MUSTAFA BALOĞLU HABERLERİ

Mustafa Baloğlu haber, Mustafa Baloğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Baloğlu

Mustafa Baloğlu

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1967

Mustafa Baloğlu Kimdir ?

1 Ocak 1967 de Konya Akşehir'de doğdu. Annesinin adı Nuran, Babasının adı Kemal'dir. Konya Milletvekili, Genel cerrahi uzmanı; İlk orta ve lise öğrenimini Akşehir'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi.İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde genel cerrahi alanında uzmanlığını yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Baloğlu - 13.12.2019
Kayseri'den kısa kısa
Artizhane Sanat tarafından sahnelenen oyunu, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, AK Parti Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Övüç, MHP İlçe Başkanı Mustafa Baloğlu ve Belediye Meclis üyeleri de izledi.
Mustafa Baloğlu - 30.11.2019
Özbekistan'da "Modern çatışmalarda Türk Silahlı Kuvvetlerinin saha tecrübesi" konferansı
Konferansta Taşkent Büyükelçiliği Müsteşarı Sercan Evcin, Askeri Ataşe Albay Mustafa Baloğlu, İçişleri Müşaviri Nejat Bil ve Jandarma Müşaviri Murat Cebenay da hazır bulundu.
Mustafa Baloğlu - 30.08.2019
Büyük Zaferin 97'nci yıl dönümü
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, Türkiye'nin Taşkent Büyükelçiliği tarafından verilen resepsiyonla kutlandı. Türkiye'nin Taşkent Büyükelçisi Mehmet Süreyya Er'in ev sahipliğinde büyükelçilik konutunda verilen resepsiyona, Özbekistan Savunma Bakanı 1. Yardımcısı ve Genelkurmay Başkanı Pavel Ergaşev, diplomatlar, yabancı elçiliklerin askeri ataşeleri, ülkedeki Türk kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı. Resepsiyona gelen konukları, Büyükelçi Er ve Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Albay Mustafa Baloğlu karşıladı.
Mustafa Baloğlu - 01.08.2019
Türk uzmanlardan Özbek Muhafızlara eğitim
Sertifika töreninde konuşan Özbekistan Milli Muhafız Birliği Komutan Yardımcısı Albay Şuhrat Şakirov, son dönemde iki ülke arasındaki stratejik ilişkilerin gelişimi doğrultusunda Türkiye ve Özbekistan arasındaki askeri ilişkilerin de geliştiğini belirtti. TİKA Taşkent Program Koordinatörü Ali İhsan Çağlar da bu etkinliğin düzenlenmesine katkıda bulunmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Türkiye'nin Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Albay Mustafa Baloğlu ise Jandarma Genel Komutanlığı ile Özbekistan Milli Muhafızlar Birliği üst düzey heyetlerinin karşılıklı ziyaretleri sonucunda taraflar arasındaki iş birliğinin giderek geliştiğini söyledi.
Mustafa Baloğlu - 03.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte memleketi Konya'da 'Konya Dostları Platformu' tarafından bir otelde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Ahmet Davutoğlu'na  AK Parti eski milletvekilleri Selçuk Özdağ, Kerem Özkul, Mustafa Baloğlu, Ömer Ünal ve Uğur İbrahim Kaleli ile AK Parti Konya eski İl Başkanı Musa Arat eşlik etti.
Mustafa Baloğlu - 30.05.2019
Özbekistan'da Türk okulunda bilim şenliği
Lise binasında düzenlenen şenliğe, Türkiye'nin Taşkent Büyükelçisi Mehmet Süreyya Er, Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ateşesi Albay Mustafa Baloğlu, Eğitim Müşaviri Ali Eyyüpkoca, Basın Müşaviri Davut Gazi Benli ile veliler ve çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Baloğlu - 26.04.2019
Özbekistan-Türkiye-Pakistan Ortak Tatbikatı
Ortak tatbikatı Özbekistan Genelkurmay Başkan Yardımcısı Şuhrat İkramov, Türkiye'nin Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Albay Mustafa Baloğlu, Pakistan'ın Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi İmran Arif ve çok sayıda Özbek askeri yetkililer izledi.
Mustafa Baloğlu - 22.04.2019
Özbekistan, Türkiye ve Pakistan Ortak Tatbikatı Başladı
Özbekistan Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı yetkilileri, Türkiye'nin Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Albay Mustafa Baloğlu, Pakistan'ın Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi İmran Arif ile tatbikata katılan ülkelerin silahlı kuvvetleri mensuplarının bulunduğu törende, üç ülke milli marşlarının ardından bayrakları göndere çekildi.
Mustafa Baloğlu - 21.04.2019
Özbekistan, Türkiye ve Pakistan Ortak Askeri Tatbikatı
Türk askeri heyetini, Taşkent Havaalanı'nda Askeri Ataşe Kurmay Albay Mustafa Baloğlu ve Özbekistan Savunma Bakanlığı yetkilileri karşıladı.
Mustafa Baloğlu - 17.02.2019
Rehberliğin Öncülerinden Hasan Tan Anıldı
Prof. Dr. Betül Aydın'ın yöneticiliğini yaptığı, Prof. Dr. M. Engin Deniz, Prof. Dr. Adnan Kulaksızoğlu, Prof. Dr. Ahmet Şirin ve Prof. Dr. Mustafa Baloğlu'nun katıldığı panelde Hasan Tan'ın hayatı, akademik çalışmaları, psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanıyla Türk eğitim sistemine katkıları hakkında konuşuldu.
