Nuri Bulut Haberleri

Nuri Bulut haber, Nuri Bulut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nuri Bulut - 20.07.2018
Büro Memur-Sen Mardin'de Yetkili Sendika Oldu
Yemeğe, Memur-Sen İl Genel Sekreteri Lokman Öney, Disiplin Kurulu Başkanı İrfan Yenigün, Büro Memur Sen Midyat Temsilcisi Abdulvahap Aksoy, Ömerli İlçe Temsilcisi Velit Baran, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hüseyin Tunç, İlçe Nüfus Müdürü Nuri Bulut ve sendika üyeleri katıldı.
Nuri Bulut - 21.05.2018
Açık Havada Sağlık Hizmeti
Vatandaşlardan Mehmet Nuri Bulut özellikle ramazanda böyle bir etkinliğin yapılması kendilerini mutlu ettiğini dile getirerek, "İlçenin meydanında vatandaşın ayağına hizmet geliyor.
Nuri Bulut - 14.04.2017
İZODER'in yeni başkanı Levent Pelesen oldu
Genel Kurul'da İZODER 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, başkanlığı süresince İZODER'de yapılan çalışmaları anlatarak, yeni yönetim kuruluna başarı dileklerini iletti. Dernek üyelikleri sona eren ancak İZODER'in kuruluş aşamasında görev alan ve geçmiş yıllarda derneğin faaliyetlerine önemli katkılarda bulunan üyelere İZODER Onur Üyeliği Belgeleri de takdim edildi. Kurucu Üye ve 2. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Işıkel, Kurucu Üye Bülent Kıraç, 7. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Arif Nuri Bulut ve 9.
Nuri Bulut - 28.09.2016
Yangına ilk önlem, binaların proje aşamasında alınmalı
BULUT: "Ev alacaklar konut yangın önlemlerini kontrol etmeli" Yangından Korunma Haftası dolayısıyla açıklama yapan Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yapısal Yangın Güvenliği Çalışma Grubu Yönetim Kurulu Koordinatör Üyesi A. Nuri Bulut ise, yangın güvenliği ile ilgili bilincin artması gerekliliğini belirtirken, konut alırken dikkat edilmesi gereken hususları şöyle anlattı: "Kamuoyundaki yangın güvenliği bilincinin oluşturulması can ve mal güvenliği açısından önemli rol oynuyor.
Nuri Bulut - 18.03.2016
Yönetim ve Liderlik Zirvesi Geleceği Yönetenleri Ağırladı
İzocam Genel Müdürü Arif Nuri Bulut ise iyi bir yönetici kendisinin asıl işi olan takip, kontrol, denetim ve sistem / iş geliştirme alanlarına ve firmanın kendisinden asıl beklediklerine konsantre olabilmek için astlarına mümkün olan tüm işlerini devredebilmeyi, bunun için astlarını yetiştirmeyi, eğitmeyi ve yönlendirmeyi bilmesi gerektiğini söyledi.
Nuri Bulut - 11.03.2016
Yönetim ve Liderlik Zirvesi ile Geleceği Yönet, Değişimi Başlat!
Yönetim ve Liderlik kavramlarının pek çok açıdan ele alınacağı ve farklı temalarla katılımcılara sunulacağı zirvede, Bütünsel Yönetim Yaklaşımı başlıklı sunumda: Daikin Türkiye Ceo'su Hasan Önder; Geleceği Yönetmek başlıklı panelde: Mc&Kinsey Türkiye Başkanı Özgür Tanrıkulu, Koç Sistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoglu ve Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın; Yönetim Kurulu ve Bilinmezleri başlıklı panelde Atasay Mücevherat Ceo'su Atasay Kamer, Stanton Chase Başkan Yardımcısı Çağrı Alkaya ve Yönetim Kurulu Danışmanı Ali Kamil Uzun; Business Etiquette & Dress Code, Dijital Duruş başlıklarında sunumları ile Zarafet Akademi Kurucusu İletişim ve Uzmanı Gökhan Dumanlı, Moda Tasarımcısı Niyazi Erdoğan ve Enüstkat Ajans kurucusu Değer Dündar; Liderlikte Halef Yönetimi sunumuyla Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Başkanı Osman Alptürer; Delegasyon Sanatı başlıklı panelde ise; Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, İzocam Genel Müdürü Arif Nuri Bulut ve Bizim Sirket Kitabı Yazarı Dr.
