Mustafa Sarsılmaz Haberleri

Mustafa Sarsılmaz haber, Mustafa Sarsılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Sarsılmaz - 27.02.2020
TSK içindeki kripto yapılar itiraflarla çözülüyor
Bir süre sonra İstanbul'da bir akrabasıyla evlendiğini anlatan A.B, şu bilgileri verdi: "Benden sorumlu örgüt mensubuna evleneceğimi söyleyince karşı çıktı. Balayına çıktığımda birliğimden beni aradılar, o ara askeri personele kumpas revaçtaydı. Bana 'sesin internete düşmüş, bilgin olsun' dediler. Ben de söyledikleri siteye girip dinledim, olay hatırladığım kadarıyla teğmenken birliğimde bilgisayar hurda makinalarının kaybolmasıyla alakalı yapmış olduğum toplantıyı ses kaydına almışlar. Ses kaydını kes-birleştir şeklinde diğer personellerin sesi çıkartılarak internete vermişler. Bu site örgüt tarafından kumpas için kurulan bir sitedir." Eski doktor albay K.T. ise ifadesinde, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde görev yaptığı dönemde tanıdığı FETÖ firarisi Mustafa Sarsılmaz'ın kendisini İzmir'deki Yamanlar Kolejinde örgüt elebaşı ile tanıştırdığını söyledi.
Mustafa Sarsılmaz - 21.03.2019
ABD'de Fetö Üniversitesinin Lisansının İptali İçin Adım
VIU'da AA ekibi tarafından geçen yıl ilk kez görüntülenen, Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın ölümündeki şüpheli doktor ve FETÖ firarisi Mustafa Sarsılmaz da ders veriyor.
Mustafa Sarsılmaz - 28.02.2019
Fetö'nün ABD'deki İki Üniversitesinin "Vize Oyunu"
AA ekibi tarafından geçen yıl ilk kez görüntülenen, Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın ölümündeki şüpheli doktor ve FETÖ firarisi Mustafa Sarsılmaz ile FETÖ firarisi Emre Uslu ise Virginia International University'de ders veriyor.
Mustafa Sarsılmaz - 13.07.2018
Özal'ı Son Gören Fetö'cü Kaçak Doktor Abd'de Ortaya Çıktı
Sekizinci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın ölümündeki şüpheli doktor ve Fetullahçı Terör Örgütü firarisi Mustafa Sarsılmaz, AA ekibi tarafından ABD'de ilk kez görüntülendi.
Mustafa Sarsılmaz - 24.06.2015
Şifa'dan İlk Yandal Mezunu
Dr. Seçici için düzenlenen törene Şifa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Ateş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Şifa Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Direktörü Doç.
Mustafa Sarsılmaz - 02.06.2015
Tek İşleri Zayıflatmak Değil!
Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Sağlık Bilimleri Fakültesi Kurucu Dekanı Prof.
Mustafa Sarsılmaz - 28.05.2015
Şifa Üniversitesi İlk Mezunlarını Veriyor
Mezuniyet töreni öncesinde İzmir Hilton Otel'de düzenlenen mezuniyet yemeğine de bu heyecan damga vurdu. Şifa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Ateş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Mustafa Sarsılmaz - 02.02.2015
Şifa, 100. Tavi'ye İmza Attı
KALP HASTALIKLARI VE TAVI MERKEZİ YENİLENDİ Yenilenen Kalp Hastalıkları ve TAVI Merkezi'nin açılışını gerçekleştiren Şifa Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, TAVI ekibini başarılarından dolayı kutladı.
Mustafa Sarsılmaz - 04.12.2014
ESAFED, Adını 'Küresel Doktorlar' Olarak Değiştirdi
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ ESAFED'in kuruluşundan bu yana başkanlığını yürüten Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, bu görevi onurla yaptığını, bu tür görevlerin bir bayrak yarışı olduğunu söyleyerek, artık bu bayrak yarışını başka bir arkadaşına devretmek istediğini belirtti.
Mustafa Sarsılmaz - 16.09.2014
Anjiyodan Sonra Hemen Taburcu Olacaklar
Şifa Üniversitesi Bornova Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde yer alan ünitenin açılışına; Tıp Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Şifa Üniversitesi Hastaneleri Tıbbi Direktörü Doç.
Mustafa Sarsılmaz - 27.08.2014
Şifa Üniversitesi Aydın'da Velileriyle Buluştu
Şifa Üniversitesi, hem öğrenci velileri ile tanışmak hem de kendisine duyulan güvene teşekkür etmek için yedi ilde "Büyük Şifa Ailesi Yemekleri" düzenliyor. 21 Ağustos’ta Gaziantep ile başlayan yemekler, Balıkesir ve Manisa’nın ardından Aydın ile devam etti. Anemon Otel’deki yemeğe Şifa Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ateş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Genel Sekreter Yrd.
