MUSTAFA FAHRİ ŞEVİK HABERLERİ

MUSTAFA FAHRİ ŞEVİK HABERLERİ

Mustafa Fahri Şevik haber, Mustafa Fahri Şevik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Fahri Şevik

Mustafa Fahri Şevik

Doğum Yeri Denizli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Mustafa Fahri Şevik Kimdir ?

Mustafa Şevik, 1965 yılında Denizli'ye bağlı Buldan'da dünyaya geldi. 14 yaşında Almanya'ya ailesinin yanına gitti. 24 yıl Almanya'da yaşadı. Liseye Almanya'da gitti. İki yıl endüstriyel işletme okudu. İş hayatına atıldı, bir süre özel sektörde çalıştı. Şevik, Almanya'da yarı-aktif siyaset yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Fahri Şevik - 1.3.2020
Sıfır atık için çocuk kitabı yazdılar
Buldan Belediye Başkanı MHP'li Mustafa Fahri Şevik, geri dönüşümün önemine değinerek, ilçede yapılan eğitim çalışmalarına oldukça faydalı olacağına inandığını ve destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
Mustafa Fahri Şevik - 3.8.2019
Buldan'daki balık ölümleri
Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik başkanlığında yapılan toplantıda, 20 gündem maddesi karara bağlandı.
Mustafa Fahri Şevik - 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Denizli
Denizli'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mustafa Fahri Şevik - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Denizli'de 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mustafa Fahri Şevik - 21.1.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, belediye başkanlığına yeniden aday gösterilmeyince AK Parti'den istifa ettiğini açıkladı.
Mustafa Fahri Şevik - 21.1.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Yapılan çalışma sonucu Denizli'nin 19 ilçesinin Belediye Başkan adayları şu şekilde oldu: "Acıpayam Hulusi Şevkan, Babadağ Salim Demirezen, Baklan Yusuf Gülsever, Bekilli Yaşar Halil Yiğit, Beyağaç Mustafa Akçay, Bozkurt Ali Kavsara, Buldan Ahmet Kırık, Çal Osman Saruhan, Çameli Cengiz Arslan, Çardak Mahmut Öztürk, Çivril Gürcan Güven, Güney Halil Ayhan, Honaz Turgut Devecioğlu, Kale Erkan Hayla, Pamukkale Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Muhammet Subaşıoğlu, Sarayköy Ahmet Necati Özbaş, Serinhisar Mehmet Kobaş, Tavas Turan Veli Akyol." Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu tekrar aday gösterilirken, Baklan  Belediye Başkanı İsa Karaçolak, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Çal Belediye Başkanı Hasan Gündüz ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan aday gösterilmedi.
Mustafa Fahri Şevik - 4.11.2013
Denizli'den Kısa Kısa
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, törende yaptığı konuşmada, ilçede her yıl düzenledikleri deve güreşi etkinliğinin bu yıl da yapılacağını belirtti.
Mustafa Fahri Şevik - 23.10.2013
PAÜ Buldan Meslek Yüksek Okulu'na Ek Bina
Törene Kaymakam Hacı Uzkuç, Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Buldan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.
Mustafa Fahri Şevik - 10.10.2013
Buldan Belediyesi'nde Kurban Bayramı Hazırlıkları
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, özel mülkiyetler dışında umuma açık cadde, sokak, spor sahası, oyun alanı gibi yerlerde kurban kesiminin yasak olduğunu söyledi.
Mustafa Fahri Şevik - 29.4.2013
Yenicekent'te Kutlu Doğum Programı Düzenlendi
Denizli'nin Buldan ilçesine bağlı Yenicekent beldesinde düzenlenen Kutlu Doğum programına, yaklaşık 2 bin 500 kişi katıldı. Sultaniye sofralık üzümüyle tanınan beldede Yenicekent Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlene programa Buldan Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, İlçe Emniyet Müdürü Abdil Albayrak, Yenicekent Belediye Başkanı Hacı Mehmet Kesmez, İl Müftü Yardımcısı Kazım Tekkoyun ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Fahri Şevik - 15.2.2013
Başkan Zolan: Buldan, Beypazarı'na Rakip Olabilir
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Buldan ilçesinin Safranbolu ve Beypazarı'na rakip olabileceğini söyledi. Zolan'ın büyükşehir bilgilendirme turunun dördüncü durağı, dokumasıyla meşhur Buldan oldu. Davul zurnayla karşılanan, bir süre Kaymakam Ahmet Erdoğdu'nun misafiri olan Zolan, ilçe hakkında bilgi aldı. Buldan Belediyesi'ni de ziyaret eden Osman Zolan, Başkan Mustafa Fahri Şevik tarafından çalışmalar hakkında bilgilendirildi.
