Mustafa Alpay Haberleri

Mustafa Alpay haber, Mustafa Alpay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Alpay - 07.06.2021
Elazığ'da "Bir Gelecek" projesi kapsamında 2 Montessori sınıfı oluşturuldu
Ana sınıflarının açılışı dolayısıyla düzenlenen programa Vali Erkaya Yırık, Palu Kaymakamı Tayfun Deli, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Birevim Genel Müdürü Mahir Orak, Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı ve Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay da katıldı.
Mustafa Alpay - 10.04.2021
"Bir Gelecek" projesi kapsamında Antalya'da masa tenisi sporcularına malzeme desteği
Programda konuşan Bir Gelecek Genel Koordinatörü ve BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, ruhen ve bedenen sağlıklı nesillerin yetişmesinde sporun öneminin bilincinde olarak farklı illerdeki gençlere ve çocuklara destek verdiklerini belirtti.
Mustafa Alpay - 24.03.2021
Basketbol: FIBA Kadınlar Avrupa Kupası
Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası çeyrek final mücadelesinde Macaristan temsilcisi KSC Szekszard'a 77-67 yenilerek organizasyona veda etmelerine ilişkin değerlendirmede bulundu.
Mustafa Alpay - 17.03.2021
Elazığ İl Özel İdare'nin Basketbol Kadınlar Avrupa Kupası'nda hedefi yarı final
Elazığ İl Özel İdare'nin kulüp başkanı Mustafa Alpay, FIBA Kadınlar Avrupa Kupası çeyrek final maçında Macar KSC Szekszard takımını yenerek yarı finale kalmayı hedeflediklerini bildirdi.
Mustafa Alpay - 16.03.2021
Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay, Vali Yırık'ı ziyaret etti
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare'nin kulüp başkanı Mustafa Alpay, Vali Erkaya Yırık'a ziyarette bulundu.
Mustafa Alpay - 14.03.2021
Birevim Elazığ İl Özel İdare, FIBA Kadınlar Avrupa Kupası'nda çeyrek finale kalmak istiyor
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, FIBA Kadınlar Avrupa Kupası 2. turunda iyi mücadele edip çeyrek finale kalmak istediklerini söyledi.
Mustafa Alpay - 13.03.2021
Birevim İl Özel İdare için moral yemeği
Başkan Mustafa Alpay, yaptığı açıklamada, Avrupa Kupası maçları öncesi takıma moral ve motivasyon vermek için bir araya geldiklerini söyledi.
Mustafa Alpay - 11.03.2021
Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay, Kaymakam Kısa'yı ziyaret etti
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare'nin kulüp başkanı Mustafa Alpay, Ağın Kaymakamı Neslihan Kısa'ya ziyarette bulundu.
Mustafa Alpay - 09.03.2021
"Bir Gelecek" projesi kapsamın Elazığ'da 2 Montessori ana sınıfı açılacak
Birevim Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay da hazırlıklarda son aşamaya gelen ana sınıflarında incelemelerde bulundu.
Mustafa Alpay - 06.03.2021
Birevim Elazığ İl Özel İdare'de başkan Alpay, FIBA Avrupa Kupası'na odaklandıklarını söyledi
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare'nin kulüp başkanı Mustafa Alpay, FIBA Avrupa Kupası'nda iddialı olduklarını ve hedefledikleri yolda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.
Mustafa Alpay - 03.03.2021
Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay'dan ziyaret
Birevim Elazığ İl Özel İdare'nin Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Birevim Genel Müdürü Mahir Orak'ı ziyaret etti.
Mustafa Alpay - 23.02.2021
Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Alpay, sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi
Birevim Elazığ İl Özel İdare Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Kırmızı Montlular İyilik ve Gönüllülük Hareketi Başkanı üyelerini ziyaret etti.
Mustafa Alpay - 29.01.2021
Birevim Elazığ İl Özel İdare'den 4 oyuncu milli takım daveti aldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen kulüp başkanı Mustafa Alpay, oyuncularının her geçen gün artan başarı grafiği ile milli takımlara çağrılmasının mutluluk verici olduğunu belirterek, "Ülkelerinin milli takımlarına seçilerek bizi gururlandıran oyuncularımızı tebrik ediyorum.
Mustafa Alpay - 25.12.2020
Elazığ'da hükümlülere yönelik masa tenisi turnuvası düzenlenecek
BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, yaptığı açıklamada, 2020 yılında dernek olarak farklı illerde çocuklara, gençlere ve öğrencilere yönelik bir çok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiklerini söyledi.
