Niyazi Özdemir Haberleri

Niyazi Özdemir haber, Niyazi Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Niyazi Özdemir - 09.05.2021
Haftanın tarihine bakış
2018 - Tarihçi, yazar ve felsefeci Mehmet Niyazi Özdemir, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede 76 yaşında hayatını kaybetti.
Niyazi Özdemir - 10.05.2020
Haftanın tarihine bakış
2018 - Tarihçi, yazar ve felsefeci Mehmet Niyazi Özdemir, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede 76 yaşında hayatını kaybetti.
Niyazi Özdemir - 08.10.2019
"19. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları" başladı
Sakarya'nın edebiyat konusunda birçok önemli isim yetiştirdiğini dile getiren Yüce, şunları kaydetti: "Sait Faik Abasıyanık, Mehmet Niyazi Özdemir, Faik Baysal, Necati Mert gibi edebiyat dünyasında herkesçe bilinen, tanınan ve sevilen Sakarya'mızın değerlerini de burada anmak istedim.
Niyazi Özdemir - 27.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
Kaza, saat 02.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Alparslan Türkeş Bulvarı ile Ray Sokak'ın kesiştiği kavşakta meydana geldi. Şehmus B.'nin kullandığı 01 DCU 20 plakalı otomobil ile Mustafa K. yönetimindeki 01 B 9114 plakalı sepetli motosiklet, kavşakta çarpıştı. Vatandaşların ihbarı üzerine kaza yerine sevk edilen sağlık ekipleri, ağır yaralanan motosiklet sürücüsünü ambulans ile hastaneye kaldırırken, motosiklette yolcu konumunda bulunan ve kaza sırasında yola savrulan Şemsettin Taşyiyen'in ise öldüğünü belirledi. Adana Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve baş kısmından ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Mustafa K.'nın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.  Otomobil sürücüsü Şehmus B.'yi gözaltına alan polis, kazayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.      Görüntü Dökümü ------------------------- Kaza yerinden görüntü Kaza karışan motosiklet ile otomobilden görüntü Üzeri battaniye ile örtülü cesetten görüntü Sağlık ekibinin çalışmasından görüntü Yerdeki engelli aracı yazı, ayakkabılar, kask ve üzeri örtülü cesetten görüntü Ambulanstan görüntü Motosikletin sepet kısmanda yazan engelli aracı yazısı Otomobilin camının önünde motosikletten gelen bir parça Otomobilin camının üzerindeki cep telefonu Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Gökhan KESKİNCİ/ADANA, ==================================================== 3)MALATYA'DA ZİNCİRLEME KAZA: 6 YARALI   MALATYA'da, 4 otomobilin karıştığı kazada, 6 kişi yaralandı. Kaza, gece saatlerinde Özsan Sanayi kavşağında meydana geldi. İddiaya göre, Turgut Özal bulvarından kent merkezi yönüne giden, Bülent Yılmaz (46) yönetimindeki 44 EN 376 plakalı otomobil, kırmızı ışıkta durdu. Aynı yöne ilerleyen Kemal Göçer yönetimindeki 16 JOF 96 plakalı otomobil, Sinan Karakuş yönetimindeki 12 AP 577 plakalı otomobil ve Ali Çalım yönetimindeki 46 VL 088 plakalı otomobil Yılmaz'ın aracına çarptı. Kazada, otomobillerde bulunan Ali Çalım (38), Ali Yılmaz (7), Seher Özdemir (48), Gültekin Yılmaz (46), Bülent Yılmaz (46) ve Niyazi Özdemir yaralandı.
Niyazi Özdemir - 27.06.2019
Malatya'da zincirleme kaza: 6 yaralı
Kaza, gece saatlerinde Özsan Sanayi kavşağında meydana geldi. İddiaya göre, Turgut Özal bulvarından kent merkezi yönüne giden, Bülent Yılmaz (46) yönetimindeki 44 EN 376 plakalı otomobil, kırmızı ışıkta durdu. Aynı yöne ilerleyen Kemal Göçer yönetimindeki 16 JOF 96 plakalı otomobil, Sinan Karakuş yönetimindeki 12 AP 577 plakalı otomobil ve Ali Çalım yönetimindeki 46 VL 088 plakalı otomobil Yılmaz'ın aracına çarptı. Kazada, otomobillerde bulunan Ali Çalım (38), Ali Yılmaz (7), Seher Özdemir (48), Gültekin Yılmaz (46), Bülent Yılmaz (46) ve Niyazi Özdemir yaralandı.
