OSMAN EPSİLELİ HABERLERİ

Osman Epsileli haber, Osman Epsileli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Epsileli

Osman Epsileli

Doğum Yeri Tokat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964

Osman Epsileli Kimdir ?

Osman Epsileli 1 Ocak 1964 tarihinde Koyulhisar’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Koyulhisar’da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümünü kazandı ancak bu bölümden mezun olmadı. 1988’de askerlik görevini yerine getirdikten sonra ticaretle uğraştı. Milliyetçi Çalışma Partisi’nde İlçe Başkanlığı yaptı. ANAP ve BBP ittifakından Sivas 5.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Epsileli - 13.09.2021
Sivas'ta engelli, yetim ve öksüz çocuklara yavru oğlak hediye edildi
Kendirli, projenin dezavantajlı gruplara yönelik olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Sevgili kardeşlerimizin gözlerindeki mutluluk dünyaya bedel. Şu ana kadar 10 oğlak yavrusu dağıtımı yaptık. İnşallah bu projemizin devamı olacak. Ayrıca projemizde bizlere desteklerini esirgemeyen Koyulhisar Kaymakamlığına, Belediye Başkanımız Osman Epsileli'ye, Koyulhisarlı iş insanı Ergün Şahin Bey'e, oğlak dağıtımında araçlarını bizlere tahsis eden Engin, Enver Kayalı kardeşlere ve dağıtımda yardımcı olan Adem Kaluç'a teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.
Osman Epsileli - 03.05.2021
Yaylımdayken düşen inek mahsur kaldı, 4 saatlik çalışma ile kurtarıldı
Edinilen bilgilere göre olay, Koyulhisar ilçesi Tuğladağı vapur yolu üzerinde bulunan dik bir dağ yamacında meydana geldi. Yamaçta yaylımda olan bir inek dengesini kaybederek yaklaşık 20 metre aşağı yuvarlandı. Durumu fark eden sahibi, yuvarlandıktan sonra düz bir zeminde duran ve ayağa kalkmayan ineğinin kurtarılması için Koyulhisar Belediyesi itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler ineğin düşmemesi için önlem aldıktan sonra vinç çağırdı. Mahsur kalan inek yaklaşık 4 saatin sonunda vincin halatına bağlanılarak kurtarıldı. İnekte herhangi yaralanma olmazken, Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli de ineğin kurtarılmasında yer aldı.
Osman Epsileli - 08.07.2020
Sivas'ta hayırseverler hastaneye diyaliz makinesi bağışladı
Ziyarette Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, KODAV Vakfı Başkanı Sebahattin Erçin, Başhekim Rümeysa Alınlı ve Hastane Müdürü Zafer Cenikli hazır bulundu.
Osman Epsileli - 08.05.2020
Kaymakam Partal'dan polislere ziyaret
Partal, 2-8 Mayıs Trafik Güvenliği Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Osman Epsileli ile birlikte polis ekiplerini ziyaret ederek, sürücülere maske ve trafik güvenliği ile ilgili broşür dağıttı.
Osman Epsileli - 21.01.2020
Koyulhisar Belediyesi Sivasspor taraftarlarını ücretsiz taşıyacak
Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, AA muhabirine, lider Sivasspor'u başarısından dolayı tebrik ettiğini söyledi.
Osman Epsileli - 11.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Koyulhisar ilçesi Ortaseki köyü Koçali Mahallesi'nde, geçen yıl 25 Ağustos'ta çıkan yangında, yaklaşık 25 hektarlık kızılçam ormanı zarar gördü. Giresun Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü Karaçam İşletme Şefliği zarar gören bölgeyi yeniden düzenleyerek fidan dikimi gerçekleştirildi. Yaklaşık 4,5 hektar alanda iş makineleri yardımıyla ay-yıldız şekli oluşturulan alandaki fidan dikimine Koyulhisar Kaymakamı Çağlar Partal, Belediye Başkanı Osman Epsileli, Koyulhisar Orman İşletme Müdürü Abdullah Sarıkaya ile ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Osman Epsileli - 11.11.2019
Yanan ormanlık alana 'ay yıldızlı' projeyle 35 bin fidan dikildi
Koyulhisar ilçesi Ortaseki köyü Koçali Mahallesi'nde, geçen yıl 25 Ağustos'ta çıkan yangında, yaklaşık 25 hektarlık kızılçam ormanı zarar gördü. Giresun Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İlçe Orman İşletme Müdürlüğü Karaçam İşletme Şefliği, zarar gören bölgeyi yeniden düzenleyip fidan dikimi gerçekleştirdi. Yaklaşık 4,5 hektar alanda iş makineleriyle ay-yıldız şekli oluşturuldu. Bölgedeki fidan dikimine Koyulhisar Kaymakamı Çağlar Partal, Belediye Başkanı Osman Epsileli, Koyulhisar Orman İşletme Müdürü Abdullah Sarıkaya ile ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler ve halk katıldı.
Osman Epsileli - 11.11.2019
Yanan orman alanında "ay-yıldızlı" projede 35 bin fidan dikildi
