Murat Özden Haberleri

Murat Özden haber, Murat Özden son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Özden - 29.01.2020
FETÖ'nün "suikast timi" yağma suçundan da yargılanıyor
Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki ilk duruşmaya Muğla'daki cezaevinde bulunan sanıklar Şükrü Seymen ve Taner Berber ile avukatları katıldı. Diğer sanıklar Abdulhamit Gülerden, Ahmet Koçan, Ali Aktürk, Ali Sarıbey, Aydın Özsıcak, Bahadır Sagun, Burkay Karatepe, Davut Uçum, Ekrem Benli, Enes Yılmaz, Erkan Çıkat, Ergün Şahin, Gökhan Güçlü, Gökhan Şahin Sönmezateş, Haldun Gülmez, Hasan Aslanbay, Haydar Murat Özden, İsmail Yiğit, İlyas Yaşar, Mehmet Cantaz, Mehmet Demir, Mehmet Öztürk, Muammer Gözübüyük, Muhammet Burak İpek, Murat Köse, Mustafa Serdar Özay, Murat Dağlı, Murat Gösterit, Ömer Faruk Göçmen, Selman Çankaya, Serkan Elçi, Yakup Özcan, Yücel Ekizoğlu, Zeki Göçmen ve Zekeriya Kuzu ise bulundukları diğer illerdeki cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya dahil oldu.
Murat Özden - 28.09.2019
Basketbol: Tekerlekli Sandalye Süper Ligi
Salon: Atatürk Spor Hakemler: Nadir Gürel, Murat Özden, Metin KanatOrdu Büyükşehir Belediyespor: İlbey Tuna 2, Oral Tiryaki, Ferda Sekmen 16, Fırat Efe Önder, Umut Ünar 7, Adem Kurucu 15, Ertan Korkmaz 4, Abdülkerim Gökpur, Anıl Cevat Temiz 7, İmdat Yalçın 10 Beşiktaş: Kemal Kaan Şafak 10,...
Murat Özden - 19.07.2019
TÜSİAD heyeti ABD'yi ziyaret etti
TÜSİAD heyetinde Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski'nin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masası Başkanı Bedii Can Yücaoğlu, ABD Ağı Başkanı Murat Özden ve ABD Temsilcisi Barış Ornarlı yer aldı.
Murat Özden - 16.07.2019
TÜSİAD heyeti ABD'yi ziyaret ediyor
TÜSİAD heyetinde Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski'nin yanı sıra, Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masası Başkanı Bedii Can Yücaoğlu, ABD Ağı Başkanı Murat Özden ve ABD Temsilcisi Barış Ornarlı yer alıyor.
Murat Özden - 16.07.2019
TÜSİAD heyeti ABD'yi ziyaret ediyor
TÜSİAD heyetinde Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski'nin yanı sıra, Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masası Başkanı Bedii Can Yücaoğlu, ABD Ağı Başkanı Murat Özden ve ABD Temsilcisi Barış Ornarlı yer alıyor.
Murat Özden - 16.07.2019
TÜSİAD heyeti, ABD'yi ziyaret edecek
Heyet ayrıca, düşünce kuruluşu uzmanları ve Amerikan iş dünyası temsilcileriyle toplantı yapacak. Temaslarda Türkiye-ABD ilişkileri başta olmak üzere küresel ve bölgesel sorunlar ele alınacak. TÜSİAD heyetinde, Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski'nin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel İlişkiler ve AB Yuvarlak Masası Başkanı Bedii Can Yücaoğlu, ABD Ağı Başkanı Murat Özden ve ABD Temsilcisi Barış Ornarlı yer alıyor.
Murat Özden - 08.01.2019
Cumhurbaşkanına Suikast Timinin "Tek Firarisi" 30 Aydır Aranıyor
Yerel mahkemenin "Cumhurbaşkanına suikast" suçundan beraat kararı verdiği sanıklar eski pilot Haydar Murat Özden ile eski astsubay Aydın Özsıcak, Gösterit ve Ahmet Koçan'ı bu suçtan ayrı ayrı müebbet hapis cezasına çarptıran heyet, eski albay Cenkbahadır Avcı'ya ise "Cumhurbaşkanına suikasta yardım etmek" suçundan 12 yıl 6 ay hapis cezası verdi.
Murat Özden - 06.10.2018
İmam, Öğrencileri Camide Geleceğe Hazırlıyor
Muş'un Suboyu Köyü Camisi'nde imamlık yapan Murat Özden, camide gönüllü olarak ilk ve ortaokul öğrencilerine ders vererek, onları geleceğe hazırlıyor.
