Necati Selvitop Haberleri

Necati Selvitop haber, Necati Selvitop son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necati Selvitop - 07.12.2019
Üsküdar'da 10 ton hamsi dağıtıldı
ÜSKÜDAR'da düzenlenen ve Karadeniz kültürünün tanıtıldığı festivalde vatandaşlara 10 ton hamsi dağıtıldı.  Üsküdar'da Trabzon Şalpazarı Dernekler Federasyonu tarafından ilk kez düzenlenen hamsi festivali, renkli görüntülere sahne oldu. 4 Aralık'ta başlayan ve yarın sona erecek olan festivale binlerce kişi katıldı. Vatandaşlar, Karadeniz müzikleri eşliğinde halk oyunları ve horon oynadı. Ardından sunucu Necati Selvitop'un başlatmasıyla pişirilen hamsiler dağıtıldı.
Necati Selvitop - 07.12.2019
ÜSKÜDAR'DA 10 TON HAMSİ DAĞITILDI
Üsküdar'da düzenlenen ve Karadeniz kültürünün tanıtıldığı festivalde vatandaşlara 10 ton hamsi dağıtıldı.  Üsküdar'da Trabzon Şalpazarı Dernekler Federasyonu tarafından ilk kez düzenlenen hamsi festivali, renkli görüntülere sahne oldu. 4 Aralık'ta başlayan ve yarın sona erecek olan festivale binlerce kişi katıldı. Vatandaşlar, Karadeniz müzikleri eşliğinde halk oyunları ve horon oynadı. Ardından sunucu Necati Selvitop'un başlatmasıyla pişirilen hamsiler dağıtıldı.
Necati Selvitop - 18.08.2019
Ovit Yaylası'nda en iyi mıhlama yapmak için yarıştılar
EN UZUN SÜRELİ HORON REKORU DENENDİ Festivalde en uzun süreli horon oynama rekoru denendi. Kemençe eşliğinde yaylada çimlerin üzerinde 7'den 77'ye on binler horon el ele oynadı. Protokolünde eşlik ettiği horon halkasını yöneten sunucu organizatör Necati Selvitop, horonun 1 saat 45 dakika aralıksız sürdüğünü belirtti.
Necati Selvitop - 18.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 11
EN LEZZETLİ MUHLAMA YAPMAK YARIŞTILAR Festivalde Karadeniz'in vazgeçilmez lezzetlerinden muhlama yapma yarışması düzenlendi. 7 yarışmacı yaylada kendilerine verilen mısır unu, peynir ve yağdan muhlama yaptı. İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz'ün de katıldığı yarışmada muhlamaları tadan jüri, Bayram Bektaş'ın yaptığı muhlamayı en lezzetli seçti. Yarışmada birinciye cep telefonu hediye edildi.   EN UZUN SÜRELİ HORON REKORU DENENDİ Festivalde en uzun süreli horon oynama rekoru denendi. Kemençe eşliğinde yaylada çimlerin üzerinde 7'den 77'ye on binler horon el ele oynadı. Protokolünde eşlik ettiği horon halkasını yöneten sunucu organizatör Necati Selvitop,  horonun 1 saat 45 dakika aralıksız sürdüğünü belirtti.
Necati Selvitop - 18.08.2019
21. Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri
Ekşioğlu Vakfınca 2 bin 640 rakımlı Ovit Yaylası'nda düzenlenen şenlikler kapsamında, söz konusu vakıf ve organizatör Necati Selvitop öncülüğünde, katılımcıların el ele tutuşarak en uzun horon halkası denemesi yapıldı.
Necati Selvitop - 19.08.2018
Şalpazarı Birlik Günü'nde 'Ağasar' Modası Rüzgarı Esti
'ŞALPAZARI HORONUN ANAVATANI' Organizatör ve Sunucu Necati Selvitop ise, "Yöresel kıyafetlerle Türk folkloruna renklerini veren, yöresel kıyafetlerin anavatanı Şalpazarı, horonun da anavatanıdır.