Nuri Bulut - 23.01.2016
En İyi Performans Gösteren Üst Yöneticiler Belirlendi
İş ve yönetim dergisi Harvard Business Review Türkiye, en iyi performans gösteren üst yöneticilere (CEO) yönelik dünyada 2 yıldır gerçekleştirilen çalışmayı Türkiye’ye taşıdı.
Nuri Bulut - 23.01.2016
Türkiye'nin En İyi Performans Gösteren Ceo'ları Belirlendi
Harvard Business Review Türkiye ve INSEAD'ın özel bir metodoloji çerçevesinde belirlediği CEO'lar KoçSistem'in katkılarıyla düzenlenen gecede ödüllerini aldı.
Nuri Bulut - 16.10.2015
Zara'da Arazi Toplulaştırma ve Sulama Eğitimi Düzenlendi
Ziraat Yüksek Mühendisi Osman Nuri Bulut yaptığı sunumda; arazi toplulaştırmasının önemi, uygulama şekli, proje sonucu kazançlar ve karşılaşılan sorunları belirtti.
Nuri Bulut - 15.10.2015
Zara'da Arazi Toplulaştırma ve Sulama Eğitimi Verildi
Ziraat yüksek mühendisi Osman Nuri Bulut, yaptığı sunumda, arazi toplulaştırmasının önemi, uygulama şekli, proje sonucu kazançlar ve karşılaşılan sorunları anlattı.
Nuri Bulut - 11.06.2015
Türkiye İmsad, 2015 Beklentilerini Revize Etti
Seçimlerin hemen ardından gerçekleştirilen Türkiye İMSAD'ın Gündem Buluşmaları toplantısına, Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlter Turan, konuk konuşmacı olarak katıldı. Toplantıda, Türkiye İMSAD ekonomi danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ve Dr. Can Fuat Gürlesel, Türkiye İMSAD'ın 2015 Mayıs Sektörel Raporu'ndaki veriler ışığında, dünya ve Türkiye ekonomisi ile inşaat sektörünü değerlendirdi. Toplantının moderatörlüğünü, Türkiye İMSAD Başkan Vekili Nuri Bulut yaptı.
Nuri Bulut - 11.06.2015
İmsad, 2015 Büyüme Beklentilerini Revize Etti
  "Türkiye şimdi ülkeyi yönetimsiz bırakmama sınavı ile karşı karşıyadır"   Toplantı kapsamında düzenlenen ve  moderatörlüğünü, Türkiye İMSAD Başkan Vekili Nuri Bulut'un yaptığı panelde ise Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Nuri Bulut - 28.02.2015
Türkiye İMSAD'ın Yeni Başkanı Fethi Hinginar Oldu
Genel kurul toplantısında 2015-2017 dönemini kapsayan 2 yıl için görev yapacak Türkiye İMSAD'ın 18 kişilik yönetim kurulu belirlendi. Yönetim kurulunun aynı gün ilk toplantısında yapılan görev dağılımında; Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar, başkan vekilleri Oktay Alptekin (PÜKAD), Çetin Tecdelioğlu (Çetin Cıvata) ve Arif Nuri Bulut (İzocam) oldu.
Nuri Bulut - 27.02.2015
Türkiye İmsad'ın Yeni Başkanı Fethi Hinginar Oldu
Genel kurul toplantısında 2015-2017 dönemini kapsayan 2 yıl için görev yapacak Türkiye İMSAD'ın 18 kişilik yönetim kurulu belirlendi. Yönetim kurulunun aynı gün ilk toplantısında yapılan görev dağılımında; Türkiye İMSAD başkan vekilleri Oktay Alptekin, Çetin Tecdelioğlu ve Arif Nuri Bulut oldu.
Nuri Bulut - 12.05.2014
Sanayi Bakanlığından Yeni Bir Çalışma
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nin davetlisi olarak "37. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul"u ziyaret etti. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener, Başkan Yardımcıları Nuri Bulut ve Fethi Hinginar'ın karşıladığı Bakan Fikri Işık'a, Türkiye İMSAD üyesi sanayi firmaları Akçansa, Çuhadaroğlu, Fibrobeton, Trakya Cam, Işıklar, İzocam, Tepe Betopan ve Türk Ytong standlarda sergilenen inovatif ve katma değeri yüksek ürünler ile bu ürünlerin ihracatı hakkında bilgiler verildi.
