Mustafa Kemal Özçelik Haberleri

Mustafa Kemal Özçelik haber, Mustafa Kemal Özçelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kemal Özçelik - 18.02.2021
Eski Yargıtay üyelerinin "görevi kötüye kullanma" suçundan Yüce Divan'da yargılanmasına devam edildi
Eski HSYK üyesi ve FETÖ itirafçısı Mustafa Kemal Özçelik ise tanık sıfatıyla alınan ifadesinde, onama kararının ardından sanıklar hakkında FETÖ talimatıyla hareket ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulunulduğunu ve dosyalarının HSYK'ye geldiğini aktardı.
Mustafa Kemal Özçelik - 22.12.2020
Yüce Divan'da yargılanan eski Yargıtay üyelerinin ilk duruşması tamamlandı
Yargıtay 14. Ceza Dairesi eski başkanı Fevzi Elmas ile eski Hakimler ve Savcılar Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, eski Yargıtay Üyesi Mustafa Kemal Özçelik ile dairenin o dönemki tetkik hakimi Oğuzhan Kır'ın tanık olarak dinlemesine hükmedildi.
Mustafa Kemal Özçelik - 16.01.2019
Eski HSYK 1. Daire Başkanı Okur, Hakim Karşısında
Duruşmada, "FETÖ'ye üye olmak" suçundan tutuklanan ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanarak tahliyesine karar verilen eski HSYK Üyesi Mustafa Kemal Özçelik, tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 15.11.2018
Fetö'nün Yargıtay Ceza Daireleri Sorumlusu Hakim Karşısında
Duruşmada sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 23.10.2018
Eski HSYK 1. Daire Başkanı Okur Hakim Karşısında
Bugünkü duruşmada dinlenemeyen eski HSYK üyeleri Mustafa Kemal Özçelik ve Ömer Köroğlu'nun gelecek duruşmada tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 16 Ocak 2019'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 10.10.2018
Eski Ysk Üyesi Zengin'in Tutukluluğu Devam Edecek
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Mustafa Kemal Özçelik ve Kerim Tosun'un tanık olarak dinlenmesine karar verilerek duruşma ertelendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 12.09.2018
Eski HSYK Üyesi Işık'ın 15 Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi
Sanığın, eski HSYK üyeleri Mahmut Şen, Ahmet Berberoğlu, Mustafa Kemal Özçelik ve Kerim Tosun ile beraber örgütün HSYK üst sorumlusu, eski Yargıtay üyesi Nazmi Dere'nin altında yer aldığı vurgulanan mütalaada, Dere'nin düzenlediği örgüt toplantılarına da katıldığı bildirildi.
Mustafa Kemal Özçelik - 12.09.2018
Eski HSYK 1. Daire Başkanı Okur Hakim Karşısında
Eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, eski HSYK üyeleri Mustafa Kemal Özçelik, Nesibe Özer'in de aralarında bulunduğu bazı isimlerin tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 23 Ekim'e bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 06.09.2018
Eski HSYK Üyesi Özer Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren aralarında eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik ve eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem'in de bulunduğu bazı isimlerin tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 12 Kasım'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 28.08.2018
65 Bin Lira Kredi Çekip Bank Asya'ya Yatırmış
Eski HSYK Üyesi Mustafa Kemal Özçelik ise sanığı Yargıtay üyesi seçildikten sonra tanıdığını belirtti.
Mustafa Kemal Özçelik - 07.08.2018
Eski Yargıtay Üyesi Hakim Karşısında
Eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik de sanığın cemaatçi olduğunu sıkça duyduğunu dile getirdi.
Mustafa Kemal Özçelik - 31.07.2018
Eski Yüksek Yargı Üyesine Tahliye
Duruşmada, sanık hakkında ifade veren eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, ve eski HSYK Üyesi Mustafa Kemal Özçelik tanık olarak beyanda bulundu.
Mustafa Kemal Özçelik - 24.07.2018
Eski Adalet Akademisi Başkanı Hakim Karşısında
Verilen aranın ardından toplanan mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına, sanık hakkında ifade veren eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik'in tanık olarak dinlenmesine karar verdi.
Mustafa Kemal Özçelik - 30.05.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Borazan aleyhinde ifade veren eski HSYK üyeleri Mustafa Kemal Özçelik ve Kerim Tosun tanık olarak dinlenildi.
Mustafa Kemal Özçelik - 17.04.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, eski HSYK 1. Daire Başkanı İbrahim Okur ile eski HSYK üyeleri Kerim Tosun ve Mustafa Kemal Özçelik'in tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 14 Ağustos'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 11.04.2018
Eski Yüksek Yargı Üyesine Tahliye
17-25 Aralık sonrası bazı internet sitelerinde "İşte paralelci Yargıtay üyeleri" şeklinde yayınlanan listede adının bulunmadığını, ifadesi alınan tanıklardan eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski Yargıtay Üyeleri Kerim Tosun ve Mustafa Kemal Özçelik'in de kendisinin cemaatçi olmadığı yönünde açık beyanları bulunduğunu anlattı.
