Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, gittikleri mekanda tartıştı
Haberler » Magazin » Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, gittikleri mekanda tartıştı - Magazin

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, gittikleri mekanda tartıştı

Uzun bir süredir aşk yaşayan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç önceki akşam Arnavutköy'deki bir balıkçıda tartıştı. Seslerini yükselten çift, gergin bir şekilde mekandan uzaklaştı.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, gittikleri mekanda tartıştı

ve , geçtiğimiz akşam 'de akşam yemeği yedi. Yemek sırasında tartışmaya başlayan çift etrafa aldırış etmeden birbirine bağırdı.

BİRBİRLERİNE BAĞIRMAYA BAŞLADILAR

Bir balıkçıda başbaşa yemek yemeye giden gözde çiftin güzel başlayan gecesi gergin bitti. İkili, bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Etrafa aldırış etmeden birbirlerine seslerini yükselten çift daha sonra ortamın sakinleşmesiyle mekandan birlikte ayrıldı. Diğer müşterilerin dikkatini çektiğini fark eden ikili, mekandan yüzleri asık ve gergin şekilde çıktı.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Kapıda bir süre araçlarının gelmesini bekleyen çift, vale geç kalınca yeniden mekana döndü. Araçları gelen ikili, kapıda kendilerini bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakarak araçlarına binip uzaklaştı.


Haber Videosu: Ünlü Popçu Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, yemek yedikleri mekanda tartıştı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.