Murat Özden - 06.06.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimine İlişkin Dava
İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Haydar Murat Özden, Ahmet Koçan, Cenk Bahadır Avcı, Aydın Özsıcak, Murat Gösterit ve avukatları katıldı.
Murat Özden - 31.05.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimine İlişkin Dava
İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Haydar Murat Özden, Ahmet Koçan, Cenk Bahadır Avcı, Aydın Özsıcak, Murat Gösterit ve avukatları katıldı.
Murat Özden - 30.05.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimine İlişkin Dava
İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Haydar Murat Özden, Ahmet Koçan, Cenk Bahadır Avcı, Aydın Özsıcak, Murat Gösterit ve avukatlarıyla Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık avukatı katıldı.
Murat Özden - 30.05.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimine İlişkin Dava
Tutuklu bulunduğu Osmaniye 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nunda Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi'yle (SEGBİS) bağlanan eski üsteğmen Haydar Murat Özden, ilk derece mahkemesininin "Anayasal düzeni ihlal" suçundan 3 kez müebbet ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan aldığı 15 yıl hapis cezası kararı kabul etmediğini dile getirerek, hakkında isnat edilen suçlamaları reddetti.
Murat Özden - 14.05.2018
Dha Yurt Bülteni-5
1)CUMHURBAŞKANI'NA SUİKAST GİRİŞİMİ DAVASINDA 5 SANIK İÇİN YENİDEN YARGILAMA CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 43 sanık arasında yer alan Haydar Murat Özden, Aydın Özsıcak, Murat Gösterit, Ahmet Koçan ile Cenk...
Murat Özden - 30.03.2018
Samsun Besk'in Hedefi Berlin'i Fethetmek
Samsun BESK, 27 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında Berlin'de düzenlenen Avrupa Kulüpler Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası'na ikinci kez katıldı. 2016 yılında ilk kez bu şampiyonaya katılıp şampiyon olarak ülkesine dönen Samsun BESK'in hedefi ikinci kez şampiyon olmak. Organizasyonda ayrıca uluslararası hakemliğe terfi ederek IWBF kokartı takan Samsunlu hakem Murat Özden de düdük çalacak.
Murat Özden - 21.12.2017
Türkiye'de 2017 Böyle Geçti (3)
FETÖ'nün darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davanın sanıklarından helikopter ikinci pilotu eski Üsteğmen Haydar Murat Özden, yakıt almak için gittikleri Bodrum Imsık Meydanı'nda televizyondan ülkede yaşananları görerek şok olduğunu belirterek, "Ömrüm boyunca mücadele ettiğim, çok zararını gördüğüm bir örgüt tarafından kullanıldığımı öğrenince kahroldum.
Murat Özden - 02.12.2017
Engeli Üretmesine Engel Olamıyor
Balıkesir'in Gönen ilçesinde yaşayan 34 yaşındaki bedensel engelli Murat Özden, yaptığı 3D modelleme çizimlerle evindeki atölyesinde elektronik kartlar üretiyor.
Murat Özden - 24.11.2017
Dha Yurt Bülteni - 18
Yargılama sonrasında mahkeme, tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş ile MAK timi üyeleri Taner Berber, Zekeriya Kuzu, Erkan Çıtak, Abdülhamit Gülerden, Serkan Elçi, Muhammet Burak İpek, İlyas Yaşar, Gökhan Güçlü, Ekrem Benli, Ömer Faruk Göçmen, Yakup Özcan, Selman Çankaya, Hasan Aslanbay ile Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan Şükrü Seymen, Ergün Şahin, İsmail Yiğit, Murat Köse, Mehmet Öztürk, Mehmet Demir, Enes Yılmaz, Bahadır Sagun, Mustafa Serdar Özay, Muammer Gözübüyük, Mehmet Cantaz, SAT timi üyeleri Ali Sarıbey, Haldun Gülmez, helikopter pilotları Davut Uçum, Murat Dağlı, Zeki Göçmen, Ali Aktürk'ü 4'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına mahkum etti. SAT timinde görevli Özay Cöder, tuğgeneral Ünsal Coşkun ve albay Osman Kılıç ise 1'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldı. İkinci pilotlar Yücel Ekizoğlu 4 kez müebbet, Haydar Murat Özden 3 kez müebbet, dönemin Deniz Üs Komutanı albay Cenk Bahadır Avcı helikopter teknisyenleri Ahmet Koçan, Aydın Özsıcak ve Murat Gösterit'e birer kez müebbet hapis cezası verildi.
