MÜYESSER YILDIZ HABERLERİ

Müyesser Yıldız haber, Müyesser Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Müyesser Yıldız

Müyesser Yıldız

Doğum Yeri Adıyaman / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963 - 0.0.0

Müyesser Yıldız Kimdir ?

Müyesser Yıldız, 1963 yılında Adıyaman Besni'de doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu'ndan mezun oldu. Bulvar gazetesi çıktığı sırada burada çalışmaya başladı. Bulvar'ın kapatılmasının ardından Tercüman'da çalışma hayatına devam etti. Bir ara yazdığı yazılar nedeniyle işten çıkarıldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Müyesser Yıldız 28.7.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Hiçbir darbe döneminde, bu dönemde olduğu kadar gazeteci ve aydının cezaevine alınmadığını ifade eden Çakırözer, Müyesser Yıldız, Barış Pehlivan ve Ahmet Altan gibi gazetecilerin keyfi uygulamalarla özgürlüklerinin çalındığını ileri sürdü.
Müyesser Yıldız 23.7.2020
TBMM Genel Kurulu
Gazetecilerin, siyasi iktidar tarafından cezaeviyle iktidar güdümündeki gazete yönetimleri tarafından da işsiz bırakılmakla tehdit edildiğini iddia eden Özel, Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız'ın tutuklanmasının üzerinden 40 gün geçmesine rağmen hala iddianamenin bulunmadığını söyledi.
Müyesser Yıldız 23.7.2020
CHP'li Sertel: "Her dört gazeteciden biri işsiz"
Türkiye'de tutuklu çok sayıda gazetecinin bulunduğunu ve kendisindeki rakamlara göre bu rakamın 76 olduğunu aktaran Sertel, bunların içerisinde Barış Pehlivan, Murat Ağırel ve Müyesser Yıldız'ın da yer aldığını söyledi.
Müyesser Yıldız 21.7.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Bu gazetecilerin, düşündükleri, gerçekleri yazdıkları, saraya itaat etmedikleri için baskıcı yönetim tarafından mahkum edilerek hapse atıldıklarını öne süren Kılıçdaroğlu, Barış Pehlivan, Murat Ağırel, Hülya Kılınç ve Müyesser Yıldız'ı saygıyla andığını ifade etti.
Müyesser Yıldız 14.7.2020
Son dakika haberleri: Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Gazeteci Müyesser Yıldız'ın 15 Temmuz hain darbe girişimini incelediğini anlatan Kılıçdaroğlu, "Sen misin araştıran, yakaladılar, hapse attılar.
Müyesser Yıldız 7.7.2020
Son dakika haberi: Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Barış Pehlivan, Murat Ağırel, Hülya Kılınç, Müyesser Yıldız ve Osman Kavala'nın mahkeme kararlarına rağmen tutuklu olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, olayın, bir yargılama olayından tümüyle çıktığını belirtti.
Müyesser Yıldız 23.6.2020
CHP'li Sertel: "Müyesser Yıldız'ın bir an önce özgürlüğüne kavuşmasını istiyoruz"
CHP İzmir Milletvekilleri Atilla Sertel, OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız'ın bir an önce özgürlüğüne kavuşmasını istediklerini söyledi.
Müyesser Yıldız 23.6.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Gazeteci Müyesser Yıldız'ın telefon görüşmelerinin dinlendiğine ve bunların İçişleri Bakanına servis edildiğine" ilişkin yazısını aktaran Kılıçdaroğlu, "Hakimin, savcının görmesi gereken bir olayda, önce servisi siyasi otoriteye yapıyorsunuz.
Müyesser Yıldız 16.6.2020
Kılıçdaroğlu: Belediye başkanlarımız tarih yazdı
'BELEDİYELERİMİZ TARİH YAZDI' Kılıçdaroğlu, salgın sürecinde, tüm engellere rağmen, CHP'li belediyelerin tarih yazdığını söyleyerek, "Her bir belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz, tarih yazdılar. Günün 24 saati özveriyle çalıştılar. Görev yapmasınlar diye yasak getirdiler, paralarına el koydular. Belediye başkanlarımıza şunu söyledim; ne yaparlarsa yapsınlar, asla sitem etmeyin, onlar engel çıkaracak, siz yardım edeceksiniz, siz engel atlamasını bileceksiniz. Vatandaş para gönderdi, banka hesaplarına el koydular. Dolayısıyla bizim belediye başkanlarımız çok iyi çalıştılar. 5 milyon aileye ayni yardım yapıldı. Asla bunun reklamı yapılmadı. Bizi üzen neydi biliyor musunuz? Esnafın bile yardım paketine muhtaç hale gelmeseydi. 2 milyon aileye nakdi yardım yapıldı. 254 bin hanenin suyu açıldı. 21 bin işletmenin kirası ertelendi. 43 milyon 384 bin litre dezenfektan dağıtımı yapıldı. Okullar, duraklar, yerler, berber dükkanları, nerede isteniyorsa orada temizlik yapıldı." 'BASIN HÜRDÜR, SANSÜR EDİLEMEZ' Kılıçdaroğlu, Oda Tv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız'ın tutuklanmasına ilişkin, "Adaletten söz ettik, adaletin peşinde koşan gruplardan biri de gazeteciler.
Müyesser Yıldız 16.6.2020
Son dakika haber: Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu (2) Açıklaması
Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, bir süre önce gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ile adli kontrol şartıyla serbest bırakılan TELE1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel'in durumuna değindi.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Ağıralioğlu: "Kredi faiz indirimleri, hükümetin kısmi ve palyatif bir çözümüdür"
"Gazetecilik, kıymetli bir iştir" Gazeteciler Müyesser Yıldız ve İsmail Dükel hakkındaki mahkeme kararının hatırlatılması üzerine de Ağıralioğlu, Ergenekon davası sürecine değinerek şunları söyledi: "Müyesser Hanım Ergenekon davalarında ciddi bir çalışmaya imza etti.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Gazetecilik, kıymetli bir iştir" Gazeteciler Müyesser Yıldız ve İsmail Dükel hakkındaki mahkeme kararının hatırlatılması üzerine de Ağıralioğlu, Ergenekon davası sürecine değinerek şunları söyledi: "Müyesser Hanım Ergenekon davalarında ciddi bir çalışmaya imza etti.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Müyesser Yıldız tutuklandı, İsmail Dükel adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen "Siyasal ve askeri casusluk" soruşturması kapsamında gözaltına alınan OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ile astsubay E.B. tutuklandı.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Müyesser Yıldız'ın tutuklandığı soruşturmanın çarpıcı detayları
Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız Uğur ve Hadımköy Kışla Komutanlığı'nda görevli Astsubay Erhan B.'nin tutuklandığı, Tele1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel'in adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı soruşturmasında çarpıcı detaylar ortaya çıktı.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Gazeteciler Dükel ve Yıldız mahkemeye sevk edildi (2)
Gazeteciler Dükel ve Yıldız mahkemeye sevk edildi (2) MÜYESSER YILDIZ VE ASTSUBAY E.B. TUTUKLANDI Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 'Siyasal ve askeri casusluk' soruşturması kapsamında gözaltına alınan OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ile Astsubay E.B. tutuklandı.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Gazeteciler Dükel ve Yıldız mahkemeye sevk edildi (2)
MÜYESSER YILDIZ VE ASTSUBAY E.B. TUTUKLANDIAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 'Siyasal ve askeri casusluk' soruşturması kapsamında gözaltına alınan OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ile Astsubay E.B. tutuklandı.
Müyesser Yıldız: Müyesser Yıldız tutuklandıMüyesser Yıldız 12.6.2020
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Siyasal ve askeri casusluk soruşturması kapsamında gözaltına alınan OdaTV Ankara Haber Müdürü...
Siyasal ve askeri casusluk soruşturması kapsamında gözaltına alınan OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ve astsubay E.B. tutuklandı.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Gazeteci Müyesser Yıldız tutuklandı
"Siyasal ve askeri casusluk" soruşturması kapsamında gözaltına alınan OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ile astsubay E.B. tutuklandı, TELE1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel ise serbest bırakıldı.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Gazeteciler Dükel ve Yıldız mahkemeye sevk edildi
SİYASAL ve askeri casusluk soruşturması kapsamında gözaltına alınan gazeteciler İsmail Dükel ve Müyesser Yıldız ile astsubay E.B., mahkemeye sevk edildi.
Müyesser Yıldız 12.6.2020
Gazeteciler Dükel ve Yıldız mahkemeye sevk edildi
SİYASAL ve askeri casusluk soruşturması kapsamında gözaltına alınan gazeteciler İsmail Dükel ve Müyesser Yıldız ile astsubay E.B., mahkemeye sevk edildi.
Müyesser Yıldız 11.6.2020
Gazeteciler İsmail Dükel ve Müyesser Yıldız adliyeye sevk edildi
"Siyasal ve askeri casusluk" soruşturması kapsamında gözaltına alınan TELE1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel ve OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız adliyeye sevk edildi.
Müyesser Yıldız 10.6.2020