Mustafa Kemal Özçelik - 10.04.2018
Bildiriyi Okuyan Eski Yargıtay Üyesi Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik ve eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ile eski Yargıtay üyesi Günal Akyol'un tanık olarak dinlenmesine karar verilerek duruşma ertelendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 03.04.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, eski HSYK 1. Daire Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik ve eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ile örgüt toplantılarına "sohbetçi" olarak katılan sivil imam Nesip Yılmaz tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 26.03.2018
Eski HSYK Üyesi Işık Hakim Karşısında
Tanık Tosun, HSYK üyesi seçildikten sonra o dönemdeki örgüt mensubu HSYK üyeleri Ahmet Berberoğlu, Mustafa Kemal Özçelik, Mahmut Şen, kendisi ve Şaban Işık'ın zaman zaman, örgütün "HSYK abisi" olduğu belirtilen eski Yargıtay üyesi Nazmi Dere'nin katıldığı toplantılarda bir araya geldiklerini, bu toplantılarda maaşlarının bir bölümünü Dere'ye "himmet" adı altında verdiklerini anlattı.
Mustafa Kemal Özçelik - 26.03.2018
Kurtoğlu Davasını Onayan Eski Yargıç Hakim Karşısında
Duruşmada, eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 22.03.2018
Yargıtay İmamı"Nın Bacanağı Eski Yargıtay Üyesi Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem'in tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 19 Temmuz'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 20.03.2018
Eski Yüksek Yargı Üyesine İkinci Kez Tahliye
Eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik'in, Samsun'da birlikte çalıştıklarını söylediğini hatırlatan Doğan, bu kişi ile Samsun'da bulundukları sürenin 8 ay olduğunu, Özçelik'in kente geldiğinde uzunca süre örgüt tarafından aranmadığını anlattığını kaydetti.
Mustafa Kemal Özçelik - 05.03.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 05.03.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik ve Ömer Köroğlu ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 05.03.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik, eski savcı Bayram Bozkurt ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 26.02.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, eski HSYK üyeleri Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik ve eski Yargıtay Üyesi İlhami Dal'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 5 Haziran'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 22.02.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Mustafa Kemal Özçelik, Kerim Tosun, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay Üyesi Günal Akyol ile eski Başsavcı Durdu Kavak'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 4 Haziran'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 21.02.2018
Devrimci Karargah İddianamesini Hazırlayan Eski Yargıtay Üyesi Savunma Yaptı
Verilen aranın ardından mahkeme heyeti ara kararını açıkladı. Buna göre, sanığın tahliye talepleri reddedilerek, sanık hakkında ifade veren Necdet Coşkun, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, eski HSYK 1. Dairesi Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK üyeleri Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik ile sivil imam Nesip Yılmaz'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 30 Mayıs'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 21.02.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Mustafa Kemal Özçelik, Kerim Tosun, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay Üyesi İlhami Dal'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 29 Mayıs'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 19.02.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Mustafa Kemal Özçelik, Kerim Tosun, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay Üyesi İlhami Dal'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 30 Mayıs'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 09.02.2018
20 Bin Kez Girdiği Bylock'u Reddetti
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyeleri Mustafa Kemal Özçelik, Kerim Tosun ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Danıştay üyesi Vahit Bektaş'ın tanık olarak dinlenmesi ve duruşmanın 21 Mayıs'a bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 08.02.2018
Balyoz'da Tutuklama Kararı Veren Hakim Savunma Yaptı
Duruşma Sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyeleri İbrahim Okur ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay üyesi İlhami Dal'ın tanık olarak dinlenmesine karar verilerek ertelendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 07.02.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, sanık Şen hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem, HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, Yargıtay Üyesi İlhami Dal ve eski HSYK Üyesi Mustafa Kemal Özçelik tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 25.01.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, Doğan hakkında ifade veren eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ile eski Yargıtay Üyesi İlhami Dal tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 24.01.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Yargıtay üyesi İlhami Dal ve eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem'in tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 2 Mayıs 2018'e bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 24.01.2018
Fetö'den Tutuklu Eski Trabzon Başsavcı Adem Kul İtirafçı Olup Örgütle Bağlantısını Anlattı
Samsun Adliyesindeki FETÖ yapılanmasını çok bilmediğini ileri süren Adem Kul, "Yeşim Sayıldı'yı ismen tanıyordum. Selçuk Sayıldı'yı Samsun'a gelmeden önce tanımıyordum. Selçuk Sayıldı bir konuşma esnasında bana 'benin üniversite döneminde cemaat ile bağının olduğunu ondan sonra da olmadı' dedi. Eşref Köse ve Mustafa Yılmaz'ın örgütsel bağının olduğunu biliyorum. Ancak kendileri ile örgütsel bir bağım olmadı. Samsun Adliyesindeki örgüt üyesi hakim savcıların sohbete gidip gitmediklerini bilmiyorum. İbrahim Bekar'ın örgütsel bağı olup olmadığını bilmiyorum. Fadime Balım Bekar'ın örgütsel bağı olup olmadığını bilmiyorum. Örgütten olduğunu bildiğim ancak örgütsel faaliyette bulunmadığım kişiler şunlardır: Ahmet Hamsici'nin örgütten olduğunu biliyorum, Birol Erdem'in müsteşar olana kadar örgüt bağı olduğunu biliyorum. Duyduğum kadarıyla Birol Erdem müsteşar olduktan sonra örgüt ile bağını kesti. Teoman Gökçe, Ahmet Kaya, Hüseyin Serter ve Ahmet Berberoğlu'nun örgütten olduğunu biliyorum. 2014 HSYK üyelerinden Mustafa Kemal Özçelik, Selim Tosun, Şaban Işık ve Ahmet Berberoğlu'nun örgüt ile irtibatlı olduğunu biliyorum.