Murat Özden - 22.11.2017
Arşiv Görüntü) 'Cumhurbaşkanı'na Suikast Davası'nda Gerekçeli Kararın Yazımı Tamamlandı
15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele saldırı düzenleyen Özel Kuvvetler ve Muharebe Arama Kurtarma (MAK) timlerinin de aralarında bulunduğu 43'ü tutuklu, 46 sanığın yargılanması Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapıldı. Yargılama sonrasında bazı askerlerin dosyalarının ayrılması üzerine mahkeme 43 sanık için karar verdi. Davada; Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, MAK timi üyeleri Taner Berber, Zekeriya Kuzu, Erkan Çıtak, Abdülhamit Gülerden, Serkan Elçi, Muhammet Burak İpek, İlyas Yaşar, Gökhan Güçlü, Ekrem Benli, Ömer Faruk Göçmen, Yakup Özcan, Selman Çankaya, Hasan Aslanbay ile Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan Şükrü Seymen, Ergün Şahin, İsmail Yiğit, Murat Köse, Mehmet Öztürk, Mehmet Demir, Enes Yılmaz, Bahadır Sagun, Mustafa Serdar Özay, Muammer Gözübüyük, Mehmet Cantaz ile SAT timi üyeleri Ali Sarıbey, Haldun Gülmez ve helikopter pilotları Davut Uçum, Murat Dağlı, Zeki Göçmen, Ali Aktürk, 4'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası aldı. SAT timinde görevli Özay Cöder, Tuğgeneral Ünsal Coşkun ve Albay Osman Kılıç ise 1'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası aldı. İkinci pilotlar Yücel Ekizoğlu 4 kez ömür boyu, Haydar Murat Özden 3 kez ömür boyu, Deniz Üs Komutanı Albay Cenk Bahadır Avcı ile helikopter teknisyenleri Ahmet Koçan, Aydın Özsıcak ve Murat Gösterit 1'er kez ömür boyu hapis cezası aldı.
Murat Özden - 22.11.2017
Dha Yurt Bülteni-9
15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele saldırı düzenleyen Özel Kuvvetler ve Muharebe Arama Kurtarma (MAK) timlerinin de aralarında bulunduğu 43'ü tutuklu 46 sanığın yargılanması Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapıldı. Yargılama sonrasında bazı askerlerin dosyalarının ayrılması üzerine mahkeme 43 sanık için karar verdi. Yargılama sonrasında da mahkeme, Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, MAK timi üyeleri Taner Berber, Zekeriya Kuzu, Erkan Çıtak, Abdülhamit Gülerden, Serkan Elçi, Muhammet Burak İpek, İlyas Yaşar, Gökhan Güçlü, Ekrem Benli, Ömer Faruk Göçmen, Yakup Özcan, Selman Çankaya, Hasan Aslanbay ile Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan Şükrü Seymen, Ergün Şahin, İsmail Yiğit, Murat Köse, Mehmet Öztürk, Mehmet Demir, Enes Yılmaz, Bahadır Sagun, Mustafa Serdar Özay, Muammer Gözübüyük, Mehmet Cantaz, SAT timi üyeleri Ali Sarıbey, Haldun Gülmez, Helikopter pilotları Davut Uçum, Murat Dağlı, Zeki Göçmen, Ali Aktürk, 4'er kez Ağırlaştırılmış Müebbet hapis cezası aldı. Sat timinde görevli Özay Cöder, Tuğgeneral Ünsal Coşkun ve Albay Osman Kılıç, 1'er kez Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldı. İkinci pilotlar Yücel Ekizoğlu 4 kez müebbet, Haydar Murat Özden 3 kez müebbet, Deniz Üs Komutanı Albay Cenk Bahadır Avcı helikopter teknisyenleri Ahmet Koçan, Aydın Özsıcak ve Murat Gösterit birer kez müebbet hapis cezası aldı.
Murat Özden - 22.11.2017
Güncelleme - Suikast Timi Davasının Gerekçeli Kararı Hazır
39- Haydar Murat Özden: "Anayasayı i·hlal" ve 2 kez "yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle kasten öldürme" suçlarından 3 kez müebbet, "nitelikli kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan 15 yıl, "nitelikli kasten yaralama" suçundan 5 yıl hapis cezası.
Murat Özden - 05.10.2017
Suikast Timinin "Pişman" Olmadığı Kanaatine Varıldı
Polis memurlarının şehit edilmesiyle ilgili helikopter ikinci pilotu sanıklar Yücel Ekizoğlu ve Haydar Murat Özden'e ise 2'şer kez müebbet hapis cezası verilmesi karara bağlandı.
