NUSRET AKGÜMÜŞ HABERLERİ

Nusret Akgümüş haber, Nusret Akgümüş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nusret Akgümüş

Nusret Akgümüş

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Nusret Akgümüş Kimdir ?

1964 doğumludur. Adalet ve Kalkınma Partisi listesinden Hüyük Belediye Başkanı olarak görev yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nusret Akgümüş - 31.03.2019
Konya'nın Hüyük İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Mehmet...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Mehmet Çiğdem 4 bin 958, İYİ Parti adayı Ahmet Temiz 2 bin 669, BBP adayı Nusret Akgümüş bin 426 oy aldı.
Nusret Akgümüş - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Konya'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Nusret Akgümüş - 25.02.2014
Hüyük'te Öğrenci Yurdu İnşaatı Devam Ediyor
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yapımı devam eden imam hatip lisesi öğrenci yurdunda incelemelerde bulundu.
Nusret Akgümüş - 25.02.2014
Hüyük'te Ağaçlandırma Çalışmaları Başladı
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, daha yeşil bir Hüyük için seferber olduklarını belirterek, hava şartlarının imkan vermesi nedeniyle ağaçlandırma çalışmalarına şimdiden başladıklarını söyledi.
Nusret Akgümüş - 22.01.2014
Yeniden Aday Gösterilmeyince AK Parti'den İstifa Etti
Hüyük ilçe Belediye Başkanı Nusret Akgümüş ve 4 Belediye Meclisi üyesi, partisinden istifa etti.
Nusret Akgümüş - 06.12.2013
Yeni Mahalle Camisi Yeniden Yaptırılıyor
Temel atma törenine, Hüyüklü hayırseverler Makbule ve Durmuş Akkuş, Hüyük Kaymakamı Bayram Türker, İlçe Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Kıreli Belediye Başkanı Ali Mermer, belde belediye başkanları, Müftü Süleyman Narol ve vatandaşların katıldı.
Nusret Akgümüş - 02.12.2013
Hüyük'e 150 Kişilik Öğrenci Yurdu Yapılıyor
Hüyük İmam Hatip Lisesi bahçesine yapılacak yurt, 4 katlı olarak inşa edilecek.  Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, yurdun ilçedeki öğrencilerin barınma sorununu çözeceğini söyledi.
Nusret Akgümüş - 12.11.2013
Hüyük'te İçme Suyu Şebekesi Yenilenecek
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, ilçenin altyapı yönünden çok fazla sorunu olmadığını söyledi.
Nusret Akgümüş - 09.11.2013
Hüyük'te Gazi, Engelli, Asker ve Yaşlılara Ulaşım Ücretsiz
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, gazetecilere yaptığı açıklamada, toplu ulaşımda örnek bir belediyecilik çalışması sergilediklerini söyledi.
Nusret Akgümüş - 31.10.2013
Hüyük Belediyesinden Öğrencilere Ücretsiz Servis Hizmeti
Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Hüyük merkezde yerleşim alanının çok geniş olduğunu ve öğrencilerin okullarına gitmek için uzak mesafeler yürümek zorunda kaldığını belirterek, "Hüyük'te böyle servis imkanı ve alışkanlığını olmadığını görünce, Belediye olarak böyle bir hizmeti öğrencilerimize sunmak istedik.
Nusret Akgümüş - 31.10.2013
Hüyük'te Konaklama Sıkıntısı
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Hüyük'te son yıllarda en önemli ihtiyaç haline gelen ve eksikliğini hissettikleri bir otelin yapımı için çalışma başlattıklarını söyledi.
Nusret Akgümüş - 29.10.2013
Hüyük Doğal Arıtma Sistemine Kavuşuyor
Belediye Başkan Nusret Akgümüş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hüyük ilçesinin katı atıklarını yakın zamanda devreye girecek doğal arıtma sistemi sayesinde bertaraf edeceğini söyledi.
Nusret Akgümüş - 05.10.2013
Hüyük'te Okul Sayısı Artacak
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, ilçeye sağlık meslek ve ticaret meslek lisesi kazandırabilmek için belediye olarak kolları sıvadıklarını söyledi.
Nusret Akgümüş - 26.09.2013
Hüyük'te Su Sevinci
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, ilçede yıllardır özlem duyulan su kaynağına kavuşulduğunu belirterek, "Sulama amaçlı yaptırılan sondaj çalışmaları kapsamında  200 metre derinliğe inilmiş olup, 130 metrede su alınmaya başlanmıştır" dedi.
Nusret Akgümüş - 11.08.2013
Uluslararası Anadoluya Şükran Buluşmaları Başladı
