Nizip'te Arazi Kavgası: 4 Yaralı

Nizip'te Arazi Kavgası: 4 Yaralı

Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde, aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumet bulunan akraba 2 aile arasında taş, sopa ve bıçakların kullanıldığı kavga çıktı.

Nizip'te Arazi Kavgası: 4 Yaralı

Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde, aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumet bulunan akraba 2 aile arasında taş, sopa ve bıçakların kullanıldığı kavga çıktı. Kavgada 4 kişi yaralanırken, jandarma olayın meydana geldiği bölgede geniş güvenlik önlemi aldı.

Olay, bugün sabah saatlerinde Nizip'e bağlı Söğütlü Köyü'nde meydana geldi. İddiaya göre, 24 yaşındaki Yusuf K. ile 30 yaşındaki Mehmet M., aralarındaki arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyerek taş, sopa ve bıçakların kullanıldığı kavgaya dönüşen tartışmada, Yusuf K., kardeşi Seyit Ahmet ile Mehmet M. ve nikahsız eşi 24 yaşındaki Hatice K. yaralandı. Kavgayı gören köy sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen jandarma, kavgayı sonlandırarak güvenlik önlemi aldı. Yaralılar ise çağrılan ambulanslarla Gaziantep ve Nizip'teki çeşitli hastanelere götürüldü. Acil serviste tedavisine başlanılan yaralılardan Yusuf K. ile kardeşi Seyit Ahmet'in sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu bildirildi. Jandarma olayın ardından köydeki önlemlerini sürdürüyor. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.----

K.: Karabacak

M.: Marangoz - Gaziantep