Niyazi Özdemir - 27.06.2019
Malatya'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralı
Kazada sürücüler Yılmaz ve Çalım ile araçlarda bulunan Ali Yılmaz (7), Seher Özdemir (48), Gültekin Yılmaz (46) ve Niyazi Özdemir yaralandı.
Niyazi Özdemir - 22.03.2019
Sakarya'dan Kısa Kısa
-"Mehmed Niyazi bitmeyen bir üniversiteydi" Sakarya Büyükşehir Belediyesi mart ayı kültür sanat etkinlikleri tarihçi ve yazar Mehmed Niyazi Özdemir'i anma programı ile devam etti.
Niyazi Özdemir - 11.09.2018
Şişli'deki Asansör Kazasıyla İlgili "Görevi İhmal" Davası
İstanbul 15. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan Zühal Dalkılıç, Niyazi Özdemir, Ömer Caniklioğlu, Mehmet Rıfat Çağal, Temel Emrah Bıyıkoğlu ile dönemin TOKİ İstanbul Emlak Dairesi Başkanı olan Aliseydi Karaoğlu katılmadı.
Niyazi Özdemir - 18.08.2018
Giresun'da Minibüs ile Otomobil Çarpıştı: 4 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Niyazi Özdemir yönetimindeki 28 RF 415 plakalı minibüs, Karadeniz Sahil Yolu üzeri Aralık köyü kavşağında, Kürşat Öztekin idaresindeki 34 AS 247 plakalı otomobille çarpıştı.
Niyazi Özdemir - 23.06.2018
Mehmed Niyazi Özdemir İçin Mevlid-i Şerif Okundu
"Çanakkale Mahşeri" isimli kitabı ve Çanakkale bilincini anlattığı konferanslarıyla tanınan tarihçi, yazar ve felsefeci Mehmed Niyazi Özdemir, Kuran-ı Kerim tilaveti, mevlid-i şerif ve dualarla yad edildi.
Niyazi Özdemir - 12.05.2018
Mehmed Niyazi Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Tarihçi, yazar ve felsefeci Mehmed Niyazi Özdemir, İstanbul'da toprağa verildi.
Niyazi Özdemir - 12.05.2018
Gündem / 12 Mayıs 2018
(Mardin/09.30/Erzurum/15.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 4- Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, yazar Mehmet Niyazi Özdemir'in cenaze törenine ve İstanbul Kültür Çalıştayı'nın kapanış oturumuna iştirak edecek.
Niyazi Özdemir - 12.05.2018
Gündem Özeti / 12 Mayıs 2018
(Mardin/09.30/Erzurum/15.30) 2- Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, yazar Mehmet Niyazi Özdemir'in cenaze törenine ve İstanbul Kültür Çalıştayı kapanış oturumuna katılacak.
Niyazi Özdemir - 11.05.2018
Bahçeli: Milli Geleceğin Rotasını Çizen 'Cumhur İttifakı'dır
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 'Cumhur İttifakı'na ilişkin, "Milli geleceğin rotasını çizen Cumhur İttifakı'dır. Gelecek özlemlerini gerçekleştirerek hayat gerçeği yapacak; huzur, refah, istikrar ve istikbal arayışlarına mihmandarlık ve rehberlik edecek yönetim yapısı da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'dir" dedi.  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, "Çanakkale'den Yemen'e, Kanije'den Plevne'ye, yazılmamış destanlardan yaşanmış nice zaferlere kalemiyle dokunan; duyuş, duruş ve şuur ölçüleriyle roman satırlarına döken tarihçi, yazar ve fikir insanı Mehmet Niyazi Özdemir'in vefatından üzüntü duydum.