Mustafa Alpay - 12.12.2020
Elazığ'da ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet bilgisayar desteği
Birevim Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay, BEKA Derneği Elazığ İl Başkanı Emrah Çiftçi, Şerifoğulları'nı makamında ziyaret ederek, tabletleri teslim etti.
Mustafa Alpay - 09.12.2020
Elazığ İl Özel İdare, Karadağlı oyuncu Jelena Dubljevic'i transfer etti
Açıklamada görüşmelerine yer verilen Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Dubljevic'in daha önce Galatasaray'da forma giydiğini belirterek, oyuncunun kendi takımlarında da başarılı bir oyun sergileyeceğini düşündüğünü bildirdi.
Mustafa Alpay - 09.12.2020
Elazığ'da "Geleceğine Kan Var" etkinliği
Türk Kızılay kan bağış aracında bağış yapan Bir Gelecek Projesi Genel Koordinatörü Mustafa Alpay, kan bağışının önemini vurguladı.
Mustafa Alpay - 07.12.2020
Elazığ İl Özel İdare, ABD'li basketbolcu Kelsey Mitchell'i transfer etti
Kulüp başkanı Mustafa Alpay, yaptığı açıklamada, Ariel Atkins ile anlaşmalarının karşılıklı olarak feshedildiğini belirterek, "Biz de WNBA'in başarılı oyuncularından Kelsey Mitchell ile anlaşma imzaladık.
Mustafa Alpay - 28.11.2020
TÜGVA ve Birevim, Elazığ'da "icathane atölyesi" kurdu
Vali Erkaya Yırık ile Birevim Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpay, BEKA Derneği İl Başkanı Emrah Çiftçi, atölyede incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Mustafa Alpay - 30.10.2020
Elazığ'da köy çocuklarına kışlık kıyafet yardımı
Çakmak, "İki yıldan beri kalplere şifa, gülüşlere vesile olan, yetim, ihtiyaç sahibi ve kanser hastası çocuklarımızın yanında olan, onların yüreklerine dokunan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi'ye, Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay'a, BEKA Derneği İl Başkanı Emrah Çiftçi'ye teşekkür ederim.
Mustafa Alpay - 15.10.2020
Elazığ İl Özel İdare, ABD'li basketbolcu Ariel Atkins'i transfer etti
Atkins, 2019'da Washington Mystics ile WNBA Şampiyonasını kazandı. Kulüp başkanı Mustafa Alpay, yaptığı açıklamada, 17 Ekim Cumartesi günü oynanacak Galatasaray maçının çok önemli olduğunu ve maçı almak için ellerinden geleni yapacaklarını aktararak yeni transferlerin takım için hayırlı olmasını temenni etti.
Mustafa Alpay - 15.10.2020
Elazığ İl Özel İdare, ABD'li basketbolcu Emma Cannon'u transfer etti
Kulüp başkanı Mustafa Alpay, yaptığı açıklamada, ABD'li oyun kurucu Chennedy Carter'ın disiplin problemi nedeniyle, Reshanda Gray'in ise ailevi problemleri nedeniyle sözleşmelerinin karşılıklı mutabakat neticesinde feshedildiğini ve bu sebeple ABD'li oyuncu Emma Cannon ile bir anlaşma imzalandığını söyledi.
Mustafa Alpay - 08.10.2020
Bir Gelecek'ten Afyonkarahisarlı sporculara destek
Ziyarette konuşan Vali Çiçek, katkılarından dolayı Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi'ye, Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay'a, TMTF Başkanı Fatih Karaca'ya ve beraberindekilere teşekkür etti.
Mustafa Alpay - 01.10.2020
Son Dakika | Elazığ İl Özel İdare, yeni transferi Kalani Brown ile yollarını ayırdı
Kulüp başkanı Mustafa Alpay, yaptığı yazılı açıklamada, Amerikan Kadınlar Basketbol Ligi'nin (WNBA) yıldız oyuncularından 23 yaşında ve 2,01 metre boyundaki pivot ile dizinden yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle yollarını ayırmak durumunda kaldıklarını belirtti.
Mustafa Alpay - 30.09.2020
Elazığ İl Özel İdare'nin yeni forma göğüs sponsoru "Birtep" oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen kulüp başkanı Mustafa Alpay, sağlanan anlaşmanın kulüp için hayırlı olmasını dileyerek desteklerinden dolayı Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi'ye ve Birtep yetkililerine teşekkür etti.