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Normalleşmeye dönük adımlar atıldığını anımsatan Akşener, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bir kez daha gördük ki Sayın Erdoğan ve ekibi, hatalarından bir türlü ders almıyor. İşte size, ben bilirimci, istişareye kapalı bir yönetim anlayışının, bizi getirdiği durumun son örneği, geçen haftaki sokağa çıkabilme-çıkamama-tekrar çıkabilme komedisine hep beraber şahit olduk. Salgın sürecinde, dijital iletişim araçlarıyla bütün dünya bir araya geldi. Sanatçılar canlı konserler verdi, sevenleriyle bir araya geldi. Herkes birbiriyle buluştu, ama bir tek bu ülkenin Cumhurbaşkanı, İçişleri ve Sağlık Bakanları ile bir araya gelemedi. Çünkü onlar basın üzerinden anlaşıyorlar. Biri akşam açıklama yapıyor; 'Sokağa çıkma yasağına gerek yok' diyor. Diğeri aynı akşamın gecesinde, hafta sonu sokağa çıkma yasağı ilan ediyor. Bunu haber alan Sayın Erdoğan da ertesi gün, 'gönlünün razı olmaması' gerekçesiyle kararı iptal ediyor. Buradan Sayın Erdoğan'ı uyarıyorum: Normale dönüş süreci, hastalığa dönüş süreci haline gelmesin. Bilim Kurulu'nun önerilerini harfiyen uygulayın. Milletimizin sağlığı yerine, kendi önceliklerinize göre atacağınız aceleci adımlar, milletçe gösterdiğimiz büyük çabanın getirdiği kazanımları kaybettirmesin." Bazı gazetecilerin gözaltına alınması Akşener, millet bir yandan salgınla bir yandan da ekonomik zorluklarla uğraşırken "iktidar ve küçük ortağının" her hafta yeni bir suni gündem oluşturma peşinde olduğunu iddia etti. Hükümetin gündem oluşturmak için her türlü haksızlığı, hukuksuzluğu yapmaktan da geri durmadığını savunan Akşener, "Son örneğini bu haftanın başında yaşadık. Vatan millet sevgisinden, Atatürk sevgisinden, dürüstlüğünden kimsenin şüphe duymayacağı bir gazeteci olan Müyesser Yıldız'ı, İsmail Dükel'i göz altına aldılar.
Müyesser Yıldız 10.6.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarıbal, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Sarıbal, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, toplumda olup biteni yine topluma en iyi şekilde basının anlatabileceğini ifade ederek gazeteciler Müyesser Yıldız ve İsmail Dükel'in gözaltına alınmasını eleştirdi.
Müyesser Yıldız 9.6.2020
TBMM Genel Kurulu
Odatv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ve Tele1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel'in dün gözaltına alındıklarını anımsatan Özel, "Ankara'da siyasetle uğraşan herkes bilir ki Yıldız ve Dükel gazetecidir.
Müyesser Yıldız 9.6.2020
Kılıçdaroğlu: Bugün Avrupa'nın en güçlü sağlık ordusu bizde
'GAZETECİ HABER PEŞİNDE KOŞAR' Kılıçdaroğlu, Tele 1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel ile Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız'ın gözaltına alınmasına tepki göstererek, "Neden aldılar? Hangi gerekçeyle aldılar? Emin olun duyduğumda üzüldüm.
Müyesser Yıldız 9.6.2020
Son dakika haber | Yıldız ve Dükel'in gözaltına alınmasını protesto ettiler
Bir son dakika haberine göre ANKARA'da, avukat ve emekli askerlerden oluşan grup, Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ve Tele 1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel'in gözaltına alınmasını üzerine eylem yaptı.
Müyesser Yıldız 9.6.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteciler Müyesser Yıldız ve İsmail Dükel'in gözaltına alınmasıyla ilgili, "Eğer bu memlekette bir casus aranıyorsa bu memlekette devletin sırlarını terör örgütüne peşkeş çeken birisi aranıyorsa o da kozmik odayı açanlardır.
Müyesser Yıldız 8.6.2020
Adalet Bakanı Gül, gündemi değerlendirdi: (1)
Gazeteciler İsmail Dükel ve Müyesser Yıldız'ın gözaltına alındığının hatırlatılması üzerine Gül, yaşanan sürecin soruşturma çerçevesinde gerçekleştiğini ifade etti.
Müyesser Yıldız 8.6.2020
Son dakika haberi | AK Partili Çelik: Normalleşme ters yüz olabilir
Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız'ın askeri casusluk soruşturmasında gözaltına alınması ile ilgili soruyu da yanıtlayan Çelik, "Bahsettiğiniz kişiler ile ilgili yargı süreci devam ediyor.
Müyesser Yıldız 8.6.2020
AK Partili Çelik: Normalleşme ters yüz olabilir
Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız'ın askeri casusluk soruşturmasında gözaltına alınması ile ilgili soruyu da yanıtlayan Çelik, "Bahsettiğiniz kişiler ile ilgili yargı süreci devam ediyor.
Müyesser Yıldız 8.6.2020
Son Dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik, MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (3)
Bu, normalleşmeyi güçlendirir. Buna odaklandığımız zaman neticeyi alırız. Ama odaklanmazsak, vaka sayılarında bir yükselme söz konusu olursa tabii ki o zaman yeni bir değerlendirme yapılacaktır." "Gazetecilerle ilgili yargı süreci devam ediyor" Çelik, gazeteciler İsmail Dükel ve Müyesser Yıldız hakkındaki gözaltı kararlarına ilişkin değerlendirmesinin sorulması üzerine, "Gazetecilerle ilgili yargı süreci devam ediyor.
12
Şu an buradasınız: Müyesser Yıldız Haberleri | Müyesser Yıldız Kimdir - Haberler - Müyesser Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Müyesser Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 07:27:45. #1.15#
title