Osman Ergin Haberleri

Osman Ergin haber, Osman Ergin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Ergin - 3.7.2020
Konya'da tamir için getirilen televizyondan 120 kalem çıktı
Şıhcarullah Mahallesi Muhtarı Osman Ergin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Lala Mustafa Paşa Külliyesi Kapalı Çarşı'da 19 yıldır kendi iş yerini çalıştırdığını belirterek kalfalık dönemiyle birlikte 28 yıldır televizyon tamirciliğiyle uğraştığını aktardı.
Osman Ergin - 4.12.2019
Nifrit Deresi'nde kirlilik iddiası
KIZILAĞAÇ Turizm Yatırımcılar Birliği Derneği (KITUYAD) Başkanı Osman Ergin, Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Nifrit Deresi'nde kirlilik nedeniyle balıkların oksijensiz kaldığını söyledi.
Osman Ergin - 4.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-25
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------------- Açıklanma için toplanan grup   Suriye Gecici Başkanı açıklamada bulunması Alınan güvenlik önlemi Patlatılan bombalı arac Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ali LEYLAK-Şafak ŞAĞ-ŞANLIURFA - DHA) ============================ Nifrit Deresi'nde kirlilik iddiası Kızılağaç Turizm Yatırımcılar Birliği Derneği (KITUYAD) Başkanı Osman Ergin, Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Nifrit Deresi'nde kirlilik nedeniyle balıkların oksijensiz kaldığını söyledi.
Osman Ergin - 6.9.2019
Dha yurt bülteni - 4
'GELİRDE DE İYİLEŞME BEKLİYORUZ' Yılsonu gelir rakamlarına da değinen TÜROFED Başkanı Osman Ayık, şöyle dedi: "Buna paralel, gelirde de iyileşme bekliyoruz. Geçen seneye göre kişi başı gelirde yüzde 10 ve üzeri büyüme hedefliyoruz. Türkiye'nin 35- 37 milyar dolar civarında bir turizm geliri elde etmesi mümkün gibi gözüküyor. Bu bizim arzu ettiğimiz değil aslında. Biz bunun çok daha üstündeki rakamları hedefliyoruz." EYLÜL- EKİM AYLARINDA YÜZDE 20 ARTIŞ Manavgat Kızılağaç Turizm Yatırımcılar ve İşletmeciler Derneği (KITUYAD) Başkanı Osman Ergin de Antalya'nın geçen yıl 193 ülkeden ziyaretçi ağırladığını, Türk turizminin en önemli destinasyonunun Antalya olduğunu söyledi.
Osman Ergin - 15.2.2019
Evciler'den Kısa Kısa
Evciler ilçesinde Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Ergin başkanlığında okul ve kurum müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi.
Osman Ergin - 27.6.2018
Yanan Ev Kullanılamaz Hale Geldi
KOCAELİ'nin Kartepe ilçesinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında tek katlı ev kullanılmaz hale geldi.  Olay Kartepe Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Adalet Sokakta meydana geldi. Osman Ergin'e ait olduğu öğrenilen evin içerisinde henüz bilinmeyen sebeple başlayan yangında, alevler kısa sürede tüm binayı sardı.
Osman Ergin - 27.6.2018
Kocaeli'de Ev Yangını
Alınan bilgiye göre, Fatih Sultan Mahallesi Adalet sokakta Osman Ergin'e ait müstakil evde henüz sebebi belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Osman Ergin - 27.6.2018
Dha Yurt Bülteni - 19
Olay Kartepe Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Adalet Sokakta meydana geldi. Osman Ergin'e ait olduğu öğrenilen evin içerisinde henüz bilinmeyen bir sebeple başlayan yangında alevler kısa sürede tüm evi sardı.
Osman Ergin - 25.5.2018
Kocaeli'den Kısa Kısa
Programa, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, derince belediye başkan yardımcıları Nurettin Işık, Ayşe Mamat ve Osman Ergin ile meclis üyeleri ve muhtarlar da katıldı.
Osman Ergin - 17.2.2018
Spor Toto Süper Lig'de Yarın Oynanacak Maçların Muhtemel 11'leri
BURSASPORHarun, Shehu, Ekong, Titi, Aziz, Agu, Badu, Bostock, Batalla, Yusuf, StancuSAKAT: Moussa Sow, Kubilay Kanatsızkuş, Sercan Yıldırım, Emre TaşdemirCEZALI: YokBİLET FİYATLARI: VIP 1.
Osman Ergin - 26.9.2017
Aydın'da İki Katlı Ev Çöktü
Gündoğan Mahallesi'nde Osman Ergin'e (56) ait evde bir anda çökme meydana geldi.
Osman Ergin - 11.7.2017
Euphoria Palm Beach'e Mavi Bayrak
Euphoria Palm Beach Resort Hotel'e mavi bayrağı törenle verildi. Törene Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TURÇEV) Antalya İl Koordinatörü Lokman Atasoy, Kızılağaç Turizm Yatırımcıları Derneği (KITUYAD) Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ergin, Otel Genel Müdürü Hacı Ömer Özkul ile otel personeli katıldı.