Niyazi Özdemir - 11.05.2018
Bahçeli: Milli Geleceğin Rotasını Çizen 'Cumhur İttifakı'dır
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 'Cumhur İttifakı'na ilişkin, "Milli geleceğin rotasını çizen Cumhur İttifakı'dır. Gelecek özlemlerini gerçekleştirerek hayat gerçeği yapacak; huzur, refah, istikrar ve istikbal arayışlarına mihmandarlık ve rehberlik edecek yönetim yapısı da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'dir" dedi.  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, "Çanakkale'den Yemen'e, Kanije'den Plevne'ye, yazılmamış destanlardan yaşanmış nice zaferlere kalemiyle dokunan; duyuş, duruş ve şuur ölçüleriyle roman satırlarına döken tarihçi, yazar ve fikir insanı Mehmet Niyazi Özdemir'in vefatından üzüntü duydum.
Niyazi Özdemir - 11.05.2018
Milli Geleceğin Rotasını Cumhur İttifakı Çizecek"
Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda, Çanakkale'den Yemen'e, Kanije'den Plevne'ye, yazılmamış destanlardan yaşanmış nice zaferlere kalemiyle dokunan, duyuş, duruş ve şuur ölçüleriyle roman satırlarına döken tarihçi, yazar ve fikir insanı Mehmet Niyazi Özdemir'in vefatından üzüntü duyduğunu belirtti.
Niyazi Özdemir - 11.05.2018
Mehmed Niyazi Özdemir'in Vefatı
Tarihçi, yazar ve felsefeci Mehmed Niyazi Özdemir'in vefatı, kültür sanat camiasındaki önemli isimleri de yasa boğdu.
Niyazi Özdemir - 11.05.2018
Bahçeli: "Milli Geleceğin Rotasını Çizen Cumhur İttifakı'dır"
MHP Genel Başkanı Bahçeli, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu. Bahçeli, "Çanakkale'den Yemen'e, Kanije'den Plevne'ye, yazılmamış destanlardan yaşanmış nice zaferlere kalemiyle dokunan; duyuş, duruş ve şuur ölçüleriyle roman satırlarına döken tarihçi, yazar ve fikir insanı Mehmet Niyazi Özdemir'in vefatından üzüntü duydum.
Niyazi Özdemir - 11.05.2018
Tarihi Romanlaştıran Yazar Mehmet Niyazi Özdemir"
Yaklaşık bir aydır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden tarihçi, yazar ve felsefeci Mehmet Niyazi Özdemir, eserlerinde milli konuları işlerken, Türkiye'nin sosyal yapısı üzerine de görüşlerini açıklıyordu.
Niyazi Özdemir - 11.05.2018
Yazar Mehmet Niyazi Özdemir Vefat Etti
Tarihçi, yazar ve felsefeci Mehmet Niyazi Özdemir, yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Niyazi Özdemir - 30.04.2018
Tyb Kuruluşunun 40. Yılında 40 Ödül Verdi
"40. Yıl Vefa Gecesi" kapsamında ayrıca yönetmen Necip Sarıca, Süleymaniye Kütüphanesi eski müdürü Dr. Nevzat Kaya, ressam İlhami Atalay ve Devrim Erbil, mimar Sinan Genim, felsefe tarihçisi Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi, sanat tarihçisi Prof. Dr. Haşim Karpuz ile Semavi Eyice, klasik Türk müziği sanatçısı Alaeddin Yavaşça, müzisyen, yazar ve şair Prof. Dr. Şahin Uçar, halk müziği sanatçısı Aysun Gültekin, hat sanatçısı Hasan Çelebi, Türk hat sanatı üzerine araştırmalarıyla bilinen Prof. Dr. Uğur Derman ve Türk tezhip sanatı ustası ve araştırmacısı Prof. Dr. Fatma Çiçek Derman, yazar Doç. Dr. Emin Işık, kültür tarihçisi ve araştırmacısı Dursun Gürlek, bestekar Amir Ateş ve Erol Sayan, İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi Genel Direktörü Doç. Dr. Halit Eren, cilt sanatı üstadı İslam Seçen, ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Kara, halk edebiyatı araştırmacısı M. Sabri Koz, sahaf ve araştırmacı Emin Nedret İşli, edebiyat araştırmacısı Prof. Dr. Yavuz Akpınar, yazar ve şair Prof. Dr. Turan Koç, hattat, ebrucu ve şair Fuat Başar, tarihçi Mehmet Genç, sosyolog ve yazar Prof. Dr. Ümit Meriç, felsefeci Prof. Dr. Teoman Duralı, piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu, yazar Osman Akkuşak, sanat tarihçisi Prof. Dr. Nurhan Atasoy, foto muhabiri Ara Güler, araştırmacı-yazar ve ilahiyatçı Prof. Dr. Salih Tuğ, yazar ve şair Beşir Ayvazoğlu, ilahiyatçı ve felsefeci Prof. Dr. Bekir Karlığa, araştırmacı Prof. Dr. İsmail E. Erünsal ve tarihçi, yazar Mehmed Niyazi Özdemir ile ilahiyatçı Prof.
