Mustafa Sarıkaya Haberleri

Mustafa Sarıkaya haber, Mustafa Sarıkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Sarıkaya - 04.09.2014
Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Değişti
Karaman vali yardımcılarından Sedat Yıldırım Zonguldak, Mustafa Sarıkaya Kastamonu, Rıza Gençoğlu Ağrı, Ferhat Burakgazi ise Amasya Vali yardımcılıklarına atandı.
Mustafa Sarıkaya - 04.10.2013
Karaman'da Başarılı Sporcular Ödüllendirildi
Karaman Vali Yardımcısı Mustafa Sarıkaya, Polisevi'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, müsabakalarda dereceye giren sporcuları tebrik etti.
Mustafa Sarıkaya - 19.09.2013
19 Eylül Gaziler Günü
Çankırı Muharip Gaziler Derneği üyesi Mustafa Sarıkaya törende yaptığı konuşmada, Gaziler Gününün aziz vatana canını adayan kahramanların günü olduğunu söyledi.
Mustafa Sarıkaya - 29.08.2013
Pazarcık Kaymakamı Mehmet Boztepe, Görevine Başladı
Kaymakam Mustafa Sarıkaya'nın Karaman vali yardımcılığı görevine tayinin çıkmasının ardından boşalan göreve atanan Mehmet Boztepe, ilçeye gelerek görevine başladı.
Mustafa Sarıkaya - 10.08.2013
Pazarcık'ta Gurbet Şöleni
İlçenin mevcut nüfusunun 30 bin, yurt dışında yaşayan nüfusla birlikte 150 bin olduğunu ifade eden Dalkara, şunları kaydetti: "Amacımız yıllardır memleketine hasret kalan gurbetçilerle ilçede yaşayanları buluşturup kaynaştırmaktı. Bu seneki şölen Ramazan Bayramı'na denk gelmesiyle, binlerce gurbetçi hem bayramlaştı hem de şöleni izleme fırsatı buldu" dedi.  Etkinlik bu akşam verilecek konserle sona erecek.  Şölene, CHP Gaziantep Milletvekilleri Ali Serindağ, Mehmet Şeker, Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, gurbetçiler ve Pazarcıklılar katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 08.08.2013
Pazarcık'ta Bayramlaşma Töreni
Öğretmenevi bahçesinde düzenlenen bayramlaşmaya, Kaymakam Mustafa Sarıkaya, Garnizon Komutanı Binbaşı Nabi Aslan, Belediye Başkanı Kamil Dalkara, Cumhuriyet Savcısı Oğuzhan Sel, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Mesut Ganidağlı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 08.08.2013
Kahramanmaraş'ta Cinayet
Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Külhaşkarahüyük köyünde ilk belirlemelere göre cinnet geçirdiği öğrenilen Ökkeş K.
Mustafa Sarıkaya - 04.08.2013
Pazarcık Kaymakamlığı'ndan Ramazan Yardımı
Kaymakam Mustafa Sarıkaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahibi ailelerin tespit edildiğini söyledi.
Mustafa Sarıkaya - 06.07.2013
Pazarcık'ta Taziye Evi ve Stat Açılışı
Açılışa, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, İl Başkanı Esat Şengün ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 30.06.2013
Pazarcık'ta Taziye Evi Açıldı
Törene Vali Şükrü Kocatepe, AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Türk Parlementerler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Mehmet Sağlam, Sıtkı Güvenç, Kaymakam Mustafa Sarıkaya ile İl Emniyet Müdürü Metin Aşık ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 14.06.2013
Kahramanmaraş'ta Karne Heyecanı
Kaymakam Mustafa Sarıkaya, Merkez Fatih ve Cengiztopel İlk ve Ortaokulu'nda yapılan törende, öğrencilere üç aylık tatil dönemini kitap okuyarak, çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler yaparak geçirmesi tavsiyesinde bulundu.
Mustafa Sarıkaya - 04.06.2013
Kahramanmaraş'ta Kısa Kısa
Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, 27-28 Nisan tarihlerinde ilçede yapılan Türkiye Bayanlar Ragbi Şampiyonası'nda emeği geçenlere başarı belgesi verdi.
Mustafa Sarıkaya - 02.06.2013
Pazarcık'ta Fotoğraf Sergisi
Okul kantinindeki serginin açılışını, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Kaymakam Mustafa Sarıkaya, Belediye Başkanı Kamil Dalkara, İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Alkan yaptı.
