Mustafa Karaaslan Haberleri

Mustafa Karaaslan haber, Mustafa Karaaslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Karaaslan - 27.05.2020
Serdivan'da camiler cuma namazı için temizlendi
Açıklamada cuma namazı kılınacak camiler ise şu şekilde sıralandı: "Hacı Bayram, Sukenarı, Abdülhamit, Akşamseddin, Albay Şükrü Arıcı, Ali Çakıroğlu, Medine, Emine Hanım, Aşağıdereköy Merkez, Tuzla, Yalı, Hacı Ahmet Albeni, Balkan, Mustafa Karaaslan, Buhara, Çubuklu Merkez, Dağyoncalı, Kırcalılar, Fatih, Hacı Faik, Hacı Muazzeztepe, Huzur Esen, Kadriye Binek, Karaboğaz, Karşıyaka, Kazımpaşa Merkez, Abdurrahim Reyhan, Kemalpaşa, Kızılcıklı, Kuruçeşme Merkez, Meşeli Aşağı, Meşeli Merkez, Sapak, Selahiye Merkez, Şehit Abdurrahim, Uzunköy Yeni, Üniversite Kampüs, Yazlık Hicret, Yazlık Merkez, Yazlık Şeker, Yeni Hicret Hüseyin Cıngır, Yıldız ve Yukarıdereköy Cami.
Mustafa Karaaslan - 19.05.2020
Çiftçiler, Ramazan ayında sıcak ve Covid-19'a rağmen tohumları toprakla buluşturuyor
Çiftçiler, Ramazan ayında sıcak ve Covid-19'a rağmen tohumları toprakla buluşturuyor BİNGÖL - Bingöl'de devlet desteğiyle yüzde 50 hibeli yem bitkilerinin tohumlarını alan çiftçiler, Ramazan ayının son günlerin de de korona virüs ve 30 derecelik sıcak havaya rağmen tarlada çalışmalarını sürdürüyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde havaların ısınmasıyla beraber, çiftçiler tarlalarını sürüp ekim yapmaya başlarken, devlet desteğini alan çiftçiler korona virüs sürecinde de üretimi arttırdı. Tarım ve Orman Bakanlığı'nın verdiği yüzde 50 hibeli yem bitkileri tohumu desteğini alan çiftçiler, Ramazan ayında sıcak hava ve korona virüse rağmen aralıksız güneşin altında çalışma yapıyor.Merkeze bağlı Büyüktekören köyünde yaşayan ve 17 yıldır çiftçilik ile uğraşan 3 çocuk babası Ahmet Göçüncü'de termometrelerin 30 dereceyi gösterdiği havada traktör sürerek devlet desteğiyle aldığı hibeli tohumu tarlaya serpti. 2003 yılından itibaren çiftçilik yaptığını akran Gözüncü," Bu salgın hastalığı olmasına rağmen, herkes evinde otururken ben herkesten uzak kendi tarlamda çalışıyorum. Çünkü bu zorlu süreçte ülkemizin üretime ihtiyacı var. Çok şükür devletimiz bize hibeli mısır tohumu veriyor. Firmanın da gelmesi bize çok faydalı oldu. Sözleşmeli olarak mısırımızı onlara verdik ve ürünümüz yerde kalmıyor"dedi. Ayrıca, Ramazan ayında ve havanın sıcak olmasına rağmen çalışmaları gerektiğinin altını çizen Göçüncü, üretiminin önemini aktardı. Devletin her zaman çiftçilerin yanında olduğunu dile getiren Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaaslan ise, "Çiftçilerimiz, devletten aldığı yüzde 50 hibe desteğiyle yem bitkilerinin üretimine başlamıştır.
Mustafa Karaaslan - 24.09.2019
Guldar domatesi için coğrafi işaret hazırlığı
Daha sonra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Çiftci, Prof. Dr. Abdullah Taşkesen, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kağan Kökten, İl Tarım ve Orman Müdürü Burhan Bahadır, Bingöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Çapak, Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaaslan, Bingöl Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Doğan Koç ile Bingöl Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Can Üzer'in de yer aldığı jüri tat testine katıldı.
Mustafa Karaaslan - 26.07.2018
Antalya Emniyetinde Atama Rüzgarı
Rütbe alıp Emniyet Müdür Yardımcısı olan Deniz Şube Müdürü Deniz Yılmaz Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Asayiş Şube Müdürü Turan Arığ Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Muhittin Ergen Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğüne, 2. sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Karaaslan Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğüne görevlendirildi.
