NECATİ TIĞLI HABERLERİ

Necati Tığlı haber, Necati Tığlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necati Tığlı

Necati Tığlı

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1983

Necati Tığlı Kimdir ?

Necati Tığlı, 1983 Giresun doğumlu evli ve bir çocuk babasıdır. Giresun'da eğitimini bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. 2012 yılında CHP Giresun İl Yönetiminde bulunan Tığlı, 2014 yılında İl Başkan Yardımcılığı görevine geldi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Necati Tığlı - 10.02.2021
CHP'li 17 milletvekili, "Partiden istifa edecekler" haberlerini, ortak yazılı açıklamayla yalanladı Açıklaması
Yazılı açıklamada, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan ve Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İzmir Milletvekili Mahir Polat, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın imzası yer aldı.
Necati Tığlı - 27.01.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, mevzuata göre hamsinin avlanma boyunun 9 santimetre olması gerektiğini ancak tezgahtaki balıkların bundan çok küçük olduğunu belirtti.
Necati Tığlı - 23.08.2020
Son Dakika | CHP, Giresun'a heyet gönderdi
Heyette, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve Giresun Milletvekili Necati Tığlı bulunuyor.
Necati Tığlı - 09.07.2020
TBMM kararları Resmi Gazete'de
Katip üyeliklere ise AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın, AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ile İYİ Parti Edirne Milletvekili Enez Kaplan'ın seçildiği bilgisine yer verildi.
Necati Tığlı - 07.07.2020
Mustafa Şentop yeniden TBMM Başkanı seçildi
Katip üyeliklere ise AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın, AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ile İYİ Parti Edirne Milletvekili Enes Kaplan seçildi.
Necati Tığlı - 18.06.2020
CHP, TBMM Başkanvekilliğine Kocaeli Milletvekili Haydar Akar'ı aday gösterdi
Özkoç, Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in idare amirliğine; İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere'nin katip üyeliklere seçildiğini kaydetti.
Necati Tığlı - 21.05.2020
CHP Giresun Milletvekili Tığlı çay üreticileriyle bir araya geldi
CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Eynesil ilçesinde çay üreticileriyle bir araya geldi.
Necati Tığlı - 05.02.2020
CHP'den Kocaeli'ye ekonomi heyeti
CHP Grup Yönetiminin oluşturduğu Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve İstanbul Milletvekili Özgür Karabat'tan oluşan heyet, 6-7 Şubat günlerinde üç ilçede inceleme yapacak.
Necati Tığlı - 26.12.2019
Milletvekili Tığlı'dan Rabia Naz Vatan açıklaması
CHP Giresun Milletvekili ve TBMM Araştırması Komisyonu üyesi Necati Tığlı, "Rabia Naz Vatan'ın ölümü olayıyla ilişkili olarak komisyon çalışmaları devam ediyor.
Necati Tığlı - 14.11.2019
Rabia Naz Vatan'ın ölümünü araştırma komisyonunun CHP'li üyelerinden açıklama Açıklaması
Komisyonun CHP'li üyeleri Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, ortak yazılı açıklama yaptı.
Necati Tığlı - 09.11.2019
Rabia Naz Vatan Komisyonu Giresun'da olayla ilgili 14 kişiyi dinledi
Komisyonda yer alan CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, yapılan görüşmelerin siyaset üstü bir şekilde gerçekleştiğini ifade ederek olayın aydınlatılması için çalıştıklarını belirtti.
Necati Tığlı - 31.10.2019
TBMM kararları Resmi Gazete'de
ABD Temsilciler Meclisinin kararlarının "kınanması, reddedilmesi ve yok hükmünde sayılması"na ilişkin TBMM Başkanlığının Meclis Genel Kurulunda kabul edilen kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Necati Tığlı - 30.10.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Giresin Milletvekili Necati Tığlı, kirlenen denizler, yok olan balıklar, geri dönüşü olmayan çevre olayları, yarınlara umutla bakamayan nesillerin, uygulanmayan kanunlar ve yönetmeliklerin eseri olduğunu ifade etti.
Necati Tığlı - 22.10.2019
TBMM Genel Kurulu
Daha sonra yapılan oylamada belirlenen komisyon üyeleri şu isimlerden oluştu: AK Parti: Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Bursa Milletvekili Osman Mesten, Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya ve Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, CHP: Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, HDP: Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir, MHP: Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İYİ Parti: İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu.
Necati Tığlı - 19.09.2019
Balıkçılardan 'denizlerde av yasağı süresi' değerlendirmesi
KARADENİZ'de balıkçılar, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı'nın, denizlerde 15 Nisan- 1 Eylül tarihlerindeki av yasağı süresinin 1 Nisan ile 30 Eylül arasında değişmesi ve av derinliğiyle ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) sunduğu soru önergesine destek verdi.
Necati Tığlı - 15.08.2019
CHP heyeti Gümüşhane'deki madenleri inceledi
Karaca, İstanbul milletvekilleri Gökhan Zeybek, Turan Aydoğan ve Emine Gülizar Emecan, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ve CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç ile kentteki maden sahalarında incelemede bulundu.
Necati Tığlı - 25.07.2019
CHP'li Bilge: Fındık fiyatı en az 20 lira açıklanmalı
CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge beraberinde bulunan milletvekilleri Necati Tığlı, Emine Gülizar Emecan, Mustafa Adıgüzel, Neslihan Hancıoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Ordu İl Başkanı Yusuf Furtun, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak ve partililerin katılımıyla Piraziz ilçesinde bir fındık bahçesinde basın açıklaması yaptı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Necati Tığlı Haberleri | Necati Tığlı Kimdir - Haberler - Necati Tığlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necati Tığlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 09:12:55. #1.15#

title