Okan Bayülgen'den anlamlı hareket! Plajda çöp topladı

Okan Bayülgen'den anlamlı hareket! Plajda çöp topladı

17.10.2019 17:50 | Son Güncelleme: 17.10.2019 17:54

Türk Deniz Araştırmaları Vakfı ile Bref markasının ortaklaşa yürüttü Kıyılarda Temizlik Dalgası" adlı projeye Okan Bayülgen de dahil oldu. Bayülgen proje kapsamında çöp topladı.

"Kıyılarda Temizlik Dalgası" projesine Okan Bayülgen'den destek geldi. Ünlü sunucu projenin İstanbul-Kilyos'taki etabına katılarak çöp topladı.

"OTOMOBİL ALMAK SALAKLIK"

Projeyle ilgili açıklama yapan Okan Bayülgen, "Toplu taşımaya bayılıyorum. Otobüs değil ama metroya biniyorum. Otomobilim yok. Kiralık motosiklet ya da araçla dolaşıyorum. Otomobil almak bence salaklık" şeklinde konuştu.

"ÇEVRECİ İMAJIM YOK AMA ÇOCUĞUM VAR"

Okan Bayülgen, denize atılan atıkların insan genetiğini bozup, hastalığa neden olduğunu belirtti. Bayülgen sözlerine "Plastik, çağımızın en önemli meselesi... Bizler belli yaşlara geldik ama eğer bu sorumluluğu bugün gösterebilirsek, çocuklarımızı plastik olmaktan kurtaracağız. Çevreci şeklim, imajım yok ama benim de çocuğum var. Şu ya da bu görüşte olmanız, şuna ya da buna inanmanız önemli değil, gerçek olan minikleri korumamız" diyerek devam etti.

Okan Bayülgen'den anlamlı hareket! Plajda çöp topladı
Haber Yorumları (22)
YENGEÇ OSMAN: evet abi midyeler ve yengeçler deniz kirli diye etkileniyolar abi psikolojileri bozuluyo abi, insanlar bizi sevmiyo diye yumurlamıyolar abi, bazıları çiflikte yetiştiyolarmış paraya para demiyolarmış
A: ADAM YAŞLANINCA BİR İYİLEŞTİ
KONT DRACULA (BELHUM EDAL): En çok sevdiğiniz ve ihtiyacınız olanlar gibi görüneceğim ama olmayacağım umutla bana koşacaksınız ama asla şükredemeyeceksiniz. Siz dini öğrenmek istediğinizde mürşidiniz, siz sevgili istediğinizde ulaşamayacağınız harika güzel olacağım. Dünya’nın bütün otoritelerini işlemek istediğiniz günahlar ve yenmek istediğiniz kardeşleriniz hürmetine gizli gizli ama yürekten bana teslim edeceksiniz. Rabbin intikam gününe kadar sahte anıları zihninize mıhlayacağım ve özünüzü size unutturacağım. Amin.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title