Mustafa Karaaslan - 17.04.2018
Karaman Belediyesi ile Esnaf Odası Arasında Protokol
Oda Başkanı Şuayip Dik, Başkan Yardımcısı Mustafa Karaaslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Beke Ünüvar, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı makamında ziyaret etti.
Mustafa Karaaslan - 24.12.2017
CHP Gümüşhane 36. Olağan İl Kongresi
CHP Parti Meclisi Üyesi İdris Akyüz ile partililerin katıldığı kongrede Bedri Ağaç başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Hüseyin Ataç, Zeliha Ay, Ramazan Ayaz, Zümrüt Aytaç, Veysel Bıçakçı, Mahir Can, Belgin Çakır, Özgür Deniz Demir, İsmail Demirel, Serdar Eleman, Alpaslan Ilgaz, Mustafa Karaaslan, Arife Metintaş, Sevda Özener, Habil Palancı, Nejdet Saraç, Biricik Selma Saraçoğlu, Metin Selim Tungül, Saim Turan, Raif Yalçın.
Mustafa Karaaslan - 18.12.2017
Fetö'nün Emniyet Yapılanması Sanıklarına Hapis Cezası
Etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanan sanıklardan Mustafa Karaaslan, Sercan Özverenli ve Hicabi Demirel'e 3 yıl 5 ay 7 gün hapisle cezalandıran mahkeme heyeti, 27 sanığın ise tahliyesine karar verdi.
Mustafa Karaaslan - 02.08.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü dökümü: -------------------------- -İtfaiye aracı -İtfaiye erleri -İtfaiye erinin kedi leşine bakması İtfaiye erinin olayı anlatması -Kedi leşi -Apartman Süre: (01.45) Boyut: (119 MB) Haber-Kamera: Durmuş SEVİNDİK/ZONGULDAK, =================================================== Kahramanmaraş'ta gazetecilerden saldırı kınaması KAHRAMANMARAŞ'ta oğluyla birlikte uğradığı silahlı saldırıdan yara almadan kurtulan gazeteci Mustafa Karaaslan, "Silah sesini duyar duymaz ben aracı hareket ettirdim.
Mustafa Karaaslan - 02.08.2017
Dha Yurt Bülteni-1
VALİLİK İZNİYLE KULLANILABİLECEK İzmir'de, havai fişek ve maytabın yasaklanmasına ilişkin ayrıntılar da ortya çıktı. Yasak kapsamında havai fişek için istisnai bir uygulamanın olduğu  öğrenildi. Buna göre havai fişek kullanımında uzman bir kişinin hazır bulunması ve valilikten izin alınması durumunda havai fişeklerin kullanılabileceği öğrenildi.  Görüntü Dökümü: -------------------------- -Kutlamada kullanılan Havai fişekler  -Genel ve detay  GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ Haber: İZMİR,   ================================================= Kahramanmaraş'ta, gazeteci baba-oğulun aracına ateş açıldı KAHRAMANMARAŞ'ta, yerel yayın yapan internet sitesinin genel yayın yönetmeni Mustafa Karaaslan ile aynı zamanda sitenin yazı işleri müdürü olan oğlu Serkan Karaaslan'ın bulunduğu araca kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı.
Mustafa Karaaslan - 01.08.2017
Kahramanmaraş'ta, Gazeteci Baba-oğulun Aracına Ateş Açıldı
KAHRAMANMARAŞ'ta, yerel yayın yapan internet sitesinin genel yayın yönetmeni Mustafa Karaaslan ile aynı zamanda sitenin yazı işleri müdürü olan oğlu Serkan Karaaslan'ın bulunduğu araca kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı.
