MUSTAFA YAZICIOĞLU HABERLERİ

Mustafa Yazıcıoğlu Haberleri

Mustafa Yazıcıoğlu haber, Mustafa Yazıcıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yazıcıoğlu - 20.6.2020
"Türkçe soruları zorlukta matematikle yarıştı"
' Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Liselere Geçiş Sınavı'nı (LGS) değerlendiren Eğitimci Mustafa Yazıcıoğlu, Türkçe sorularının zorlukta matematikle yarıştığını söyledi.
Mustafa Yazıcıoğlu - 26.10.2018
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması
Kahramanmaraş Adliyesi'ndeki gerginlik BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin Kahramanmaraş Adliyesi'nde görülen davanın duruşmasında Yazıcıoğlu'nun yakınlarıyla Mustafa Destici arasında gerginlik yaşandığı iddia edilmişti. Mustafa Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu salonda gerginlik yaşandığını ama bunun büyütülecek bir mesele olmadığını belirtmişti.
Mustafa Yazıcıoğlu - 5.10.2018
2. Uluslararası İstanbul Afet ve Acil Tıp Sempozyumu Bugün Başlıyor
Yeditepe Üniversitesi Kurucu ve Onursal Başkanı Bedrettin Dalan ve Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Canan Aykut Bingöl'ün onursal başkanlığını, Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sina Ercan, Prof. Dr. Sezgin Sarıkaya ve Prof. Dr. Doğaç Niyazi Özüçelik'in başkanlığını, AKUT Kurucusu Dr. Öğretim Üyesi Feridun Çelikmen ve Doktor Öğretim Üyesi Mustafa Yazıcıoğlu'nun genel sekreterliğini yaptığı sempozyuma, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ve Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ın yanı sıra alanının önde gelen isimleri katılacak.
Mustafa Yazıcıoğlu - 14.4.2017
Profesör Ahmet Şimşirgil'den Diyanet'e Fetö Uyarısı
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın, camilerde tabure, sandalye üzerinde namaz kılma, kutlu doğum haftalarında her yıl farklı temaların ele alınması gibi çoğu projesinin FETÖ projeleri olduğunu iddia eden Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, "Diyanet İşleri Başkanının yaptığı açıklama, sanki birilerine yanıttır. Diyanetin son yıllardaki çoğu projeleri FETÖ projesidir. Bu yıl emniyet ve güvenlik temalarına dikkat çekilecekmiş. 1989 yılında akademisyen Prof. Dr. Süleyman Hayri Bolay'ın teklifi üzerine dönemin Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mustafa Yazıcıoğlu ve Fransız bir din profesörü tarafından her yıl Kutlu Doğum Haftası'nın temaları belirlenmiştir.
Mustafa Yazıcıoğlu - 6.9.2016
Bayburt Kurban Pazarında Durgunluk
Besici Mustafa Yazıcıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fiyatların önceki haftalara göre aşağı yönde seyrettiğini söyledi.
Mustafa Yazıcıoğlu - 6.11.2015
Saü'de "Görsel Tasarımda Ses ve Müzik Çalıştayı"
Programa katılan film müziği bestecisi Mustafa Yazıcıoğlu, Türkiye ve dünyadan örneklerle filmde ses ve müzik efektleriyle ilgili katılımcılara bilgi verdi.
Mustafa Yazıcıoğlu - 7.10.2015
Muhtarlık Kapısını Hiç Kapatmıyor
Mustafa Yazıcıoğlu'nun Milas Müftülüğü yıllarında, oğlu merhum Vali Recep Yazıcıoğlu'yla akran olduklarını ve sonraki yıllarda kendisini sürekli takip ettiğini belirten Panay, yöneticilikte örnek aldığı kişinin Yazıcıoğlu olduğunu kaydetti.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mustafa Yazıcıoğlu Haberleri | Mustafa Yazıcıoğlu Kimdir - Haberler - Mustafa Yazıcıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yazıcıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. İSTANBUL Bir önceki yılın sorularına bakmayın.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 09:41:50. #1.15#
title