MUSTAFA KARAALİOĞLU HABERLERİ

Mustafa Karaalioğlu Haberleri

Mustafa Karaalioğlu haber, Mustafa Karaalioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Karaalioğlu 29.7.2016
Gazeteci-yazar Karaalioğlu Haberlerine Tazminat
Gazeteci-yazar Mustafa Karaalioğlu'nun Star medya grubu yöneticisi olduğu dönemde, Taraf gazetesi ve "karsigazete.com"un kendisine yönelik kara propaganda haberleri yaptıkları gerekçesiyle açtığı 5 ayrı tazminat davası karara bağlandı.
Mustafa Karaalioğlu 17.7.2016
Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Cenaze törenine Mustafa Canbaz'ın ailesinin yanı sıra Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, üyeleri Muzaffer Albayrak, Mustafa Albayrak ve Nuri Albayrak, Albayrak Grubu Üst Yöneticisi Ömer Bolat, Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu, gazeteci-yazarlar Yusuf Ziya Cömert, Mustafa Karaalioğlu, Fatma Karabıyık Barbarosoğlu, Ayşe Böbürler, Mehmet Atalay, Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş ile çok sayıda meslektaşı katıldı.
Mustafa Karaalioğlu: Erdoğan ve Gül Cenazede Biraraya Geldi 1Mustafa Karaalioğlu 24.6.2016
Mustafa Karaalioğlu 24.6.2016
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazeteci Mustafa Karaalioğlu'nun babası Ali Karaalioğlu'nun cenaze namazına katıldı.
Mustafa Karaalioğlu 25.2.2016
Etyen Mahçupyan, Karar Gazetesi ile Anlaştı
Başkanlık sistemine ilişkin eleştirileri sonrası Akşam gazetesindeki yazılarına son verilen Etyen Mahçupyan'ın, Mustafa Karaalioğlu'nun sahibi olduğu ve 7 Mart'ta piyasaya çıkacak olan Karar gazetesinde yazacağı açıklandı.
Mustafa Karaalioğlu 25.2.2016
Mustafa Karaalioğlu Ntv'den Ayrıldı
Gazeteci Mustafa Karaalioğlu, NTV'deki yayın danışmanlığı ve Siyasi İşler programındaki görevinden ayrıldı.
Mustafa Karaalioğlu 28.1.2016
Taraf'ın Sorumlu Yazı İşleri Müdürü'ne Hapis Cezası
Taraf Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Bülent Onur Şahin, yargılandığı davada 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, Şahin’in, Mustafa Karaalioğlu hakkındaki yazı ve içeriklerinin "iftira" suçu kapsamında değerlendirileceğine hükmetti.
Mustafa Karaalioğlu 27.1.2016
Taraf Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürüne Hapis Cezası
İstanbul 2. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, sanıklar Bülent Onur Şahin ve Hüseyin Özay ile müşteki Mustafa Karaalioğlu katıldı.
Mustafa Karaalioğlu 27.1.2016
Taraf Gazetesinin Müdürüne Mustafa Karaalioğlu'na İftiradan 10 Ay Hapis
Gazeteci yazar Mustafa Karaalioğlu’nun kendisi hakkında “sahte sosyal medya hesaplarıyla kampanya yürütüyor” manşeti atan Taraf gazetesine açtığı davada, Taraf Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ‘iftira’ suçundan 10 ay hapse çarptırıldı.
Mustafa Karaalioğlu 26.1.2016
1. Anadolu Medya Ödül Töreni
33 kişiye ödül verildi "1. Anadolu Medya Ödül Töreni"nde 30 kategoride, 33 kişi ödül aldı. Aralarında, Acun Ilıcalı, CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat, oyuncu Hasan Kaçan, televizyon yöneticisi İbrahim Eren, gazeteci Mustafa Karaalioğlu, televizyon programcıları Serdar Tuncer, Selver Gözüaçık, haber spikeri Buket Aydın, Cem Öğretir'in bulunduğu kişiler ödül alırken, TRT'de yayınlanan "Diriliş" isimli dizi de ödüle layık görüldü.
