Nahide Büyükkaymakçı’nın Çukurcuma’daki Atölyesi İçin Özel Bir Koku Hazırladı…
Advertisement

Nahide Büyükkaymakçı’nın Çukurcuma’daki Atölyesi İçin Özel Bir Koku Hazırladı…

Nahide Büyükkaymakçı’nın Çukurcuma’daki Atölyesi İçin Özel Bir Koku Hazırladı…
Bültenler - Haberler | Güncel

MG Gülçiçek, Tasarımcı Nahide Büyükkaymakçı'nın Çukurcuma'daki Atölyesi İçin Özel Bir Koku Hazırlayarak, Tasarım Gücüne Farklı Bir Boyut Getirdi.

El yapımı cam, deri, kağıt, kemik gibi ürünlerle giysiden lambaya kişiye özel tasarımlar yapan Nahide Büyükkaymakçı, kendi atölyesini yansıtacak özel bir koku arayışına girince, bu konudaki tercihini 50 yıllı aşkın tecrübesiyle esans üreten MG Gülçiçek firmasından yana yaptı.

Çukurcuma'daki nefis bahçeli atölyesinde beş yıldır deri ceketler, kemerler ve çantalar tasarlayan Nahide Büyükkaymakçı, şimdi atölyesini MG Gülçiçek'in kendisine özel tasarladığı koku ile farklılaştıracak. Kokunun hayatın her alanında olduğuna inandığını dile getiren Nahide Büyükkaymakçı konuyla ilgili olarak; '' 'MG Gülçiçek kendi karakterimi ve tasarımlarımı yansıtan muhteşem bir koku tasarladı. Tasarımlarım ile koku duyusunu birleştirerek atölyeme farklı bir boyut kazandırmak istedim'' dedi.

MG Gülçiçek Kurumsal İletişim Müdürü Duygu Beşbıçak Karahan ise 'Nahide Büyükkaymakçı için özel olarak üretilen kokunun içeriğinde tek çiçek notalı yasemin kokuları kullandık. Amacımız sıra dışı tasarımlarıyla adından söz ettiren Nahide Büyükkaymakçı'yı ve tasarımlarını koku duyusuyla da desteklemek. Tasarımlarında fark yaratmasına yardımcı olmak. MG Gülçiçek olarak kurumsal anlamdaki kokulandırma çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz' diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title