Necati Selvitop - 12.08.2018
Ovit Yayla Şenlikleri'ni Son Gün Sis Bastı
Ekşioğlu Vakfı 20'inci Uluslararası Ovit Yayla Şenlikleri'nin 2'inci gününde, Rize, Erzurum ve Trabzon'dan gelen yaklaşık on bin kişi yaylada toplandı. Ekşioğlu Vakfı Başkanı Aydın Ekşi, Başkan Vekili Süleyman Ekşi, Yönetim Kurulu Üyesi Galipcan Ekşioğlu'nun da izlediği şenliklerde alanda toplanan kalabalık birlikte Türk Bayrağı açtı. Sunuculuğunu Necati Selvitop'un gerçekleştirdiği şenliklerde, Karadenizli sanatçılar Aslıhan Çiçek, Turan Şahin ve Volkan Arslan sahne aldı.
Necati Selvitop - 28.04.2018
Karadenizli Şarkıcıların Erdoğan'la 'Vekil Adayı' Görüşmesi
Ankara'da salı günü yapılan AK Parti Grup toplantısı sonrası Karadenizli şarkıcılar Hülya Polat, Bizim Gönül, Adnan Yılmaz ve Taner Eyüpoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Erdoğan'a, camialarından vekil görmek istediklerini ileten şarkıcılar, ülke genelinde kültür elçisi olarak çalıştığını belirttikleri organizatör-sunucu Necati Selvitop'u vekil adayı olarak önerdi.
Necati Selvitop - 28.04.2018
Karadenizli Şarkıcıların Erdoğan'la 'Vekil Adayı' Görüşmesi
Ankara'da salı günü yapılan AK Parti Grup toplantısı sonrası Karadenizli şarkıcılar Hülya Polat, Bizim Gönül, Adnan Yılmaz ve Taner Eyüpoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Erdoğan'a, camialarından vekil görmek istediklerini ileten şarkıcılar, ülke genelinde kültür elçisi olarak çalıştığını belirttikleri organizatör-sunucu Necati Selvitop'u vekil adayı olarak önerdi.
Necati Selvitop - 08.04.2018
Trabzonspor Kulübünün Kongresi
Metin Kaya: Asil üyeler: Seykan Gülen, Alaattin Aksoy, Murat Salihoğlu, Necati Selvitop, Abdurrahman Samat, Taner Eyüpoğlu, Mustafa Baki, Burhan Polat, Mücahit Sefa Mataracı, Oktay Çavuşoğlu, Serdar Şahinoğlu, Yener Durmuş, Yasin Kaya, Gökhan Bahadır.
Necati Selvitop - 08.04.2018
Trabzonspor'un 73'üncü Olağanüstü Genel Kurulu'nda Oy Verme İşlemi Başladı
METİN KAYA'NIN LİSTESİ Metin Kaya, Seykan Gülen, Alaattin Aksoy, Murat Salihoğlu, Necati Selvitop, Abdurrahman Samat, Taner Eyüpoğlu, Mustafa Baki, Burhan Polat, Mücahit Sefa Mataracı, Oktay Çavuşoğlu, Serdar Şahinoğlu, Yener Durmuş, Yasin Kaya ve Gökhan Bahadır.
Necati Selvitop - 05.04.2018
Trabzonspor'da Başkan Adaylarının Listeleri Belli Oldu
Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen'e teslim edilen Ahmet Ağaoğlu'nun listesinde; Hayrettin Hacısalihoğlu, Mehmet Yiğit Alp, Haluk Şahin, Cahit Erdem, Ömer Sağıroğlu ve Önder Bülbüloğlu isimleri yer alırken, listedeki diğer isimlerin ise daha sonra açıklanacağı belirtildi. Başkan adayı Metin Kaya'nın asil üyelerinin yer aldığı liste ise, "Seykan Gülen, Alaattin Aksoy, Murat Salihoğlu, Necati Selvitop, Abdurrahman Samat, Taner Eyüpoğlu, Mustafa Baki, Burhan Polat, Mücahit Sefa Mataracı, Oktay Çavuşoğlu, Muhammet Emin Keser, Yener Durmuş, Yasin Kaya ve Gökhan Bahadır" isimleri yer aldı.