Yaklaşık 4,5 hektar alanda iş makineleri yardımıyla ay-yıldız şekli oluşturulan alandaki fidan dikimine Koyulhisar Kaymakamı Çağlar Partal, Belediye Başkanı Osman Epsileli, Koyulhisar Orman İşletme Müdürü Abdullah Sarıkaya ile ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Osman Epsileli - 06.08.2019
STSO yönetimi Koyulhisar ilçesinde üyeleriyle buluştu
Belediye Sosyal Tesislerinde üyelerle yapılan toplantıya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, yönetim kurulu üyeleri, iş adamları ve ilçe Belediye Başkanı Osman Epsileli katıldı.
Osman Epsileli - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Sivas'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Osman Epsileli - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Sivas'ta 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Osman Epsileli - 17.10.2018
Koyulhisar'da Kuzey Anadolu Fay Hattı'nda İnceleme
İlçe Belediye Başkanı Osman Epsileli, bölgeye giderek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Osman Epsileli - 15.10.2018
Koyulhisar'da Heyelan
Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Şirket yetkilileri, heyelan ihtimaline karşı kanala su vermediklerini ifade ederek, tahrip olan kanalın kısa sürede yapılacağını söylediler.
Osman Epsileli - 13.10.2018
MHP Sivas Milletvekili Özyürek, Suşehri'nde
Programa, Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, AK Parti Suşehri Gençlik Koları Başkanı İlhan Erden, AK Parti Suşehri Kadın kolları Başkanı Sema Gönül Çevik ve çok sayıda davetli katıldı.
Osman Epsileli - 25.08.2018
Yurt Bülteni -21
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------ -Yangınla ilgili görüntüler (Amatör kamera) Haber: SİVAS, =============================== Sivas'ta ormanlık alanda çıkan yangın, yerleşim yerlerini tehdit ediyor (2) YERLEŞİM YERLERİ İÇİN ÖNLEM ALINDI Koyulhisar ilçesine bağlı Ortaseki köyünde başlayan orman yangının kontrol altına alınması için ilçedeki ekiplerin yanı sıra çevre ilçeler ve il merkezinden de belgeye çok sayıda yangın söndürme ekibi sevk edildi. Yangının ilk olarak Koçali mezrasında bir arazide çıktığı, daha sonra ise ağaçlara sıçradığı ve yaklaşık 50 hektarlık bir alana yayıldığı ileri sürüldü. Bölgeye giderek çalışmaları yerinde inceleyen Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, yangının araziden çıkıp ormanlık alana yayıldığını ifade ederek, "Çok şükür can ve mal kaybı yok ama ormanlar bizim canımız.
Osman Epsileli - 16.08.2018
Keneyle Mücadele İçin Doğaya Sülün Bırakıldı
Koyulhisar Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Osman Epsileli, Doğa Koruma ve Milli Parklar Sivas Bölge Müdürü Okan Gün, Koyulhisar Avcılık ve Av Sporları Derneği Başkanı Hasan Berber'in katıldığı etkinlikle bölgede yaz aylarından artan kene vakalarının önüne geçmek için doğaya bin 500 sülün bırakıldı.
Osman Epsileli - 31.05.2018
Suşehri'nde Ülkücüler İftarda Bir Araya Geldi
Programa, Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, MHP Sivas milletvekili adayları Ferhat Doğan, İlker İpek, MHP Suşehri İlçe Başkanı Ahmet Turan Çalışır ve partililer katıldı.
Osman Epsileli - 19.04.2018
Tıp Fakültesi Öğrencileri Koyulhisar İlçesini Ziyaret Etti
(CÜ) Tıp Fakültesi öğrencileri, belediyenin davetlisi olarak Koyulhisar ilçesine geldi. İlk olarak ilçenin Belediye Başkanı Osman Epsileli'yi makamında ziyaret eden öğrenciler daha sonra ilçeyi gezdi.
Osman Epsileli - 13.04.2018
Koyulhisar'a Öğretmenevi Yapılacak
Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, yaptığı yazılı açıklamada, ilçeye öğretmenevi kazandırılacağını ifade etti.
Osman Epsileli - 08.03.2018
Koyulhisar Esnafı Sandık Başına Gitti
Genel kurula Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli de katıldı.
Osman Epsileli - 20.01.2018
Sivas'ta 7. Geleneksel Eğriçimen Yaylası Kış Festivali
Festivale Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli ile çok sayıda kişi katıldı.
Osman Epsileli - 20.01.2018
Sivas'ta 7. Geleneksel Eğriçimen Yaylası Kış Festivali
Festivale Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli ile çok sayıda kişi katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Epsileli Haberleri | Osman Epsileli Kimdir - Haberler - Osman Epsileli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Epsileli kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas'ta engelli, yetim ve öksüz çocuklara yavru oğlak hediye edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 22:13:37. #1.16#

title