Mustafa Fahri Şevik - 28.12.2012
AK Parti Buldan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
AK Parti Buldan İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.
Mustafa Fahri Şevik - 19.12.2012
Buldan'da Dokuma ve El Sanatları Müzesi Kurulacak
Ali Tunaboylu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi'nde, Buldan Kaymakamı Ahmet Erdoğdu başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, çeşitli oda ve dernek temsilcileri katıldı.
Mustafa Fahri Şevik - 17.12.2012
Çanakkale 1915 Gezici Tır Müzesi Buldan'da
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, konuyla ilgili olarak gazetecilere yaptığı açıklamada, Çanakkale Zaferi'nin ne zorluklar altında kazanıldığını 7'den 70'e göstermek ve o ruhu bir kez daha yaşatmak adına böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini belirtti.
Mustafa Fahri Şevik - 8.12.2012
"Cumartesi Buluşmaları"
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Buldan'da tarihi evlerin restorasyonu ile el dokumasındaki gerilemenin tersine döndüğünü, ciddi bir üretim potansiyelinin başladığını söyledi."Cumartesi Buluşmaları" Buldan'da yapıldı.
Mustafa Fahri Şevik - 8.12.2012
Osmanlı Şehir Dokusunu Yansıtan Buldan Evleri Turizme Açılıyor
Basın İlan Kurumu (BİK) Denizli Şube Müdürlüğü'nün düzenlediği "Cumartesi Buluşmaları", Buldan ilçesinde yapıldı. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya BİK Denizli Şube Müdürü Halit Peltek, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Önder Varol ve gazeteciler katıldı.
Mustafa Fahri Şevik - 11.10.2012
AK Parti Denizli Milletvekili Dalbudak."Dar Gelirli Kadınlara Kredi Vererek Onların İş Sahibi...
Açılışa, Buldan Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik ve diğer yetkililer katıldı.
Mustafa Fahri Şevik - 5.9.2012
Dünya Ressamları Buldan'ı Tuvallerine Aktardı
Buldan Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik ve STK temsilcilerinin eşlik ettiği sanatçılar, Buldan gezisinin ardından Nuri Akın Parkı'nda toplanıp gezip gördükleri yerleri tuvallerine aktardı.
Mustafa Fahri Şevik - 19.7.2012
Tripolis'i Ayağa Kaldırmak İçin Güçbirliği
Denizli Valiliği, Belediye, Pamukkale Üniversitesi ve İl Özel İdaresi, Buldan sınırları içindeki tarihi antik kent Tripolis'i ortaya çıkarmak için ortak çalışma yapacak.
Mustafa Fahri Şevik - 29.6.2012
Paü Buldan Meslek Yüksekokulu Ek Binasının Temeli Atıldı
Hayırsever işadamı Mustafa Acıpayamoğlu'nun babası Süleyman Acıpayamoğlu'nun adını tayışacak ek binanın temel atma törenine, Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Buldan Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, PAÜ Rektörü Prof.
Mustafa Fahri Şevik - 29.6.2012
Buldan Myo'ya Hayırsever Desteği
Hayırsever işadamı Mustafa Acıpayamoğlu'nun, babası Süleyman Acıpayamoğlu adına yaptıracağı Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Buldan Meslek Yüksekokulu Süleyman Acıpayamoğlu ek binasının temeli Vali Abdülkadir Demir'in de katıldığı törenle atıldı. Törene, Vali Abdülkadir Demir, Buldan Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, PAÜ Rektörü Prof.
Mustafa Fahri Şevik - 29.6.2012
Hayırsever İşadamı Acıpayamoğlu, Babası Adına Yüksekokul Ek Binası Yaptırıyor
Denizli'nin Buldan ilçesinde hayırsever işadamı Mustafa Acıpayamoğlu, babasının hayrına yüksekokul ek binası yaptırıyor. Babasının ismini taşıyacak olan "Buldan Meslek Yüksekokulu Süleyman Acıpayamoğlu" ek binasının temeli törenle atıldı. Törene Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Buldan Kaymakamı Ahmet Erdoğdu ve Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Fahri Şevik Haberleri | Mustafa Fahri Şevik Kimdir - Haberler - Mustafa Fahri Şevik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Fahri Şevik kimdir, hayatı ve biyografisi. Sıfır atık için çocuk kitabı yazdılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 12:00:25. #1.15#
title