Orhan Sarı Haberleri

Orhan Sarı haber, Orhan Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Sarı - 29.03.2021
"Leblebi diyarı" Çorum'da çiftçilere yüzde 75 hibeli 238 ton nohut tohumu dağıtıldı
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı ise üreticiye dağıtılan nohut tohumunun 1 milyon 428 bin lira tutarında olduğuna işaret etti.
Orhan Sarı - 11.03.2021
Erdemli'de "Kıyılardan Dağlara Olba Kültür Yolları Projesi"
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen programda konuşan proje ortaklarından Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından da desteklenen "Türkiye Şehir Ödülleri 2020 yılı Yılın Turizm Projesi" kategorisinde "Olba Kültür Yolları Projesi" n yılın turizm projesi ödülü verilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.
Orhan Sarı - 02.02.2021
Tarım ve orman il müdürleri Çorum'da buluştu
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı'nın ev sahipliğinde Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın'ı ziyaret eden heyetin daha sonra Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldıklarının aktarılan açıklamada, görüşmelerin bölge illerindeki hayvancılığı katkı sunmasının beklendiği vurgulandı.
Orhan Sarı - 26.01.2021
Çorum'da "Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var" projesiyle hayvan varlığı artırılacak
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı da projeyle sürüsünü büyütmek isteyen üreticilere finansal destek sağlandığını, daha önce hayvancılık yapmamış kişilerin destekten yararlanamayacağını vurguladı.
Orhan Sarı - 13.01.2021
Erdemli'de öğrencilere tablet desteği
Erdemli Kaymakamı Avni Kula, düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Erdemli Ticaret Odası Başkanı Orhan Sarı ve yönetim kurulu üyelerine,öğrencilerin daha iyi eğitim almaları konusunda verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Orhan Sarı - 20.11.2020
Çorum'da hayvancılığın geliştirilmesine 1 milyon lira hibe desteği
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, Tarım ve Orman Bakanlığının kentteki hayvancılık faaliyetlerini desteklemek amacıyla 1 milyon lira ödenek ayırdığını bildirdi.
Orhan Sarı - 02.11.2020
Çorum'da elektrik akımına kapılan 9 büyükbaş hayvan telef oldu
Hayvanların sahibi "tarım sigortası" kullandığı için zararı karşılanacak İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya da Büztaş'a ait ahırda incelemede bulundu.
Orhan Sarı - 02.09.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, kentte geçen yıl 200 bin dolarlık yumurta ihracatı yapıldığını bildirdi.
Orhan Sarı - 20.08.2020
Çorum'dan kısa kısa
Hz. Muhammed'in Mekke'den Medine'ye yaptığı kutlu yolculuğun hicri yılbaşı olarak kabul edildiğini hatırlatan Çiftçi, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Kutlu yolculuğun 1442'nci yıl dönümünü, milletçe idrak etmeye başlayacağımız mübarek muharrem ayını ve bu ayın içinde yer alan Aşure Günü'nü tebrik ediyorum. Hicri yılbaşı olarak kabul edilen bu mukaddes günün milletimiz ve İslam dünyası için sağlığa, barışa, huzura ve hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum." ÇKS kayıtları 1 Eylül'e kadar uzatıldı Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) son kayıt tarihinin 1 Eylül'e ertelendiğini bildirdi.
Orhan Sarı - 15.08.2020
Çorum'da üreticilere kura ile 90 koç dağıtıldı
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı ise dağıtılan koçların değerinin 2 bin lira olduğunu, 750 lirasının üretici tarafından karşılandığını, bin 250 lirasının da devlet hibesi olduğunu açıkladı.
Orhan Sarı - 15.08.2020
Eğriçayır balına "Kovid-19 Güvenli Üretim Sertifikası"
Vali Yardımcısı Süleyman Deniz ile Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, güvenli üretim sertifikasını, üretici Celal Çay'a verdi.
Orhan Sarı - 13.08.2020
Erdemli'ye soğuk hava deposu yapılacak
Erdemli Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Orhan Sarı, ilçeye 50 bin tonluk soğuk hava deposu yapılmasının planlandığını belirtti.
Orhan Sarı - 10.08.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, çeltik üreticilerini arazilerini kontrol ederek, "çeltik yanıklığı" hastalığı bulunan alanları ilaçlamaları konusunda uyardı.
Orhan Sarı - 22.07.2020
Tarım ve Orman Müdürlüğünden "anız yakmayın" çağrısı
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, anız yangınlarının birçok açından büyük kayıplara neden olduğunu belirterek, çiftçilere anız yakmamaları konusunda çağrıda bulundu.
Orhan Sarı - 14.07.2020
Çorum'da hasat bayramı düzenlendi
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı da Çorum'da sertifikalı tohum kullanımının düşük seviyede olduğuna işaret ederek oranı artırmak için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini kaydetti.
Orhan Sarı - 14.07.2020
Çorum'da hasat bayramı düzenlendi
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı da Çorum'da sertifikalı tohum kullanımının düşük seviyede olduğuna işaret ederek oranı artırmak için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini kaydetti.
Orhan Sarı - 07.07.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, Çorum'da hastalıktan ari 14 işletme bulunduğunu bildirdi.
Orhan Sarı - 03.07.2020
Çorum'dan kısa kısa
Tarım ve Orman Müdürü Sarı'dan "mantar" uyarısı Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, vatandaşları doğadan topladıkları mantarları değil, kültür mantarı tüketmeleri konusunda uyardı.
Orhan Sarı - 29.06.2020
Çorum'dan kısa kısa
Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı, il içi büyükbaş hayvan sevklerinde büyükbaş hayvan pasaportu, küçükbaş hayvan sevklerinde, Koyun-Keçi Nakil Belgesi ve il dışı sevklerinde ise veteriner sağlık raporu bulundurulması gerektiğini bildirdi.
Orhan Sarı - 22.06.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, çiftçilerin bir yıllık emeklerinin zayi olmaması için biçerdöver kontrollerine başladıklarını bildirdi.
Orhan Sarı - 10.06.2020
Son dakika haberleri | Çorum'dan kısa kısa
Arpada yüksek rekolte beklentisi Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, bu yıl arpa üretiminde yüksek rekolte beklediklerini belirtti.
Orhan Sarı - 06.06.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çiftçilere "pas" ve "septoria" uyarısı Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, hububat üreticilerini pas ve septoria hastalığıyla mücadele başlatmaları konusunda uyardı.
Orhan Sarı - 04.06.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, amatör balıkçılık yasağının 1 Haziran'da kaldırıldığını belirtti.
Orhan Sarı - 15.05.2020
Çorum'da göl ve göletlere 57 bin sazan yavrusu bırakıldı
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, yaptığı açıklamada, göl ve göletlerde balıklandırma çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orhan Sarı Haberleri | Orhan Sarı Kimdir - Haberler - Orhan Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Leblebi diyarı Çorum'da çiftçilere yüzde 75 hibeli 238 ton nohut tohumu dağıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:02:54. #1.16#

title