Festivalin açılış törenine AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Konya Vali Yardımcısı Erol Özkan, Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Çavuş belde Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, KOP İdaresi Başkanı Prof.
Nusret Akgümüş - 17.07.2013
Geleneksel Beyhuder İftar Yemeği Programı Düzenlendi
Tekkanat, 2013 yılında 55 öğrenciye burs verdiklerini ve bu sayıyı artırmak istediklerini belirterek, mobil aidat sisteminden derneğe destek beklediklerini söyledi.  Programa, İstanbul Adalet Komisyonu Başkanı Hakim Sabri Bayındır, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Konyalılar Vakfı Başkanı Oktay Özaydın, Mahalli İdareler Derneği İstanbul Şube Başkanı Hasan Ocaklı, Konsiad Genel Sekreteri Abdullah Yaşar, İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Tekkanat, İçişleri Bakanlığı Basın Müşaviri Mürselin Tan ve Ilgınlılar Derneği Genel Sekreteri Mustafa Kaplan katıldı.
Nusret Akgümüş - 28.06.2013
Hüyük'te TOKİ İhalesi Yapılacak
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, toplu konutlarla birlikte bir büfe inşaatı, altyapı ve çevre düzenlemesi işinin, TOKİ Başkanlığı tarafından belirtilen tarihte ihale edileceğini söyledi.
Nusret Akgümüş - 02.06.2013
Hüyük Belediyesin'den Öğrenciler İçin Çanakkale Gezisi
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Çanakkale gezisi nedeniyle düzenlenen uğurlama törenindeki konuşmasında, geziye kendisinin de eşlik edeceğini söyledi.
Nusret Akgümüş - 28.05.2013
Çilek Şenliğinden Renkli Görüntüler
Hüyük Organik Çilek Üreticileri Birliği Başkanı Adem Çelik, İlçe Ziraat Odası Başkanı Hürriyet Şahin, İlçe Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Seyfettin Baydar ve İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi'nin konuşmalarının ardından protokoldeki katılımcılara plaketleri verildi, İlçe Müftüsü Süleyman Narol tarafından yapılan bereket duasında ise yeni hasat sezonunun bereketli geçmesi dileğinde bulunuldu.
Nusret Akgümüş - 12.04.2013
Hüyük'te Yeşil Seferberliği
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, "Ağaç dikme çalışmalarımız sadece ilçemiz merkezi ile sınırlı kalmayacak, Hüyük'e bağlı köylerimizde de ağaçlandırma çalışmaları için fidan tahsis ettik" dedi.
Nusret Akgümüş - 03.03.2013
Beyşehir'de Büyükşehir Yasası Uygulamasına Hazırlık Çalıştayı Yapıldı
Anamas Konukevi'nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı ve Mustafa Kabakcı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Derebucak Belediye Başkanı Bahattin Özdemir, Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar ve bu ilçelerin belde belediye başkanları, AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, ilçelerin parti ilçe başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile bürokratlar katıldı.
Nusret Akgümüş - 18.02.2013
Ak Parti, Hüyük'te Seçim Çalışmalarına Başladı
Hüyük İlçe Teşkilatı'nın gerçekleştirdiği toplantıya AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Adem Şahin, Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Hüyük İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Kayhan, Konya İl Genel Meclisi üyesi Turan Peker ve Hüyük'e bağlı belde belediye başkanları katıldı.
Nusret Akgümüş - 12.02.2013
2013 Hüyük'te Yatırım Yılı Olacak
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, 2013 yılının ilçede yatırım yılı olacağını söyledi.
Nusret Akgümüş - 29.01.2013
Gençlik Liderleri Hüyük Kaymakamlığı'nı Ziyaret Etti
Şahin ve gençlik liderleri, İlçe Kaymakamı Yasin Yunak, İlçe Belediye Başkanı Nusret Akgümüş'ü makamlarında ziyaret etti.
Nusret Akgümüş - 22.01.2013
Hüyük'te Doğal Arıtmaya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Destek
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, daha önce yapımına başlanılan Görünmez yolundaki doğal arıtma projesini bu ek kaynakla bitirmeyi hedeflediklerini ifade etti.
Nusret Akgümüş - 21.01.2013
Hüyüklü Kadın Çiftçiler ve Ev Kadınları Güvenilir Gıda Eğitimi Aldı