Mustafa Sarsılmaz - 26.08.2014
Şifa Üniversitesi Manisa'da Velilerle Buluştu
Şifa Üniversitesi, hem öğrenci velileri ile tanışmak hem de kendisine duyulan güvene teşekkür etmek için yedi ilde "Büyük Şifa Ailesi Yemekleri" düzenliyor. 21 Ağustos 2014'te Gaziantep'le başlayan yemekler, Balıkesir’in ardından Manisa’da düzenlendi. Anemon Otel’deki yemeğe Şifa Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ateş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Genel Sekreter Yrd.
Mustafa Sarsılmaz - 25.08.2014
Dünyayla Ticaretin Yolu Ankara'dan Geçiyor
Başarı ile tamamlanan seminerin ardından katılımcılara Şifa Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz tarafından sertifikaları sunuldu.
Mustafa Sarsılmaz - 03.07.2014
Şifa Üniversitesi'nden Hollanda'ya Akademik Çıkarma
Şifa, bir dünya üniversitesi olma hedefi doğrultusunda emin adımlarla yürüyor. Bu kapsamda başta ABD olmak üzere birçok ülkedeki üniversitelerle ikili işbirliği anlaşmaları imzalayan Şifa'nın bu defaki rotası Hollanda oldu. Şifa Üniversitesi’nin akademik işbirliği amacıyla bu ülkeye yaptığı ziyarette Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Mustafa Sarsılmaz - 13.06.2014
ESAFED, Yemenli 60 Doktorun Eğitimini Tamamladı
ESAFED Başkanı Prof. Dr. Mustafa Sarsılmaz ise şunları söyledi: "Her bir projemizin sonunda hepimizde tatlı bir yorgunluk oluyor.
Mustafa Sarsılmaz - 20.03.2014
YÖK Genel Kurul Toplantısı
Fakülte ve dekan isimleri şöyle: "Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof.Dr. Cevat Gerni; İstanbul Bilgi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof.Dr. Ata Akın; İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof.Dr. Aslı Çurgunlu; İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Prof.Dr. Şükran Şıpka; İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Prof.Dr. Mehmet Merdan Hekimoğlu; MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesi Prof.Dr. Havva Karagöz; MEF Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Prof.Dr. Mehmet Fevzi Ünal; Şifa Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Prof.Dr. Hüseyin Vural; Şifa Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof.Dr. Mustafa Sarsılmaz; Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Prof.
Mustafa Sarsılmaz - 20.03.2014
20 Fakülteye Dekan Atandı
YÖK'ten yapılan açıklamaya göre, 2 vakıf üniversitesinin mütevelli heyeti tarafından rektör adayı olarak Yükseköğretim Kurulu'na önerilen ve olumlu görüş bildirilmesine karar verilen rektörler, Turgut Özal Üniversitesi için Abdulkadir Şengün ve Yüksek İhtisas Üniversitesi için ise Mehmet Rüştü Karaman oldu. -20 FAKÜLTEYE ATANACAK DEKAN ADAYLARI- Devlet üniversitelerine ait 20 fakülteye atanan dekanların isimleri ise şöyle: "Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Hamit Coşkun, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Patnos Sultan Alparslan Doğa Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi Yusuf Bayrak, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Emel Şölenay, Spor Bilimleri Fakültesi İlker Yılmaz, Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muammer Erdoğan, İlahiyat Fakültesi Abdulaziz Beki, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İbrahim Türkoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Emine Erktin, Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Bölümü Sabit Erşahin, Fırat Üniversitesi Fen Fakültesi Fikret Karataş, Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Şeref Okuducu, Gebze İleri teknoloji Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mehmet Alaittin Hastaoğlu, Karabük Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hür Mahmut Yücer, Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İbrahim Kadı, Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgin Ünal İbret, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhsin Halis,Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Nalan Cinemre, Muş Alparslan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Osman Özcan, Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Hamza Al, Tunceli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Gülten Gümüştekin, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Veli Çelik." -11 VAKIF ÜNİVERSİTESİ İÇİN DEKAN ADAYLARI- 11 vakıf üniversitesinin mütevelli heyeti tarafından dekan adayı olarak Yükseköğretim Kurulu'na önerilen adaylarla ilgili olarak olumlu görüş bildirilmesine karar verilen isimler ise şöyle: "Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Cevat Gerni, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Ata Akın, İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Aslı Çurgunlu, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Şükran Şıpka, İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mehmet Merdan Hekimoğlu, MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesi Havva Karagöz, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mehmet Fevzi Ünal, Şifa Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hüseyin Vural, Tıp Fakültesi Mustafa Sarsılmaz, Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sacit Adalı, Yeditepe Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Fahrettin Ömer Gökay.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Sarsılmaz Haberleri | Mustafa Sarsılmaz Kimdir - Haberler - Mustafa Sarsılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Sarsılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Üç boyutlu gözlükle mobilya seçimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.10.2021 23:36:36. #1.16#

title