OSMAN GÜNEŞ HABERLERİ

Osman Güneş haber, Osman Güneş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Güneş

Osman Güneş

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1952 - ...

Osman Güneş Kimdir ?

Osman Güneş (d. 1952, Şefaatli), Türk bürokrat, eski İçişleri Bakanı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Güneş - 02.10.2020
Cizre Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden Kızılay'a kan desteği
Kampanyaya Cizre Cumhuriyet Başsavcısı Korhan Sert, Cumhuriyet savcıları Fatih Nuranioğlu, Osman Güneş, hakim Fatih Gültekin, Cizre Kızılay Şube Başkanı Salih Sefinç, Denetimli Serbestlik Müdürü Turgay Agboyraz, Denetimli Serbestlik Şefi Veysi Gültekin, personel ile yükümlüler ve vatandaşlar katıldı.
Osman Güneş - 07.10.2019
Yargıtay'ın bozduğu 'kan davası' cinayeti sanıklarına 'iyi hal' ve 'yaş' indirimi
KAYSERİ'de, Yasin Küsen'i (21) öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Osman Güneş'e (24) verilen ağırlaştırılmış ömür boyu hapis ve Hasan Doğan G.'ye (17) verilen 26 yıl hapis cezası kararını Yargıtay bozdu.
Osman Güneş - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Genç kızın üvey babası Osman Güneş, bakanlığın bu girişimi ile mutlu olduklarını belirterek, emeği geçen yetkililere teşekkürlerini iletti.
Osman Güneş - 28.06.2019
KKTC'teki genç kızın çağrısı ile Sağlık Bakanlığı harekete geçti
Genç kızın üvey babası Osman Güneş, bakanlığın bu girişimi ile mutlu olduklarını belirterek, emeği geçen yetkililere teşekkürlerini iletti.
Osman Güneş - 27.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Genç kızın üvey babası Osman Güneş, bakanlığın bu girişimi ile mutlu olduklarını belirterek, emeği geçen yetkililere teşekkürlerini iletti.
Osman Güneş - 27.06.2019
Yaralı genç, KKTC'den ambulans uçakla Gaziantep'e getirildi
Nisa Karaçoroğlu'nun üvey babası Osman Güneş, gazetecilere yaptığı açıklamada, kızının Gaziantep'e getirilmesine katkı sağlayan ilgililere teşekkür etti.
Osman Güneş - 11.01.2019
İçişleri Bakanlığı Müşavirlerinden Muammer Yaşar Özgül'ün Acı Günü
İçişleri Bakanlığı müşavirlerinden Muammer Yaşar Özgül'ün vefat eden annesi Hatice Özgül, toprağa verildi. Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Özgül'ün annesi Hatice Özgül için Ulu Camide düzenlenen cenaze merasimine Kütahya Valisi Ömer Toraman, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkez valileri Mustafa Büyük ve Kerem Al, İçişleri eski bakanı Osman Güneş, Emniyet eski Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.
Osman Güneş - 27.12.2018
Göçükten Kurtuldu, Metan Gazı Zehirlenmesinden Öldü
Metan gazından zehirlendiği tespit edilen Gücük için Gökçebey ilçesine bağlı Uzunahmetler köyünde öğle namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye, Zonguldak Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Gökçebey Belediye Başkanı İsmet Karcı, Satılmış Gücük'ün mesai arkadaşları ve yakınları katıldı. Taziyeleri kabul eden işçinin babası Mehmet ve kardeşi Hakan Gücük güçlükle ayakta durdu. Satılmış Gücük'ün cenazesi, Gökçebey İlçe Müftüsü Osman Güneş'in kıldırdığı cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verildi.
Osman Güneş - 27.12.2018
Dha Yurt Bulteni-13
