyenin hayata geçireceği yatırımlarda tüm desteği sağlayacaklarını belirten Kasapoğlu, şunları kaydetti: "Van ve Gürpınar'ın hizmet kalitesini yükseltmek bizim için bir onurdur. Sayın Cumhurbaşkanı'mızın öncülüğünde sizler için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Çünkü insanların hayırlısı, insanlara faydalı olandır. Bizim temel felsefemiz budur. Bununla birlikte birliğimizden, beraberliğimizden ve kardeşliğimizden taviz vermeden, kimsenin tuzağına düşmeden Allah'ın izniyle yolumuza güçlü bir şekilde devam edeceğiz." Programlara Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van Milletvekilleri İrfan Kartal, Osman Nuri Gülaçar, Abdulahat Arvas ve AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu da katıldı.
Osman Nuri Gülaçar - 07.12.2020
Milletvekili Gülaçar'dan çirkin kampanyaya sert cevap
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, şahsını hedef alan çirkin kampanyaya sert bir dille cevap verdi.
Osman Nuri Gülaçar - 03.12.2020
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri Adalet Bakanı Gül'e görüşlerini bildirdi
AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, "Genç yaşta evlilik yapanların sorunlarının bitirilmesi noktasında Sayın Bakanımızdan istirhamım, bu konunun gündeme getirilip çözülmesidir.
Osman Nuri Gülaçar - 14.11.2020
TBMM üyeleri Ermenistan'ın saldırılarında sivil can kayıplarının yaşandığı Gence'yi ziyaret etti
"İnsanlığa karşı suçlar konusunda uluslararası kurumlar harekete geçmemiş, adeta görmezden gelmiştir" Beklentilerinin insanlığa karşı suçlar nedeniyle bu suçları lider bazında planlayan da dahil olmak üzere, tetiği çeken, düğmeye basan, organizasyon içinde bulunan kim varsa adaletin önüne çıkarılarak yargılanması, hak ettiği cezalara çarptırılması olduğuna dikkati çeken Çavuşoğlu, şunları kaydetti: "Bu aynı zamanda burada bekleyen mağdurların yüreğini serinleteceği gibi, bundan sonra bu kabul suçların işlenmemesi için de caydırıcı olacaktır. Burada yaşanan insanlığa karşı işlenen suçların gerçekleştiği sırada biz dilerdik ki; uluslararası toplum, BM, Avrupa Konseyi, Avrupa Parlamentosu tam da bizim bugün yapmakta olduğumuzu buraya gelerek yapsınlar, gerekli raporları tanzim edip bu noktada bir adım atsınlar. Maalesef yaşanan süreç bize gösterdi ki birçok alanda olduğu gibi Ermenistan'ın Azerbaycan'a dönük saldırılarıyla burada işlenen insanlığa karşı suçlar konusunda bu uluslararası kurumlar harekete geçmemişler, adeta görmezden gelmişlerdir. Biz burada yaşananları kayıt altına almak, gelecek nesillere ibret vesikası olarak bırakmak ve elbette suçluların cezalandırılması için bir ön ayak olmak bakımından bu raporu hazırlayarak meclis başkanlığımıza sunacağız. Gence'de bu süreçte 26 sivil, çocuk hayatını kaybetmiş, şehit olmuştur. Onların yakınlarıyla birebir temas sağlayarak, olayın oluş şekli, meydana geldiği saat ve vefat edenler konusunda kendilerinin bilgilerini alacağız ve çalışmamıza yarın itibarıyla Berde ve Terter'de sürdüreceğiz." Ziyarette, Çavuşoğlu'nun yanı sıra AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Antalya Milletvekili Atay Uslu, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Ankara Milletvekili Servet Ünsal, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş ve HDP Muş Milletvekili Gülistan Kılıç Koçyiğit de yer aldı.
Osman Nuri Gülaçar - 02.11.2020
Son dakika haberi! AK Parti İl Başkanı Türkmenoğlu partililerle buluştu
Toplantıya, İl Koordinatörü Alaattin Parlak, AK Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, ilçe başkanları, belediye başkanları, yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Osman Nuri Gülaçar - 15.10.2020
Başkentte "Azerbaycan-Ermenistan çatışmasında İran'ın tutumu" konulu panel düzenlendi
SDE Başkan Yardımcısı Alper Tan'ın oturum başkanlığındaki panele, İran'ın Ankara Büyükelçisi Muhammer Farazmand, Türkiye İran Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Stratejik Düşünce ve Araştırma Vakfı (SDAV) Başkanı Sinan Tavukcu ve SDE Başkan Vekili Tümgeneral Doç.