Mustafa Baloğlu - 04.12.2018
NATO'nun Özbekistan'la Temas Noktası Büyükelçilik Vekaleti Türkiye'de
Taşkent'teki bir otelde düzenlenen devir teslim törenine, Letonya Büyükelçisi Mihails Popkovs, Taşkent Büyükelçisi Ahmet Başar Şen, Askeri Ateşe Kurmay Albay Mustafa Baloğlu ile Taşkent'te görev NATO üyesi ülkelerin askeri ataşeleri ve Özbek askeri yetkililer katıldı.
Mustafa Baloğlu - 12.10.2018
Akşehir Gölü Doğal Sit Alanı Sınırları Yerine Aplike Ediliyor
Akşehir Belediyesi ekipleri sit sınırını işaretlediğini kaydeden Akkaya, "Geçtiğimiz günlerde bu sit sınırıyla ilgili sıkıntılar yaşamıştık. Sit sınırı belli olmadığından çiftçilerimiz kendi arazilerini sürerken sit sınırlarını aşanlar olmuş, ondan dolayı şikayetler üzerine onlar savcılığa sevk edildiler. Ecri misil ödediler, ceza aldılar. Böyle ciddi sıkıntılar yaşanmıştı, bunun üzerine Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan konuyu daha önceki dönemde önceki milletvekilimiz Mustafa Baloğlu beyle, daha sonraki aşamada bölgemizden şu andaki Konya Milletvekilimiz olan Orhan Erdem Bey ve İlçe Başkanımız Abdurrahman Çardakoğlu'yla beraber konuyu takip ederek yeni doğal sit sınırını çizdirdik.
Mustafa Baloğlu - 31.08.2018
Özbekistan, Bağımsızlığının 27. Yıl Dönümünü Kutladı
Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, hükümet üyeleri, üst düzey Özbek yetkililer, aralarında Türkiye'nin Taşkent Büyükelçisi Ahmet Başar Şen ile Askeri Ateşe Kurmay Albay Mustafa Baloğlu'nun da bulunduğu yabancı misyon şefleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende konuştu.
Mustafa Baloğlu - 30.08.2018
Büyük Zafer'in 96. Yılı Kutlanıyor
- Özbekistan Türkiye'nin Taşkent Büyükelçisi Ahmet Başar Şen ve ve Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Albay Mustafa Baloğlu'nun ev sahipliğinde Büyükelçilik konutunda verilen resepsiyona Özbekistan Genelkurmay Başkanı Tuğgeneral Palev Ergaşev, dışişleri ve savunma bakanlığı yetkilileri, yabancı ülkelerin askeri ataşeleri ve temsilcileri, Türk iş adamları ile çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Baloğlu - 06.08.2018
Türkiye'den Özbekistan'a Terörle Mücadele Eğitimi
Jandarma Genel Komutanlığı ile Milli Muhafız Birliği tarafından TİKA'nın destekleriyle Cizzak yakınlarındaki Farış askeri poligonunda başlayan uygulamalı eğitim için açılış töreni düzenlendi. Tören öncesinde Türkiye ve Özbekistan milli marşları çalınarak iki ülke bayrakları göndere çekildi. Açılışta konuşan Milli Muhafız Birliği yetkilisi Şuhrat Ganiyev, son dönemde iki ülke arasındaki stratejik ilişkilerin giderek gelişmekte olduğunu kaydederek, bu çerçevede Türkiye ve Özbekistan arasındaki askeri ilişkilerin de geliştiğini belirtti. Ganiyev, söz konusu uygulamalı eğitimin bu işbirliğinin somut bir örneği olduğunu vurgulayarak, bu eğitimin ülkenin savunma ve askeri potansiyelinin daha da gelişmesine ve karşılıklı tecrübe değişimine katkıda bulunacağını ifade etti. Türkiye'nin Taşkent Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Albay Mustafa Baloğlu ise Jandarma Genel Komutanlığı ile Özbekistan Milli Muhafızlar Birliği üst düzey heyetlerinin karşılıklı ziyaretleri sonucunda taraflar arasındaki işbirliğinin giderek geliştiğini kaydederek, bu işbirliğini daha da geliştirmekten yana olduklarını bildirdi.
Mustafa Baloğlu - 14.03.2018
Konyalı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenazeye Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Konya Valisi Yakup Canbolat, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Leyla Şahin Usta, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, askeri ve mülki erkan ile şehidin ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Baloğlu - 13.02.2018
Kaza Şehidi Polis Memuru, Konya'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
Dün gittiği hastanede dizinden olacağı ameliyata girmeden önce oğlunun şehit düştüğü haberini alan ve ameliyatını iptal eden baba Veysel Ergün de oğlunun tabutuna sarılıp veda etti. Şehit Ergün'ün cenazesi alınan helalliğin ardından törenin yapılacağı Nasreddin Hoca Meydanı'na getirildi. Törene Konya Valisi Yakup Canbolat, 3'üncü Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Fidan Yüksel, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Ak Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, ailesi, yakınları ve ilçe halkı katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Baloğlu Haberleri | Mustafa Baloğlu Kimdir - Haberler - Mustafa Baloğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Baloğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kurban Bayramı'nın ilk gününde Türkiye'den Özbekistan'ın Kovid-19'la mücadelesine
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 13:17:31. #1.16#

title