Ortans Kıvanç Haberleri

Ortans Kıvanç haber, Ortans Kıvanç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ortans Kıvanç - 13.09.2019
Dha yurt bülteni - 2
Oyunda Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey'in yanı sıra Kutay Şahin, Ortans Kıvanç, Serdar Bordanacı, Oben Onur ve Merve Akaydın da yer aldı.
Ortans Kıvanç - 20.11.2017
Lüleburgaz'da Kültürel Etkinlikler
Abdullah Şahin'in 50. sanat yılını kutladığı oyunda Ortans Kıvanç, Açelya Elmas ve Berna Erol da rol alarak kendisine eşlik etti.
Ortans Kıvanç - 16.06.2017
Edirne'den Kısa Kısa
Oyunda, Deniz Oral, Yelda Alp, Tuğba Ersöz, Şehmus Akbulut, Atilla Pekdemir ve Ortans Kıvanç gibi oyuncalar sahne alacağı aktarılan açıklamada, oyunun ücretiz izlenebileceği kaydedildi.
Ortans Kıvanç - 21.05.2017
Şaşkın
Abdullah Şahin'in yönettiği "Şaşkın" tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Ortans Kıvanç - 08.05.2017
MOİ Sahne'de bu hafta
9 Mayıs Salı günü; saat 20.30'da Abdullah Şahin Tiyatrosu ile komedi oyunu 'Şaşkın' 'Şaşkın' uzun yıllar aradan sonra karşılaşan iki yakın arkadaşın birbirlerinin farklı hayatlarını sorgulamasını konu alıyor. Biri; varlıklı, atak, iş bitirici ve eğlenceli diğeri ise şaşkın ve utangaç olan iki arkadaş, birbirlerinin farklı hayatlarına dahil oluyor. İki yakın arkadaştan şaşkın olan evlenmeye karar verdiğinde ise asıl şaşkının kim olduğu konusu kahkaha dolu bir sorgulamayla seyirlik bir komedi sunuyor. Gökçe Seçi'nin yazdığı Abdullah Şahin'in yönettiği komedi oyununda; Abdullah Şahin, Suna Yıldızoğlu, Ortans Kıvanç, Yusuf Atala, Toygun Ateş, Dilek Karaduman, Aylin Altunkaya, Ceren Bayır, Sinem Çınar rol alıyor.
Ortans Kıvanç - 18.03.2017
"ŞAŞKIN" Adlı Tiyatro Oyununun Galası Keşan'da Yapıldı
Gökçe Seçin'in yazdığı, Usta Tiyatro Oyuncusu Abdullah Şahin'in hem yönetip hem de rol aldığı oyunda ayrıca, Suna Yıldızoğlu, Yusuf Atala, Ortans Kıvanç, Toygun Ateş, Dilek Karaduman, Aylin Altunkaya, Ceren Bayır rol aldı.
Ortans Kıvanç - 14.03.2017
Keşan'da Kültür Sanat Etkinlikleri
Gökçe Seçin'in yazdığı, tiyatro oyuncusu Abdullah Şahin'in hem yönetip hem de rol aldığı oyunda, Tuna Arman, Yusuf Atala, Ortans Kıvanç, Toygun Ateş, Dilek Karaduman, Aylin Altunkaya, Ceren Bayır ve Sinem Çınar rol alıyor.
Ortans Kıvanç - 22.06.2016
Mahalleler Tiyatro İle Buluşmaya Devam Ediyor
Usta tiyatro oyuncuları; Abdullah Şahin, Ortans Kıvanç, Mehmet Tokat, Sinem Yener Ekşioğlu, Sümeyya Yıldız ve Emin Özbey'in rol aldığı oyunda Uşak İbiş'in çalıştığı evde ve mahallesinde başına gelen ilginç olaylar anlatılacak.
Ortans Kıvanç - 22.06.2016
Mahalleler Tiyatro ile Buluşmaya Devam Ediyor
Etkinlikler kapsamında Nokta Tiyatrosu'nun 'Maziden Bugüne Ramazan Şenliği' isimli oyunu Cumhuriyet Mahallesi ve Bademlik Mahallesinde sahne alacak. Usta tiyatro oyuncuları, Abdullah Şahin, Ortans Kıvanç, Mehmet Tokat, Sinem Yener Ekşioğlu, Sümeyya Yıldız ve Emin Özbey'in rol aldığı oyunda Uşak İbiş'in çalıştığı evde ve mahallesinde başına gelen ilginç olaylar anlatılacak.
Ortans Kıvanç - 18.02.2016
Adana'da Kültür Sanat
Gökçe Özyol, Yağmur Kaşifoğlu, Şeniz Kurultay, Ortans Kıvanç, Atilla Pekdemir ve Deniz Oral'ın rol aldığı oyunu, Raşit Çelikezer yönetiyor.
Ortans Kıvanç - 26.11.2015
10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"
Çetin Büyükakın'ın uyarladığı, yönetmenliğini Raşit Çelikezer'in yaptığı, yeni tanışan çiftin, evlenmeden önce kurulan hayaller ve evlendikten sonra çiftler arasında yaşananlar mizahi bir dille anlatıldığı 2 perdelik komedi oyununda, Atilla Pekdemir, Ortans Kıvanç, Gökçe Özyol, Yağmur Kaşifoğlu, Deniz Oral ve Şeniz Kurultay, rol aldı.
Ortans Kıvanç - 06.10.2015
Keşan'da "Kontrol Sende" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Oyuncular Abdullah Şahin, Ortans Kıvanç, Büşra Kaplan, Özay Özgürler, Güneş Bilir ve Betül Çevgen, tek perde halinde sahnelenen oyunda madde bağımlılığına dikkat çekti.
Ortans Kıvanç - 01.10.2015
Keşan'da "Kontrol Sende" Adlı Oyun Sahnelenecek
Tek perde halinde sahnelenecek oyunda madde bağımlılığına dikkat çekileceği aktarılan açıklamada, "Madde bağımlılığının aileleri yok etme amacı trajikomik şekilde anlatılacak. Abdullah Şahin, Ortans Kıvanç, Büşra Kaplan, Özay Özgürler, Güneş Bilir ve Betül Çevgen oyunda sahneye çıkacak.
Ortans Kıvanç - 05.02.2015
Sezonun İddialı Oyunu
Tevfik Yapıcı'nın yazıp yönettiği ve Kaktüs Kabare tarafından sahnelenen ve Doğa Kolejleri tarafından sezonun en iyi çıkış yapan ödülü ile onurlandırılan iki perdelik ''Sessiz Çığlık'' adlı oyunda, Ece Pirim, Tevfik Yapıcı, Ortans Kıvanç, Aynur Ayaz, Nilay Toprak, Ceren Bayır, Seçil Toprak, Hasan Yıldırım, Aylin Altunkaya ve Ali Erkut Taş rol alıyor.
Ortans Kıvanç - 14.11.2013
Sarıkamış'ta Tiyatro Gösterisi
Muzaffer İzgü'nün yazdığı, Zafer Kayaokay'ın yönetmenliğini yaptığı oyunda, Tevfik Yapıcı, Ender Gülçiçek, Soner Türker, Ortans Kıvanç, Önder Yalçın ve Aylin Altunkaya rol aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ortans Kıvanç Haberleri | Ortans Kıvanç Kimdir - Haberler - Ortans Kıvanç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ortans Kıvanç kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir 'vee perde' oyunu izmir fuarı'nda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 03:22:17. #1.14#

title