Nurullah Doğan Haberleri

Nurullah Doğan haber, Nurullah Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurullah Doğan - 31.07.2019
Dünya ve Avrupa şampiyonları Karaçayır Yaylası'nda güreşecek
Yozgat'ın Akdağmeni dayılar köyünde bu yıl ilk defa düzenlenecek Karaçayır Yaylası Karakucak Güreşleri'ne dünya, Avrupa ve Kırkpınar şampiyonu güreşçiler katılacak. Akdağmadeni Dayılılar Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nurullah Doğan, köylüler arasında birlik ve beraberliği sağlama, kaynaşma, dayanışmayı artırmak amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini söyledi.
Nurullah Doğan - 10.01.2019
Dha Dış - Almanya'da Havalimanlarındaki Grev, 600'ün Üzerinde Uçuşun İptaline Neden Oldu
THY KÖLN MÜDÜRÜ DOĞAN: "HİÇ BİR UÇAĞIMIZIN UÇUŞU İPTAL EDİLMEDİ" Türk Hava Yolları  (THY)  Köln Müdürü Nurullah Doğan "Bize gelen bilgiye göre Düsseldorf, Stuttgart ve Bonn dahil hiç bir uçağımızın uçuşu iptal edilmedi.
Nurullah Doğan - 01.07.2015
Okullar Hayat Olsun Projesi
SEDADER Başkanı Nurullah Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tatilin başlamasının ardından Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında 6 hafta sürecek yaz okulu açtıklarını söyledi.
Nurullah Doğan - 04.04.2015
Kalbi Durdu Buz Tedavisiyle Hayata Döndü; İkinci Baharını Yaşamak İstiyor
Geçirdiği kalp krizinin ardından kalbi duran, “dondurularak” hayata döndürülen 9 hasta yemekte bir araya geldi. Hastalardan Nurullah Doğan kalp krizi geçirdikten sonra kendisine 48 saat buz tedavisi uygulandığını ve hayata döndüğünü söyledi.
Nurullah Doğan - 23.04.2014
Sarıkaya'da Mısır'daki İdam Kararları Protesto Edildi
Sarıkaya Rabia Platformu Başkanı Nurullah Doğan, Miting Meydanı'nda, Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından yaptığı açıklamada, Mısır'da darbeyi reddeden ve darbecilere direnen 528 masum Müslüman'ın idama mahkum edilmesini protesto ettiklerini söyledi.
Nurullah Doğan - 22.04.2014
Minik Pedallar 23 Nisan İçin Yarıştı
16 okulundan 31 öğrencinin katıldığı yarışmanın startını Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Kent Konseyi Başkan vekili Şenöz Eviner verdi. Yarışmada, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulundan Muhammed Yasin Özcan birinci olurken, İmam Hatip Ortaokulundan Yunus Emre Dilsiz ikinci, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulundan Hasan Nurullah Doğan üçüncü oldu.
Nurullah Doğan - 29.12.2012
Doğumundan 10 Dakika Sonra Kalp Kapakçığı Onarıldı
Çocuk Kardiyologu Doç. Dr. Mustafa Kösecik ve Radyoloji Uzmanı Dr. Nurullah Doğan liderliğindeki ekip, bebeğin aort kapağındaki darlığı balonlu kateter yöntemiyle genişleterek tedavi etti.
Nurullah Doğan - 13.11.2012
Tedavi İçin Çek Cumhuriyeti'nden Bursa'ya Geldi
Çek Cumhuriyeti'nde gitmediği doktor kalmadığını belirten Gülcan Şen, "Gittiğim bütün hekimler ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlardı. İnternetten yaptığı araştırma sonucunda Bursa'da Bahar Hastanesi'nde Myom Embolizasyonu Yöntemi ile ameliyat olmadan rahmimden iyi huylu tümörü aldırabileceğimi öğrendim ve telefon ile Dr.Nurullah Doğan ile temasa geçip Türkiye gelmeye karar verdim.
Nurullah Doğan - 02.09.2012
Edirne'deki Trafik Kazası
Kazada yaralanan İdris Nevşehir, Gökhan Yılmaz, Özer Akbulut, Alican Çiçek, Nurullah Doğan, Bora Edis ve Fatma Yaman ise ambulanslarla Edirne Devlet ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanelerine kaldırılarak tedavi altına alındı.
Nurullah Doğan - 02.09.2012
Edirne'de Hatalı Sollama Faciası: 7 Ölü
Kazada yaralanan İdris Nevşehir, Gökhan Yılmaz, Özer Akbulut, Alican Çiçek, Nurullah Doğan, Bora Edis ve Fatma Yaman ise ambulanslarla Edirne Devlet ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanelerine kaldırılarak tedavi altına alındı.
Nurullah Doğan - 02.09.2012
Edirne'de Kaza: 5 Ölü, 6 Yaralı
Hatalı sollama nedeniyle meydana gelen kazada İdris Nevşehir, Gökhan Yılmaz, Özer Akbulut, Alican Çiçek, Nurullah Doğan, Bora Edis ve Fatma Yaman ise yaralandı.
Nurullah Doğan - 02.09.2012
Edirne'deki Trafik Kazası
Kazada yaralanan İdris Nevşehir, Gökhan Yılmaz, Özer Akbulut, Alican Çiçek, Nurullah Doğan, Bora Edis ve Fatma Yaman 112 Acil Servis ekipleri tarafından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Nurullah Doğan - 02.09.2012
Kazada Ölenlerin İsimleri Belli Oldu
Hurdaya dönen araçlarda sürücülerle birlikte Hasan Konuş, Ercan Derin, İsa Yumuşak, Hasan Öztürk hayatını kaybetti. Feci kazada İdris Nevşehir, Gökhan Yılmaz, Özer Akbulut, Alican Çiçek, Nurullah Doğan, Mihriban Dilek, Bora Ediz ve Fatma Yaman da yaralandı.
