Nihal Candan, Silikon Taktırdı İddialarıyla Sosyal Medyada Çok Konuşuldu! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Nihal Candan, Silikon Taktırdı İddialarıyla Sosyal Medyada Çok Konuşuldu!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Moda programındaki performansıyla adını duyuran Nihal Candan, göğüslerine silikon taktırdı iddiasıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

İşte Benim Stilim yarışması sayesinde kardeşi Bahar Candan ile gündemimize giren Nihal Candan, paylaştığı son fotoğraflarla olay oldu.

Nihal Candan, Silikon Taktırdı İddialarıyla Sosyal Medyada Çok Konuşuldu!

SİLİKONLARINI YENİLEDİ

Instagram hesabına göğüs dekolteli pozlarını yerleştiren Nihal Candan, silikon taktırdı iddialarını yeniden ateşledi. Bir takipçisi de bunu dile getirip fotoğrafın altına "Silikonlarımı yeni yaptırdım pozu" diye yazdı. Giyim tarzı ve cesur fotoğraflarıyla takipçilerinden 'edep' sınırlarını aştın yorumu alan Nihal Candan, alay konusu olmaya başladı. Bir takipçisi bu paylaşımına "Bacım silikonun küçük olmuş sanki ya" diye yazdı.

Nihal Candan, Silikon Taktırdı İddialarıyla Sosyal Medyada Çok Konuşuldu!

DERECE ELDE EDEMEMİŞTİ

Nihal Candan medyanın gündemine ilk olarak İşte Benim Stilim yarışmasıyla çıkmıştı. Nur Yerlitaş'ın 'vasat' olarak nitelediği Nihal Candan, yarışmada da derece elde edememişti. Moda yarışmasından elde ettiği bilinirlikle Survivor yarışmasına katılan Nihal Candan, adadaki performansı ile de dalga konusu olmuştu. Dominik adasına gitmeden önce günlerce spor salonlarında hazırlık yapan Nihal Candan, Survivor tarihinin en başarısız yarışmacısı olarak adını unutulmazlar arasına yazdırmıştı. Nihal Candan adadan döndükten sonra inanılmaz bir değişim içine girdi. Bir güzellik merkezi açan Nihal Candan, kendini baştan aşağı yeniledi. Estetiklerle yüzünün şeklini değiştiren Nihal Candan, silikon taktırdığı göğüsleri ile de giyim tarzını frapan bir hale getirdi.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (19)
FFFFFFFFFFFF:İĞRENÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
ketum rewnak:şişme kadın fiyatları uygun zengin arkadaşlar paranıza yazık Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
NEZAKET.:kesip biçe biçe bi hal alıyorsunuz ya hani. . . Keçke AR Namusta böyle basit bi işlemle enjekte edilse sizin gibi varlıklara. Cevap Yaz 1 5 Yayından Kaldır
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title