Mustafa Kemal Özçelik - 24.01.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri Kerim Tosun ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Danıştay Üyesi Vahit Bektaş'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 3 Mayıs 2018'e bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 22.01.2018
Eski HSYK Üyesi Tosun Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem'in tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 7 Mayıs 2018'e bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 17.01.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyeleri İbrahim Okur ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay üyesi İlhami Dal'ın tanık olarak dinlenmesi kararlaştırılarak duruşma ertelendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 16.01.2018
Eski Yargıtay Üyesini Ses Kaydı Ele Verdi
Duruşmada, Babacan hakkında ifade veren eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 15.01.2018
Eski Yargıtay Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık Ahmet Kiriş ile ilgili tanıklar Eski Yargıtay Üyesi Ahmet Kiriş ile ilgili davanın ikinci duruşmasında da sanık hakkında ifade veren eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK üyeleri Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 15.01.2018
Eski Yargıtay Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, eski Yargıtay üyesi sanık Halit Kıvrıl hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK üyeleri Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 15.01.2018
Eski Yargıtay Üyeleri Hakim Karşısında
Duruşmada, eski Yargıtay üyesi sanık Ahmet Kütük hakkında ifade veren eski HSYK Birinci Daire Başkanı İbrahim Okur, eski HSYK üyeleri Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem tanık olarak dinlendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 10.01.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ile eski hakim Burhan Yaz'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 3 Nisan 2018'e bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 09.01.2018
Eski HSYK Üyesi Işık Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Kerim Tosun, Mustafa Kemal Özçelik, eski Danıştay üyesi Vahit Bektaş ve eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem'in tanık olarak dinlenilmesi, duruşmanın 26 Mart 2018'e bırakılması kararlaştırıldı.
Mustafa Kemal Özçelik - 09.01.2018
Hüseyin Kurtoğlu Davasını Onayan Eski Yargıç Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici, eski HSYK üyeleri İbrahim Okur, Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay Üyesi İlhami Dal ile eski başsavcı Durdu Kavak'ın tanık olarak dinlenmesine karar verilen duruşma ertelendi.
Mustafa Kemal Özçelik - 08.01.2018
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Kul, Eski HSYK üyeleri İbrahim Okur ve Mustafa Kemal Özçelik ile eski Adalet bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay Üyesi İlhami Dal'ın da soyut ifadeler kullandıkları iddiasında bulunarak, ifadelerde somut yer, zaman bilgileri olmadığını, bu nedenle aleyhine delil olarak kabul edilemeyeceğini savundu.
Mustafa Kemal Özçelik - 29.12.2017
Eski Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Özdemir'e Hapis
Eski Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyesi Mustafa Kemal Özçelik'in, Özdemir'in de aralarında bulunduğu kişilerle örgütün sohbet toplantılarına katıldığını söylediği, yine hakkında FETÖ kapsamında soruşturma açılan eski HSYK Başkanvekili Ahmet Hamsici'nin de FETÖ'nün, 2002'de silahsız terör örgütü tanımını içeren yeni kanun tasarısının kanunlaşmaması için çaba harcadığını ve Özdemir'in de bu konuda kulis yaptığını belirttiği ifade edilen iddianamede, Özdemir'in "silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçundan 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapsi istenmişti.
Mustafa Kemal Özçelik - 28.12.2017
Eski Yüksek Yargı Üyeleri Hakim Karşısında
Sanık hakkında ifade veren eski HSYK üyesi Mustafa Kemal Özçelik, eski Adalet Bakanlığı Müsteşarı Birol Erdem ve eski Yargıtay Üyesi İlhami Dal'ın tanık olarak dinlenmesi, duruşmanın 14 Mart 2018'e bırakılması kararlaştırıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Kemal Özçelik Haberleri | Mustafa Kemal Özçelik Kimdir - Haberler - Mustafa Kemal Özçelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kemal Özçelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Yargıtay üyelerinin görevi kötüye kullanma suçundan Yüce Divan'da
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 12:36:29. #1.14#

title