Mustafa Sarıkaya - 01.06.2013
Milletvekili Güvenç, Mezun Olduğu Lisede Pilav Dağıttı
Etkinliğe, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Alkan, okuldan mezun olarlar ve diğer ilgililer katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 01.06.2013
Pazarcık'ta 24 Derslikli Okul Temeli Atıldı
Pazarcık'ta da eğitim alanındaki yatırımların devam edeceğini belirten Güvenç, şunları kaydetti: "Bizim eğitimde en büyük önceliğimiz, yeni yetişen nesli çağın gerektirdiği şekilde yetiştirmektir. Çağın getirdiği her türlü imkanlardan gençlerimizi faydalandırmak durumundayız. Bu okul temelinin herkes için hayırlı olmasını diliyorum." Kaymakam Mustafa Sarıkaya ise Pazarcık'ta eğitim alanında büyük gelişmelerin yaşandığını kaydetti.
Mustafa Sarıkaya - 31.05.2013
Thk'dan Kaymakam Sarıkaya'ya Plaket
Türk Hava Kurumu (THK) Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Hacı Hançerli, kuruma desteklerinden dolayı Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya'ya plaket verdi.
Mustafa Sarıkaya - 30.05.2013
Pazarcık'ta Kadınlara Mikro Kredi Desteği
Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, üretime katkı sağlamak isteyen kadınlara desteklerinin devam edeceğini söyledi.
Mustafa Sarıkaya - 23.05.2013
Pazarcıklı Öğrenciler Karadeniz'i Gezecek
Pazarcık ilçesinde bulunan ortaöğretim ve liselerde okuyan başarılı 46 öğrenci ilçe belediyesi sponsorluğunda Karadeniz gezisine götürüldü. Belediye binası önünde yapılan uğurlama törenine Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, Pazarcık Belediye Başkanı Kamil Dalkara, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 19.05.2013
19 Mayıs Coşkuyla Kutlanıyor
İlçe hükümet konağı önünde yapılan çelenk koyma töreninden sonra Celal Doğan Parkı'nda Bahar şenliği düzenlendi. Parkta düzenlenen şenliğe Kaymakam Mustafa Sarıkaya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Nabi Avcı, Belediye Başkanı Kamil Dalkara daire amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 07.05.2013
Pazarcık'ta Mikro Kredi Şubesi Açıldı
Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, mikro kredi şubesinin hizmete başladığını bildirdi.
Mustafa Sarıkaya - 06.05.2013
Kahramanmaraş'tan Kısa Kısa
Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, Büyüknacar Beldesini ziyaret etti.
Mustafa Sarıkaya - 28.04.2013
Türkiye 2. Ragbi Şampiyonası Sonuçlandı
Stadda yapılan ödül törenine Kahramanmaraş milletvekili Sıtkı Güvenç, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, Türkoğlu Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Belediye Başkanı Kamil Dalkara, Ragbi Federasyon Başkanı Şahin Kömürcü ile daire amirleri vatandaşlar ve sporcular katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 28.04.2013
Türkiye'de 3. Kez Pazarcık'ta Yapıldı.
Pazarcık Kaymakamı ve TBSF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sarıkaya ise Türkiye'de ragbi sporunun gelişmesinde ve olimpiyatlara katılımın sağlanmasında oyunculara büyük görevler düştüğünü dile getirdi.
Mustafa Sarıkaya - 27.04.2013
Ragbi: Bayanlar Türkiye Şampiyonası
Pazarcık Kaymakamı ve TBSF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sarıkaya ise Türkiye'de ragbi sporunun gelişmesinde ve olimpiyatlara katılımın sağlanmasında oyunculara büyük görevler düştüğünü dile getirdi.
Mustafa Sarıkaya - 26.04.2013
Ragbi Şampiyonası Pazarcıkta Yapılacak
Şampiyonaya Türkiye'nin çeşitli illerinden 10 takım ve yaklaşık 150 sporcu'nun katılımıyla 3 gün sürecek. Aynı zamanda Ragbi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya'nın ve Belediye Başkanı Kamil Dalkara'nın şampiyonanın Pazarcık'ta yapılması için çok çaba sarf ettikleri ve amaçlarının Pazarcık ilçesinin güzel faaliyetlerle anılmasından memnuniyet duyacaklarını belirttiler.
Mustafa Sarıkaya - 25.04.2013
Çorum'da İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
Mustafa Sarıkaya'nın (37) kullandığı 19 SA 483 plakalı otomobil, Buharaevler Mahallesi'nde Ümit Körekoğlu (25) yönetimindeki 34 SM 5480 plakalı otomobille çarpıştı.
Mustafa Sarıkaya - 24.04.2013
Ragbi: Bayanlar Türkiye Ragbi Şampiyonası Pazarcık'ta Yapılacak
Türkiye Beyzbol Softbol Korumalı Futbol ve Ragbi Federasyonu (TBSF) Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, Bayanlar Türkiye Ragbi Şampiyonası'na ev sahipliği yapacaklarını söyledi.
