Osman Eroğlu Haberleri

Osman Eroğlu haber, Osman Eroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Eroğlu - 27.04.2019
Hasanbeyli Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu'nu Tebrik Ziyareti
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ve Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, Osmaniye Hasanbeyli ilçe Belediye Başkanı seçilen Selahattin Denizoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Osman Eroğlu - 31.03.2019
Aksaray'ın Ağaçören İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, MHP Adayı Yaşar...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Yaşar Bekleviç 887, AK Parti adayı Kemal Salman 856, İYİ Parti adayı Osman Eroğlu 10 oy aldı.
Osman Eroğlu - 26.01.2018
Doktoru Darbeden Baba ve Oğluna Hapis Cezası
Sanık Osman Eroğlu savunmasında Dr.
Osman Eroğlu - 28.06.2013
Trabzonlu Yazarlardan Şehit Ailesine Destek
Mustafa Yazıcı, Ahmet Ayvaz ve Keramettin Ünver'in kaleme aldığı kitapların satışından elde edilen gelir, Kamu-Sen Trabzon Temsilciliğinde düzenlenen törenle Trabzonlu şehit Ali Yasin Erosmanoğlu'nun babası Ali Osman Eroğlu'na teslim edildi.
Osman Eroğlu - 26.01.2013
Diyanet-Sen Osmaniye Şubesi Olağan Kongresi Yapıldı
Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Adnan Yiğit, İdris Yaylamaz, Celal Karakuş, Ganimet Sağlam, Yusuf Asarkaya, Mahmut Bozdoğan, Ali Şenol Özen" Kongreye, AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır, Memur-Sen İl Başkanı Mücahit Çelik, AK Parti İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, Saadet Partisi İl Başkanı Osman Eroğlu, bazı sendikaların şube başkanları ile sendika üyeleri katıldı.
Osman Eroğlu - 02.08.2012
Osmaniye'de Kuran Ziyafeti Büyüledi
Programa Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Belediye Başkan Vekili Mehmet Özkan, Ak Parti İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, MHP İl Başkan Vekili Mümtaz Arite, Saadet Partisi İl Başkanı Osman Eroğlu ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.
Osman Eroğlu - 31.07.2012
Arakanlı Müslümanlar İçin Hatim Okudular
Zulme rıza göstermeyeceklerini ifade eden İl Başkanı Osman Eroğlu, Arakan'da öldürülen Müslümanlar için hatim okuttuklarını belirtti.
Osman Eroğlu - 31.07.2012
Arakanlı Müslümanlar İçin Hatim Kampanyası
Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, Arakanlı Müslümanlar için hatim kampanyası başlattıklarını bildirdi.
Osman Eroğlu - 13.06.2012
Para Nakil Aracı Takla Attı: 3 Yaralı
Isparta'dan Yalvaç İlçesi'ndeki bir banka şubesine para götüren Ali Osman Eroğlu yönetimindeki 34 FT 7904 plakalı zırhlı para nakil aracı, aşırı hız nedeniyle virajı alamayınca saat 13.
Osman Eroğlu - 06.06.2012
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Osmaniye'ye Geliyor
Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, yaptığı yazılı açıklamada; 10 Haziran'da Kadirli'de Sülemiş Sosyal Tesisleri'nde yapılacak olan il divan toplantısına Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.
Osman Eroğlu - 29.04.2012
Saadet Partisi Osmaniye İl Divan Toplantısı Yapıldı
Kur'an-ı Kerim okunması ile başlayan toplantıda konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Osman Eroğlu, YGS'de Türkiye birincisi olan Sumeyye Nur Satin'i kutlayarak, "Bu kızımız Osmaniye'nin gururu olmuştur.
Osman Eroğlu - 03.03.2012
Sp Genel Başkanı Kamalak'tan Osmaniye Belediyesi'ne Ziyaret
Ziyarette SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak'a, SP Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu ve Osmaniye teşkilatı eşlik ettiler.