Mustafa Karaalioğlu 11.1.2016
THY Basın Müşaviri Ali Genç'ten Veda Mesajı
ÜÇ İSME ÖZEL TEŞEKKÜR Üç kişiye özel şükranlarını sunan Ali Genç, "Burada üç değerli ismi daha anmadan geçemeyeceğim. Aradıkları Basın Müşaviri için Genel Müdür Temel Kotil'e beni öneren ve tanıştıran Mustafa Karaalioğlu'na, görevi kabul etmemde beni teşvik eden Rahmetli gazeteci ağabeyim Şakir Süter ile İdris Akyüz ve Ömer Özgüner'e çalışma hayatımın en güzel günlerini Türk Hava Yolları'nda geçirmeme vesile oldukları için şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Mustafa Karaalioğlu 1.1.2016
Gazeteci Karakaya Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Kendilerinin, bir babanın ötesinde koca bir çınar, çok değerli bir insanı kaybettiklerini dile getiren Karakaya, "Çok ayrı bir insandı. Savunduğu değerler üzerine canını vermeye hazırdı ve bu değerler uğruna canını çok güzel bir yerde verdi. Mekanı cennet olsun. Onun genetik ve kültürel mirasını bundan sonraki nesillere aktarmak için cenazesinin yanında kendisine söz veriyorum" diye konuştu.     "Acımız çok büyük" Gazeteci Mustafa Karaalioğlu ise Hasan Karakaya ile son yıllarda yakından tanışma fırsatı bulduğunu söyledi.
Mustafa Karaalioğlu 16.9.2015
Başbakan Davutoğlu'nun Açıklamaları (3)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, NTV özel yayınında Oğuz Haksever'in moderatörlüğünde Fikrat Bila, Seda Öğretir ve Mustafa Karaalioğlu'nun sorularını cevapladı.
Mustafa Karaalioğlu 16.9.2015
Başbakan Davutoğlu'nun Açıklamaları (2)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, NTV özel yayınında Oğuz Haksever'in moderatörlüğünde Fikrat Bila, Seda Öğretir ve Mustafa Karaalioğlu'nun sorularını cevapladı.
Mustafa Karaalioğlu 16.9.2015
Davutoğlu'ndan Boynukalın'ın Yorumu: Bu İfadeleri Doğru Bulmam
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hürriyet gazetesi baskınında yer alan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın’ın internete düşen 'Bunlar hiç dayak yememiş. Bizim hatamız bunlara zamanında dayak atmama olmuş' gibi sözleri için, "Bu tür ifadeleri doğru görmem, kim söylerse söylesin." dedi. Ancak yine de yapılanı savundu: "Ama bu da böyle bir kasıtla söylenmiş ifadeler değil. Biraz daha gençler arasındaki bir dost ortamında ifade edilmiş hususlar. Kendisiyle de konuştum. Bu veya bunun gibi ifadeler için hepimizin önem göstermesi gereken hususlar var. Bunu genelleştirmek doğru değil. Ayaküstü söylenen ifadelerden genel bir zihniyet çıkarmak doğru değil. Bizi en çok eleştiren medya organları da olsa destekleyenler de olsa onların güvenliğini sağlamak hükümetin görevi. Tahrik unsuru oluşturmamak kaydıyla her görüş beyan edilebilir." Başbakan Ahmet Davutoğlu, NTV kanalında canlı yayınına katılarak, Oğuz Haksever'in yönetimindeki programda Fikret Bila, Mustafa Karaalioğlu ve Seda Öğretir'in sorularını cevapladı.
Mustafa Karaalioğlu 16.9.2015
Başbakan Davutoğlu'nun Açıklamaları (1)
Başbakan Ahmet Davutoğlu, NTV özel yayınında Oğuz Haksever'in moderatörlüğünde Fikrat Bila, Seda Öğretir, Mustafa Karaalioğlu'nun sorularını cevapladı.
Mustafa Karaalioğlu 30.4.2015
Arnavutluk Başbakanı'ndan Türk Yatırımcılara Çağrı
"Fikir Sofrası"nın 15. toplantısına aralarında akademisyenler Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, Prof. Dr. Fuat Keyman, Prof. Dr. Ahmet İncekara, iş adamları Ahmet Çalık, Nihat Özdemir, Oğuz Çarmıklı, Hamdi Akın,  Avni Çelik, Vedat Aşçı, Levent Çakıroğlu ile gazeteciler Fehmi Koru, Mustafa Karaalioğlu ve Sabri Çelebioğlu'nun da yer aldığı konuklar katıldı.
