Müge Anlı'da Ortaya Çıktı! 55 Yaşındaki Kadın, Boğazı Kesildikten Sonra Sobada Yakılarak Öldürüldü

Müge Anlı'da Ortaya Çıktı! 55 Yaşındaki Kadın, Boğazı Kesildikten Sonra Sobada Yakılarak Öldürüldü

Kırıkkale'de yaşayan 55 yaşındaki Feride Ercan, sosyal medya üzerinden tanıştığı katil zanlısı adam tarafından önce testere ile boğazı kesilip daha sonra sobada yakılarak öldürüldü. Olay, Müge Anlı'nın programında açığa kavuştu.

20 Ocak'tan bu yana kayıp olan Feride Ercan hakkına korkunç gerçekleri Müge Anlı canlı yayında anlattı. Kırıkkale'de yalnız yaşayan Feride Ercan, 20 Ocak günü esrarengiz bir şekilde kayboldu. Ailesi, 55 yaşındaki Ercan'ın ortaya çıkmaması üzerine önce polise ardından Müge Anlı'ya başvurdu.

DAHA FAZLA DAYANAMAYIP İTİRAF ETTİ

Kayıp kadının yeğeni Emre Ercan, halasının sosyal medya üzerinden tanıştığı H.Y.'den şüphelendiklerini söyledi. Müge Anlı, bahsi geçen H.Y.'yi stüdyosunda konuk etti. Programda anlatılanlara göre Feride Ercan'ın kaybolduğu günle ilgili çelişkili açıklamalar yapan H.Y., daha fazla dayanamayarak Ankara Emniyeti Cinayet Büro Amirliği'ne giderek cinayeti itiraf etti.

TESTERE İLE KESİLMİŞ

Vahşi cinayetin ayrıntılarını Müge Anlı, aktardı. Anlı'nın anlattıklarına göre H.Y., Feride Ercan'ı öldürdükten sonra babasının Ankara Karapürçekler Tatlar Köyü'ndeki evine götürüp, burada testere ile kestikten sonra sobada 6 saat boyunca yaktı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.