OSMAN ÇAKAR HABERLERİ

Osman Çakar haber, Osman Çakar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Çakar

Doğum Yeri Uşak / Türkiye
Doğum Tarihi 10.1.1960

Osman Çakar Kimdir ?

Osman Çakar, 10 Ocak 1960 yılında Sivaslı'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sivaslı'da, liseyi Çanakkale Öğretmen Lisesi'nde okudu. Yüksek öğrenimini açıköğretim fakültesi yerel yönetimler bölümünden tamamladı. 1984 yılında Anap ilçe başkanı seçildi. 1992 yılında Selçikler Belediye Başkanı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Çakar - 31.03.2019
2019 Yerel Seçim Sonuçları
Resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Çakın, Uşak'ın yeni belediye başkanı oldu. İlçe ve beldelerde resmi olmayan sonuçlara göre Eşme ilçesinde AK Parti adayı Hacı Mustafa Çetin, Banaz ilçesinde AK Parti adayı Zafer Arpacı, Ulubey ilçesinde AK Parti adayı Veli Koçlu, Karahallı ilçesinde AK Parti adayı Ali Topçu, Sivaslı ilçesinde CHP adayı Hürriyet Şafak, Kızılcasöğüt beldesinde AK Parti adayı Güngör Oral, Yeleğen beldesinde AK Parti adayı Süleyman Sarı, Selçikler beldesinde AK Parti adayı Osman Çakar, Tatar Beldesi'ni AK Parti adayı Zafer Gün, Pınarbaşı Beldesi'ni Mehmet İncekara kazandı.
Osman Çakar - 26.02.2019
Başkan Ergün'den MESOB'a Ziyaret
Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Esnaf Sanatkârları Odası Birliği'ni ziyaret etti. Başkan Ergün, Birlik Başkanı Hasan Geriter, Manisa Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan, Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül, Manisa Meyve-Sebze ve Umum Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener, Turgutlu Tenekeciler Odası Başkanı Faruk Ulaş, Turgutlu Bakkallar Odası Başkanı Ergün Çolak, Akhisar Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Çakar, Akhisar Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Tahir Memişler tarafından karşılandı.
Osman Çakar - 01.04.2018
Uşak'ta Deve Güreşi Heyecanı
Gazetecilere açıklama yapan Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar, Türk geleneği olan deve güreşlerini Uşak'ta ilk kez düzenlediklerini, ilginin memnuniyet verici olduğunu belirterek, gelecek yıl deve sayısını 100'e çıkarmayı planladıklarını kaydetti.
Osman Çakar - 25.01.2017
Sanayi Esnafı İstedi Büyükşehir Duyarsız Kalmadı
Akhisar Sanayi Sitesi'nde 27. Blokta yıllardır yapılmayan yol, esnafı mağdur etti. Bunun üzerine imza toplayan esnaflar, Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri'ye imzaları teslim ederek yolun yapılmasını talep etti. Bu talep üzerine Akhisar Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Çakar ile birlikte esnafı ziyaret eden Ensivri, konunun Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e iletildiğini, Başkan Ergün'ün de yolun biran önce yapılması talimatını verdiğini söyledi.
Osman Çakar - 03.12.2016
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Özel rehabilitasyon merkezi yöneticisi Osman Çakar, engeliler günü nedeniyle burada bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.
Osman Çakar - 29.01.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Yıldırım, "Partimiz Banaz Kızılcasöğüt'ten Ali Saruhan, Eşme Yeleğen'den Hüseyin Yanık, Bölme'den Metin Tozlu, Sivaslı Pınarbaşı'ndan Yaşar Coşkun, Sivaslı Selçikler'den Osman Çakar, Sivaslı Tatar'dan Zafer Gün'ü belde belediye başkan adayı olarak belirledi.
Osman Çakar - 29.01.2014
AK Parti Uşak'ın Belde Adayları Belli Oldu
Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Seçim İşleri Aday Tespit Üst Kurulu’nun yaptığı çalışmalar neticesinde aralarında Uşak’ında bulunduğu bazı belde başkan adayları açıklandı.