Mustafa Alpay - 29.09.2020
Son dakika haber! Elazığ İl Özel İdare Hanusova'yı transfer etti
Kulüp başkanı Mustafa Alpay, yabancı transfer çalışmaları kapsamında daha önce ABD'li pivot Kalani Brown ve oyun kurucu Chenndey Carter ile Slovak oyun kurucu Nika Baric'i transfer ettiklerini anımsattı.
Mustafa Alpay - 25.09.2020
Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, takıma destek istedi
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekibi Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor'un başkanı Mustafa Alpay, Ankara'da çeşitli ziyaretlerde bulunarak takıma destek istedi.
Mustafa Alpay - 20.09.2020
"Bir Gelecek" projesi kapsamında Erzincan'a masa tenisi ve ekipman desteği
Program kapsamında Erzincan Valisi Mehmet Makas'ın da ziyaret edildiği aktarıldı. Ziyarette Bir Gelecek Genel Koordinatörü ve BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün'ün hazır bulunduğu kaydedildi.
Mustafa Alpay - 09.09.2020
Elazığ İl Özel İdare Kulübü Başkanı Alpay, Vali Yırık'ı ziyaret etti
Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Vali Erkaya Yırık'ı ziyaret etti.
Mustafa Alpay - 08.09.2020
Alpay'dan, Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü'ne ziyaret
Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi takımlarından Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü'ne ziyarette bulundu.
Mustafa Alpay - 06.09.2020
Elazığ'da yapılan "İcathane"nin inşaatında sona gelindi
Birevim Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay, projeyi yerinde inceleyerek çalışmalarla ilgili TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Mustafa Şerifoğulları'ndan bilgi aldı.
Mustafa Alpay - 02.09.2020
Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay'dan, Türkoğlu'nu ziyaret etti
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor'un Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nu ziyaret etti.
Mustafa Alpay - 25.08.2020
Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay'dan, fikstür değerlendirmesi Açıklaması
Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi yeni sezon fikstürünü değerlendirdi.
Mustafa Alpay - 24.08.2020
Son dakika spor: Elazığ İl Özel İdare Şuğranur Hatice Sönmez'i transfer etti
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarına devam eden kulüp, 19 yaşında ve 1,83 metre boyundaki forvet oyuncu Sönmez ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı. Geçen sezon İstanbul Üniversitesi'nde oynayan ve süper ligde 28 maça çıkan Sönmez, U18 ile U16 Milli Takım formalarını da giydi. Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, transferle ilgili yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
Mustafa Alpay - 23.08.2020
Son dakika haber... Elazığ İl Özel İdare, Nur Nihan Dabakoğlu'nu transfer etti
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare, Nur Nihan Dabakoğlu'nu kadrosuna kattı. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarına devam eden kulüp, Büyükşehir Belediye Adana Basketbol'dan 22 yaşında ve 1,78 metre boyundaki oyun kurucu Dabakoğlu ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı. Kulüp Başkanı Mustafa Alpay, transfere ilişkin yaptığı açıklamada, takıma fayda sağlayacak önemli bir oyuncuyu transfer ettiklerini, yapılan transferlerle takımın daha da güçlendiğini belirtti.
Mustafa Alpay - 22.08.2020
Son dakika haberleri... Elazığ İl Özel İdare, Sloven basketbolcu Baric'i transfer etti
Açıklamada görüşlerine yer verilen Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, şunları kaydetti: "Avrupa Kupası'na gidilen bu yolda önemli bir transfer gerçekleştirdik.
Mustafa Alpay - 21.08.2020
Elazığ İl Özel İdare, reklam sponsorluğu anlaşması imzaladı
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare, Queen Giyim ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı. İl Özel İdare Spor Kompleksi'nde düzenlenen törende, kulüp başkanı Mustafa Alpay ile Queen Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Çiftçi sözleşmeye imza attı.
Mustafa Alpay - 20.08.2020
Elazığ İl Özel İdare, sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare, Medical Park Elazığ Hastanesi ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzalandı. İl Özel İdare Spor Kompleksi'nde düzenlenen törende, kulüp başkanı Mustafa Alpay ile hastane genel müdürü Dr.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Alpay Haberleri | Mustafa Alpay Kimdir - Haberler - Mustafa Alpay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Alpay kimdir, hayatı ve biyografisi. Elazığ'da Bir Gelecek projesi kapsamında 2 Montessori sınıfı oluşturuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 18:52:32. #1.15#

title