ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI HABERLERİ

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Haberleri

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı haber, Orman Ve Su İşleri Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 11.09.2021
Milletlerarası anlaşmalar Resmi Gazete'de yayımlandı
Türkiye ile Birleşmiş Milletler (BM), Kosova, İngiltere, Irak ve Bosna Hersek arasında ayrı ayrı çeşitli alanlarda imzalanan anlaşmalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 14.07.2021
Son dakika haber | Eski Bakan Veysel Eroğlu, "Burdur Gölü'nün kurtarılması için gerekli olan bütün tedbirleri uygulayacağız"
Eski Bakan Veysel Eroğlu, "Burdur Gölü'nün kurtarılması için gerekli olan bütün tedbirleri uygulayacağız" "Başka ilden su kaynağı getirme çalışmaları araştırılmaya devam ediyor" "Buharlaşmayı mutlaka azaltmamız lazım" "Atık sular arındırılarak Burdur Gölü'ne verilecek" BURDUR - Komisyon heyetindeki milletvekilleri ile Burdur Gölü'nde incelemede bulunan TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu Başkanı Veysel Eroğlu, "Burdur Gölü'nün kurtarılması için gerekli olan bütün tedbirleri uygulayacağız" dedi. TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu Başkanı Veysel Eroğlu ve beraberindeki milletvekilleri, küresel iklim değişikliğinin etkilerinin en aza indirilmesi, kuraklıkla mücadele ve su kaynaklarının verimli kullanılması için alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla Burdur Gölü'nde incelemede bulundu. Burdur İl Özel İdare Toplantı Salonu'nda DSİ tarafından yapılan sunuma katıldıktan sonra Burdur Gölü manzaralı Serenler Tepesi'ne geçen Eroğlu, küresel iklim değişikliğinin etkisiyle oluşan bir kuraklığın söz konusu olduğunu söyledi. Burdur Gölü ilgili çalışmaların Orman ve Çevre Bakanlığı yaptığı zamanlarda başladığını ifade eden Eroğlu, "Biz bunlara karşı gerekli tedbirleri almazsak gelecek nesillere güzel bir Türkiye bırakamayız. Gelecek nesillere güzel bir Türkiye bırakmak için sulak alanlarıyla, ormanlarıyla, çevresiyle buralarda çalışmaların yapılması lazım. Burdur Gölü ile ilgili çalışmalar yeni değil. Ben Çevre ve Orman Bakanlığı yaptığım zaman daha sonra Orman ve Su işleri Bakanlığı zamanında burada bir eylem planı hazırladık.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 27.04.2021
Son dakika haberleri | TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu toplandı
Akca, "Göllerimiz ve sulak alanlarımız giderek kurumaktadır. Orman ve Su işleri Bakanlığı döneminde hazırlanan Ulusal Göl ve Sulak Alan Yönetimi Stratejisi ve Eylem Planı kurumlar üzerinde etkili olamamıştır.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 04.04.2021
AK Parti'li Eroğlu'ndan "Atatürk Evi'nin İscehisar'da bulunan harap bir bina olduğu" iddiasına tepki Açıklaması
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, "Atatürk Evi'nin İscehisar'da bulunan harap bir bina olduğu" iddiasına ilişkin, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İstiklal Harbi sırasında İscehisar'da bulunmamıştır.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 18.03.2021
Şanlıurfa'da suya kavuşacak 220 bin dekar arazi 22 bin kişiye istihdam sağlayacak
DSİ 15. Bölge Müdürlüğü bünyesinde yapımı süren Viranşehir Pompaj Sulaması Projesi sayesinde 220 bin 120 dekar arazinin daha suya kavuşacağı ve yaklaşık 22 bin kişiye istihdam sağlanacağı bildirildi.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 25.02.2021
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, Türkiye ve Irak arasında su alanında imzalanan anlaşmanın da yer aldığı 10 uluslararası anlaşmanın onaylanmasının uygun bulunduğuna dair kanun teklifleri ele alındı.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 24.02.2021
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, Türkiye ve Irak arasında su alanında imzalanan anlaşmanın da yer aldığı 10 uluslararası anlaşmanın onaylanmasının uygun bulunduğuna dair kanun teklifleri ele alındı.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 14.10.2020
Altınova'da yapımı tamamlanan iki projenin açılışı yapılacak
Yalova'nın Altınova ilçesinde belediye tarafından yapımı tamamlanan iki projenin açılışı gerçekleştirilecek.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 31.08.2020
Kuş sesi çıkartan araçla avcılık yapan 6 kişiye para cezası
Samsun'da kuş sesi çıkartan araç gereçlerle kuşları yanıltarak avlayan 6 kişiye toplam 2 bin 784 lira para cezası verildi.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 09.07.2020
Hititler'in başkenti Hattuşa'nın binlerce yıllık kalıntıları "seyir terası"ndan izlenecek
Çorum'un Boğazkale ilçesindeki Budaközü Vadisi'nde oluşturulan yürüyüş yolu ve seyir terasları, yerli ve yabancı turistlerin, Hitit medeniyetinin başkenti Hattuşa'nın binlerce yıllık kalıntılarını doğayla iç içe seyredebilmesine imkan sunacak.
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı - 20.03.2020
TZOB Başkanı Bayraktar'dan "21 Mart Dünya Ormancılık Günü" mesajı Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, her ilde "Ziraat Odası Hatıra Ormanları"nın oluşturulduğunu belirterek, "Çiftçilere verilen eğitim ve fidan desteğiyle daha yeşil bir Türkiye hedefliyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Haberleri | Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Haber - Haberler - Orman Ve Su İşleri Bakanlığı haberleri, son dakika orman ve su işleri bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. Veysel Eroğlu'ndan DPÜ'ye ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 02:12:47. #1.15#

title