Naim Süleymanoğlu filminde duygulandıran Eren Bülbül detayı

Naim Süleymanoğlu filminde duygulandıran Eren Bülbül detayı

25 Ekim'de vizyona girmesi beklenen Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde, şehit Eren Bülbül unutulmadı.

Naim Süleymanoğlu filminde duygulandıran Eren Bülbül detayı

Müslüm filmiyle büyük başarı elden eden ünlü yapımcı Mustafa Uslu'nun, 25 Ekim'de vizyonda girecek olan milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan yeni filminde Eren Bülbül detayı duygulandırdı.

EREN BÜLBÜL UNUTULMADI

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin özel sahnesinde, Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül anıldı.

F4'LER SELAM ÇAKIYOR

Sabah'ta yer alan habere göre, 1986'DA Süleymanoğlu'nun Türkiye'ye getirilişini anlatan sahnede; uçağın güvenliğini sağlayan F4 Efeler filosunun komutanından bir anons duyuluyor. Uçakta bulunan Süleymanoğlu'na seslenen komutan, "Ben Yarbay Eren Bülbül, vatanınıza hoşgeldiniz" diyerek şehidimize selam çakıyor.

NAİM SÜLEYMANOĞLU'NUN MESAJINI YAYINLADI

Yapımcı Mustafa Uslu, sosyal medya hesabından Ekim'de sinemaya girecek filminin kahramanı Naim Süleymanoğlu'nun bayram mesajıyla takipçilerinin bayramını kutladı.

Naim Süleymanoğlu filminde duygulandıran Eren Bülbül detayı
YORUMLAR (24)

 • GENÇ ŞEHİDİ ALET ETME:
  Şehit ereni sırf filmin izlensin diye filme konu ediyorsan ALLAH seni bildiği gibi yapsın mademki onu filme dahil ettin delikanlı ol erenin ailesine filmden pay ver ben kampanya başlatiyorum hadi bakalım erenin ailesine filmden pay ver
 • SORGULAMAK:
  Bir ihbar alıyorsunuz ve siz o tehlikeli bölgeye yer göstermesi için götürüyorsunuz. Bu olsa olsa en hafif tabirle ''amatörce'' bir harekettir. Böyle operasyon mu olur? O çocuğun ne işi var orda? Bunu kimse sorgulayamıyor. Ve ardından da teselli için, kendilerini kurtarmak için şehitliğin faziletlerinden dem vuruyorlar. Zavallı çocuk. Başkalarının hatası yüzünden boşu boşuna canından oldu.
 • ORADAMIYDIN:
  nasıl olduğunu bilmediğin konuda nasıl çıkarımda bulunabiliyorsun
 • ALP:
  ŞU YORUMLARA BAK, SİZLER AMERİKANIN RAMBOSUNU CARTUNU CURTUNU ALKIŞLAYADURUN, ÖYLE VEYA BÖYLE İÇİNDE TİCARİ HESAPLARDA MUHAKKAK OLACAK, FİLM BEDAVA ÇEKİLMİYOR, AMA MİLLİ DEĞERLERİ GÜNDEMDE TUTMAK, DİMAĞLARA AŞILAMAK BUNDAN DAHA ÖNEMLİ.
 • TİM0135:
  Müslüm den pastayı yedi. Baktı Naim var eren var ye babam ye!!! Utanmaz şarlatanlar, sizin filme gelende gram akıl yok!!
 • YARCAN:
  Bu yapımcı müslum filminde cukkayı indirdi.Muhterem nur a nasihat etti gönderdi..Şimdi naim.Bu fırsatçı bu filmde hüsrana uğrayacak.Haydi Türk halkı ver dersini bu hayatları filme çeken fırsatçıya.
 • LANLENNNNNNNNN:
  YARCAN sen hastasın veba gibi yayılıyor sun mikrop sun acilen tedavi olman lazım LEN
 • ÜMİT:
  Diğerleri de yapsaydı adam akıllı Müslüm filmi diğerleride para kazansaydı. Pislik atmak ruhunuza işlemiş
Tüm 24 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.