Osman Çakar - 19.06.2013
Adıyaman'da Zincirleme Trafik Kazası: 5 Yaralı
Aynı istikametteki Osman Çakar'ın kullandığı 45 TA 3303 plakalı yolcu otobüsü ile Rasim Aslan idaresindeki 02 KA 405 plakalı kamyonet de kazaya karıştı.
Osman Çakar - 07.03.2013
Sgk'dan Yapılandırma Uyarısı
Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men, Akhisar Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Odası Başkanı Adem Duman, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Ali Vatansever, Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkan yardımcısı Sabri Kalender, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Çakar, Bakkal ve Benzeriler Odası Başkanı Zafer Kara, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Zekeriya Açıkgöz'ün de katıldığı toplantıda, kanun hakkında uyarıda bulunan SGK Akhisar İlçe Müdürü Öztürk, Sosyal Güvenlik Destek Primleri borcu bulunanların SGK'ya başvurması gerektiğini belirterek, "5510 sayılı Kanun'un geçici maddesinde; bu kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önce iştirakçi veya sigortalı olup, kanunun 4.
Osman Çakar - 31.01.2013
Uşak'ta Bir Kadın Eski Eşi Tarafından Öldürüldü
Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar ve Şen'in yakınlarının katıldığı cenaze namazı sırasında Jandarma ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemi aldı.
Osman Çakar - 03.12.2012
Milletvekili Çakır ve Başkanlar Taziye Ziyaretinde
Düzce Milletvekili Osman Çakar ve DESKKOB Başkanı Ertan Taşlı, babası vefat eden AK Parti Düzce eski il yöneticisi Hasan Aydın'a taziye ziyaretinde bulundular.
Osman Çakar - 17.09.2012
Ahilik Haftası Programı Açıklandı
Akhisar Belediyesi öncülüğünde, Akhisarlı esnaf odalarının ortaklaşa düzenleyeceği Ahilik Haftası programı basın toplantısı yapıldı. Akhisar Belediyesi, denetim odasında yapılan basın toplantısına, Tuhafiyeciler Odası Başkanı ve Programı Komisyon Başkanı Ruşen Üren, Bakkallar Odası Başkanı Zafer Kara, Marangozlar Odası Başkanı Recep Akaya, Pazarcılar Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Güral, Madeni Sanatkar Odası Başkanı Osman Çakar, Elektrikçiler Odası Başkanı Hüseyin Selçuk ve Akhisar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Topaloğlu ile Halkla İlişkiler Birimi Personeli Öznur Helvacıoğlu katıldı.
Osman Çakar - 27.06.2012
Uşak Valisi Özdemir Çakacak: "Hayırseverlerimiz Derslik İnşa Etmede Adeta Devletle Yarışıyor"
Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar ve Tatar Belediye Başkanı Zafer Gün'den beldelerin sorunları ilgili bilgi alan Vali Çakacak, daha sonra Sivaslı Kaymakamı Mehmet Levent Kepçeli'yi ziyaret etti.
Osman Çakar - 27.06.2012
Vali Çakacak Sivaslı Kaymakamı ile Tatar ve Selçikler Belediyesini Ziyaret Etti
Sivaslı ilçesinde köy yolları yapım çalışmalarını yerinde inceledikten sonra Selçikler Belediyesi ve Tatar Belediyesi'ni ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar ve Tatar Belediye Başkanı Zafer Gün'ü ziyaret ederek Beldelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Osman Çakar - 01.05.2012
AK Parti Uşak Milletvekili Güneş Sivaslı ve Karahallı İlçelerini Ziyaret Etti
İsmail Güneş ziyaretin ardından vatandaşlarla da sohbet edip ilçeye bağlı Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar ile Tatar Belediye Başkanı Zafer Gün'ü de makamında ziyaret etti.
Osman Çakar - 01.05.2012
AK Parti Uşak Milletvekili Güneş, Karahallı ve Sivaslı İlçelerini Ziyaret Etti
Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar ile Tatar Belediye Başkanı Zafer Gün'ü ziyaret eden Güneş, vatandaşlarla da sohbet etti.
Osman Çakar - 16.04.2012
