Necdet Subaşı Haberleri

Necdet Subaşı haber, Necdet Subaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necdet Subaşı - 03.10.2021
Bazı akademisyen ve gazetecilerden Bingöl'deki terör saldırısına ilişkin açıklama Açıklaması
İnsana hizmet eden ve helal lokma peşinde koşan iki işçi kardeşimize rahmet diliyor, ailelerine ve milletimize taziyelerimizi sunuyoruz. PKK, DEAŞ veya FETÖ arkasında hangi ülkelerin istihbarat örgütleri olursa olsun işçilere, esnafa, öğretmenlere ve annelere yenilecektir." Açıklamada imzası bulunan akademisyen ve gazeteciler şu isimlerden oluşuyor: "Dr. Murat Yılmaz, Prof. Dr. Birol Akgün, Prof. Dr. Çağrı Erhan, Prof. Dr. Necdet Subaşı, Prof.
Necdet Subaşı - 11.09.2020
"17. İmam Hatipliler Kurultayı" yarın yapılacak
Kurultayda, eski Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez de açılış konferansını verecek, birinci oturum Prof. Dr. Zülfikar Durmuş ve Dr. Necdet Subaşı'nın sunumlarıyla tamamlanacak.
Necdet Subaşı - 09.04.2019
Uluslararası İslam Eğitimi Kongresi 2019"
Öğleden sonra paralel oturumlarla devam edecek olan programın ikinci günü (13 Nisan Cumartesi) Necdet Subaşı'nın "Yeni Bilme Biçimleri" ve Mustafa Gündüz'ün "Muallimden Öğretmene Eğitimcinin Misyon ve Değeri" başlıklı konuşmaları ile kongre özel oturumu gerçekleşecek.
Necdet Subaşı - 24.01.2019
Çocuk İstismarında Acı Tablo!
ÇOCUK İSTİSMARININ ÖNLENMESİNDE KATEDİLEN MESAFE KONUŞULDU Çalıştay hakkında bilgilendirmede bulunan Milli Eğitim Bakanlığı Başdanışmanı ve İAÜ TARMER Daimi Danışma Kurulu Üyesi Dr. Necdet Subaşı, 'Hepimiz bu konudaki tanıklıklarımızı dile getiriyoruz.
Necdet Subaşı - 17.01.2019
Malatya 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı" Düzenlendi
Bir otelde gerçekleştirilen kapanış töreninde konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Başmüşaviri Necdet Subaşı, çalıştayın eğitime katkı sunacağını belirtti.
Necdet Subaşı - 01.01.2019
Tyb Ödülleri Sahipleri Belli Oldu
Türkiye Yazarlar Birliğinin 2018 yılı "Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları" ödüllerini kazanan isimler şöyle: Hikaye dalında "Düşünsene Hızır Bendim" kitabıyla Elif Genç, şiirde "Bir Japon Nasıl Ölür?" kitabıyla Ali Ayçil, romanda "Yakarım Gül Satanlar Bahçesini" romanıyla Mahmut Coşkun, denemede "Şairin Aynası" kitabıyla Mustafa Uçurum, fikirde "Modern Düşüncenin Bunalımı ve Doğu" eseriyle Cengiz Anık, araştırmada "Bir Vatandan Bir Vatana" kitabıyla Ömer Özcan, incelemede "Sürgün, İntihal ve İntihar" kitabıyla Selçuk Karakılıç, edebi tenkitte "Çağdaş Türk Şiirinde Modernizmin Araştırmaları" kitabıyla Mustafa Kurt, dilde "Kelime Dağarcığımızdan Etimoloji Araştırmaları" kitabıyla Osman Fikri Sertkaya, hatırada "Adını Sonra Koyarız" kitabıyla Necdet Subaşı, tercümede "T.
Necdet Subaşı - 23.04.2018
5. Trabzon Kitap Fuarı
Açıklamada, fuarda söyleşi ve imza günleri de düzenlendiğine işaret edilerek, şöyle denildi: "130 yazar ile 130 yayınevinin yer aldığı fuarın üçüncü gününde Sebahattin Yaşar, Başbakanlık Başmüşaviri Necdet Subaşı ve Mustafa Durmuş söyleşi ve imza günleri ile okuyucuları ile bir araya gelirken, Rahim Türk, Ercan Uçan, Fikret Eroğlu, Beyza Alkoç, Cem Gülbent, Necmettin Şahinler, Ali Bayram, Mustafa Öztürk, Zeus Kabadayı, Caner Yaman, Bilal Sami Gökdemir, Bayramı Beder, Hayrettin Orhanoğlu, Ayşen Bozkuş ve Ömer Turan imza günleri ile kitapseverlerle buluştu.
