Okul müdüründen Aşk Adası tepkisi: 8 yaşındaki öğrenciler ilişki yaşıyormuş gibi öpüşüyorlar

Okul müdüründen Aşk Adası tepkisi: 8 yaşındaki öğrenciler ilişki yaşıyormuş gibi öpüşüyorlar

İngiltere'de yayınlanan Aşk Adası programında yarışmacıların rahat tavırları ve sürekli öpüşmeleri, çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesi ile sürekli tepki alıyor.

Aled Rees Llandeilo şehrinde bulunan Ysgol Gymraeg Teilo Santilkokulunun müdürü Aled Rees, velilere mektup yollayarak, çocukların programda gördükleri davranışları kopyaladıklarını, sekiz yaşındaki kız ve erkek çocuklarının bile ilişki yaşıyormuş gibi öpüştüklerini söyleyerek program katılımcıların çocuklar için rol model olmadığını söyledi. Öğrencilerin bu davranışları göstermesi okul yönetiminin dikkatini çekti.

"ÖĞRENCİLER AŞK ADASI PROGRAMINI İZLİYOR"

Bunun üzerine okul yönetiminin yaptığı çalışma sonrası okulda bulunan öğrencilerin son zamanların en popüler programı olan Aşk Adasını izledikleri bilgisine ulaştı.

Aled, velilere gönderdiği mektupta şu ifadelere yer verdi.

Sevgili veliler;

Öğrencilerimizden bazılarının aşk Adasını izledikleri dikkatimi çekti. bu çocuklardan bazılarının yaşı 8.

İlk okul öğrencileri, programdaki katılımcılarının görünüşlerinin kişiliklerinden çok daha önemli olduğubu programı izlemek için yeterince olgun değillerdir.

bu kişiler çocuklarımız için rol model değillerdir. Lütfen, program dili ve programdaki cinsellik doğasının çocuklarınızın görmesini, duymasını ve özenmesi gereken bir şey olup olmadığını lütfen gözden geçirin.

ÇOCUKLAR AYNI ŞEYİ YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR

Programın etkisinde kalan çocuklar, programda gördükleri şeyleri okulda eşleşerek yapıyorlar. Çocuklarınızla zaman geçirmenin daha iyi yolları olduğuna ve çocuklarınız izlemesi gereken dahauygun programların olduğundan eminim.Bu mektubun içeriğini göz önünde bulunduracağınızı ve bu tür vakalar ile daha az karşılaşacğımızı umuyorum. işbirliğiniz için teşekkür ederim.

YORUMLAR (50)

 • HORLAYİCİ:
  yav alis hayirdir oglum adam nededide bukadar elestiriyonuz gavur illerinde islami yasammi ornegi verecekler yok mudur rahatsizligini belirtti sistemleri gavur olacagi dabudur buradan islamadil uzatanin dili kurusun gavurun cezasini islam toplumu cekiyor
 • .:
  GERİ ZEKALI BİR MÜDÜR. O ZAMAN ÇOCUKLARA ADAM GBİ EĞİTİM VER. ÇOCUĞU OKULA NİYE GÖNDERİYOZ. ÇOCUK SABAH 08''de OKULA GİDİYO, AKŞAM 18:30''da EVİNE GELİYO. AŞK ADASINI OKULDA SİZMİ SEYRETTİYONUZ.
 • DUYARLI:
  Gerçek geri zekalı sensin adam doğruları diyor sen neden bahsediyorsun aptal
 • ASLI:
  BIRAKIN GENÇLER HAYATLARINI YAŞASIN ZAMAN DEĞİŞİYOR OKUL MÜDÜRLERİ ZAMANA AYAK UYDURMAKDA ZORLANIYORLAR.
 • SARE:
  Sen çocuğun olursa 8 yaşında istediği hibi yaşamasınab izin verceksin heralde
 • COŞKUN ÇAKIROĞLU:
  Bizde ne zaman gerzekçe yorum yapacaksın diye bekliyorduk yine şaşırtmadın andaval seni
 • İRFAN:
  ''tam gök yüzüne çıkıpta seyretmek isterken alemi, düştüm güm diye yere seyretti alem beni. '' senin gibi troller hep vardı her zaman olacak. . hatta senin kadın oldugundan süpheliyim.
Tüm 50 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.