MUSTAFA AKKUL HABERLERİ

Mustafa Akkul haber, Mustafa Akkul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Akkul

Mustafa Akkul

Doğum Yeri Diyarbakır / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1973 - ...

Mustafa Akkul Kimdir ?

1973 yılında Eğil İlçesinde doğdu. Metina aşiretinin üyesi olan Akkul, 20 yıldır kuyumculuk ile ilgileniyor. Kuyumculuk yapmadan önce yaklaşık 10 yıl boyunca gıda üzerine esnaflık yaptı. Kuyumculuğun yanı sıra Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanlığı ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu Kuyumcular ve Mücevherciler Federasyonu Başkanlığı’nı yürütüyor.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Akkul - 25.3.2020
DİYARBAKIR Görevden alınan HDP'li başkan, gençleri dağa gönderiyormuş-ARŞİV
Görevden alınan HDP'li başkan, gençleri dağa gönderiyormuşDİYARBAKIR'ın Eğil ilçe belediye başkanıyken İçişleri Bakanlığı'nca hakkındaki terör soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, tutuklanan ve yerine kayyum atanan, terörist yeğeni ise daha önce öldürülen HDP'li Mustafa Akkul'un, dağa...
Mustafa Akkul - 25.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- İnşaat halindeki eve operasyon düzenleyen ekipler Çuvallar içerisinde ele geçen patlayıcı madde Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ali LEYLAK / ŞANLIURFA ======================== Görevden alınan HDP'li başkan, gençleri dağa gönderiyormuş DİYARBAKIR'ın Eğil ilçe belediye başkanıyken İçişleri Bakanlığı'nca hakkındaki terör soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, tutuklanan ve yerine kayyum atanan, terörist yeğeni ise daha önce öldürülen HDP'li Mustafa Akkul'un, dağa eleman gönderdiği ve ailesi evlat nöbetinde olan Süleyman Çetinkaya'yı örgüte teslim ettiği ortaya çıktı.
Mustafa Akkul - 25.3.2020
HDP'nin "gürültü eylemi" çağrısı karşılık bulmadı
HDP'nin MYK'nin Merkez Örgütlenme Komisyonu sözcüleri Alican Önlü ve Özlem Gündüz imzasıyla yaptığı çağrıda, 23 Mart'ta gerçekleştirilen operasyonda, görevlerinden uzaklaştırılan Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir, Diyarbakır'ın Yenişehir Belediye Başkanı Belgin Diken, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan'ın gözaltına alındığı, yerlerine görevlendirme yapıldığı hatırlatıldı.
Mustafa Akkul - 24.3.2020
Diyarbakır'da HDP'li belediye başkanları hakkındaki terör soruşturması
Diyarbakır'da terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan 5 HDP'li belediye başkanından görevinden uzaklaştırılan HDP'li Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklandı, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan...
Mustafa Akkul - 24.3.2020
Diyarbakır'da HDP'li belediye başkanları hakkındaki terör soruşturması
Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan'ın emniyetteki işlemleri sürüyor.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
HDP'li Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan'a "terör" gözaltısı
Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya hakkında, "silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "terör örgütü propagandası yapmak", Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak hakkında "silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "terör örgütü propagandası yapmak", Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul hakkında "silahlı terör örgütüne üye olmak", görevden alınan Yenişehir Belediye Başkanı Belgin Diken hakkında "silahlı terör örgütü kurma veya yönetme" Lice Belediye Başkanı Mercan hakkında ise "silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "terör örgütü propagandası yapmak" suçlarından soruşturma başlatılmıştı.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
İçişleri Bakanlığından 8 belediyeye yeni görevlendirme
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığının 2019/18371 sayılı dosyası kapsamında "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak" suçundan soruşturma yürütülen ve bu kapsamda gözaltına alınan Diyarbakır ili Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul'un yerine Eğil Belediye Başkan Vekili olarak Eğil Kaymakamı İdris Arslan getirildi.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
İçişleri Bakanlığı: 8 belediye başkanı görevden uzaklaştırıldı
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, hakkında 'silahlı terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütü propagandası yapmak' suçlarından soruşturma yürütülen Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir'in, 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan yürütülen farklı bir soruşturma kapsamında Diyarbakır Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya'nın, 'silahlı terör örgütüne üye olmak', 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek' suçlarından yürütülen soruşturmada Diyarbakır Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ile Diyarbakır Silvan Belediye Başkanı Naşide Torak'ın 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçlarından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındıkları hatırlatıldı.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
İçişleri Bakanlığı, 8 belediye başkanını görevden uzaklaştırdı
İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir, Diyarbakır Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Diyarbakır Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, Diyarbakır Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan, Diyarbakır Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Bitlis Güroymak Belediye Başkanı Hikmet Taşdemir, Iğdır Halfeli Belde Belediye Başkanı Hasan Safa, Siirt Gökçebağ Belde Belediye Başkanı Serhat Çiçek, Anayasa'nın 127.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
HDP'li belediye başkanlarına terör gözaltısı
HDP'li Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan ve Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ile daha önce görevden alınan Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Bilgin Diken hakkında gözaltı kararı verildi.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
Diyarbakır'da HDP'li belediye başkanlarına terör gözaltısı
Alınan bilgiye göre, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca haklarında yürütülen terör soruşturması kapsamında Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan ile daha önce İçişleri Bakanlığınca görevden alınan Yenişehir Belediye Başkanı Belgin Diken hakkında gözaltı kararı çıkartıldı.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ -4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  -Jandarma'nın imha görüntüsü Özcan ÇİRİŞ/BİTLİS, ========================== HDP'li 5 belediye başkanına terörden gözaltı   BATMAN Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Diyarbakır'ın Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan terör operasyonunda gözaltına alındı.
Mustafa Akkul - 23.3.2020
HDP'li 5 belediye başkanına terörden gözaltı
BATMAN Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Diyarbakır'ın Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan ve Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, haklarındaki terör soruşturmaları kapsamında polis tarafından gözaltına alındı.
Mustafa Akkul - 22.10.2019
ASELSAN'da hedef uzun menzilli radarlar
ASELSAN Radar ve Elektronik Harp Sistemleri Sektör Başkanlığı (REHİS) Radar Sistem Mühendisliği Direktörü Mustafa Akkul, "Yeni hedeflerimiz arasında S-Bant uzun menzilli radarları tamamlamak ve ülkenin uzun menzil hava sahasının korunmasında dışarıdan kaynaklı tüm radarlardan kurtulmak var." dedi.
Mustafa Akkul - 5.4.2019
AK Parti'den Diyarbakır'da İki İlçede Seçim Sonuçlarına İtiraz
AK Parti Eğil İlçe Başkanlığı da kesin olmayan sonuçlara göre belediye başkanlığını kazanan HDP'nin adayı Mustafa Akkul'un Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanlığından istifa etmediğinin, halen başkan olarak görevini yürüttüğünün tespit edilmesi üzerine seçim sonucuna itiraz ederek seçimin yenilenmesi istedi.
Mustafa Akkul - 25.4.2015
Mezopotamya Mücevher Defilesi"
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odasınca bir otelde düzenlenen defileye, Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fırat Anlı, Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul ve Türkiye'nin farklı yerlerinden gelen kuyumcular odası başkanları katıldı.
Mustafa Akkul - 24.4.2015
Diyarbakır'da "Mezopotamya Mücevher Fuarı" Açıldı
Fuarın bölge ve ülke için önemine değinen Aksoy, şöyle dedi: "Diyarbakır'da böyle bir fuar ilk kez düzenlendi. Güvenlik konusunun üst noktalarda olduğuna dair algılar var. Diyarbakır dışarıdan görüldüğü gibi bir şehir değil. Diyarbakır diğer şehirler gibi yaşanılabilir ve günlük hayatın sürekli devam ettiği bir kenttir. Bu fuarı, ilimizin dışarıdan görünen algısının da değişmesine katkı sunacak bir organizasyon olarak değerlendiriyorum." Oda Başkanı Mustafa Akkul ise fuarın uluslararası olduğuna işaret ederek, "Fuara Türkiye, Irak'ın kuzeyi, Irak, İran ve Ermenistan'dan yalnızca sektörde yer alan firmaların temsilcileri katılıyor.
Mustafa Akkul - 23.4.2015
Diyarbakır'da Mücevher Fuarı Açılacak
Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, kuyumculuk sektörüne yeni bir açılım ve bereket kazandıracak fuarın kentin imajına büyük katkı sunacağını belirterek, "Diyarbakır'ın ve sektörün bölgenin en prestijli konumuna gelmesine büyük katkı sağlaması hedeflenmektedir" dedi.
Mustafa Akkul - 17.3.2015
'Diyarbakır'ın Cumhuriyet Tarihindeki İlk Mücevher Fuarı"
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, AA muhabirine, Diyarbakır'da bir mücevher fuarı düzenlemek için yıllardır girişimde bulunduklarını belirterek, 2 yıl öncesine kadar sonuç alamadıkları fuarı barış sürecinde gerçekleştirmeye hazırlandıklarını söyledi.
Mustafa Akkul - 8.2.2015
Dikko'dan Esnafa Plaket
Plaket verilmesi nedeniyle düzenlenen törende konuşan Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, IŞİD'in saldırıları nedeniyle ülkelerinden göç ederek Diyarbakır'a sığınan ailelere, 5 ton gıda ve prefabrik ev yardımında bulunduklarını belirterek, "Yaşanan büyük insanlık dramı karşısında duyarlı olmak zorundaydık.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Akkul Haberleri | Mustafa Akkul Kimdir - Haberler - Mustafa Akkul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Akkul kimdir, hayatı ve biyografisi. Aksaray Tapu ve Kadastro Piri Mehmet Paşa Çarşısında hizmet verecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 06:02:06. #1.15#
title