Mustafa Karaaslan - 01.08.2017
Dha Yurt Bülteni-15
Olay, merkeze 18 kilometre uzaklıkta bulunan Ballıbostan Köyü'nde 3 Temmuz günü saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Çiftçi 44 yaşındaki Ahmet Yıldız, evinden dışarı çıktıktan sonra kuduz köpeğin saldırısına uğradı ve yüzü parçalandı. Ahmet Yıldız, yakınları tarafından Ağrı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, yapılan tedavinin ardından köyüne gitti. Köyde 25 Temmuz günü rahatsızlanan Ahmet Yıldız, bu kez Erzurum'a nakledildi ve Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kuduz tedavisi gören Yıldız, 30 Temmuz günü öldü. Otopsi yapılmasının ardından Yıldız'ın cenazesi dün köy mezarlığında toprağa verildi. Ahmet Yıldız'ın ölümüne neden olan köpeğin aynı gece 14 yaşındaki Muhammet Polat'ı da ısırdığı ve tedavi gördüğü belirtildi. Ölen Ahmet Yıldız'ın kardeşi Yusuf Yıldız olayda ihmal olduğunu ileri sürdü. Yusuf Yıldız, "Ağabeyimi köy merkeze yakın olduğu için biz hastaneye yetiştirdik. Hastanede 1 iğne vurulmuş, 1-2 saat içerisinde ameliyata alınıyor ve dikiş atılıyor. Bize söylenen yaraya dikiş atılmaması gerekiyor ve temizlenmesi gerekiyormuş. Ancak ağabeyimin bize söylediğide aşıların yapılmadığıydı. En son 25 Temmuz'da rahatsızlanıyor. Erzurum'da yapılan son tetkiklerde artık abimin son zamanlarıydı. Bizlere de Erzurum'da aşı yapıldı. Bizlerin canı yandı başkalarının yanmasın artık."  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -------------------------------------  -Yusuf Yıldız'ın açıklaması -Taziye evi -Köpeğin saldırdığı yer -Taziye evi dışından görüntü -Ölen Ahmet Yıldız'ın fotoğrafı Haber- Kamera: Oğuzhan HANÇER/ AĞRI, ============================================ Kahramanmaraş'ta, gazeteci baba-oğulun aracına ateş açıldı KAHRAMANMARAŞ'ta, yerel yayın yapan internet sitesinin genel yayın yönetmeni Mustafa Karaaslan ile aynı zamanda sitenin yazı işleri müdürü olan oğlu Serkan Karaaslan'ın bulunduğu araca kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı.
Mustafa Karaaslan - 01.08.2017
Kahramanmaraş'ta Gazetecilere Silahlı Saldırı
Kahramanmaraş'ta yerel habercilik yapan bir internet sitesinin genel yayın yönetmeni Mustafa Karaaslan ve yazı işleri müdürü olan oğlu Serkan Karaaslan'ın içinde bulunduğu araca silahla ateş açıldı.
Mustafa Karaaslan - 31.03.2017
Sokak Kütüphanesi" ile Bilgiyi Paylaşıyorlar
Özcan, vatandaşın ilgisinin beklentilerinin üstünde olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu: "Okumak bir ayrıcalık olsun istiyoruz. İnsanlar boş zamanında kitap okumaktan vazgeçsinler, kitap okumaya gerçek bir zaman ayırsınlar istiyoruz. Burada gençlerin kitap okuması, diğer gençlerde bir cazibe oluşturursa bizim için en büyük kıymet haline gelecek. Çevre illerden beldemize kitap bağışında bulunanlar oldu. Başka illerden de kütüphanemize kitap gönderirlerse kabul ederiz. Buradaki kitaplar sadece Bahadın için değil yakın köylerimizdeki okulların kütüphanesine de gönderilmektedir." Kitap bağışında bulunan Mustafa Karaaslan da evinde bulunan, çocuklarının okuduğu ile Ankara'daki akrabalarının gönderdiği kitapları sokak kütüphanesine getirdiğini kaydetti.
Mustafa Karaaslan - 08.06.2016
Kumluca'da 2 Bin 500 Çocuğa Trafik Eğitimi
Kumluca Emniyet Müdürü Mustafa Karaaslan, Kumluca Belediyesinin ana sponsorluğunda 2015-2016 eğitim öğretim döneminin ikinci yarısında başlatılan, "Çocuklarımız Geleceğimiz" projesinin başarıyla tamamlandığını söyledi.
Mustafa Karaaslan - 26.04.2016
Kutso Hizmet Binasının Temeli Atıldı
Temel atma törenine, Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdür Mustafa Karaaslan, Finike Müftüsü Lütfi İmamoğlu, KUTSO yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Karaaslan Haberleri | Mustafa Karaaslan Kimdir - Haberler - Mustafa Karaaslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Karaaslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Elazığ'da 3 ton atık, geri dönüşümle ekonomiye kazandırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 06:44:18. #1.15#
title