Osman Ergin - 11.7.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Euphoria Palm Beach Resort Hotel'e mavi bayrağı törenle verildi. Törene Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TURÇEV) Antalya İl Koordinatörü Lokman Atasoy, Kızılağaç Turizm Yatırımcıları Derneği (KITUYAD) Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ergin, Otel Genel Müdürü Hacı Ömer Özkul ile otel personeli katıldı.
Osman Ergin - 29.8.2016
Hdp'de Parti İçi Eğitim Semineri
3 gün boyunca sürecek olan parti içi eğitim seminerini verecek olan HDP PM Üyesi Osman Ergin ise HDP'liliği toplumsallaştırmayı ve bunun kadrosunu üretmeyi amaçladıklarını savunarak, "Parti içi eğitim ile birlikte amacımız HDP'liliği toplumsallaştırmak ve bunun kadrosunu üretmektir.
Osman Ergin - 28.3.2016
52. Kütüphane Haftası"
Şen: "Yeni kütüphaneler kurulması için çalışıyoruz" İBB Kültür Daire Başkanı Abdurrahman Şen ise Kütüphane Haftası'nın Türkiye'ye hayırlı olmasını temenni ederek, "İstanbul Belediye Kütüphanesi, Cumhuriyet devrinde kurulan ilk kütüphanelerdendir. 1924 yılında Osman Ergin'in gayreti ile Şehremaneti, yani İstanbul Belediyesi dairesinde kurulan kütüphane, Belediye Kütüphanesi'nin nüvesi olarak kabul edilir.
Osman Ergin - 27.3.2016
Aldığımız Koleksiyonlarla Atatürk Kitaplığı'ndaki Arşivi Üçe Katladık"
Minder, "Şehir Kütüphanesi" çalıştayına dair şunları aktardı: "Toplantıya katılanların çoğunluğu yapılması planlanan kütüphanenin Taksim'de olmasını istedi. Çünkü Avrupa'daki önemli şehir kütüphaneleri, mimari yapı özellikleriyle birlikte şehrin en önemli merkezlerinde yer alıyor. Sadece binayı kullananlar değil, gelen yabancı turistler de mimari özelliğinden, içeriğinden dolayı bu binaları ziyaret ediyor. Bu düşüncelerle ağırlıklı olarak 'Şehir Kütüphanesi'nin Taksim'de olması istendi." Arşive 2015 yılında kazandırılan arşivlerin hepsinin çok özel olduğuna dikkati çeken Minder, şunları vurguladı: "Satın aldığımız koleksiyonların hepsi çok özel. Matbu şeylerin muhakkak benzerleri birçok yerde vardır ama satın aldığımız kişisel arşivler çok özel. Kişisel arşivlerde, kişilerin kendi tutmuş olduğu notlar, mektuplar yer alıyor, oralardan çıkan fotoğrafların bir benzeri daha olmuyor. Fahrettin Paşa'nın evrakını mesela torunundan aldık, içerisinde kendi tuttuğu notlar, haritalar var. Fahrettin Paşa aynı zamanda devamlı fotoğraf çekmiş bir insan, cam negatifleri var. Daha önce bir kısmı IRCICA'ya verilmiş, geri kalan evrakını biz aldık. Bir günlük Başbakanlık yapmış Ahmet Fikri Tüzel arşivi, milli mücadele komutanlarından Ali Fuat Cebesoy arşivi, hepsi çok özel arşivler. Kayıt gibi işlemleri tamamlandıkça hepsi araştırmacıların hizmetine sunulacak." 2015 yılında İBB Kütüphaneler ve Müzeler Müdürlüğü'nce alınan ve Atatürk Kitaplığı'na kazandırılan özel arşivler şöyle: "Yassıada Albümleri", "Şehir Fotoğrafları Albümleri", "Tiyatro ve sinema sanatçısı Asuman Arsan Arşivi", "İbnü'l-Emin Mahmud Kemal Arşivi", "Ernest Mamboury Arşivi", "Celal Esad Arseven Arşivi", "Guillaume Berggren Fotoğraf Arşivi", "Ali Sami Aközer Arşivi", "Milli Mecmua'nın Sahibi Mehmed Mesih Arşivi", "Üçüncü Kolordu Kumandanı Mirliva Abdülkerim Paşa Evrakı", "Çandarlı Gazi Halil Hayrettin Paşa Vakfı Evrakı", "Medine Müdafii Fahreddin Paşa Evrakı", "Pertevniyal Valide Sultan Evrakı", "57. Tümen Komutanı Şefik Aker Arşivi", "Eski Başbakanlardan Ahmet Fikri Tüzer Arşivi", "Gazi Ahmet Muhtar Paşa Evrakları", "Ruşen Eşref Ünaydın Arşivi", "Sultan II. Abdülhamid'e ait Tapuların Yer Aldığı Arşiv", "Turgut Şevket Paşa Arşivi, "Abacı Mustafa Ağa Vakfı Evrakı", "İzzet Günay Film Fotoğrafları Arşivi", "Ali Fuat Cebesoy Arşivi" ve "Osman Ergin Arşivi".
