Mustafa Kibar Haberleri

Mustafa Kibar haber, Mustafa Kibar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kibar - 23.09.2021
ÖSYM Başkanı Aygün, Adana Çukurova e-sınav merkezini inceledi Açıklaması
Çukurova bölgesine çağın gerektirdiği tüm donanımlara sahip modern e-sınav merkezi kazandırmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Aygün, bu süreçte desteklerini esirgemeyen eski Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar'a ve rektörlük görevini devralan Prof.
Mustafa Kibar - 27.08.2021
Huawei Ar-Ge Kodlama Maratonu Ödül Töreni Ankara'da gerçekleştirildi
Ahmet Yasir Akbal, Ömer Faruk Öztürk, Seyit Ahmet Öztürk, Hasan Sarı ve Muhammed Mücahit Nas "Yapay Zeka" kategorisinde ilk beşe giren yetenekli yazılımcılar olurken; Cihan Ürtekin, Muhammet Eren Taşdemir, Bilal Emir Günay, Kerem İnceçam ve Mustafa Kibar ise "Huawei Mobil Servisleri" kategorisinde ipi göğüsleyen maratoncular arasında yer aldı.
Mustafa Kibar - 18.08.2020
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel görevine başladı
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, rektörlük makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde ÇÜ Rektörü Tuncel'e cübbesini eski rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar giydirdi.
Mustafa Kibar - 22.05.2020
Doğu Akdeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Bu kapsamda Türk Kızılay Adana Şubesi ekipleri, içerisinde başta hijyen kiti olmak üzere pijama, terlik, iç çamaşırının bulunduğu bir tır yardım malzemesini Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ile Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof.
Mustafa Kibar - 06.05.2020
ÇÜ Güzel Sanatlar Fakültesi hizmet binası inşaatının yüzde 82'si tamamlandı
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, son yıllarda tamamlanan ve yapımı devam eden projelerin gerçekleşmesiyle üniversitelerinin çok daha güçlü, modern ve rekabetçi bir konuma geldiğini kaydetti.
Mustafa Kibar - 29.04.2020
Adana'da Kovid-19'la mücadelede görevli sağlık çalışanları otel ve yurtlarda kalıyor
ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Kovid-19 salgınının başladığı ilk günden itibaren hizmet veren sağlık çalışanları için gerekli tüm altyapı ve ihtiyaçları karşılamaya çalıştıklarını kaydetti.
Mustafa Kibar - 28.04.2020
ÇÜ'de toplantılar Kovid-19 nedeniyle telekonferans sistemiyle yapılıyor
Normal şartlarda Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar Başkanlığında, rektör yardımcıları, dekan ve senato temsilcilerinden oluşan 60 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen senato toplantıları, Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında telekonferans sistemiyle yapılarak, kararlar uzaktan alınıp elektronik imza ile oylanıyor.
Mustafa Kibar - 22.04.2020
ÇÜ'de yapımı süren onkoloji ve hematoloji hizmet binasında sona gelindi
Açıklamada görüşlerine yer verilen ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, inşaatın tamamlanma aşamasına geldiğini belirterek, 200 yatak kapasiteli hastanenin tamamlanmasıyla hematoloji ve onkoloji hastalarının her türlü tanı ve tedavi süreçlerinin tam teşekküllü, modern, fiziki ve teknolojik altyapıya sahip yeni hizmet binasında takip edileceğini bildirdi.
Mustafa Kibar - 16.04.2020
Ç.Ü, Kovid-19 tedavisinde alternatif yeni bir etken madde geliştirdi
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de salgına karşı tedavi ve aşı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor ve bu kapsamda Çukurova Üniversitesi de çalışma yürüttü. 8 kişilik araştırma ekibi, 2,5 aydır aralıksız sürdürdükleri çalışmalarının ilk sonucunu aldı. Yeni tip koronavirüsün tedavi sürecinde alternatif oluşturabilecek yeni bir etken madde geliştirmeyi başaran üniversitenin bilim insanları, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar'ı ziyaret ederek çalışmaların detayları hakkında bilgi verdi.
Mustafa Kibar - 14.03.2020
Adana Valisi Demirtaş: Virüs fırsatçılarına göz açtırmayacağız
Valilik Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, İl Emniyet Müdür Zafer Aktaş, Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar ve kent protokolü katıldı.
