Namık Kaya Haberleri

Namık Kaya haber, Namık Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Namık Kaya - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Çankırı'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Namık Kaya - 07.04.2015
Dsp,aday Listesini Ysk'ya Sundu
Demokratik Sol Parti aday listesini YSK'ya sundu.
Namık Kaya - 06.04.2013
Sgk Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Kaya, Darende'yi Gezdi
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya, Darende ilçesini gezdi.
Namık Kaya - 29.03.2013
"Türkiye'nin E-Reçeteye Geçişi Bir Dünya Başarısıdır"
SGK Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya, Türkiye'nin e-reçete sistemine çok çabuk alıştığını söyleyerek bu durumun dünyaya örnek olabilecek bir başarı olduğunu belirtti.
Namık Kaya - 11.03.2013
Dünya Kadınlar Günü Sgk'da Kutlandı
SGK gönüllülerinin organize ettiği programa; SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Kılıç, Kazım Ergün, Başkan Yardımcıları Mustafa Kuruca, Mehmet Ali Sağlam, Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya, Hizmet Sunumu Genel Müdürü Adem Onar, kurum çalışanları ve misafirler katıldı.
Namık Kaya - 29.01.2013
Eczacılarla 'E-Reçete' İstişare Toplantısı Yapılacak
Malatya'daki eczacılara 'e-reçete' konusunda, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya'nın da katılacağı bir istişare toplantısı ve seminer düzenleneceği bildirildi.
Namık Kaya - 14.01.2013
Kaskuder'den Karadeniz Bölge İştişare Toplantısı
Toplantıya, Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya, Daire Başkanları, Şube Müdürleri, çevre illerin SGK il müdürleri ve çevredeki 10 ilde yer alan özel sağlık kuruluşların temsilcileri katıldı.
Namık Kaya - 05.12.2012
Sgk 50 Milyarlık Sağlık Bütçesini Daha İyi Yönetmek İçin Fikir Avcılığına Çıktı
EN KISA ZAMANDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAK 26-30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen çalıştaya SGK Kurum Başkan Yardımcısı Yadigar Gökalp İlhan ile GSS Genel Müdürü Namık Kaya katıldı.
Namık Kaya - 28.11.2012
'Türkiye'de Diyaliz Hastalarının Sorunları ve Organ Nakli'
Sağlık Bakanlığı ve Böbrek Hasta Haklarını Koruma Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (BÖHAK) tarafından düzenlenen 'Türkiye'de Diyaliz Hastalarının Sorunları ve Organ Nakli Paneli' bugün gerçekleştirildi. Ankara Milli Kütüphane Konferans Salonu'nda, Dr. Serdar Savaş'ın moderatörlüğünde yapılan panele, BÖHAK Genel Başkanı Vahap Acar, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Müdürü Namık Kaya, Sağlık Bakanlığı Organ Nakli Hizmetleri Şube Müdürü Bahri Kemaloğlu ve Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk konuşmacı olarak katıldı.
Namık Kaya - 27.11.2012
1. Çocuk Kalp Sağlığı Sempozyumu
Çocuk Kalp Vakfı, Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği'nin düzenlediği 01 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 09.00'da WOW Otel'de başlayacak Sempozyuma, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile Sağlık Bakanı Recep Akdağ katılıyorlar. Ayrıca; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Dr. Hasan Çağıl ve Sağlık Sigortası Genel Müdürü Dr. Namık Kaya da sempozyuma katılarak konuşma da yapacaklar.
Namık Kaya - 01.10.2012
'Genel Sağlık Sigortası'na Geçiş Sürecinde Çok Detaylı Çalışıldı'
SGK Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya, Genel Sağlık Sigortası'na geçiş sürecinde çok detaylı çalışma yapıldığını söyledi.
Namık Kaya - 28.09.2012
Akşamoğlu: "İç Pazarda Ciddi Tahsilat Sıkıntısı Var"
"E-REÇETE KULLANMA ORANI YÜZDE 50" Panelin ikinci oturumuna panelist olarak katılan SGK Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya ise Genel Sağlık Sigortası hakkında sunum yaptı.
Namık Kaya - 27.06.2012
Memur- İşçi Kızı Ayrımına Son
İŞTE DEV KADRO Acar'ın ekibi şu isimlerden oluşuyor: Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Yavuz Selim Ayaz, Sigorta Primleri Genel Müdürü Cüneyt Olgaç, Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürü Cevdet Ceylan, Hizmet Sunumu Genel Müdürü Âdem Onar, Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya, Danışman Ebubekir Yiğittürk.
Namık Kaya - 18.05.2012
Kocaeli'de Sgk Primlerini Düzenli Ödeyen Kuruluşlara Plaket Verildi
Seka Park Özsar Restorant'ta düzenlenen plaket töreninde düzenli prim ödeyen 41 kişi ve kuruluş plaketlerini aldı. Plaket törenine Vali Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Milletvekilleri İlyas Şeker, Zeki Aygün, Fikri Işık, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Namık Kaya ve çok sayıda SGK görevlisi katıldı.
Namık Kaya - 29.04.2011
Aday Listesi Resmi Gazete'de
Kesin Aday Listeleri şöyle:
Namık Kaya - 29.04.2011
Çanakkale, Çankırı, Çorum Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Namık Kaya - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Çankırı
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Namık Kaya - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Çankırı
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Namık Kaya - 13.04.2011
Öfkeli Anne, Oğlunu Döven Genci Bıçakladı
Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde, 36 yaşındaki Fatma Kaya, çıkan kavgada oğlunu döven 18 yaşındaki Mehmet Kahraman'ı sağ elinden bıçakla yaraladı. Yaralı genç hastaneye kaldırılırken, Fatma Kaya gözaltına alındı. Olay, Kemalpaşa Mahallesi Yeşil Çayır Caddesi'nde bulunan otobüs durağında meydana geldi. Geçen cumartesi günü küfürleşme yüzünden oğlu Namık Kaya ile kavga eden Mehmet Kahraman ile bugün karşılaşan Fatma Kaya, oğlunu döven gençle tartışmaya başladı.
Namık Kaya - 12.04.2011
İşte DSP'nin Aday Listesi
DSP'nin 12 Haziran genel seçimi milletvekili aday listesi belirlendi.
Namık Kaya - 11.04.2011
DSP Aday Listesi Açıklandı
DSP'nin 12 Haziran genel seçimi milletvekili aday listesi belirlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Namık Kaya Haberleri | Namık Kaya Kimdir - Haberler - Namık Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Namık Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | Tomara Şelalesi, suyun muhteşem seremonisini izlemek ve dinlemek isteyenleri be
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:43:39. #1.14#

title