Mustafa Karaalioğlu 9.4.2015
Davutoğlu: Başarısız Olduğumu Hissedersem Görevi Devrederim
Başbakan Ahmet Davutoğlu, NTV canlı yayınına konuk oldu. Oğuz Haksever'in moderatörlüğündeki programda Davutoğlu; Mustafa Karaalioğlu, İsmet Berkan ve Seda Öğretir'in sorularını yanıtladı.
Mustafa Karaalioğlu 9.4.2015
Davutoğlu: Mgk Kararıyla Görevlendirilmiş Arkadaşlar Var Paralelle İlgili
'HÜKÜM VERMEM' DEDİ AMA SUÇLAMAKTAN GERİ DURMADI Mustafa Karaalioğlu tarafından "Ali Demir sizde biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebilir miyiz?" diye sorulan Davutoğlu’nun buna cevabı da "Hepsi, kim bu işe karışmışsa, bulaşmışsa.
Mustafa Karaalioğlu 16.2.2015
Mahir Kaynak, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nde öğle vakti düzenlenen cenaze töreninde, 81 yaşında vefat eden Kaynak'ın eşi Şükran Kaynak, kızları Melike Beykoz, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve damadı Lutfi Arıboğan'ın da aralarında bulunduğu yakınları, taziyeleri kabul etti.  Cenaze törenine, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, eski MİT Kontrterör Dairesi Başkanı Mehmet Eymür, eski MİT Müsteşar Yardımcısı Cevat Öneş, eski Star Medya Grup Başkanı gazeteci Mustafa Karaalioğlu, gazeteci Mete Çubukçu ve yazar Cem Küçük'ün de aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.
Mustafa Karaalioğlu 29.1.2015
Murat Yetkin: ODTÜ Mezunlarını 300 Dolara Moğolistan'da Çalıştıramazsınız
Gazeteci Murat Yetkin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yurt dışındaki Türk okullarının kapatılmasıyla ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Türk okullarının eğitimini öven Yetkin, “Bütün bu faaliyetler inanç temelinde yapılmakta. Başka türlü ODTÜ ve Boğaziçi gibi Türkiye’nin seçkin yüksek okullarından derece ile mezun olmuş gençleri ayda 300 dolara Moğolistan’da çalıştıramazsınız.” dedi. NTV’de Ahmet Arpat’ın sunduğu ve Mustafa Karaalioğlu’nun da katıldığı programda konuşan Murat Yetkin, yurt dışındaki Türk okullarından övgüyle bahsetti.
Mustafa Karaalioğlu: Show TV'nin Fiyatı Belli OlduMustafa Karaalioğlu 19.1.2015
Mustafa Karaalioğlu: Türkiye'de 2014 Böyle GeçtiMustafa Karaalioğlu 23.12.2014
Mustafa Karaalioğlu 26.11.2014
Star Medya Grubu ve Akşam Gazetesinde Yeniden Yapılanma
Es Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, görevlerinden alınan Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan ile "tarzları uyuşmadığı" için yollarını ayırmak zorunda kaldıklarını söyledi.
Mustafa Karaalioğlu 26.11.2014
Star Medya Grubu ve Akşam Gazetesinde Yeniden Yapılanma
Görevlerinden alınan Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan, haklarında çıkan haberlere yönelik ortak açıklama yaptı Ortak açıklamadan: " Kurumlardaki görevlerimiz sırasında bazı haksız kazançlar edinildiğine veya başka surette şahsi fayda elde teminine dair iddiaların tümü yalan ve iftiradır.
Mustafa Karaalioğlu: Akşam ve Star Gazetelerinde OperasyonMustafa Karaalioğlu 25.11.2014
123
Şu an buradasınız: Mustafa Karaalioğlu Haberleri | Mustafa Karaalioğlu Kimdir - Haberler - Mustafa Karaalioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Karaalioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kastamonu'da tadilatı tamamlanan cami yangında küle döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 06:21:03. #1.14#
title