Necati Selvitop - 29.07.2017
Acelle Yayla Şenlikleri Başladı
Akyazı Acelle Yayla Şenliği Organizatörü Necati Selvitop ise Acelle Yaylası'nda 650 yıllık Karadeniz geleneğinin devam ettirildiğini söyledi.
Necati Selvitop - 18.12.2015
Ek Bilgilerle) - Televizyon Kanalının Stüdyosunda Yangın: 1'i Ağır 4 Yaralı
Saat 15.00 sıralarında, Mimar Sinan Mahallesi Yeşil Kayalar Caddesi'nde bulunan Kanal G televizyonunun stüdyosunda yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevkedildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini alarak itfaiye ve sağlık ekiplerinin gelmesi beklendi. Yangında yaralanan 1'i ağır 4 kişi ambulanslarla çevre hastanelere sevkedildi. İtfaiye ekipleri stüdyoda başlayan yangına müdahale ederek kısa sürede söndürdü. Yangın kontrol altına alındıktan sonra polis de binada geniş çaplı incelemelerde bulundu. Çalışanlardan bazıları yaşananlar karşısında gözyaşlarını tutamadı. Televizyonun Yönetim Kurulu Üyesi Necati Selvitop, stüdyoda neden kaynaklandığını bilmedikleri bir patlama meydana geldiğini, daha sonra da yangın çıktığını söyledi.
Necati Selvitop - 18.12.2015
Çekmeköy'de Televizyon Binasında Yangın
Yangında 1'i ağır 4 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yangın, olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınarak söndürüldü.   Kanal G Yönetim Kurulu Üyesi Necati Selvitop, içeride çalışma yapılırken yangın çıktığını belirterek, "Bazı arkadaşlarımız yaralandı.
Necati Selvitop - 18.12.2015
Stüdyoda Patlama: 4 Yaralı
Çekmeköy’de bulunan Kanal G Televizyonu'nun stüdyosunda henüz bilinmeyen bir nedenle patlama oldu. Patlama sonrası çıkan yangında 4 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre saat 15.00 sıralarında, Mimar Sinan Mahallesi Bosna Caddesi üzerinde bulunan Kanal G Televizyonu’nun stüdyosunda henüz nedeni belirlenemeyen bir patlama meydana geldi. Patlama sonrası binada yangın çıktı. Olayda 4 çalışan yaralandı. Patlama nedeniyle olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Binadan çıkarılan yaralılara ilk müdahaleyi sağlık ekipleri yaptı. Daha sonra yaralılar hastaneye götürüldü. Yaralılardan 2’sinin durumunun ciddi olduğu belirtildi. İtfaiye ekipleri stüdyoda başlayan yangını söndürmek için yoğun çaba sarf etti. Yangın kontrol altına alındıktan sonra polis de binada geniş çaplı incelemelerde bulundu. Çalışanlardan bazıları yaşananlar karşısında gözyaşlarını tutamadı. Televizyonun Yönetim Kurulu Üyesi Necati Selvitop, stüdyoda neden kaynaklandığını bilmedikleri bir patlama meydana geldiğini, daha sonra da yangın çıktığını söyledi.
Necati Selvitop - 18.12.2015
Çekmeköy'de Kanal G Binasında Patlama : 4 Yaralı
Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Yeşil Kayalar Caddesi üzerinde bulunan Kanal G binasında bugün saat 14.30 sıralarında bilinmeyen bir nedenden dolayı patlama meydana geldi. Patlamada biri ağır dört kişi yaralandı. Patlama sonrası çıkan yangına itfaiye müdahale ederken, yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan birinin durumun ağır olduğu öğrenilirken, kanal çalışanı Necati Selvitop, "Aşağıya kısımda bir patlama meydana gelmiş.
Necati Selvitop - 04.08.2015
Bu Sefer Kızının Nikahını Kıydı
Yöresel sanatçıların sahne aldığı düğüne Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin ve Şalpazarı Belediye Başkanı Necati Selvitop da katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Necati Selvitop Haberleri | Necati Selvitop Kimdir - Haberler - Necati Selvitop haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necati Selvitop kimdir, hayatı ve biyografisi. Üsküdar'da 10 ton hamsi dağıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 07:01:07. #1.15#
title