Necdet Subaşı - 21.04.2018
3. İslamcı Dergiler Sempozyumu"
Panelde, Kurtuluş Kayalı, '1980 Sonrası İslamcılık Düşüncesinin Yönelimleri' ve Necdet Subaşı da '1980'lerde İslamcıların Okuma Serüveni' konularında düşüncelerini ifade etti.
Necdet Subaşı - 27.12.2017
Bir Kimliğin Serüveni" Semineri
Başbakan Başdanışmanı Dr. Necdet Subaşı, "Şükürler olsun imam hatip liselerinden geçmişin karanlık dehlizlerinde kaybolmayı göze alan, buralarda yaşamayı tercih eden bir kuşak çıkmadı.
Necdet Subaşı - 19.12.2017
Vefatının 50. Yılında Ali Fuad Başgil Sempozyumu
Başgil'in fikri mirasının ele alınacağı sempozyumda Beşir Ayvazoğlu, Prof. Dr. Alaattin Karaca, Prof. Dr. Mustafa İsen, Prof. Dr. Davut Dursun, Dr. Necdet Subaşı, Prof.
Necdet Subaşı - 18.12.2017
Hukukçu ve Siyasetçi Başgil Vefatının 50. Yılında Anılacak
Başgil'in fikri mirasının ele alınacağı sempozyuma Beşir Ayvazoğlu, Prof. Dr. Alaattin Karaca, Prof. Dr. Mustafa İsen, Prof. Dr. Davut Dursun, Dr. Necdet Subaşı, Prof.
Necdet Subaşı - 28.11.2017
Başbakanlık Başdanışmanı Subaşı: Maalesef Türkiye'de Romanlar Mağdurdur
BAŞBAKANLIK Başdanışmanı Dr. Necdet Subaşı, Türkiye'de Romanların mağdur olduğunu söyleyerek, sorunun sadece siyasetle halledilemeyeceğini ifade etti.
Necdet Subaşı - 28.11.2017
Dha Yurt Bülteni-17
Görüntü Dökümü: ------------------------ -Olay yerinden görüntüler -Araçların görüntüsü -Ekiplerin çalışması (108 mb) Haber-Kamera:  Fatih YILMAZ/TOKAT, ============================================ Başbakanlık Başdanışmanı Subaşı: Maalesef Türkiye'de romanlar mağdurdur   BAŞBAKANLIK Başdanışmanı Dr. Necdet Subaşı, Türkiye'de Romanların mağdur olduğunu söyleyerek, sorunun sadece siyasetle halledilemeyeceğini ifade etti.
Necdet Subaşı - 09.11.2017
Zara'da Öğretmenlere Seminer Verildi
Cumhuriyet Üniversitesi Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere Başbakan Binali Yıldırım'ın Başdanışmanı Dr. Necdet Subaşı ve psikolog Rukiye Karaköse konuşmacı olarak katıldı.
Necdet Subaşı - 14.10.2017
Aile, Toplum ve Devlet Sempozyumu"
Başbakanlık Başmüşaviri Dr. Necdet Subaşı, "Fetullah Gülen'in takipçileri internet mi kullandı?
Necdet Subaşı - 10.10.2017
Sakarya'da Kültür-sanat Etkinlikleri
Türkiye'nin en önemli sosyolog ve siyaset bilimcilerinden Prof. Dr. Şerif Mardin'in anısına 19 Ekim'de Adapazarı Kültür Merkezi'nde düzenlenecek panele, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dr. Necdet Subaşı, İstanbul Şehir Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.
Necdet Subaşı - 05.09.2017
Derin Tarih Eylül Sayısı Çıktı
Necdet Subaşı Diyanet ve Alevilik münasebetlerini kaleme aldı.
Necdet Subaşı - 19.07.2017
Şırnak'ta Aa Fotoğraflarıyla "15 Temmuz" Sergisi
AA foto muhabirlerinin FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında çektikleri fotoğraflardan oluşan serginin açılışı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Özlem Zengin, Başbakan Başdanışmanı Necdet Subaşı ve Şırnak Valisi Mehmet Aktaş tarafından yapıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Necdet Subaşı Haberleri | Necdet Subaşı Kimdir - Haberler - Necdet Subaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necdet Subaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. Yeniden Açılışının 70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiyede Din Eğitimi Uluslarara
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 23:09:10. #1.14#

title