MÜMTAZ ŞENEL HABERLERİ

Mümtaz Şenel haber, Mümtaz Şenel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mümtaz Şenel

Mümtaz Şenel

Doğum Yeri Türkiye

Mümtaz Şenel Kimdir ?

Mümtaz Şenel, Gazi Üniversitesi, Akşehir Öğretmen Okulu ve Medine Uluslararası Türk Okulu'nda okudu. Memleketi Burdur'un Yeşilova İlçesi olup, yaşamını Ankara'da sürdürmektedir. 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde CHP'nin Burdur İli Yeşilova İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mümtaz Şenel 15.6.2020
Silahlı saldırıdan 50 gün sonra göreve başlayan Başkan Şenel: Yeniden doğdum
BURDUR'da, evinde eşi Fatma Şenel (64) ile birlikte uğradığı silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel (68), yaklaşık 50 gün sonra görevine döndü.
Mümtaz Şenel 29.4.2020
Yeşilova Belediye Başkanı ve eşinin kurşunlanması olayında bir kişi gözaltına alındı...
BURDUR'un Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Mümtaz Şenel (68) ve eşi Fatma Şenel'in (64) evlerinde ayaklarından kurşunlanması olayıyla ilgili azmettirici olduğu iddiasıyla tutuklanan Evren Erdem'in oğlu N.E.E.
Mümtaz Şenel 25.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Yeşilova Belediye Başkanı ile eşine silahlı saldırıda 3 tutuklama (2)VALİLİKTEN AÇIKLAMABurdur'un Yeşilova ilçe Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel'e evlerinde düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin Burdur Valiliği'nden açıklama yapıldı.
Mümtaz Şenel 25.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Yeşilova Belediye Başkanı ve eşinin kurşunlanmasına 3 tutuklamaBurdur'un Yeşilova ilçe Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel (68) ve eşi Fatma Şenel'in (64) evlerinde silahlı saldırıda yaralanması olayına karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 11 şüpheliden 3'ü tutuklanırken, 8'i adli...
Mümtaz Şenel 24.4.2020
Başkan Şenel: Vücuduma isabet eden 8 kurşundan ikisi bana hediye kaldı (2)
BAŞKAN VE EŞİNİ KURŞUNLAYANLAR ADLİYEDEBurdur Yeşilova Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel'in evlerinde kurşunlanması olayına karıştıkları iddiasıyla şüpheli 2 kişinin daha yakalanmasıyla gözaltına alınanların sayısı 12'ye yükseldi.
Mümtaz Şenel 24.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Başkan Şenel: Vücuduma isabet eden 8 kurşundan ikisi bana hediye kaldı (2)BAŞKAN VE EŞİNİ KURŞUNLAYANLAR ADLİYEDEBurdur Yeşilova Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel'in evlerinde kurşunlanması olayına karıştıkları iddiasıyla şüpheli 2 kişinin daha yakalanmasıyla...
Mümtaz Şenel 24.4.2020
Başkan Şenel: Vücuduma isabet eden 8 kurşundan ikisi bana hediye kaldı
BURDUR'da, evinde eşi Fatma Şenel (64) ile birlikte uğradığı silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel (68), saldırganın çok soğukkanlı olduğunu belirterek, "Vücuduma isabet eden sekiz kurşundan ikisi bana hediye kaldı.
Mümtaz Şenel 24.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Başkan Şenel: Vücuduma isabet eden 8 kurşundan ikisi bana hediye kaldı   BURDUR'da, evinde eşi Fatma Şenel (64) ile birlikte uğradığı silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel (68), saldırganın çok soğukkanlı olduğunu belirterek, "Vücuduma isabet eden sekiz kurşundan ikisi bana hediye kaldı.
Mümtaz Şenel 23.4.2020
Silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova Belediye Başkanı ve eşi taburcu oldu
Silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova Belediye Başkanı ve eşi taburcu oldu Burdur'da evlerinde silahlı saldırı sonucu yaralanan Yeşilova ilçe Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel (64), tedavilerinin yapıldığı Burdur Devlet Hastanesinden taburcu oldu.