Osman Ergin - 14.2.2016
Spor Toto Basketbol Ligi
Salon: Sinan Erdem Hakemler: Emin Moğulkoç, Osman Sinan İşgüder, Ergin Sarı Beşiktaş Sompo Japan: Wolters 14, Engin Atsür 3, Darden 9, Lampe 15, Hamilton 11, Elonu 7, Culpepper 14, Cen Akyol 10, Doğan Şenli Türk Telekom: Woodside 12, Jenkins 21, Mutlu Akpınar, Ermal Kurtoğlu 11, Haislip 13, Cevher Özer 5, Rasic, Harris 18, Erkan Veyseloğlu 1. Periyot: 24-16 Devre: 37-36 3. Periyot: 50-66 5 Faulle çıkanlar: 37.12 Elonu (Beşiktaş Sompo Japan), 39.58 Woodside (Türk Telekom) Spor Toto Basketbol Ligi'nin 18. haftasında Beşiktaş Sompo Japan, sahasında son çeyreğe 16 sayı geride girdiği maçta Türk Telekom'u 83-80 yendi.
Osman Ergin - 24.1.2016
Hdp'de Demirtaş ve Yüksekdağ Yeniden Genel Başkan
HDP Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamaya göre Parti Meclisi, Merkez Disiplin Kurulu ve Uzlaştırma Kurulu şöyle şekillendi: PARTİ MECLİSİ ASİL ÜYELERİ Abdullah Alagöz, Abdurrahman Doğar, Ahmet Kaya, Ali Kenanoğlu, Ali Ürküt, Alp Altınörs, Arife Çınar, Asiye Kolçak, Aycan İrmez, Ayhan Bilgen, Aysel Çalağan, Aysel Tuğluk, Ayşe Berktay, Ayşe Erdem, Azad Barış, Aziz Tunç, Bedriye Yorgun, Berat Birtek, Berfin Azdal, Berfin Özgü Köse, Berfum Çolak, Besime Konca, Beycan Taşkıran, Can Memiş, Celalettin Can, Cemal Coşğun, Cemil Elden, Cihan Erdal, Coşkun Üsterci, Çilem Küçükkeleş, Dara Demiralp, Dilek Aykan, Doğan Erbaş, Edibe Şahin, Elif Tuğra, Emine, Beyza Üstün, Emirali Türkmen, Erkan Cengiz, Erkan Metin, Fatma Gök, Fatma Kurtulan, Feray Mertoğlu, Fırat Epözdemir, Fırat Yaman, Filiz Koçali, Gencay Gürsoy, Gülçin İsbert, Gülsen Ülker, Gülsüm Ağaoğlu, Gülşen Uzuner, Günay Kubilay, Hatice Kavran, Hişyar Özsoy, Hüsamettin Özdem, Hüseyin Yılmaz, İbrahim Akın, İlkay Yenigün, Kadir Selamet, Kıvanç Eliaçık, Mahmut Çelik, Mehtap Kıyar, Metin Kılıç, Mizgin Ermiş, Murat Mıhçı, Musa Piroğlu, Mustafa Avcı, Müge Yamanyılmaz, Mülkiye Birtane, Nadir Yıldırım, Nadiye Gürbüz, Nimet Sezgin, Nimetullah Erdoğmuş, Nuran İmir, Orhan Çelebi, Osman Baydemir, Osman Demirci, Osman Ergin, Ömer Önen, Pınar Akdemir, Pınar Aydınlar, Rana Özpolat, Rıdvan Turan, Sandra Nalbant, Hakkı Saruhan Oluç, Seher Akçınar Bayar, Semra Uzunok, Serpil Kemalbay Pekgözegü, Sevgi Örüç, Sezai Temelli, Sezgin Kartal, Sibel Erduman, Songül Erol Abdil, Sultan Özcan, Suzan Karabaş, Şükran Dağ Cabir, Yeliz Yıldırım, Yurdusev Özsökmenler, Yüksel Budak, Zana Döner ve Ziya Çalışkan.
Osman Ergin - 5.6.2015
Kıtuyad Başkanlığına Osman Ergin Getirildi
Kızılağaç Turizm Yatırımcıları Derneği (KITUYAD) başkanlığına, Osman Ergin getirildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Ergin Haberleri | Osman Ergin Kimdir - Haberler - Osman Ergin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Ergin kimdir, hayatı ve biyografisi. Tamir için getirilen televizyondan 120 kalem çıktı - KONYA.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 02:51:37. #1.15#
title