İlçeye bağlı Kurtköy'de bulunan özel bir şirkete ait maden ocağında çalışan maden işçisi Satılmış Gücük, dün akşam saatlerinde mesai arkadaşları tarafından ocak içerisinde baygın bulundu. Hemen dışarı çıkarılan Satılmış Gücük, Çaycuma Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Satılmış Gücük, doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Metan gazından zehirlendiği tespit edilen Satılmış Gücük için Gökçebey ilçesine bağlı Uzunahmetler Köyü'nde öğle namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye, Zonguldak Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Gökçebey Belediye Başkanı İsmet Karcı, mesai arkadaşları ve yakınları katıldı. Taziyeleri kabul eden babası Mehmet ve kardeşi Hakan Gücük güçlükle ayakta durdu.  Satılmış Gücük, Gökçebey İlçe Müftüsü Osman Güneş'in kıldırdığı cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verildi.
Osman Güneş - 04.10.2018
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Konferansın ardından Doğubayazıt AK Parti İlçe Başkan Vekili Osman Güneş tarafından Akgül'e tablo hediye edildi.
Osman Güneş - 05.08.2018
Yozgat'ta İmam Hatip Mezunları Bir Araya Geldi
CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven de İslam dininin bir akıl dini olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu: "Din adamı ibadetini yaparken, toplum içinde yaşayan insandır. Dini yalnız ibadet boyutuyla değil, ahlaki boyutuyla da ele alınması gerektiğini düşünüyorum. İbadet sadece insanın kendisi ile ilgilidir. Dinin ahlak boyutu son derece önemlidir. Dinin öncü insanları ibadetini yaparken toplumda ahlaki boyutları taşımazsa bu topluma çok ciddi zararlar verir. Din adamı mezhep ve inanç farkı gözetmeksizin tüm adamlara eşit mesafede olmalıdır." Etkinliğe AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Yıldız, Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Çeker, eski İçişleri Bakanı Osman Güneş ve eski Bursa Milletvekili Faruk Ambarcıoğlu da katıldı.
Osman Güneş - 31.07.2018
Bamya Hasadı Üreticiyi Zorluyor
Taşova ilçesine bağlı Çaydibi köyünde bamya üreticiliği yapan 69 yaşındaki Osman Güneş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bamya üretiminin emek ve sabır isteyen, zahmetli bir iş olduğunu söyledi.
Osman Güneş - 24.06.2018
Batman'daki 2 Seçmenli Sandığın Seçmen Sayısı Arttı
Jandarma ekiplerinin eşliğinde sabah saatlerinde sandık görevlileriyle birlikte Batman'a 15 kilometre uzaklıktaki Yolveren köyünde 2252 nolu sandığı tahıl ambarı önünde kurduklarını belirten Sandık Başkanı Osman Güneş, "21 seçmenli köyde seçmenlerin bir bölümü Avrupa'da olduğu biliniyor.
Osman Güneş - 13.03.2018
Ağrılı Gaziler, 'Zeytin Dalı Harekatı'na Destek İçin Kilis'te
'Zeytin Dalı Harekatı'nda 53'üncü güne girilirken, Kıbrıs ve Kore gazileri, Doğubayazıt'tan Kilis'e geldi. Öncüpınar Sınır Kapısı'na, ellerinde Türk bayraklarıyla ulaşan gaziler, harekata destek mesajı verdi. Grup adına konuşan Osman Güneş, 'Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediklerini belirterek, Mehmetçik'e moral vermek için Kilis'te olduklarını söyledi.