Mevlana Kalkınma Ajansı'nın (MEVKA) da maddi desteğiyle Hüyük İlçe Kaymakamlığı ve İlçe, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından müşterek olarak yörede hayata geçirilen proje eğitimlerinin sona ermesinin ardından sertifika töreni düzenlendi. Hüyük Belediyesi Kültür Etkinlikleri Salonu'nda düzenlenen törene, AK Parti Konya Milletvekilleri İlhan Yerlikaya ve Gülay Samancı, Hüyük Kaymakamı Yasin Yunak, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, MEVKA Genel Sekreteri Ahmet Akman, Konya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Bilal Ünal, Hüyük İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yücel Doğan, belde belediye başkanları, kurum amirleri, kadın çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.
Nusret Akgümüş - 19.01.2013
Akdağ Kalesi, Hüyük'ün Sembolü Olacak
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı konuşmada, 480 metre uzunluğunda, 16 suru bulunan ve bin 480 metreküp taş yapı kullanılarak inşa edilen Akdağ Kalesi'nin ilçe merkezini bambaşka bir görüntüye büründürdüğünü söyledi.
Nusret Akgümüş - 09.01.2013
Hüyük'te TOKİ Konutları Sevinci
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, Hüyük TOKİ evlerine 117 müracaatın bulunduğunu, ihale aşamasına gelindiğini belirtti.
Nusret Akgümüş - 08.01.2013
Hüyük Anadolu Lisesi Eğitime Hazır
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, atıl durumdaki binanın Hüyük Belediyesi'ne devrinden sonra yapılan plan ve projelerle ilçeye Anadolu Lisesi'nin kazandırıldığını ifade etti.
Nusret Akgümüş - 16.11.2012
Hüyük'e Yeni Gölet
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş yaptığı açıklamada, Suluklar mevkisinde yapımına başlanan 260 bin metreküp su havzasına sahip olacak sulama göletinin halen meyve deposu durumundaki yörenin kaderini değiştireceğini söyledi.
Nusret Akgümüş - 16.11.2012
Hüyük Belediye Başkanı Akgümüş Açıklaması
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, Hüyük'e yapılacak göletle ilgili, "Suluklar Mevkisi'nde yapımına başlanan gölet, yörenin kaderini değiştirecek" dedi.
Nusret Akgümüş - 12.10.2012
Hüyük'te "Köyümde Güvenilir ve Tam Gıda" Projesi Tanıtıldı
Törene, Hüyük Kaymakamı Yasin Yunak, Konya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent Alparslan, Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, daire amirleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
Nusret Akgümüş - 28.09.2012
Hüyük'te TOKİ Konutlarına Başvuru Süresi Uzatıldı
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş yaptığı yazılı açıklamada, konutlara olan aşırı talep nedeniyle başvuru süresinin 2 Kasım 2012 tarihine kadar uzatıldığını bildirdi.
Nusret Akgümüş - 28.09.2012
Hüyük'te Toplu Konutlar İçin Başvuru Süresi Uzatıldı
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı yazılı açıklamada, konutlara olan aşırı talep nedeniyle başvuru süresinin 2 Kasım 2012 tarihine kadar uzatıldığını bildirdi.
Nusret Akgümüş - 25.08.2012
Hüyük'te Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, gazetecilere yaptığı açıklamada, yol yapımı ve kilitli parke döşeme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Nusret Akgümüş - 10.08.2012
Hüyük'te TOKİ Konutlarına Yoğun İlgi
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde Akdağ Mevkisi'nde yapılması planlanan toplu konutlar için müracaatların devam ettiğini bildirdi.
Nusret Akgümüş - 10.08.2012
Hüyük Belediyesi Muhtaç Ailelere Yarmı Eli Uzatacak
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, ilçe merkezinde yaşayan yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi aileleri tespit ettiklerini söyledi.
Nusret Akgümüş - 10.08.2012
Hüyük'te TOKİ Konutlarına Yoğun İlgi
Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde Akdağ mevkisinde yapılması planlanan toplu konutlar için müracaatların devam ettiğini belirtti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nusret Akgümüş Haberleri | Nusret Akgümüş Kimdir - Haberler - Nusret Akgümüş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nusret Akgümüş kimdir, hayatı ve biyografisi. Konya'nın Hüyük İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Par
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:56:11. #1.14#

title