Kartepe'nin Her Yerinde Kutlu Doğum Kutlanıyor
Uzunbey Muhtarlığı da hafta etkinlikleri kapsamında mevlüt cemiyeti düzenledi. Uzunbey Camii'nde Neşat Taşkan, Mustafa Bostan, Abdülcemal Gökbudak, Ömer Sefil, İsmail Dalkan, Hüseyin Özle, Hüseyin Öztürk, Ali Osman Çakar ve Orhan Yıldırım, Kur'an-ı Kerim ziyafeti çekti.
Osman Çakar - 23.01.2012
Uşak'ta Sürdürülebilir Çevre Yönetimi Toplantısı
Toplantıya encümen üyeleri ile Banaz Belediye Başkanı Tahsin Erdem, Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, Karahallı Belediye Başkanı Nihat Süzek, Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar, Tatar Belediye Başkanı Zafer Gün katıldı.
Osman Çakar - 23.01.2012
Sürdürülebilir Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Yapıldı
Uşak Belediyesi Encümen Salonu'nda Birlik Müdür Vekili ve Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Buldaş'ın başkanlık ettiği toplantıda tesisin 2012 sonuna kadar hizmete gireceği bildirildi. Toplantıya Banaz Belediye Başkanı Tahsin Erdem, Eşme Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, Karahallı Belediye Başkanı Nihat Süzek, Selçikler Belediye Başkanı Osman Çakar, Tatar Belediye Başkanı Zafer Gün, ve Birlik Encümen Üyesi Ahmet Sevindik katıldı.
Osman Çakar - 18.01.2012
MHP Kürtün İlçe Başkanlığı'na Yiğit Seçildi
Tek liste ile gerçekleşen genel kurulda kullanılan 70 üyenin tamamının oyunu alan Şenol Yiğit başkanlığa seçildi. Yönetim kurulunda ise Erol Düzgün, Bekir Kumaş, Yaşar Turan, İbrahim Karakaş, İlhan Bilgin, Rüstem Kılıç, Mehmet Ali Yondemir, Sabri Kılıç, Enes Karakaş, Osman Çakar, Hasan Genç, Selahattin Şatır, Şükrü Kaval ve Turhan Aksoy yer aldı.
Osman Çakar - 21.11.2011
AK Parti Baskil İlçe Teşkilatı 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Bazna'nın yönetim kurulunda Fikret Elalmış, Cumali Yüzgeç, Ali İcar, Mehmet Talu, Yılmaz Bazna, Serkan Üstün, Osman Çakar, Bayram Kalkan, Naime Kardaş, Pınar Elalmış, Remziye Yentemur, Mehmet Çaka ve Behçet Kop bulunuyor.
Osman Çakar - 09.05.2011
Karabalık Hasanpaşa Mahallesi’nde
Her zaman halkın yanında olmaya özen gösteren Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, hafta sonlarını farklı bölgelerde ziyaret ve incelemeler yaparak değerlendirmekte. Geçtiğimiz hafta sonu da Hasanpaşa Mahallesi'ne konuk olan Başkan Karabalık'a muhtar Nuri Kılıç, imam Ali Osman Çakar, mahalle sakinleri ile incelemelerde bulundu.
Osman Çakar - 08.02.2011
Uşak'ta Şap Hastalığı Hayvan Ölümlerine Yol Açıyor
Beldede her gün şap hastalığı nedeniyle ölüm meydana geldiğini ifade eden Turgay Tirit, şunları kaydetti: "Beldemizde 30 kadar hayvan işletmesinde şap hastalığı görüldü. Son bir ayda 35 büyükbaş havyanın öldüğünü tespit etti. Vatandaşlarımızın verdiği bilgi doğrultusunda ölen hayvanı alıp iş makineleri ile gömüyoruz. İlçemizde hastalık çok yoğun şekilde görülüyor. İl Tarım Müdürlüğü ekiplerini ilçemize inceleme yapması için çağırıyoruz. Ölümler nedeniyle hayvan üreticilerimiz panik ve korku içinde." -"AŞILAMAYA RAĞMEN HASTALIK ÇIKTI"- Selçikler Belde Belediye Başkanı Osman Çakar ise beldede gerekli aşılamanın yapılmasına rağmen şap hastalığının görüldüğünü iddia ederek, son bir ayda beldede hastalık nedeniyle telef olan hayvan sayısının 50'ye ulaştığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Çakar Haberleri | Osman Çakar Kimdir - Haberler - Osman Çakar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Çakar kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | Akhisar'da iki cadde daha prestij kazanacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 13:38:16. #1.15#

title