Mustafa Sarıkaya - 24.04.2013
Bayanlar Ragbi Şampiyonası Pazarcık'ta
Türkiye Ragbi Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, Pazarcık Belediye Başkanı Kamil Dalkara, maçın yapılacağı Pazarcık Celal Tekşen Stadı'nda incelemelerde bulunarak ortak bir basın açıklaması yaptılar.
Mustafa Sarıkaya - 10.04.2013
Pazarcık Tema, Polisle Fidan Dikti
Katkılarından dolayı TEMA'ya teşekkür eden Gözübenli, ilçe halkının huzur ve güvenliği için her zaman görev başında olduklarını kaydetti. TEMA Pazarcık ilçe gönüllü sorumlusu ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdurrahman Akbaba ise, "TEMA ailesi olarak emniyet teşkilatımızın kuruluşunun 168.Yıl dönümünü kutluyoruz. Ortaklaşa düzenlediğimiz bu etkinlikle hem yavrularımıza toprak, ağaç ve çevre sevgisini yerleştiriyoruz. TEMA olarak çalışmalarımıza destek veren başta Kaymakamımız Mustafa Sarıkaya olmak üzere tüm kişi ve kurumlara teşekkür ediyoruz" diyekonuştu.
Mustafa Sarıkaya - 26.03.2013
Pazarcık'ta Ormancılık Haftası
Etkinlikte konuşan Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, doğanın ve ormanların korunmasının önemine değinerek, emeği geçen kuruluşları tebrik etti.
Mustafa Sarıkaya - 25.03.2013
Pazarcık'ta Eve Dönüş
Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, geçmişte yaşanan acı olaylar ve özellikle terör nedeniyle Pazarcık ilçesinin gelişimini oldukça geç tamamlayabildiğini söyledi.
Mustafa Sarıkaya - 23.03.2013
Pazarcık İlçe Protokolü Fidan Dikti
Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde, Ormancılık Haftası dolayısıyla fidan dikildi. Faaliyet Pazarcık Kaymakamlığı, Orman İşletme Şefliği, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve TEMA Vakfı İlçe Gönüllü Sorumluluğu tarafından, Pazarcık Yatılı İlköğretim Bölge Okulu bahçesinde düzenlendi. Dikim törenine Kaymakam Mustafa Sarıkaya, Belediye Başkanı Kamil Dalkara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Murat Gözübenli, Garnizon Komutanı Binbaşı Nabi Aslan, Orman İşletme Şefi Metin İyik, TEMA İlçe Gönüllü Sorumlusu Abdurrahman Akbaba, İş Bankası Müdürü Murat Erdem, daire müdürler, öğretmenler ve öğrenci katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 22.03.2013
Pazarcık'ta Öğrenciler Fidan Dikti
Kaymakam Mustafa Sarıkaya, etkinlikle ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, ormanların çoğu kez yan yana gelmiş ağaç topluluğu olarak görüldüğünü belirtti.
Mustafa Sarıkaya - 18.03.2013
Çanakkale Şehitleri Anıldı
Türkoğlu Anadolu Lisesi Öğrencilerin hazırladığı Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili şiir ve koro ve tiyatro gösterileri ilgi gördü. Yapılan gösterilerin ardından ilçedeki şehit ailelerine ilçe kaymakam vekili Mustafa Sarıkaya tarafından karanfil verildi.
Mustafa Sarıkaya - 28.02.2013
İnsani Değerler Derneği'nden 28 Şubat Açıklaması
İnsani Değerler Derneği Adıyaman Şube Başkanı Mustafa Sarıkaya, 28 Şubat'ın Türk demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçtiğini söyledi.
Mustafa Sarıkaya - 26.01.2013
Atatürk'ün Narlı'ya Gelişinin 80. Yıl Dönümü
Törene, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, Narlı Belediye Başkanı Metin Ergücen, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 26.01.2013
Atatürk'ün Narlı Beldesine Gelişinin 80. Yıl Dönümü Kutlandı
Atatürk'ün 1933 yılında yaptığı yurt gezilerinde 26 Ocak 1933 tarihinde beldeye uğraması nedeni ile Narlı beldesinde bir tören düzenlendi. Törene Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya, İl jandarma komutanı Albay İsmail Cömert, Garnizon Komutanı Binbaşı Nabi Aslan, Narlı Belediye Başkanı Metin Ergücen daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Sarıkaya - 12.01.2013
AK Parti'li Ünal: Geçmiş İktidarlar Döneminde Türkiye Önünü Göremiyordu
Mahir Ünal, Pazarcık Kaymakamı Mustafa Sarıkaya ve daire amirlerinden ilçenin ihtiyaçları ve yapılacak yatırımlar konusunda bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Sarıkaya Haberleri | Mustafa Sarıkaya Kimdir - Haberler - Mustafa Sarıkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Sarıkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Kulu'da Mevlid-i Nebi Programı Düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 21:47:39. #1.16#

title