Mümtaz Şenel 23.4.2020
Silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova Belediye Başkanı Şenel ve eşi taburcu edildi
Burdur'da evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ile eşi Fatma Şenel tedavi gördükleri hastaneden taburcu edildi.
Mümtaz Şenel 23.4.2020
Silahlı saldırıda yaralanan belediye başkanı ve eşi taburcu oldu
Silahlı saldırıda yaralanan belediye başkanı ve eşi taburcu oldu*- Burdur'da evlerinde silahlı saldırıda yaralanan Yeşilova ilçe Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel (68) ve eşi Fatma Şenel (64) tedavilerinin ardından taburcu edildi.
Mümtaz Şenel 22.4.2020
BURDUR Belediye Başkanı ve eşine silahlı saldırıda gözaltı sayısı 10'a çıktı
Belediye Başkanı ve eşine silahlı saldırıda gözaltı sayısı 10'a çıktıBURDUR'un Yeşilova ilçe Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel (68) ve eşi Fatma Şenel'in (64) evlerinde silahlı saldırıda yaralanmasına ilişkin soruşturmada gözaltı sayısı 10'a çıktı.
Mümtaz Şenel 21.4.2020
Saldırıda yaralanan Başkan Şenel: Böyle bir şeyin geleceğini tahmin ediyordum
Burdur'un Yeşilova ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel'in evlerinde silahlı saldırıda yaralanması olayına ilişkin 1'i azmettirici, 9 kişi gözaltına alındı.
Mümtaz Şenel 21.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Saldırıda yaralanan Başkan Şenel: Böyle bir şeyin geleceğini tahmin ediyordum BURDUR'un Yeşilova ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel'in evlerinde silahlı saldırıda yaralanması olayına ilişkin 1'i azmettirici, 9 kişi gözaltına alındı.
Mümtaz Şenel 21.4.2020
20 Nisan 2020 Haberleri
20 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Mümtaz Şenel 20.4.2020
Burdur Valiliğinden Yeşilova Belediye Başkanı ve eşinin silahlı saldırıda yaralanmasına ilişkin...
Burdur Valiliği, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşinin silahlı saldırıda yaralanması olayının Salda Gölü ve burada yürütülen çalışmalarla ilgisinin bulunmadığını bildirdi.
Mümtaz Şenel 20.4.2020
Yeşilova Belediye Başkanı ve eşi, evlerinde silahlı saldırıda yaralandı (5)
VALİLİKTEN AÇIKLAMABurdur Valiliği, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel'in evlerinde uğradıkları ve ayaklarından yaralandıkları silahlı saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
Mümtaz Şenel 20.4.2020
CHP MYK toplantısı
Toplantı sürerken açıklamada bulunan Öztrak, bu sabah üzücü bir haberle güne başlandığını, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşi Fatma Şenel'in dün gece evlerinde silahlı saldırıya uğradığını belirtti.
Mümtaz Şenel 20.4.2020
Kılıçdaroğlu, saldırıya uğrayan Yeşilova Belediye Başkanı Şenel ile telefonla görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, silahlı saldırıya uğrayan Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ile telefonla görüştü.
Mümtaz Şenel 20.4.2020
Yeşilova Belediye Başkanı ve eşi silahlı saldırıda yaralandı
Burdur'un Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve eşi, evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda yaralandı.
12
Şu an buradasınız: Mümtaz Şenel Haberleri | Mümtaz Şenel Kimdir - Haberler - Mümtaz Şenel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mümtaz Şenel kimdir, hayatı ve biyografisi. Burdur belediye başkanına silahlı saldırı olayında 1 tutuklama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.7.2020 14:02:04. #1.15#
title