Osman Güneş - 13.03.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü ------------------------ Sabancı Vakfı Genel Müdürü Zerrin Koyunsağan, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt ve Adana Devlet Tiyatrosu Müdürü Sevinç Gediktaş'ın görüntüsü Duvardaki oyun afişlerinden detaylar Sabancı Vakfı Genel Müdürü Zerrin Koyunsağan'ın konuşması Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt'un konuşması Basın mensuplarından görüntüler SÜRE: 02'39"    BOYUT: 162 MB Haber: Yusuf BAŞTUĞ-Kamera: ADANA, ====================================================== 7)AĞRILI GAZİLER, 'ZEYTİN DALI HAREKATI'NA DESTEK İÇİN KİLİS'TE AĞRI'nın Doğubayazıt ilçesinden Kilis'e gelen Kıbrıs ve Kore gazileri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Afrin'deki terör örgütlerine yönelik sürdürülen 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi. 'Zeytin Dalı Harekatı'nda 53'üncü güne girilirken, Kıbrıs ve Kore gazileri, Doğubayazıt'tan Kilis'e geldi. Öncüpınar Sınır Kapısı'na, ellerinde Türk bayraklarıyla ulaşan gaziler, harekata destek mesajı verdi. Grup adına konuşan Osman Güneş, 'Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediklerini belirterek, Mehmetçik'e moral vermek için Kilis'te olduklarını söyledi.
Osman Güneş - 13.03.2018
Ağrılı Gaziler, 'Zeytin Dalı Harekatı'na Destek İçin Kilis'te
'Zeytin Dalı Harekatı'nda 53'üncü güne girilirken, Kıbrıs ve Kore gazileri, Doğubayazıt'tan Kilis'e geldi. Öncüpınar Sınır Kapısı'na, ellerinde Türk bayraklarıyla ulaşan gaziler, harekata destek mesajı verdi. Grup adına konuşan Osman Güneş, 'Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediklerini belirterek, Mehmetçik'e moral vermek için Kilis'te olduklarını söyledi.
Osman Güneş - 26.01.2018
Almanya'daki Türklerden Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Gösterisi
TSK'nin sivillerin hayatına azami dikkati gösterdiğine duyulan inancın belirtildiği bildiride, şu ifadelere yer verildi: "Türk Silahlı Kuvvetlerinin gerçekles¸tirdigˆi Zeytin Dalı Harekatı bas¸ından bu yana müttefik ve koms¸u ülkelere gerekli bilgilendirme yapılarak, s¸effaf bir s¸ekilde yürütülmüs¸tür. Amacı huzur, barıs¸ ve güvenlik olan bu operasyonun uluslararası toplum tarafından desteklenmesini talep ediyor, teröre kars¸ı Türkiye'nin ve masum bölge halkının yanında olunmasını zaruri görüyoruz." Gösteriye Yenilik ve Adalet Partisi (BİG) Genel Başkanı Haluk Yıldız ile UETD Köln Bölge Başkanı Osman Güneş de katıldı.
Osman Güneş - 13.11.2017
Dha Yurt Bülteni-1
OSMANIYESPORLU FUTBOLCU YARALANDI Bir futbolcusunun ve teknik ekipten bir arkadaşlarının darp edildiğini söyleyen Osmaniyespor Teknik Direktörü Osman Güneş, "Gerginliğe hiç gerek yoktu.
Osman Güneş - 12.11.2017
Çorum Belediyespor-Osmaniyespor Maçı Sonrası Arbede
OSMANIYESPORLU FUTBOLCU YARALANDI Bir futbolcusunun ve teknik ekipten bir arkadaşlarının darp edildiğini söyleyen Osmaniyespor Teknik Direktörü Osman Güneş, "Gerginliğe hiç gerek yoktu.
Osman Güneş - 12.11.2017
Çorum Belediyespor - Osmaniyespor Maçı Sonrası Arbede Yaşandı
OSMANİYESPORLU FUTBOLCU YARALANDI Bir futbolcusunun ve teknik ekipten bir arkadaşlarının darp edildiğini söyleyen Osmaniyespor Teknik Direktörü Osman Güneş, "Gerginliğe hiç gerek yoktu.
Osman Güneş - 12.11.2017
Dha Yurt Bülteni-14
OSMANIYESPORLU FUTBOLCU YARALANDI Bir futbolcusunun ve teknik ekipten bir arkadaşlarının darp edildiğini söyleyen Osmaniyespor Teknik Direktörü Osman Güneş, "Gerginliğe hiç gerek yoktu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Güneş Haberleri | Osman Güneş Kimdir - Haberler - Osman Güneş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Güneş kimdir, hayatı ve biyografisi. Cizre Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden Kızılay'a kan desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 20:16:45. #1.15#
title