Murat Özden - 05.10.2017
Fetö'nün Suikast Timine Ağırlaştırılmış Müebbet
Erdoğan'a yönelik suikast girişimi kapsamında, Yarbay Yücel Ekizoğlu, Pilot Üsteğmen Haydar Murat Özden ve Albay Cenkbahadır Avcı Muğla'da, Gaziemir 3.
Murat Özden - 04.10.2017
Dha Yurt Bülteni-17
Görüntü Dökümü: ------------------------ -Şehit evinden görüntü -Taziyeye gelenlerden görüntü Haber: Müfit ONBAŞI/ÇUBUK (Ankara), ====================================== Suikast timi davasında karar duruşması (4)   KİM NE CEZA ALDI? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen sanıkların aldığı cezalar belli oldu. Buna göre tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, MAK timi üyeleri binbaşı Taner Berber, üsteğmen Hasan Aslanbay, teğmen Muhammet Burak İpek, astsubaylar Zekeriya Kuzu, Erkan Çıtak, Abdülhamit Gülerden, Serkan Elçi, İlyas Yaşar, Gökhan Güçlü, Ekrem Benli, Ömer Faruk Göçmen, Yakup Özcan, Selman Çankaya ile Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan binbaşı Şükrü Seymen, yüzbaşılar Ergün Şahin, İsmail Yiğit, Mehmet Öztürk, Bahadır Sagun, Mustafa Serdar Özay, Muammer Gözübüyük, Mehmet Cantaz, üsteğmenler Murat Köse, Mehmet Demir, Enes Yılmaz, SAT timi üyeleri üsteğmen Ali Sarıbey, yüzbaşı Haldun Gülmez, helikopter pilotları yarbay Davut Uçum, albay Murat Dağlı, albay Zeki Göçmen, albay Ali Aktürk 4'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldı. SAT timinde görevli yüzbaşı Özay Cöder, tuğgeneral Ünsal Coşkun ve albay Osman Kılıç'a, 1'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. İkinci pilotlar yarbay Yücel Ekizoğlu 4 kez müebbet, üsteğmen Haydar Murat Özden 3 kez müebbet, Deniz Üs Komutanı albay Cenk Bahadır Avcı, helikopter teknisyenleri astsubay Ahmet Koçan, astsubay Aydın Özsıcak ve astsubay Murat Gösterit birer kez müebbet hapis cezası aldı.
Murat Özden - 04.10.2017
Dha Yurt - Suikast Timi Davasında Karar Duruşması (4)
KİM NE CEZA ALDI? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen sanıkların aldığı cezalar belli oldu. Buna göre tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş, MAK timi üyeleri binbaşı Taner Berber, üsteğmen Hasan Aslanbay, teğmen Muhammet Burak İpek, astsubaylar Zekeriya Kuzu, Erkan Çıtak, Abdülhamit Gülerden, Serkan Elçi, İlyas Yaşar, Gökhan Güçlü, Ekrem Benli, Ömer Faruk Göçmen, Yakup Özcan, Selman Çankaya ile Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan binbaşı Şükrü Seymen, yüzbaşılar Ergün Şahin, İsmail Yiğit, Mehmet Öztürk, Bahadır Sagun, Mustafa Serdar Özay, Muammer Gözübüyük, Mehmet Cantaz, üsteğmenler Murat Köse, Mehmet Demir, Enes Yılmaz, SAT timi üyeleri üsteğmen Ali Sarıbey, yüzbaşı Haldun Gülmez, helikopter pilotları yarbay Davut Uçum, albay Murat Dağlı, albay Zeki Göçmen, albay Ali Aktürk 4'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası aldı. SAT timinde görevli yüzbaşı Özay Cöder, tuğgeneral Ünsal Coşkun ve albay Osman Kılıç'a, 1'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. İkinci pilotlar yarbay Yücel Ekizoğlu 4 kez müebbet, üsteğmen Haydar Murat Özden 3 kez müebbet, Deniz Üs Komutanı albay Cenk Bahadır Avcı, helikopter teknisyenleri astsubay Ahmet Koçan, astsubay Aydın Özsıcak ve astsubay Murat Gösterit birer kez müebbet hapis cezası aldı.
Murat Özden - 04.10.2017
Suikast Timi Davasında Karar Duruşması (3)
Haydar Murat Özden, "15 Temmuz gecesi, hayatım birkaç saatte alt üst oldu, mahvoldu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Özden Haberleri | Murat Özden Kimdir - Haberler - Murat Özden haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Özden kimdir, hayatı ve biyografisi. Balıkçılar avın ilk gününde karaya barbunla döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 07:56:37. #1.16#

title