Osman Eroğlu - 03.03.2012
'Erbakan' Konulu Şiir Yarışmasının Ödülleri Verildi
Programda açılış konuşması yapan Saadet Partisi İl Başkanı Osman Eroğlu, konusu Erbakan olan ve Türkiye'nin birçok ilinden 54 şiirin gönderildiği yarışmayı ilk kez düzenlemenin heyecanını yaşadıklarını belirtti.
Osman Eroğlu - 01.03.2012
Sp Genel Başkanı Kamalak Yarın Osmaniye'ye Gelecek
SP Osmaniye İ Başkanı Osman Eroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Kamalak'ın, merhum Necmettin Erbakan'ı anma ve onu konu alan şiir yarışmasının ödül törenine katılmak üzere Osmaniye'ye geleceğini belirtti.
Osman Eroğlu - 01.03.2012
Sp Genel Başkanı Kamalak Yarın Osmaniye'ye Geliyor
İl Başkanı Osman Eroğlu, genel başkanlarının, merhum Erbakan'ı anma ve onu konu alan şiir yarışmasının ödül törenine katılmak üzere geleceğini söyledi.
Osman Eroğlu - 15.02.2012
Sp Lideri Kamalak Osmaniye'ye Geliyor
İl Başkanı Osman Eroğlu, şiir yarışmasının ödül töreninin Erbakan'ı Anma Programı şeklinde 2 Mart Cuma günü saat 19.
Osman Eroğlu - 03.02.2012
Saadet Partisi Osmaniye'deki Teşkilatlarına Eğitim Verecek
Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, iki gün sürecek teşkilat içi eğitim semineri düzenleyeceklerini bildirdi.
Osman Eroğlu - 30.01.2012
Agd 10. Bölge Divanı Gerçekleştirildi
AGD Bölge Divanına Evrensel Hafızlar Derneği(EHAD) Başkanı Abdurrahman Beyaz, Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞDER) Başkanı Cemil Çiçek, Saadet Partisi İl Başkanı Hayri Kamalı, Şehitkamil Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Bozgeyik, Saadet Partisi disiplin kurulu üyesi Mehmet Karalar ve SP Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu katıldı.
Osman Eroğlu - 23.01.2012
Osmaniye'de Necmettin Erbakan Anısına Şiir Yarışması
Saadet Partisi (SP) Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, Necmettin Erbakan anısına şiir yarışması düzenleyeceklerini söyledi.
Osman Eroğlu - 22.11.2011
2 Ay Sonra Emekli Olacaktı
Ankara'nın Haymana nüfusuna kayıtlı olan ve 2 erkek çocuk babası Astsubay Başçavuş Oktay Aydoğan'ın şehit haberi üzerine Keçiören Bademlik Mahallesi Şehit Osman Eroğlu Sokak'tak oturan baba evi, taziyeye gelenlerle dolup taştı.
Osman Eroğlu - 22.11.2011
"Oktay'ımı Şehit Ettiler"
Ankara'nın Haymana nüfusuna kayıtlı olan, evli ve 2 erkek çocuk babası Astsubay Başçavuş Oktay Aydoğan'ın şehit haberi, Keçiören Bademlik Mahallesi Şehit Osman Eroğlu Sokak'taki babaevine ateş düşürdü.
Osman Eroğlu - 22.11.2011
Mardin'de Bir Astsubayın Şehit Edilmesi
Ankara Haymanalı olan Astsubay Başçavuş Aydoğan, dün Nusaybin'de teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit oldu. Şehit haberinin alınmasının ardından Keçiören Bademlik Mahallesi Şehit Osman Eroğlu Sokak'taki Aydoğan'ın baba evi yakınlarıyla doldu.
Osman Eroğlu - 01.10.2011
Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Eroğlu: "82 Anayasası Türkiye'nin Önünde Engel"
Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, "82 anayasasının Türkiye'nin önünde engel olduğunu belirtti.
