MÜMİN NUHOĞLU HABERLERİ

Mümin Nuhoğlu haber, Mümin Nuhoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mümin Nuhoğlu

Mümin Nuhoğlu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye

Mümin Nuhoğlu Kimdir ?

Mümin Nuhoğlu, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı kapsamında MHP'den Trabzon İli, Çarşıbaşı İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mümin Nuhoğlu 28.3.2020
Çarşıbaşı Belediye Başkanı'nın makam şoförünün Korona testi pozitif çıktı
Trabzon'un Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu'nun makam şoförünün Korona testi pozitif çıktı.
Mümin Nuhoğlu 9.9.2019
Yeni eğitim öğretim yılı
Törene, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Çarşıbaşı Kaymakamı Mesut Yakuta, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Anıl Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, İlçe Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler ve veliler katıldı.
Mümin Nuhoğlu: Balıkçılar 'vira bismillah' dediMümin Nuhoğlu 1.9.2019
Mümin Nuhoğlu 1.9.2019
Trabzon'da balıkçılar "vira bismillah" dedi
Törene, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Trabzon Tarım ve Orman Müdürü Cahit Gülbay, Trabzon Sahil Güvenlik Grup Komutanlığından Teğmen Serkan Kartal ve vatandaşlar katıldı.
Mümin Nuhoğlu 26.8.2019
Öğrenciler müzik ve resimde yeteneklerini sergiledi
Hayrat'ta Nuhoğlu Vakfı'nca kurulan ilk sanat merkezi olan Hayrat Çocuk Sanat Merkezi'nde geleneksel Çocuk Şenliği'ni düzenlendi. Nuhoğlu Vakfı geleneksel aile buluşması kapsamında bu yıl 2'incisi organize edilen şenlikte çocuklar, önce koro sahne aldı. Ardından 'Çocuk Gözüyle Trabzon' resim sergisiyle yeteneklerini sergiledi. Hayrat Kaymakamlığı ve Hayrat Belediyesi'nin destekleriyle Nuhoğlu Vakfı'nca gerçekleştirilen geleneksel çocuk şenliğine, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Guzide Uzun, Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Nuhoğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Hayri Nuhoğlu ve üyeleri, tiyatro sanatçısı Tamer Levent'in yanı sıra birçok konuk ve halk katıldı.
Mümin Nuhoğlu 26.8.2019
Dha yurt bülteni -14
Hayrat ilçesinde Nuhoğlu Vakfı tarafından kurulan ilk sanat merkezi olan Hayrat Çocuk Sanat Merkezi'nde geleneksel Çocuk Şenliği'ni düzenlendi. Nuhoğlu Vakfı geleneksel aile buluşması kapsamında bu yıl 2'incisi organize edilen şenlikte çocuklar, önce müzik korosu, ardından da 'Çocuk Gözüyle Trabzon' adlı resim sergisiyle yeteneklerini sergiledi. Hayrat Kaymakamlığı ve Hayrat Belediyesi'nin destekleriyle Nuhoğlu Vakfı tarafından gerçekleştirilen geleneksel çocuk şenliğine, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, CHP Trabzon İl Başkanı Guzide Uzun, Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Nuhoğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Hayri Nuhoğlu ve üyeleri, tiyatro sanatçısı Tamer Levent'in yanı sıra birçok konuk ve vatandaş katıldı.
Mümin Nuhoğlu: Trabzonspor'da İftar YemeğiMümin Nuhoğlu 16.5.2019
Mümin Nuhoğlu 31.3.2019
Trabzon'un Çarşıbaşı İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, MHP Adayı Mümin...
Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde belediye başkanlığını MHP adayı Mümin Nuhoğlu kazandı.
Mümin Nuhoğlu 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Trabzon'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mümin Nuhoğlu 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Trabzon'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mümin Nuhoğlu 12.2.2019
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta: "1 Nisan Cumhur İttifakı'nın Başarısının Taçlandığı Bir Tarih...
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında Trabzon'un Vakfıkebir ve Çarşıbaşı ilçelerinde bir dizi ziyaret ve toplantılar gerçekleştirdi. Balta İlk olarak AK Parti Çarşıbaşı İlçe teşkilatı ile bir araya geldi. Çarşıbaşı ilçe Başkanı Hakan Kocaman, Cumhur İttifakı Çarşıbaşı Belediye Başkan Adayı Mümin Nuhoğlu ve teşkilat mensuplarının katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Balta Cumhur İttifakının önemine değinerek "Çarşıbaşı ilçemizde iki dönemdir AK Belediyecilik önemli hizmetlere imza atmıştır.
Mümin Nuhoğlu 11.1.2019
Erdoğan Yalan Destekleme Fonu Oluşturan CHP Gerilim ve Kutuplaştırma Yapacak
Trabzon'un Şalpazarı ve Çarşıbaşı ilçelerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adaylarının desteklenmesi kararı alındı. Şalpazarı'nda Refik Kurukız ile Çarşıbaşı ilçesinde Mümin Nuhoğlu, MHP tarafından aday gösterildi.
Mümin Nuhoğlu 11.1.2019
Dha Yurt Bülteni -17
Trabzon'un Şalpazarı ve Çarşıbaşı ilçelerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adaylarının desteklenmesi kararı alındı. Şalpazarı'nda Refik Kurukız ile Çarşıbaşı ilçesinde Mümin Nuhoğlu, MHP tarafından aday gösterildi.
Mümin Nuhoğlu 11.1.2019
AK Parti Trabzon'da İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
AK Parti, Cumhur İttifakı kapsamında, Şalpazarı ve Çarşıbaşı olmak üzere 2 ilçede aday göstermeyerek MHP'nin adayını destekleyecek. Şalpazarı'nda Refik Kurukız ve Çarşıbaşı'nda Mümin Nuhoğlu, Cumhur İttifakı'nın adayı oldu.
Mümin Nuhoğlu 18.1.2015
MHP Çarşıbaşı İlçe Başkanlığına Halil Kul Seçildi
Kul başkanlığındaki yeni yönetim kurulu Osman Ertuğrul, Gülhan Emir, Alparslan Kul, Nagi Çakır, Uğur Karanlık, Selim Acar, Hakan Kolay, Mümin Nuhoğlu, Mustafa Özkan, Hüseyin Kara, Rıdvan Duman, Lokman Kuşan, Feridun Yılmaz, Osman Çağlar'dan oluştu.
Şu an buradasınız: Mümin Nuhoğlu Haberleri | Mümin Nuhoğlu Kimdir - Haberler - Mümin Nuhoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mümin Nuhoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Test pozitif çıktı, belediyede personel sayısı 2'ye indirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 16:38:13. #1.14#
title