OKTAY ARSLAN HABERLERİ

Oktay Arslan haber, Oktay Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oktay Arslan

Doğum Yeri Ardahan / Türkiye

Oktay Arslan Kimdir ?

Oktay Arslan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP'den Ardahan'ın Göle ilçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Oktay Arslan - 19.07.2020
Sivas'ta otomobil devrildi: 4 yaralı
Kazada, sürücü ile otomobilde bulunan Oktay Arslan (21), Harun Öztürk (34) ve Necmi Toker (25) yaralandı.
Oktay Arslan - 25.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Van'ın İran sınırındaki Başkale ilçesine bağlı Özpınar, Güvendik, Kaşkol ve Gelenler Mahallesi'nde İran'ın Hoy kentinde önceki gün meydana gelen 5.9 şiddetindeki depremde en çok hasar gören mahalleler oldu. En büyük yıkımın yaşandığı, ev ve ahırların neredeyse tümünün yıkıldığı Özpınar Mahallesi'nde, yüzlerce büyük ve küçükbaş hayvan yıkılan ahırların enkazının altında kalarak telef oldu. Halı parçaları ve battaniyelere sardığı kuzuları sobanın yanındı ısıtmaya çalışan hayvan sahibi Oktay Arslan, depremde hem evini .
Oktay Arslan - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Van'ın İran sınırındaki Başkale ilçesine bağlı Özpınar, Güvendik, Kaşkol ve Gelenler Mahallesi'nde İran'ın Hoy kentinde dün meydana gelen 5.9 şiddetindeki depremde en çok hasar gören mahalleler oldu. En büyük yıkımın yaşandığı, ev ve ahırların neredeyse tümünün yıkıldığı Özpınar Mahallesi'nde, yüzlerce büyük ve küçükbaş hayvan yıkılan ahırların enkazının altında kalarak telef oldu. Halı parçaları ve battaniyelere sardığı kuzuları sobanın yanındı ısıtmaya çalışan hayvan sahibi Oktay Arslan, depremde hem evini .
Oktay Arslan - 08.02.2020
CHP Muğla İl Başkanlığına Zeybekoğlu yeniden seçildi
CHP Muğla İl Başkanlığı Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: "Müge Yenisu Girenis, Uzay Kocabaş, Yağmur Türkel, Ahmet Çağdaş Sezer, Önder Oktay Arslan, Gizem Sayar Özcan, Musa Eraslan, Semahat Berber, Erol Kömürcü, Kemal Özler, Nihal Yılmaz, Ramazan Öntaş, Ramazan Pehlivan, Mümtaz Özçelik, Pelin Özbozdağ, Yusuf Güven, Halil Kocabaşoğlu, Neriman Seçer.
Oktay Arslan - 06.02.2020
Oktay Arslan - 31.03.2019
Ardahan Son
MERKEZToplam Sandık : 45Toplam Seçmen : 13.454Açılan Sandık : 44Açılan Sandık Oranı : % 97,78Kullanılan Oy : 11.598Geçerli Oy : 11.538Katılım Oranı : % 86,38PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPFARUK DEMİR% 46,715.389AK PARTİYUNUS BAYDAR% 39,464.553DİĞER% 10,631.
Oktay Arslan - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Ardahan'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Oktay Arslan - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ardahan'da 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Oktay Arslan - 02.02.2019
Baştuğ Güven Tazeledi
Genel kurulda yapılan konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde yönetim kuruluna Mehmet Baştuğ, Halil İbrahim Kaya, Feyzullah Ören, Erol Altay, Önder Oktay Arslan, Mehmet Ersen, Mehmet Küçük, Hüseyin Avcı, Ali Doğan, Ali Gölge, Semih Soykan, Eyüp Akar, Selahattin Girgin, Adnan Arslan, İrfan Öztürk, Fatih Baştuğ, Ercan Baydur, Alican Dedeoğlu, Memduh Türkoğlu, Ali Şafatlı ve Hüseyin Karatop seçildi.
Oktay Arslan - 28.09.2017
Çocuklara Hastanede Eğitim Hizmeti
Bu kapsamda "Sağlıklı Eğitim Projesi"ni hayata geçirdiklerini dile getiren İlikerden, şöyle konuştu: "Yatan hastalarımıza, özellikle yatışı uzun süren, eğitimi aksayan, bizden daha çok ilgi bekleyen çocuk hastalarımız için sanatsal etkinliklerin yoğun olduğu bir proje geliştirdik. Film izleme, tiyatro, drama ve resim atölyesi eğitimlerini başlattık. Biz hekimler hiçbir insanımızın hasta olmasını istemeyiz. Ama çocuklarımıza hastalık hakikaten yakışmıyor. Çocuk ve hasta kelimelerini aynı anda kullanmak bile üzüyor bizi. Bu nedenle ilk projelerimizi çocuk hastalarımız üzerinden başlattık. " Proje Koordinatörü ve Başhekim Yardımcısı Oktay Arslan ise hastanede tedavileri tamamlanan çocukların taburcu olduktan sonra da TEGV'de eğitimlerine devam etmesinin sağlandığını bildirdi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Oktay Arslan Haberleri | Oktay Arslan Kimdir - Haberler - Oktay Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oktay Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA muhabirleri Evren ve Seymen 'Ayın vatandaşları' seçildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 22:22:19. #1.15#

title