Niyazi Özdemir - 22.04.2018
Eskader 2017 Kültür Sanat Ödülleri" Sahiplerini Buldu
"ESKADER 2017 Kültür Sanat Ödülleri" kapsamında "Özel Ödül"e ise törene sağlık sorunları sebebiyle katılamayan tarihçi-yazar Mehmet Niyazi Özdemir layık bulundu.
Niyazi Özdemir - 18.12.2017
Eskader Ödüllerini Kazananlar Belli Oldu
"ESKADER 2017 Kültür Sanat Ödülleri"nde, Mehmet Niyazi Özdemir'e "Özel Ödül", Beşir Ayvazoğlu, Turan Oflazoğlu ve Yalçın Turan'a ise "Üstün Hizmet Ödülü" verilecek.
Niyazi Özdemir - 10.12.2017
Yazar Özdemir Yoğun Bakıma Alındı
Türk tarihçi, yazar ve düşünür Mehmed Niyazi Özdemir, zatürre nedeniyle yoğun bakımda tedavi altına alındı.
Niyazi Özdemir - 02.03.2017
Şişli'deki Asansör Kazasıyla İlgili "Görevi İhmal" Davası
"Haksız şekilde elde edilmiş menfaat yoktur" Sanıklardan eski TOKİ 4 No'lu Uygulama Daire Başkanı Niyazi Özdemir, söz konusu inşaat sözleşmesinde iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili idarelerinin sözleşmeden kaynaklanan herhangi bir sorumluluklarının olmadığını öne sürerek, "Bu inşaat, idarenin yükleniciye herhangi bir bedel ödeyerek yaptırdığı bir imalat değildir.
Niyazi Özdemir - 02.03.2017
Mecidiyeköy'deki Asansör Faciasına İlişkin TOKİ Görevlilerinin Yargılanmasına Başlandı
İstanbul 15'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasına tutuksuz sanıklar Ömer Canikoğlu, Niyazi Özdemir, Mehmet Rıfat Çağal, Temel Emrah Bıyıkoğlu ve Zühal Dalkılıç ile avukatları katıldı.
Niyazi Özdemir - 02.03.2017
Dha İstanbul - Mecidiyeköy'deki Asansör Faciası : TOKİ Görevlileri Hakim Karşısında
İstanbul 15. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk duruşmaya sanıklar Ömer Caniklioğlu, Niyazi Özdemir, Mehmet Rıfat Çağal, Temel Emrah Bıyıkoğlu ile Zühal Dalkılıç katıldı.
Niyazi Özdemir - 08.07.2016
İnşaatta Çalışan Dayısı İçin Yürüyen Merdiven Tasarladı
Kastamonu'da ortaokul öğrencisi Niyazi Özdemir, inşaatlara boya yapan dayısının işini kolaylaştırabilmek için kol mekanizmasıyla yürüyen iş merdiveni yaptı.
Niyazi Özdemir - 25.05.2015
Afyonkarahisar'da Kamyonetle Çarpışan Motosikletin Sürücüsü Öldü
Niyazi Özdemir (28) yönetimindeki 07 VN 038 plakalı kamyonet, Dinar kavşağında Hüseyin Çimen'in (25) kullandığı plakasız motosikletle çarpıştı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Niyazi Özdemir Haberleri | Niyazi Özdemir Kimdir - Haberler - Niyazi Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Niyazi Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihte bugün ne oldu? 11 Mayıs tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi önemli
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.07.2021 08:35:28. #1.13#

title