Osman Eroğlu - 01.10.2011
Sp İl Başkanı Eroğlu: Yeni Yasama Dönemi Kavgadan Uzak Olsun
Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, TBMM'nin yeni yasama yılı dolayısıyla yayımladığı mesajda meclisin en önemli görevinin yeni bir anayasa olduğunu söyledi.
Osman Eroğlu - 23.09.2011
Bergama'da 3 Aydır Su Kesik, Belediye Depolara Tankerle Su Taşıyor
Ulu Cami Mahallesi'nde oturan Gani Karaca, üç aydır devamlı kesinti yapıldığını, günde 1 saat akan suyun da çamurlu olduğunu söyledi. Her gün musluk contası değiştirmek zorunda kaldıklarını anlatan Karaca, aksi takdirde su akmadığını vurguladı. Zafer Mahallesi'nden Osman Eroğlu ve Emin Berber de aynı sıkıntıdan dert yandı.
Osman Eroğlu - 08.09.2011
Suruç'ta Askeri Araç Devrildi
Acil serviste ilk müdahalesi yapılan yaralı erlerden durumu ağır olan Osman Gündüz ile Veysi Kabak, ambulanslarla Balıklıgöl Devlet Hastanesi ile Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Şanlıurfa'ya getirilen yaralı erlerin tedavisine başlanırken, hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı. Suruç'ta tedavisi süren Mustafa Özkan, Osman Eroğlu ve ismi öğrenilemeyen 5 erin sağlık durumunun ise iyi olduğu belirtildi.
Osman Eroğlu - 20.08.2011
Sp İl Başkanı Eroğlu: "Terör Bu Milletin Ortak Izdırabıdır. İktidar ve Muhalefet En Azından Bu Konuda Siyasi Hesap Peşinde Koşmak Yerine Ortak Bir Kararlılık Ortaya Koymalı"
Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Osman Eroğlu, Hakkari'deki hain saldırıyı kınayarak, "Terör bu milletin ortak ızdırabıdır.
Osman Eroğlu - 14.06.2011
Seçimin Ardından
Saadet Partisi İl Başkanı Osman Eroğlu, 12 Haziran'da yapılan genel seçimde milletin kendilerine meclis dışı ana muhalefet görevi verdiğini söyledi.
Osman Eroğlu - 29.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
"Saadet Partisi 12 Haziran'dan sonra TBMM'deki yerini alacaktır"dedi.
Osman Eroğlu - 18.05.2011
SP, Osmaniye Seçim İrtibat Bürosunu Açtı
Sadet Partisi, Osmaniye'de seçim irtibat bürosunu törenle açtı. 7 Ocak Mahallesi Akyar Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosunun açılışına Genel İdare Kurulu üyesi Yakup Budak ile Mustafa Kurdaş da katıldı. Törende açılış konuşması yapan Sadet Partisi İl Başkanı Osman Eroğlu bütün siyasi parti liderlerine 'kavga etmeyin' çağrısında bulundu.
Osman Eroğlu - 16.05.2011
Saadet Partisi Yöneticileri, Ogc'yi Ziyaret Etti
Saadet Partisi Osmaniye İl ve Merkez İlçe Yönetim kurulu üyeleri ile Milletvekili adayları, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti'ni (OGC) ziyaret etti. Saadet Partisi İl Başkanı Osman Eroğlu, parti olarak meclise girmeyi düşündüklerini ve Türkiye'nin köklü bir partisi olduğunu kaydetti.
Osman Eroğlu - 12.05.2011
Sp İl Başkanı Eroğlu: Yerel Basının İlgisinden Memnunuz
Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, yerel basının ilgisinden memnun olduklarını söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Eroğlu Haberleri | Osman Eroğlu Kimdir - Haberler - Osman Eroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Eroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara'da bir bina mutasyonlu virüs nedeniyle karantinaya altına alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:46:15. #1.16#

title