Öğretmen okulun açılış gününe alkollü geldi, açığa alındı

Öğretmen okulun açılış gününe alkollü geldi, açığa alındı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılının açılış gününde sınıfa alkollü geldiği iddia edilen öğretmen açığa alındı.

Öğretmen okulun açılış gününe alkollü geldi, açığa alındı

İskenderun'da bir ilkokulda eğitim öğretim yılının açılış gününde, sınıfa gelen öğretmen M.T'nin alkollü olduğunu fark eden veliler duruma tepki gösterdi. Çocuklarını sınıftan alan aileler durumu hemen okul müdürüne bildirdi.

POLİS ZORLA OKULDAN ÇIKARDI

Okula gelen polis alkollü olduğu iddia edilen öğretmenini çıkarmak istedi. Öğretmen M.T., polislerin ısrarları sonucunda sınıftan velilerin tepkisiyle dışarı çıkarıldı. Okul binasından çıkarken M.T.'nın ayakta durmakta zorluk çektiği gözlenirken kendisini görüntüleyen gazeteciyi de cep telefonu ile çekmeye başlaması ise dikkat çekti.

VELİLER DAVACI OLACAK

Veliler ise öğretmen hakkında davacı olacaklarını ifade ederek emniyete gidip şikayetçi oldu. Polis tarafından öğretmenin alkol raporu alındı ve durum tutanak ile İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirildi.

ÖĞRETMEN AÇIĞA ALINDI

Daha önce Hatay'ın Arsuz ilçesinde öğretmenlik yapan M. T.'nin bir olay sonrası açığa alındığı öğrenildi.

Öğretmen okulun açılış gününe alkollü geldi, açığa alındı
Kaynak: İHA
YORUMLAR (28)

 • VATANDAŞ:
  Açığa almayın direk görevden atın ne bekliyorsunuz? Öğretmenlik bu kadar ağaya düşürülecek bir meslek mi? Ben öğretmen değilim ama atanmayı bekleyen binlerce pırıl pırıl gençlerimiz var. Kadro boş kalmaz merak etmeyin.
 • ......:
  Bence öğretmen sigara bile icmemeli kaldı ki alkol alsın. Çocuklara içki ve sigaranın zararlarını anlatacak bunu nasıl yapacak. İlkokul daha da önemli. Beş gün aynı öğretmenle çocuklar. Ya alkolikse bunu her zaman içecek.
 • GARİP MEDYA:
  Suçu sabitken yüzünü niye buzlarsınız ki ! Adam mağdur mu, 18 yaşından küçük mü ? Kaldırın yüzündeki buzu ki, o sıfatın neye benzediğini herkes bilsin
 • MONEYGOD:
  alkol içmesine lafım yok kendisi bilir ama göreve o şekilde gelmek söyleyecek söz bulamıyorum . . . işine saygısı olmayan insan bütün ülkeye zarardır !
 • ŞAŞIRMADIK:
  sistem bu tipleri öğretmen yapar kafası çalışan fikir üretebileri ama arkası olmadığı için öğretmen yapmaz.
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.