Nuri Bulut - 19.02.2014
Türkiye İMSAD, Türkiye'nin İlk Sanayi Endeksini Hazırlıyor
Türkiye İMSAD'ın inşaat malzemesi sanayindeki temsil gücü Türkiye İMSAD yönetim kurulu üyelerinden Zafer Aslan'ın vefatı ve Korkut Kulbul'un yurt dışı göreve atanması nedeniyle Cemal Yılmaz (Aspen) ve Mustafa Tolunay'ın (Prefabrik Yapı) görev aldığı Türkiye İMSAD yönetim kurulu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da faaliyetlerine 11 üyesiyle devam edecek. Türkiye İMSAD'ın yönetim kurulu, şu üyelerden oluşuyor: Dündar Yetişener (Fibrobeton), Hakan Gürdal (Akcansa), Nuri Bulut (İzocam), Fethi Hinginar (Türk Ytong), Oktay Alptekin (Pimaş), Kenan Aracı (Çuhadaroğlu), Adil Baştanoğlu (ÇATIDER), Ender Çolak (Baymak), Atilla Gürses (Onduline), Ercüment Yalçın (Wilo), Dr.
Nuri Bulut - 20.07.2013
İzocam Genel Müdürü Emlak Hakkında Herşey Programı'nda
Genel Müdür Sayın A. Nuri Bulut'un konuk olduğu "Emlak Hakkında Her Şey" programında, yalıtımın ev ve ülke ekonomisine katkıları, sağladığı enerji tasarrufu, kentsel dönüşüm ve yalıtım, rakamlarla İzocam ve 2012 yılı değerlendirmesi ile 2013 beklentileri konuşuldu.
Nuri Bulut - 11.03.2013
Gemerek'te Arazi Toplulaştırma Projesi Tanıtıldı
"Arazi Toplulaştırma ve Tarla içi Geliştirme Hizmetleri" kapsamında yapılan proje, Ziraat Yüksek Mühendisi Osman Nuri Bulut ve Harita Mühendisi Sedat Kurugöllü'nün sunumuyla tanıtıldı.
Nuri Bulut - 06.03.2013
Gemerek'ten Kısa Kısa
Gemerek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıda İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde görevli Ziraat Yüksek Mühendisi Osman Nuri Bulut ve Harita Mühendisi Sedat Kurugöllü tarafından muhtarlar ve çiftçilere arazi toplulaştırmaları hakkında bilgi verildi.
Nuri Bulut - 08.02.2013
Ordu'da 'Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası' Başlıyor
Türkiye'de ekmek israfını önlemek için toplumsal bir duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca başlatılan "Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası"nın Ordu'da...
Nuri Bulut - 06.02.2013
Türkiye: 0 - Çek Cumhuriyeti: 2
Stat.Manisa 19 Mayıs.
Nuri Bulut - 06.02.2013
Manisa'da Milli Hüsran
A Milli Futbol Takımı, Manisa'daki özel maçta Çek Cumhuriyeti'ne 2-0 yenildi.
Nuri Bulut - 06.02.2013
Türkiye Provayı Çekler'le Yapıyor
A Milli Takımımız, bugün hazırlık maçında Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak.
Nuri Bulut - 05.02.2013
Futbol
Çek Cumhuriyeti ile yarın Manisa 19 Mayıs Stadı'nda özel bir maç yapacak (A) Milli Futbol Takımı İzmir'e geldi.
Nuri Bulut - 05.02.2013
Türkiye, Çek Cumhuriyeti ile Yarın Manisa'da Karşılaşacak
2014 Dünya Kupası Avrupa Grubu Elemeleri için hazırlıklarını sürdüren A Milli Futbol Takımı, yarın hazırlık maçında Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak.
Nuri Bulut - 04.02.2013
Futbol
(A) Milli Futbol Takımı, 6 Şubat Çarşamba günü Manisa'da Çek Cumhuriyeti ile oynayacağı hazırlık maçı için İstanbul'da kampa girdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nuri Bulut Haberleri | Nuri Bulut Kimdir - Haberler - Nuri Bulut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nuri Bulut kimdir, hayatı ve biyografisi. Büro Memur-Sen Mardin'de Yetkili Sendika Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.07.2021 23:01:36. #1.13#

title