Nurullah Doğan - 28.08.2012
Sarıkaya Eğitim Kültür Dayanışma Derneği'nden 300 Çocuğa Hediye
Sarıkaya Merkez Çarşı Camii'nde düzenlenen ödül törenine Sarıkaya Müftüsü Süleyman Eroğlu, Sarıkaya Eğitim Kültür Derneği Başkanı Nurullah Doğan, eğitimci yazar Abdullah Yıldız, kampanyaya katılan çocuklar ve velileri katıldı.
Nurullah Doğan - 28.08.2012
Sarıkaya'da Yaz Kur'an Kurslarına Katılan Öğrenciler Ödüllendirildi
Sarıkaya Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (SEDA-DER) ve Sarıkaya Müftülüğü tarafından, çocukların camiye gelmelerini teşvik etmek amacıyla 20 Temmuz'da başlatılan ve 16 camide yürütülen "Haydi Çocuklar Camiye" kampanyasına katılan çocuklar çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. SEDA-DER Başkanı Nurullah Doğan, Sarıkaya ilçesinde başlatılan "Haydi Çocuklar Camiye" kampanyasına 305 çocuğun katıldığını ve bunlardan 82 çocuğun tüm vakit namazlarını camide kıldığını belirterek, "Bu çocuklarımızın arasından 15'ine kura sonucu tablet bilgisayar verilirken diğer olan 68'ine bisiklet hediye edildi.
Nurullah Doğan - 26.07.2012
Kampanya Müftülükten Ödüller Dernekten
SEDADER Başkanı Nurullah Doğan da müftülük tarafından başlatılan kampanyaya çeşitli hediyeler vererek destek olacaklarını belirtti.
Nurullah Doğan - 06.07.2012
İyi Huylu Rahim Tümörleri Ameliyatsız Tedavi Ediliyor
Bursa Özel Bahar Hastanesi Radyoloji Kliniği'nden Radyoloji Uzmanı Dr. Nurullah Doğan, iyi huylu rahim tümörlerini ameliyatsız tedavi ettiklerini söyledi.
Nurullah Doğan - 04.07.2012
Sarıkaya'da Öğrenciler Hem Kur'an Öğreniyor Hem Eğleniyor
SEDADER Başkanı Nurullah Doğan, derneğin kısa süre önce kurulmasına rağmen sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem verdiğini söyledi.
Nurullah Doğan - 15.03.2012
Mehmet Akif Ersoy'u Anma Gecesi
Programda konuşan Seda-Der Başkanı öğretmen Nurullah Doğan, dernek olarak henüz yeni kurulduklarını belirterek, "Sarıkaya'nın zihin dünyasına katkıda bulunmak isteyen bir grup eğitimci ve esnaf arkadaşın kurmuş olduğu bir dernektir.
Nurullah Doğan - 20.02.2012
Doğan: Girişimsel Radyoloji Yeni Bir Tıp Dalı Haline Geldi
Bursa Özel Bahar Hastanesi Girişimsel Radyoloji Uzmanı Nurullah Doğan, radyologların hastaneye giden hemen hemen her hastanın uğradığı fakat genellikle varlıklarından bile haberdar olmadığı doktorlar olduğunu söyledi.
Nurullah Doğan - 08.02.2012
İyi Huylu Rahim Tümörüne Ameliyatsız Çözüm
Bursa Özel Bahar Hastanesi Radyoloji Uzmanı Dr. Nurullah Doğan, tedavide son yıllarda yaygınlaşan yöntemin Girişimsel Radyologlar tarafından uygulanan Myom Embolizasyonu olduğunu söyledi.
Nurullah Doğan - 08.02.2012
İyi Huylu Rahim Tümörüne Ameliyatsız Çözüm
Yeni tedavi yöntemi hakkında konuşan Radyoloji Uzmanı Dr.Nurullah Doğan" Myom tedavisinde son yıllarda yaygınlaşan yöntem girişimsel radyologlar tarafından uygulanan "Myom Embolizasyonudur".
Nurullah Doğan - 26.10.2011
Tıkalı Bacak Damarlarına Yeni Çözüm
İşlem hakkında bilgi veren Radyoloji Uzmanı Dr. Nurullah Doğan, "Normalde bu tür hastaları hemen ameliyata alınıp mevcut ana damar değiştiriliyordu.
Nurullah Doğan - 03.07.2011
Konya'da, Görme Engellilere Sesli Atm Cihazı
Konya'da, görme engelli vatandaşların kullanması için Yapı ve Kredi Bankası tarafından Larende Şubesi'ne sesli ATM cihazı yerleştirildi. Görmeyenleri Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Doğan, Yapı ve Kredi Bankası Larende Şubesi önünde yaptığı açıklamada, görme engelli vatandaşların tek başına ATM'den para çekemediğini, banka işlemlerinde pek çok sorunla karşılaştığını söyledi.
Nurullah Doğan - 16.04.2011
Damdan Düşen Genç Yaralandı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde oturduğu evin damından düşen genç yaralandı. Edinilen bilgilere göre, Abdulkadir Paşa Mahallesi'nde ikamet eden 23 yaşındaki Mehmet Nurullah Doğan, çıktığı iki katlı evin damından düştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nurullah Doğan Haberleri | Nurullah Doğan Kimdir - Haberler - Nurullah Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurullah Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. BURSA Cerrahi müdahale olmadan anjiyo yaptırmak mümkün.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 11:20:32. #1.16#
title