Münir Can Cindoruk Haberleri

Münir Can Cindoruk haber, Münir Can Cindoruk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Münir Can Cindoruk - 29.05.2016
Ankara Yazı" Kazakları Ağlattı
Film hakkında Başrollerini Gürkan Uygun, İpek Tuzcuoğlu, Münir Can Cindoruk, Burçin Abdullah, Ümit Acar, Tuncer Salman ve Sefa Zengin'in paylaştığı filmde, 12 Eylül askeri darbesinin kurduğu mahkemede idam cezası alan Mustafa Pehlivanoğlu'nun anne ve babasının haberi olmadan idam edilişi ve ailesinin yaşadığı travma ele alınıyor.
Münir Can Cindoruk - 18.05.2016
4. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali
Kentteki bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda yapılan galaya, Festival Onursal Başkanı ve Kayseri Valisi Orhan Düzgün ve eşi Gül Düzgün, filmin yapımcıları Elin Ece Alp ve Galip Güner, yönetmeni Mustafa Kemal Uzun, oyuncuları İpek Tuzcuoğlu, Münir Can Cindoruk, Burçin Abdullah, Sefa Zengin, Gizem Denizci ve Yağız Atakan ile sinema sanatçıları Eşref Kolçak ve Bahar Öztan ile çok sayıda davetli katıldı.
Münir Can Cindoruk - 05.05.2016
Ankara Yazı: Veda Mektubu" Filminin Galası
Bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda düzenlenen galaya hayatı filme konu olan Musatafa Pehlivanoğlu'nun ağabeyi Oktay Pehlivanoğlu, oyuncular İpek Tuzcuoğlu, Münir Can Cindoruk, Burçin Abdullah ve Gizem Denizci katıldı.
Münir Can Cindoruk - 05.05.2016
Bu Hafta 10 Film Vizyona Girecek
Kemal Uzun'un yönettiği ve Gürkan Uygun, İpek Tuzcuoğlu, Münir Can Cindoruk ile Burçin Abdullah'ın oynadığı "Ankara Yazı: Veda Mektubu" izleyiciyle buluşacak.
Münir Can Cindoruk - 04.05.2016
Ankara Yazı-Veda Mektubu" 6 Mayıs'ta Vizyona Girecek
"Belli bir ideolojiye yapılmış bir film değil" Hikayede en çok, yaşanılan acıdan etkilendiği belirten Uygun, şunları kaydetti: "Tarifsiz bir acı var ortada. O acıyı yaşamak istedim. Aktarabildiysem ne mutlu. İdeolojik bir hikaye değil. Öyle olsaydı ben tercih etmezdim. İdeolojik hikayelerde her zaman bir ön yargıya kurban gidiyorsunuz. Objektifliğinizi bazen yitirebiliyorsunuz. 'Ankara Yazı' daha ortada bir film. Sol görüşlü insanları rahatsız edecek bir duygu yok. Burada, bir ailenin parçalanışının hikayesi var. Belli bir ideolojiye yapılmış bir film değil, herkesi beklediğimiz bir film." Yapımcılığını Galip Güner ile Elin Ecealp'in üstlendiği "Ankara Yazı-Veda Mektubu"nun başrollerini Gürkan Uygun, İpek Tuzcuoğlu, Münir Can Cindoruk, Burçin Abdullah paylaşıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Münir Can Cindoruk Haberleri | Münir Can Cindoruk Kimdir - Haberler - Münir Can Cindoruk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Münir Can Cindoruk kimdir, hayatı ve biyografisi. Elkızı 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Elkızı yeni bölüm fragmanı ne zaman
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 23:44:42. #1.15#

title