Mustafa Kibar - 14.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Valilik Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, İl Emniyet Müdür Zafer Aktaş, Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar ve kent protokolü katıldı.
Mustafa Kibar - 06.03.2020
DMO, üniversite hastanelerinin ilaç ve tıbbi malzeme ihtiyaçları için devrede
Açılış konuşmasını ve moderatörlüğünü Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş'in yaptığı törene, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Ege Üniversitesi Rektörü Prof.
Mustafa Kibar - 14.02.2020
Ömer Çelik: Üniversitelerin mutluluğu her türlü siyasetin önünde değerlendirilmeli
AK Partili Ömer Çelik, Çukurova Üniversitesi'nde (ÇÜ) bir dizi temel atma törenine katıldı. Ç.Ü'de öğrenci yurtlarının yanı sıra Eczacılık Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ek Hizmet Binası, Yumurtalık Meslek Yüksekokulu, Teknokent İdare Binası-Kuluçka Merkezi, Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, Kuzey Çarşı, Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Ek Arşiv Binası ve Bakım İşletme Binası-Atölyelerinin temel atma töreni için üniversitenin kongre merkezindeki programa AK Parti Sözcüsü Çelik'in yanı sıra, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile kamu kurum ve kuruluşlarının yekilileri ile öğrenciler katıldı.
Mustafa Kibar - 31.01.2020
ÇÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalına akreditasyon sertifikası
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar da akreditasyon sürecinde büyük gayret gösteren akademik ve idari personelene teşekkür etti.
Mustafa Kibar - 23.10.2019
ÖSYM dördüncü "e-Sınav" merkezini Adana'da açacak
ÖSYM yetkililerinden alınan bilgiye göre, Çukurova Üniversitesi yerleşkesi içerisinde ÖSYM tarafından e-Sınav merkezi kurulmasına ilişkin protokolü ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün ve Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar imzaladı.
Mustafa Kibar - 17.09.2019
Dha yurt bülteni-11
Mithat Özsan Amfisi'nde düzenlenen 2019-2020 akademik yılı açılış törenine Adana Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar, Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, bazı milletvekilleri, çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.
Mustafa Kibar - 17.09.2019
Çukurova Üniversitesi'nde yeni akademik yıl açılış töreni
ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar da 2019-2020 egˆitim-ögˆretim yılına 11 bin 603'ü ön lisans, 34 bin 848'i lisans ve 6 bin 849'u ise lisansüstü olmak üzere 53 bin 300 kayıtlı ögˆrenci ile bas¸ladıklarını kaydetti.
Mustafa Kibar - 19.08.2019
ÇÜ'de kayıtlar başladı
Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Eğitimden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof.
Mustafa Kibar - 02.08.2019
ÇÜ ile Çin Beijing Union Üniversitesi arasında işbirliği
Stratejiye göre orta vadede işbirliği tesis edilecek stratejik ülkeler arasında yer alan Çin ile bilimsel ve akademik işbirliğini artırmaya yönelik faaliyetler kapsamında ÇÜ Dış İlişkiler Biriminin koordinasyonunda Çin Beijing Union Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Li Xuewei ile beraberindeki heyeti, Prof. Dr. Mustafa Kibar'ı ziyaret etti.
Mustafa Kibar - 30.07.2019
Çukurova Racing Takımı hedef büyüttü
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.
Mustafa Kibar - 30.07.2019
Fakültede iletişim araçları sergileniyor
Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, açılış nedeniyle düzenlenen törende, müzeyi hizmete açmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
Mustafa Kibar - 16.07.2019
ÇÜ'den 700 öğretmen mezun oldu
Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, bu eğitim yılında fakülteden 700 öğrencinin öğrenim sürecini tamamlayarak mezun olmaya ve diplomalarını almaya hak kazandığını belirtti.
Mustafa Kibar - 15.07.2019
Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde mezuniyet töreni
ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Mithat Özsan Amfisi'nde gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, üniversitenin daha kaliteli, çağdaş, öğrenci merkezli eğitim verme ve dünya üniversitesi olma hedefini koruduğunu kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Kibar Haberleri | Mustafa Kibar Kimdir - Haberler - Mustafa Kibar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kibar kimdir, hayatı ve biyografisi. ÖSYM Başkanı Aygün, Adana Çukurova e-sınav merkezini inceledi Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 20:42:07. #1.14#

title