Osman Nuri Gülaçar - 30.08.2020
AK Parti Bahçesaray ve Çatak ilçe kongreleri yapıldı
Kongrede, AK Parti Van Milletvekilleri Abdulahat Arvas ve Osman Nuri Gülaçar da birer konuşma yaparak partilerinin yaptığı çalışmaları anlattı.
Osman Nuri Gülaçar - 23.08.2020
Van'da AK Parti Gürpınar İlçe Kongresi yapıldı
Kongrede konuşan AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kongreye katılan tüm partililere teşekkür etti. Gürpınar'ın son seçimlerde tercihini partilerinden yana kullandığını belirten Türkmenoğlu, şunları kaydetti: "Gürpınarımız bizi tercih ettiği için kısa sürede AK belediyecilik hizmetlerine kavuşmuştur. Partimizin 2023 hedefleri var. Bu hedeflerimize ulaşabilmemiz için bizlerin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekir. Bu hassasiyetlerimiz doğrultusunda bugüne kadar emek veren her teşkilat mensubumuza teşekkür ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." İlçe Başkanı Taha Güngör de "Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın ve parti tüzüğümüzün bize gösterdiği yolda kesintisiz ilerleyeceğiz. Partimizi, Gürpınar ilçemizde en güçlü yapı haline getirerek 2023'e emin adımlarla ulaşacağız." dedi. Kongreye, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, Abdulahat Arvas, AK Partili belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Osman Nuri Gülaçar - 22.08.2020
Van'da AK Parti Edremit İlçe Kongresi yapıldı
Kongreye, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, Abdulahat Arvas, AK Partili belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Osman Nuri Gülaçar - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
İnsan Hakları İnceleme Komisyonu: Başkan AK parti Bursa milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Başkanvekili Hatay milletvekili Hüseyin Yayman, Başkanvekili CHP İstanbul milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Sözcü AK Parti Van milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Katip HDDP Muş milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit.
Osman Nuri Gülaçar - 15.07.2020
Son Dakika | Erken yaşta evlilik yapan binlerce mağdur 'af' istiyor
- Erken yaşta evlilik yapan binlerce mağdur 'af' istiyor Kırıkkale'de mağdur aileler 'af' için toplandı KIRIKKALE - Kırıkkale'deki aileler, erken yaşta evlenen ve doğum yaptıkları sırada şikayet edilmelerinin ardından açılan kamu davası sonucu cezaevine giren eşleri için 'af' istiyor. Kırıkkale'de Hüseyin Kahya Parkında çocuklarıyla bir araya gelen kadınlar eşlerinin cezaevinden çıkmalarını istiyor. Korona virüs tedbirleri alınarak yapılan basın açıklamasında, ülke genelinde 8 bin gencin ve 16 bin çocuğun mağdur olduğu belirtildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenen ve ağabeyinin cezaevinden çıkarılmasını talep eden Hülya Kızılçiçek, evlilik mağduru 8 bin gencin çözüm beklediğini söyledi. "Biz sadece ayda 45 dakika aile olabiliyoruz" Burada ağabeyi ve diğer yakınları için toplandıklarını dile getiren Gülçiçek, "Burada ağabeyim ve diğer yakınları için toplanmış bulunuyoruz. 8 bin genç evlilik mağduru çözüm bekliyor. Evlatlarımız babalarıyla geçecek günlerin hayallerini kuruyor. Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Adalet Bakanımız Abdul Hamit Gül'e, Anayasa Komisyon Başkan Vekilimiz Ali Özkaya'ya, AK Parti Başkan Yardımcımız Leyla Şahin Özkaya'ya, Devlet Bahçeli'ye, İnsan Hakları İnceleme Komisyon Sözcüsü Osman Nuri Gülaçar, Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk'e sesleniyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Nuri Gülaçar Haberleri | Osman Nuri Gülaçar Kimdir - Haberler - Osman Nuri Gülaçar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Nuri Gülaçar kimdir, hayatı ve biyografisi. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Van'daki Genç Ofisi'nin açılışına katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 21:56:01. #1.16#
title